Shopping Therapy

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Παίζουν προσφορές αρωμάτων.
Τα οποία προορίζονται για τεστερ και τελικά δε χρησιμοποιούνται ως τέστερ και πωλούνται (το οποίο σημαίνει ας πούμε σε άσπρο plain κουτί, αντί για το κανονικό τους).
Η τιμή πέφτει κατά 40% σε αυτά που έχω βρει και απλώς αναρωτιέμαι αν κανείς έχει δοκιμάσει να αγοράσει.

Τα χεις βρει σε μαγαζια περα απ'τα ιντερνετικα; Γιατι μου φαινεται οτι μονο σε στροουμπερι εχει παρει το ματι μου κατι τετοια..(κι αυτα ελεγαν απλα unboxed κι ειχαν μειωμενη τιμη, οχι διαφορετικο μπουκαλακι/κουτι κτλ).

Πηρα την magnetism κι ενιωσα πολυ μαλακας την ωρα που πληρωνα (αναθεμα την ωρα που βαλαν εξτρα λεφτα για τα μεταφορικα αρωματων στο στροουμπεριιι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Έκανα τρελό shopping μετά από καιρό:

1 φούστα κι 1 φουστάνι από το Heel. Το Heel είναι τέλειο, καλύτερο από το Attrativo!
2 μπλούζες καθημερινές Benetton και 1 ζώνη.
1 body-lotion και 1 κρέμα ματιών.
Υλικό για δουλειά.

Και 2 δωράκια! 1 τεράστια τσάντα Kem από μαμά για να κουβαλάω τα κέρατά μου κάθε μέρα στην δουλειά.
1 mp3 player από μπαμπά!

:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
1 τεράστια τσάντα Kem για να κουβαλάω τα κέρατά μου κάθε μέρα στην δουλειά

Θέλω κι εγώ μία! Τεράστια όμως!
Με γειά σου!:)

Εγώ σήμερις πήρα:
Ένα στενότατο παντελονάκι χρώματος μπεζοκαφέ, αρκετά ζευγάρια καλτσάκια σε μαύρο και καφέ χρώμα, δύο σκιές και ένα κραγιόν - λιπγκλός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Παίζουν προσφορές αρωμάτων.
Τα οποία προορίζονται για τεστερ και τελικά δε χρησιμοποιούνται ως τέστερ και πωλούνται (το οποίο σημαίνει ας πούμε σε άσπρο plain κουτί, αντί για το κανονικό τους).
Η τιμή πέφτει κατά 40% σε αυτά που έχω βρει και απλώς αναρωτιέμαι αν κανείς έχει δοκιμάσει να αγοράσει.
Ήρθε η ώρα να δοκιμάσεις να μας πεις! Αν αξίζουν θέλω κι εγώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πήρα ένα καλσόν μωβ :redface:, μια μαύρη λεπτή μπλούζα για να τη φοράω μέσα από άλλες που έχω κοντομάνικες, και κάτι φανελάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ε πηρα και εγω κατι :devil:
χμ...6 μπλουζακια, κοκκινες γοβες, καφε καθημερινες μποτες, 2 φορεματα μαυρα...μια τσαντα, ενα σακακι μαυρο μεσατο, κρεμες,μασκάρα και κατι ψιλοβλακειουλες :redface:

ε μαι ναι...και 5 δωρακια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Με γεια σε όλες μας.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Αν αρέσουν στην Corpse ευχή και κατάρα σου δίνω Niyia μην τις αγοράσεις.
...

Γτ καλή μου εδαδ? :hmm: τι έχει το γούστο της corpse? :P:P:P για πεςςςς



Να τις παρεις μικρη Νταρτανιάν , καλες ειναι :P

εσύ τι ξέρεις καλέ από αυτά? :P χμμμμμμ :pfff::pfff::pfff:




Τελικά, δλδ ... να μη τις πάρω ε? :/::/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήρα από το Μουσείο ένα τέεελειο βραχιόλι, υφασμάτινο, πολύ φαρδύ, μωβ, με παρτσακλά κεντήματα και κλωστές και κολλητά πράγματα πάνω! Και πολύ τέχνη!
α, και ένα μακώ για τον ιχλίμπεντιχ!

Χθες, δε, πήρα μία τέλεια σκιά Shisheido, κρεμώδη χάλκινη, και πολύ το χάρηκα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ενα σκουφο τελειως μαλλιαρο, που μοιαζω ΤΕΛΕΙΩΣ με ρωσιδα οταν τον φοραω, δυο καταπληκτικα μικροσκοπικα σλιπακια, δυο μαξιλαρια για τον καινουριο καναπε-ενα ροζ λουλουδικαι ενα γαλαζιο συνεφο) και ημερολογια! ενα τοιχου,συννεφενιο, και δυο επιτραπεζια (με φαρους και με μωρα) για δωρο!
και ολα αυτα, απο το ΜΙΛΑΝΟΟΟ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Γτ καλή μου εδαδ? :hmm: τι έχει το γούστο της corpse? :P:P:P για πεςςςς



εσύ τι ξέρεις καλέ από αυτά? :P χμμμμμμ :pfff::pfff::pfff:




Τελικά, δλδ ... να μη τις πάρω ε? :/::/::/::/::/:

Μην τους ακούς, μια χαρά είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Niyia....εαν σου αρεσουν οι κοντες μποτες (κοινως μποτακια), δεν ειναι κακο το σχεδιο...μια χαρα ειναι...:)

Στην τραπεζα πηγαινα και κατα λαθος :redface: μπηκα σε ενα μαγαζι εκει διπλα και πηρα δυο ζωνες κοκκινες, μια λεπτη και μια πιο φαρδια, και ενα τσαντακι/θηκη για το κινητο σε χρωμα ροζ-χρυσαφι.....
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Thanx κορίτσια... δεν τις έχω βρει ακόμη βέβαια :P αλλά αν τις πετύχω δεν θα μου γλιτώσουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Στην τραπεζα πηγαινα και κατα λαθος :redface: μπηκα σε ενα μαγαζι εκει διπλα και πηρα δυο ζωνες κοκκινες, μια λεπτη και μια πιο φαρδια, και ενα τσαντακι/θηκη για το κινητο σε χρωμα ροζ-χρυσαφι.....:redface:
Ξερω τι εννοεις. Σε εσπρωξε ενας κυριος (τι κυριος δλδ , γαιδουρι ηταν), και παραπτησες και επεσες στην εισοδο του μαγαζιου. Μετα δε μπορουσες να ωγεις αμεσως γιατι στεκοταν μια πελατισσα εκει, οποτε ειχες χρονο για σκοτωμα :P

Thanx κορίτσια... δεν τις έχω βρει ακόμη βέβαια :P αλλά αν τις πετύχω δεν θα μου γλιτώσουν :P
Ενας για ολους και ολοι για εναν ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήραααα! Πήρα όσο έλειπε το στέκι ένα ζευγάρι κάλτσες τεράστιες με αγιοβασιλάκια για τον ιχλίμπεντιχ, ένα καλσόν οπάκ μαύρο, μία σκιά κρεμώδη Shisheido χαλκοπορτοκαλί...
Και ένα T-shirt δώρο πάλι για αυτόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Ένα ζευγάρι καφέ δερμάτινες μπότες, ένα καφέ μπουφανοπαλτό, ένα πορτοκαλί πουλοβεράκι, ένα γκρι πλεχτό ζακετάκι, ένα καφεπορτοκαλοκιτρινοπράσινο κασκόλ, καφέ μπερεδοσκουφάκι και καφέ σουέτ γαντάκια, ένα μαύρο φανελάκι, ένα μαύρο οπάκ καλσόν, ένα καφέ κολάν, ισοθερμικές κάλτσες και δύο σκιές mac.

Ερώτηση: Μήπως ξέρετε αν μπορώ να φορέσω δερμάτινες μπότες στα χιόνια; Κάποιοι μου είπαν ότι μπορεί και να χαλάσουν και μαμώτο τις χρυσοπλήρωσα! Όποιος γνωρίζει κατιτίς παραπάνω ας με ενημερώσει.Στωωωωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πηρα απο τα mac παλι: απο τα antiquitease το σετακι με τα 5 cool pigments & glitter.. θεϊκό!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χριστουγεννιατικες μπαλες, φωτακια και εναν χιονανθρωπο! :yahoo:
Αυριο παω χοντος. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα με τον μπαμπά σουπερ-μάρκετ. 2 από τα πιο καταναλωτικά άτομα που ξέρετε σε νέες περιπέτειες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εδώ και μία βδομάδα ψωνίζω άρα έχω πάρει:
  • σκιές, μάσκαρα, όζες
  • το άρωμα μου μαζί με το body lotion
  • ένα τρελό μποξεράκι στο μωρό μου λόγω εορτής που μας πέρασε :P
  • κόκκινα εσώρουχα
  • ένα άσπρο πουκαμισάκι (με πολύ πολύ λεπτές μαύρες, γκρι και ασημί ρίγες) με μαύρη ζώνιτσα κάτω από το στήθος
  • ένα παλτό μαύρο με άσπρες ρίγες που είναι λίγο πιο πάνω από το γόνατο
  • πολλά αρωματικά κεράκια από το jumbo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top