[SPOILERS INSIDE!] The Harry Potter books thread!!

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
H Rowling επειδή γέννησε πριν λίγους μήνες είπε πως το 2005 θα είναι αφιερωμένο στην κόρη της και 1.από 2006 θα ξεκινήσει γραψιμο. Εγώ υπολογίζω σε 2 χρόνια περίπου να βγει:(

Α, ο DD σίγουρα θα μιλάει από πίνακα, και πιστεύω ότι θα έχει αφήσει διαθήκη που θα εξηγεί ότι 2.ο Σνέιπ είναι καλός!!!

1.Σα δεν ντρέπεται η άθλια:mad: :P
2.Μμμμ σιγά τον καλό άνθρωπο.:mad: :mad: :mad: :angelnot:

ΥΓ. Michelle,έτσι,έτσι :P :P :P :teasing: :teasing: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
λίγα τα λόγια σου για τον σεβερούλη :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ιιιιιιιιιιι προδότη weak:rant: είσαι με τον Ξέρεις-Ποιον???:mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
άσχετο, κύβοι-νοστιμιάς-maggie :P

δεν είμαστε σίγουροι ότι ο σεβερους είναι με τον Βολντεμορτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
:eek:

σίγουροι; :confused:

εγώ έχω ποντάρει εδώ και καιρό το δεξί μου @ στον σνέιπ.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ωχ ελπίζω να μην μείνεις μονόρχις :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
:eek:

σίγουροι; :confused:

εγώ έχω ποντάρει εδώ και καιρό το δεξί μου @ στον σνέιπ.-

Μην αγχωνεσαι αγορι μου, θα τα εχεις και τα δυο ακομα σε δυο χρονια! ;)
Snape is a nice fellow - nice, i tell you! :P

Υ.Γ: Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι οι πιο πολλοι οταν διαβαζουν το βιβλιο δεν τους αρεσει το τελος. Κατανοητο το να μην ειναι ευχαριστο -ουτε και σε μενα ηταν - αλλα ως αυτονομο τελος βιβλιου δεν ειναι ωραιο; (Καλη λογοτεχνια εννοω ) :hmm: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Maggie plz βγαλτην αυτή την υπογραφή. Βλέπω το κουκλί τον χάουρι και κολάζομαι η γυναίκα! :P :P
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
ΥΓ. Michelle,έτσι,έτσι :P :P :P :teasing: :teasing: :bleh:

Για να μαθετε, αλλαξα και εγω την υπογραφη μου (αν και προσωρινα!) :tongue: :baby: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
αααααααααααααααααααααααχχχ :inlove:

αν και διακρίνω σκουλαρικάκι :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
..
Snape is a nice fellow - nice, i tell you! :P

έχει το κάτι ιβιλ πάντως, και θα το βγάλει, θα το δεις (στοιχηματίζω κι εγώ το δεξί :P:bleh::bleh:) αποκλείεται να μας προκύψει χαρωπά τα δυο μου χέρια τα χτυπώ :D

Αρχική Δημοσίευση από o άνθρωπος που δε κοιμάται ποτέ...:
Υ.Γ: Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι οι πιο πολλοι οταν διαβαζουν το βιβλιο δεν τους αρεσει το τελος. Κατανοητο το να μην ειναι ευχαριστο -ουτε και σε μενα ηταν - αλλα ως αυτονομο τελος βιβλιου δεν ειναι ωραιο; (Καλη λογοτεχνια εννοω ) :hmm: :confused:

τέλειο τέλος ήταν:clapup::clapup::clapup: μένεις με το σαγόνι στο πάτωμα για καμιά βδομάδα και μετά αρχίζεις τις αναλύσεις..

συγκινήθηκα τώρα...μόλις συνειδητοποίησα ότι γνώρισα τον χάουρι πριν 6 χρόνια.. όου σιτ, γερνάω:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Για να μαθετε, αλλαξα και εγω την υπογραφη μου (αν και προσωρινα!) :tongue: :baby: :bleh:

άσε ρε...πάλι την ερμιόνη θα βάλεις, απλά θα κοιτάει αριστερά:bleh::bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
άσε ρε...πάλι την ερμιόνη θα βάλεις, απλά θα κοιτάει αριστερά:bleh::bleh::bleh:

δεν το 'πιασα...η μαλλον το επιασα μια χαρα,αλλα δεν θελω να πιστεψω τετοια καταντια!!
σιγα το ατομο....καλα,εχει δει κανεις αντικειμενικα τη φατσα της??:rant:

(ρε σεις...μην αναρωτιεστε,ζηλευω που ειναι ομορφη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ines μου, μόλις έκανες ένα μεγάλο λάθος.


Now you have to die.



cheers! :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ines μου, μόλις έκανες ένα μεγάλο λάθος.


Now you have to die.
λαθος?:hmm: ποιο?:hmm: που,να το δω κι εγω?:hmm: :hmm: αααα,για την ερμι-πως-τη-λενε λες?:whistle:

και φυσικα,δεν θελω να πεθανω πριν αλλαξουν τους τυπακους που κανουν τους διδυμους στις ταινιες.καθολου δεν ταιραζουν.:mad:
(ειμαι αθανατη).:P

φιλαααακια και στην ερμι-τετοια να πεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ines:
καλα, εχει δει κανεις αντικειμενικα τη φατσα της
βρουμ.
βρουμ βρουμ.
βρουμ βρουμ βρουμ.
βρουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυμ.

πήρε μπρος το ηλεκτρικό πριόνι.
τρέχα κρύψου :mad:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αμα πέσει το ρεύμα, έχω και πετρέλαιο στη δεξαμενή σπίτι. ΓΙΕΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
έχει το κάτι ιβιλ πάντως, και θα το βγάλει, θα το δεις (στοιχηματίζω κι εγώ το δεξί :P:bleh::bleh:) αποκλείεται να μας προκύψει χαρωπά τα δυο μου χέρια τα χτυπώ :D

συγκινήθηκα τώρα...μόλις συνειδητοποίησα ότι γνώρισα τον χάουρι πριν 6 χρόνια.. όου σιτ, γερνάω:P:P:P


Εχεις εσυ δεξι και αριστερο; :worry: :ermm: :jumpy: :wacko: :no: :rofl:
Εγω τον γνωρισα πριν εξι μηνες...ειμαι ακομα νινι, γιουχου!!! :clapup:

Αρχική Δημοσίευση από dooo:
άσε ρε...πάλι την ερμιόνη θα βάλεις, απλά θα κοιτάει αριστερά:bleh::bleh::bleh:

Για σενα και μονο, την αλλαξα! :D

Αρχική Δημοσίευση από ines:
δεν το 'πιασα...η μαλλον το επιασα μια χαρα,αλλα δεν θελω να πιστεψω τετοια καταντια!!
σιγα το ατομο....καλα,εχει δει κανεις αντικειμενικα τη φατσα της??:rant:

(ρε σεις...μην αναρωτιεστε,ζηλευω που ειναι ομορφη)

:help: :vava: :beating:


Αντικειμενικα, ειναι παντα ωραιος ο Daniel; :whistle: (γενικα, ομολογω οτι σε καποιες φασεις ειναι πολυ ωραιος, αλλα σε αλλες...) Καλα για τον "Ron" δεν το συζηταω καν...
Ενω η Emma...:inlove: ( Ε παιδεραστια που εχει πεσει! :P )

Για να ειμαστε και λιγο on topic τα βιβλια - που δεν εχω αγορασει, μιας και τα ειχα δανειστει- να τα αγορασω στην ελληνικη ή την αγγλικη εκδοση τους; :hmm: Προσανατολιζομαι προς την αγγλικη γιατι ηδη στα ελληνικα τα εχω διαβασει...και ειναι και πιο φτηνα στα αγγλικα! :P

Υ.Γ: weak and powerless σκουλαρικι οντως ειχε, αλλα τι μας πειραζει; (Εκτος κι αν εννοεις οτι ειναι πολυ μικρη, οποτε εκει ειναι ευλογη η ερωτηση: Οτι της βαφουν τα μαλλια απο τα 13 της δεν μας ενοχλει; :angel: :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Για να ειμαστε και λιγο on topic τα βιβλια να τα αγορασω στην ελληνικη ή την αγγλικη εκδοση τους;

αγγλικά με τα χίλια! και πιο φτηνά και πιο ωραία βιβλία :clapup:.

Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
weak and powerless σκουλαρικι οντως ειχε, αλλα τι μας πειραζει;

δεν ξέρω για σένα, εγώ απεχθάνομαι τα σκουλαρίκια :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σαφώς τα αγγλικά βιβλία, είναι πολύ πιο καλύτερα από τα ελληνικά (έχω και τα δύο). Το 5ο μάλιστα, που αν θυμάστε, είχε διαρρεύσει προτού κυκλοφορήσει, το είχα κατεβάσει σε pdf και το εκτύπωσα στη δουλειά. Για μια βδομάδα πήγαινα νωρίτερα για να μη με πάρει κανείς χαμπάρι που εκτύπωνα μη επαγγελματικό υλικό:P

insomniac καλόμ, ο daniel είναι ωραίος ότι και να λες:P επίσης η έμμα στην υπογραφή σου, άψογη (αν και με τα σκουλαρίκια μεγαλοδείχνει :( - είμαι υπέρ της φυσικότητας, γιου νόου..)

θα σας βάλω θέμα, νι :panwkatw:

την Μινέρβα πως την κόβετε? μέχρι τώρα κράταγε πίσω θέση στην ομάδα των καλών, αλλά τώρα που έφυγε ο DD, λέτε να δούμε την έκπληξη?
(διάβαζα κάτι μυθολογικά τις προάλλες για το πως μπορεί να συνδέεται το όνομά της με τους κακούς...κουφαθόν τελείως! Αν βρω χρόνο θα σας γράψω το ρεζουμέ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Μπα εγώ ίσα ίσα πιστεύω ότι τώρα που πέθανε ο DD θα αναλάβει αρχηγική θέση στο τάγμα. Αν και με τον DD δεν συγκρίνεται κανείς:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top