Shopping Therapy

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πωπω θέλω να τη δείρω αυτή- με εκνευρίζει :mad::mad:
Ποια είναι αυτή ρε παιδιά;:worry:
Έχω μείνει πολύ πίσω ε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αυτό το χαζό είναι :mad: Όλη την ώρα τραγουδάει και χαίρεται

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Δεν είναι χαζό.
Ξέρει τρεις ξένες γλώσσες, να μετράει, να αναγνωρίζει τα χρώματα, τα ζώα, τα φυτά...

Ντόρα η μικρή εξερευνήτρια - Είναι η καλύτερη μαθήτρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Βρήκα τυχαία το 2ο τεύχος του MAUS του Spiegelman



Πάρα πολύ καλό, όπως και το πρώτο. Εξαιρετικός καλλιτέχνης :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν είναι χαζό.
Ξέρει τρεις ξένες γλώσσες, να μετράει, να αναγνωρίζει τα χρώματα, τα ζώα, τα φυτά...

Ντόρα η μικρή εξερευνήτρια - Είναι η καλύτερη μαθήτρια!

ουουουου τι λες ρε παιδί μου- ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ :mad::mad:
Τα πάντα μιλάνε εκεί πέρα- το δέντρο, το κουνάβι, ο χάρτης, το παγούρι.... ελεος!!!


πς. Ρηνούλι εσένα σ' αγαπάω- η Ντόρα μου τη σπάει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα στο Oysho και πήρα εσώρουχα και ρούχα για το σπίτι. Το συγκεκριμένο μαγαζί μου αρέσει πολύ και οι τιμές είναι καταπληκτικές! Πήγα και σε 1 βιβλιοπωλείο και πήρα πράγματα για δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Πήρα χθες μία πούδρα της Clinique και ένα άρωμα, το Burberry Brit :clapup::clapup::clapup: Η αλήθεια είναι ότι θέλω να πάρω κι άλλα (πολλάααα...) αλλά έχω να πάρω κάτι δώρα τώρα και δυσκολεύομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.


Μπηκα κι εγω στο κλουμπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλορίζικο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Thankyou ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Merci \m/
(τι ομορφο που ναι οταν αναβουν τα μπλεδακια του, ουααααχ :inlove:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Merci \m/
(τι ομορφο που ναι οταν αναβουν τα μπλεδακια του, ουααααχ :inlove:)

Τσέκαρε και άλλα δυο γαμάτα:

1. Στην αναπαραγωγή σβήσε το equaliser και βάλε να δεις με τα διάφορα sound effects τα visualisations της οθόνης.
2. Βαλε ένα κομμάτι που λατρεύεις και επέλεξε το sound effect "concert hall". Θα νιώσεις λες και είσαι σε συναυλία! Είναι απλά θεϊκό!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Tetra mou eisai thesaurus
(sto rock κανει ωραιο visualisation :loooove: )
Merciii

(Α, πηρα κι ενα φορεμα, αλλα περασε σε δευτερη μοιρα :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Έκανα το μοιραίο λάθος και μπήκα στα fresh line...αφού αμφιταλαντευόμουν μία ώρα ανάμεσα στην ''Φαίδρα'' και στο ''Ορφέας και Ευρυδίκη'' τελικά πήρα την Φαίδρα σε άρωμα και body lotion και μία μπάλα που αφρίζει δώρο για την κολλητή μου...ξεψιλιάστηκα όμως!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πήρα σήμερα ένα εξαιρετικό diesel σακάκι σήμερα, φαρμακείο μεν, όμορφο δε.

Αν βρω φωτογραφία θα την ανεβάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
To Neonode N2...
Απιστευτο γκαντζετακι λεμε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Mπα...στον Γερμανο της περιοχης μου δεν ειμαι και τοσο σιγουρος οτι θα ηξεραν τι ειναι το παραπανω μαραφετι.
Απο το eshop, οσο ειπες.
Παντως ειναι αφασια.:D
Οταν βρω χρονο θα κανω κι ενα review.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Για τα λεφτά αυτά είναι εξαιρετικό γκατζετάκι.
Περιμένουμε review Mario!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top