[SPOILERS INSIDE!] The Harry Potter books thread!!

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
..
in severus we trust~!`1. θα τους πάρει τα σώβρακα ο λιγδιάρης :D.

τρελή ατάκα :clapup::clapup::clapup::clapup:


να δείτε που αυτόν θα τον σκοτώσει στο τέλος ο Voldemort γιατί θα μπεί ανάμεσα σε αυτόν και τον χάουρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Insomniac ακριβώς το ίδιο ποστ με το πρώτο σου στο thread είδα στο myphone σημερα!!
:wacko: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
χα χα το είδα, μου φαίνεται Insomniac ότι κάποιος σε αντιγράφει:hmm:
Πάντως σχετικά μετον Νέβιλ, τώρα πρόσεξα αυτό που λες, εμένα μου φαίνεται ότι είναι ξεκάθαρο ότι η προφητεία αναφέρεται στον Χάρι, και ο DD το εξήγησε πολύ αναλυτικά:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση ότι διάβασα σε ξένο φόρουμ την άποψη ότι ο Ντάμπλντορ παρακαλάει τον Σνέιπ να τον σκοτώσει για να μην γίνει δολοφόνος ο Ντράκο.

Ερώτηση: Διάβασα το έκτο Βιβλίο στα αγγλικά οι πεμπτουσιωτές τι είναι;
Μήπως ήρθε ο καιρός να το ξαναδιαβάσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τα horcruxes. Και εγώ στα αγγλικά το διάβασα ka-li, και είχα την ίδια απορία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
τα horcruxes. Και εγώ στα αγγλικά το διάβασα ka-li, και είχα την ίδια απορία:)

θενκς!!!
Μάλλον έτσι κι αλλιώς πρέπει να το ξαναδιαβάσω...

Το αγαπημένο μου είναι το 4,3,6,5,1,2

Περιμένω ακόμη με αγωνία να τα φτιάξουν ο Ρον και η Ερμιόνη.... Πίστευα ότι στο τέταρτο κάτι θα γινόταν αλλά στο πέμπτο τζίφος.... Με το έξι πήρα θάρρος όμως....

Να σας πω και πώς ξεκίνησα να το διαβάζω: Ήμουν οικογενειακές διακοπές πριν 4 χρόνια (ολόκληρη γαιδούρα!!! Από τότε τις έκοψα) και έβρεχε ασταμάτητα. Το μόνο βιβλίο που δεν είχα διαβάσει ήταν ένα της οχτάχρονης τότε αδερφής μου -ο Χάρι Πότερ και η Φιλοσοφική λίθος. Περιττό να σας πω ότι το τελείωσα σε μια μέρα!!! Από τότε μαλώνω με την αδερφή μου για το ποια θα τελειώσει πρώτη το κάθε βιβλίο :redface:!!!!
Ξέρω, ξέρω ολόκληρη γαιδούρα και συνερίζεσαι την αδερφή σου...
Τι να κάνω είμαι κι εγώ ενα μεγάλο χαριποτεροπαίδι :teasing: :panwkatw: !!!!

Αυτά προς το παρόν...

Σι γιου λέιτερ αλιγκέιτορς;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εμένα με ρώτησε η θεία μου (72 χρονών τώρα) αν μπορεί να πάει να το δει στο σινεμά, ή έχει πολλά τσιπιρίκια....ΟΛΕ ΘΕΙΑ :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Σιγά σιγά το τελειώνω το 6.Είναι φανταστικό:D .Είμαι στη σελίδα 500 εκεί που ο Χάρι πήρε την ανάμνηση του Σλάγκχορν και θα μάθουμε για τους Πεμπτουσιώτες:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Εγώ πάντως περιμένω να είναι απίστευτο το 7ο βιβλίο,μιας και το 6ο (πολύ καλό) σε αφήνει μετέωρο με το τέλος του.
Νομίζω πως θα γίνουν πολλές αποκαλύψεις στο 7ο και όλα θα αλλάξουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
nicko,στο 7ο θα γινουν ΟΛΑ σημειωσε τα λογια μου!!!!:clapup: wooohoooooo!!!!

γκρρρχχχ...the long wait...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μόλις το τελείωσα:) Δεν μου άρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ το τέλος:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( .Το 7ο η άλλη έχει ξεκινήσει να το γράφει????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
νι. το τελευταίο κεφάλαιο μάλιστα το χει γράψει εδώ και χρόοονια :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
έκανε reverse-engineering :P:P:P

o DD θα παίζει στο 7ο από κάποιον πίνακα, νι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ναι?:confused: Και πότε θα μας έρθει????:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ποιο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Το βιβλίο καλέ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
α βιάζεσαι...θέλει ρέγουλα το πράγμα.. τόσα προβλήματα έχει να λύσει:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Α,πρόβλημά της:P Εμένα δεν με ενδιαφέρει αυτό:P :P :P Πάντως,δεν βλέπω την ώρα να βγει το 7ο....Πότε θα βγειιιι????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
H Rowling επειδή γέννησε πριν λίγους μήνες είπε πως το 2005 θα είναι αφιερωμένο στην κόρη της και από 2006 θα ξεκινήσει γραψιμο. Εγώ υπολογίζω σε 2 χρόνια περίπου να βγει:(

Α, ο DD σίγουρα θα μιλάει από πίνακα, και πιστεύω ότι θα έχει αφήσει διαθήκη που θα εξηγεί ότι ο Σνέιπ είναι καλός!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Maggie plz βγαλτην αυτή την υπογραφή. Βλέπω το κουκλί τον χάουρι και κολάζομαι η γυναίκα! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top