[split] Bug report

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ναι αλλα αυτό που λέει δεν ήταν supposed να συμβαίνει ούτε τότε!
ας ρίξει ένα κλίαρ καλού κακού, κι όπως επίσης να δει τις ρυθμίσεις του IE/Mozilla, μήπως κι άλλαξε κάτι χωρίς να το πάρει χαμπάρι.
Πάντως είναι ένα πρόβλημα που το έχει μόνο η εδαδ, οπότε κάτι φταίει στις δικές της ρυθμίσεις και μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Έχω κάνει clear all και τώρα κάνω test!
Firefox χρησιμοποιώ κατά βάση!

Edit:
Το ίδιο κάνει! Χωρίς διαφήμιση πλέον, απλά σκαλώνει στη λευκή σελίδα!
Τέλος πάντων, μην ασχολείστε αν είναι μόνο σε μένα το πρόβλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τo url της λευκής σελίδας το έχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Περίμενε να κάνω ποστ :P

Χα, πχ τώρα ήταν το URL της σελίδας που έβλεπα!
ΑΠλά παγώνει, καλά σταματήστε, it is useless!

Τελικά το κάνει μόνο από τη γρήγορη απάντηση!
Επίσης διαφημισή πάνω από τη γρήγορη απάντηση έχω ακόμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Στα 250 ποστ σταματάει και όχι στα 200.

Έχεις προσέξει αν το πρόβλημα υπάρχει μόνο όταν από πάνω βλέπεις την διαφήμιση της play247;

Υ.γ.: Κάτι υποψιάζομαι ότι μπορεί να συμβαίνει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Exposed, η διαφήμιση μου εμφανίζεται μόνο στην περίπτωση που είπες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Exposed, η διαφήμιση μου εμφανίζεται μόνο στην περίπτωση που είπες :)

Φαντάζομαι ότι θέλεις να πεις ότι

Το πρόβλημα μου εμφανίζεται μόνο στην περίπτωση που είπες
.

Όκ θα διορθωθεί το συντομότερο. Υποψιάζομαι πως μπορεί να φτιαχτεί και γενικά τι φταίει (το %$%$## flash φταίει). Αν δεν καταφέρω να το φτιάξω θα αλλάξω την διαφήμιση.

Θενξ για την ενημέρωση;

Υ.γ.: Είπαμε έχεις firefox ε; (Μήπως έχεις 1.5 έκδοση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Όχι, 2.0.0.4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Με την καινουργια gallery, πηγα να ανεβασω 3 φοτογραφιες μαζι και ανεβικε τελικα μονο η μια και μαλιστα 2 φορες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Προσπάθησα να αναπαράγω το λάθος, αλλά δεν τα κατάφερα. Εμένα μια χαρά μου τις ανεβάζει και τις 3. Επίσης έριξα και μια ματιά στον κώδικα και δεν βρήκα κάποιο λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ισως να ητανε κατι στιγμιεο... μπορει να εκανα και εγω καπιο λαθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Δεν ηξερα που πρεπει να ανφερω τυχον Bugs του site μετα την αναβαθμιση αλλα μαλλον εδω ταιριαζει καλυτερα. Λοιπον, σε οσους χρησιμοποιουν το e-steki classic theme (πιθανως δηλαδη μονο σε μενα! :P) στην κεντρικη σελιδα του forum (https://www.e-steki.com/forum/index.php?) εμφανιζονται μεν αριστερα οι τελευταιες συζητησεις, αλλα το δεξι μερος ειναι κενο, δεν υπαρχει δηλαδη καθολου το μενου του φορουμ. Στο rebirth ειναι ολα Ok. :)

EDIT:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Εχω την αισθηση οτι στις τελευταιες συζητησεις υπαρχει Bug που εμφανιζει και τις συζητησεις στο φορουμ των Mods, εκτος και αν δεν καταλαβα κατι καλα.

Π.χ εμφανιζει το μηνυμα του Εxposed στις 20:43 σημερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σε ποία σελίδα; μπορείς να ανεβάσεις screenshoot;

Edit Άκυρο τώρα κατάλαβα τι εννοείς. Είναι από το forum των επισκεπτών για θέματα support. Είναι ένα bug που είναι δύσκολο να διορθωθεί.

Υ.γ.: Δεν μπορείς όμως να δεις το θέμα. Σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Σε ποία σελίδα; μπορείς να ανεβάσεις screenshoot;

Edit Άκυρο τώρα κατάλαβα τι εννοείς. Είναι από το forum των επισκεπτών για θέματα support. Είναι ένα bug που είναι δύσκολο να διορθωθεί.

Υ.γ.: Δεν μπορείς όμως να δεις το θέμα. Σωστά;



Για να ειμαστε και σιγουροι οτι μιλαμε για το ιδιο πραγμα, το απο πανω εννοω.

Οχι, δεν γινεται, υπαρχει Notice οτι δεν εχω τα απαραιτητα δικαιωματα. Αλλα πχ, φαντασου καποιος να ανοιξει θεμα "Ποσο μαλ**ας αυτος ο Insomniac" ή " Ο κωδικος τελικα ειναι ο 345345345;" και να φαινεται στις τελευταιες συζητησεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για να ανοίξει κάποιος στο support συζήτηση πρέπει να του την εγκρίνουμε όποτε αποκλείεται να δεις τέτοιο τίτλο. Το πρόβλημα ωστόσο θα λυθεί το συντομότερο, είναι μια από τις άμεσες προτεραιότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
οντος ετσι ειναι εχω δει κ εγω πανο π.χ. ενοχλητικη χρηστες... μνμ απο κουε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
οντος ετσι ειναι εχω δει κ εγω πανο π.χ. ενοχλητικη χρηστες... μνμ απο κουε
Σε ποιά σελίδα βλέπεις τέτοιο πράγμα; Μήπως το είδες την πρώτη μέρα μετά την αναβάθμιση μόνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ισως δεν θυμαμε παντος σιγουρα ηταν μετα την αναβαθμιση... κ αλλες 2 φορες εχω δει τετεια.... παντα μετα την αναβαθμιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είδες κανένα αφότου πέρασε μια μέρα απο την αναβάθμιση;

ΥΓ: Δεν υπάρχει φόρουμ "Ενοχλητικοί χρήστες". "Προβληματικοί χρήστες" υπάρχει. Μην παρεξηγηθούμε και άδικα απο κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top