Shopping Therapy

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μια καπαρντινα μαυρη, ενα ζευγαρι γκρι στρογγυλες γοβες και ενα πουκαμισο κοκκινο.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Από oysho εσώρουχα και 1 τέλειο νυχτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
κάτι μπλούζες- φορέματα και ένα κολιέ... α και ένα παιχνίδι για τον φίλο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
αύριο θα παω για ψώνια οπότε αύριο θα σας πω τι ψώνησα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
λοιπόν χτες πήρα : ένα νυχτικό, δώρο στο αγόρι μου, γιαλιά ηλίου , σκιές, καπνοφήκη, εσώρουχα, και γενικάψώνισα αρκετά πραγματάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Φουστάνι καλό που έβαλα χθες ρεβεγιόν, φουστάνι καθημερινό, φουλάρι (όλα Atrattivo) και χάντρες για τις ''καλλιτεχνίες'' μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χάντρες-ματάκια, άπειρα δώρα, πολλά φάρμακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ενα σεντουκι μεγαλο για τα ξυλα που εχουμε για το τζακι, καποια γουρια, δυο χουχουνιαρικα κασκολ (ενα λευκο και ενα γκρι-ροζ) και ενα ζευγαρι στρογγυλες κοκκινες δερματινες γοβες...αυτα για σημερα..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
  • Ένα μαξιλαράκι αντί-στρές με ένα μήνυμα επάνω (δώρο στο μοναμούρι μου!!).
  • Ένα αρκουδάκι (δώρο για την αδελφή μου).
  • Γούρι για το 2009.
  • Μια κτένα για τα μαλλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
ένα μαχαίρι δώρο σε έναν φίλο μου.. και περιμένω από βδομάδα να πάω για ψώνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήρα καλλυντικούλια, αλλά επειδή το είπε η δερματολόγος (τέλεια κρέμα προσώπου La Roche-Posay, Hydraphase Légère, και γαλάκτωμα καθαρισμού και κρέμα νυκτός), πήρα και δύο φορεματάκια με την αλλαγή ενός δώρου! Ένα μαύρο πολύ 60s κι ένα μαυροχρωματιστό πολύ barbarella.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πότε αρχίζουν εκπτώσεις? Θέλω να ψωνίσω μερικά πράγματα, αλλά αν ξεκινήσουν σε λίγες μέρες βλακεία να πάω αύριο ας πούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ετούτη:


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.

μιας και η παλιά μπαχατέλα έσβηνε και μύγα να καθόταν πάνω της χοχοχ!

Πήρα και καινούριο ονυχοδρόμιο για τον γάτο αλλά πάλι θέλει να ξύνει το κρεβατάκι που έχω στο δωμάτιο του πισιού. Θα τον μάθω όμως πού θα μου πάει!


Αύριο θα πάρω :
1. 2 παντελόνια φορ μη.
2.1 πουλόβερ για τα γενέθλια του αμοριού.
3.1 ριγέ καλσονοκολάν
4. 1 μικρό περτιφόλι γιατί το μεγάλο με τα πολλά τσεπάκια κτλ το έχω για το σπίτι να κάνω τα κουμάντα μου..

Υ.Γ. Ηρώ μεγειά το φωτογραφικό αριστούργημα! Καλές φωτό! Πόσταρε και καμία από κανα ταξίδι, τοπίο κτλ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Υ.Γ. Ηρώ μεγειά το φωτογραφικό αριστούργημα! Καλές φωτό! Πόσταρε και καμία από κανα ταξίδι, τοπίο κτλ!!!
Thanks!! Είμαι κατενθουσιασμένη με την αγορά μου και ανυπομονώ να πάρω τους δρόμους!!:D
Προς το παρόν προσπαθώ να μάθω τις ρυθμίσεις εντός σπιτιού:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήρα κι άλλα καλλυντικά, για να έχω στου ιχλίμπεντιχ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
2 μπλούζες, 1 ελαφρό πουλόβερ σε μη συνηθισμένη κόκκινη απόχρωση και 1 μωβ, από τις ''διπλές'' που είναι σα να φοράς κι άλλο μπλουζάκι μέσα. Πολύ ωραίες, μου έκαναν κι έκπτωση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
ενα δερματινο καφε jacket σε πεισμα ολων των φιλων μου που υποστηριζουν πως δερματινα φορανε μονο οι μαφιοζοι και οι μηχανοβιοι:/: μου πααει τουλαχιστον:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
ενα δερματινο καφε jacket σε πεισμα ολων των φιλων μου που υποστηριζουν πως δερματινα φορανε μονο οι μαφιοζοι και οι μηχανοβιοι:/: μου πααει τουλαχιστον:)

Καμια σχεση!;)
Καλοφορετο!
(υποψην οτι οι μαφιοζοι στα εργα φορανε κοστουμι-πουκαμισο-γραβατα):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
και ριγε κοστουμι παντα:)
thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top