Sport αυτοκίνητα

agent_provocateur

Νεοφερμένος

Ο agent_provocateur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ας μιλήσουμε για τα sport αυτοκίνητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αυτη ειναι οι λογικοι των Ελληνηνων και μετα μας λενε "Καιγομαστε"; ΕΛΕΟΣ

Εμενα μου αρσουν τα TT, SLK, CLK (κατα προτημισει τα cabrio), Z4 απο αυτα που μπορει να αντεξει η τζεπη του πατερα μου και Thunderbird (Προτιμω τα μοντελα του 60 ή το καινοργιο),Mustang (κατα προτημισει καπιο απο τα μοντελα του 70), 360 Spider, SLR, Testarosa, Carrera 911, Zonda και το Fiesta (Ο_Ο) του 80
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agent_provocateur

Νεοφερμένος

Ο agent_provocateur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
καλα τα λες αλλα το μπρικι το φιεστα τι το ηθελες

μερσεντες ειανι πιο πολυ για βλαχους ΤΤ ειχα πριν αλλα πεταγε κολο και το εδωσα και ζ4 μαπα δε λεει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Γιατι η Mercedes ειναι για βλαχους; Δλδ οι φιλοι και συν-ευρωπαιει (το τονιζω το Ευρωπαιει γιατι τα περισοτερα ατομα στην ηλικια σου εχουν μια ξενολατρια) ειναι βλαχοι;Ο Βλαχισμος που ειναι πανω σε αυτα τα αμαξια και εγω δεν τον βλεπω;

(Φιλικα μηλαω, μην φανει σαν κοντρα, απλα ρωταω για να κανταλαβω απο που το συμπερανες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agent_provocateur

Νεοφερμένος

Ο agent_provocateur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
αντε σε ενα λαινοπουλο να δεις τι ατομα μαζεβει και πεσ μουθ μετα

φιλικα παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από agent_provocateur:
γραψτε εδω για σπορ αμαξια που γουσταρετε

εγω εχω golf gti turbo το έχω τουρμπισει στα 230 αλογατα και μαμαω και δερνω

εχει και δερματα και ξυλα μεσα να γουσταρουνε τα πιπινια

Αμαξάρα και συγχρόνως άπιαστο όνειρο:BYGATTI Veyron 987 ίππους και τελ. να ξεπερνά τα 400χλμ/ώρα.Δείτα παρακάτω:

https://www.in.gr/auto/tests/introduction.asp?lngTestID=45926

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
2 Αμάξια μου κινούνουν το ενδιαφέρων και θα ήθελα να αποκτήσω αν βγάλω πότε τα λεφτά...

  1. Mercedes - Benz SLK
  2. Honda S2000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ θέλω εκείνη τη Ferrari 360 Spider που είχα μικρός και την διέλυσα :hehe: (αλλά σε φυσικό μέγεθος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εγώ πάλι βολέυομαι και με το νεο Suzuki swift το cabrio που θα κυκλοφορίσει σε λίγο καιρό στην Ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Ένα όνειρο τρελό, όνειρο απατηλό :whistle:--->
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • content%5Callsites%5Cimages%5Cdesign_page1_d53fd31f-c7cb-4a8d-bd9f-4690ef0097b4.jpg
    content%5Callsites%5Cimages%5Cdesign_page1_d53fd31f-c7cb-4a8d-bd9f-4690ef0097b4.jpg
    28 KB · Εμφανίσεις: 338
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από trelokotsidou:
Ένα όνειρο τρελό, όνειρο απατηλό :whistle:--->
Το ξέρω αυτό το αμάξι μάλλον αμαξάρα μου αρέσει και αυτο πιο πολύ σε σχεδιασμο.Δεν κοιτάζω τόσο τις επιδώσεις σε ένα αυτοκινητο όσο το σχεδιασμο την πιοτικα τον υλικών και την οδιγικη συμπεριφορα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μην ανησυχείς, έχει επίδωσεις που σίγουρα αρκετά αυτοκίνητα έχουν να ζηλέψουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Άμα έχει και τα παιχνιδάκια του bond τότε λέει πιο πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω κοιταω και επειδοσης αλλα δεν μπορω να καταλβω αυτους που θα πανε να δωσουν 1εκ μονο για 30 χ/α/ω παραπανω απο τα 500,000. ΕΛΕΟΣ!!!! Δεν ειναι ολοι η ζωη ενα βρωμο γκαζο... Πρωτημω να παω να παρω ενα αμαξι που να μου αρεσει παρα σε ενα αμαξι που να εχει γκαζι, και ποσο μαλλον αμα πρπει να το πληρωσω παραπανω. Θα μου πειτε αυτοι που εχουν τα λευτα για μια Galiardo και μια Enzo και μια Bugaty κτλ δεν ενδιαφερονται για την τιμη, και θα εχετε και δικιο. Αλλα το 80-90% των αντρων ονερευτε να ξυπνισει μια μερα και να εχει μια Ferrari. Νταξει, δεν λεω και εμενα μου αρεσουν (τα περισοτερα μοντελα) αλλα δεν θα επερνα μια γι αδικο μου αυτοκινιτο. Πρωτημο να παω να παρω μια Thunderbird του 64 η ενα vanακι της Chevy παρα μια Ferrari. Δεν λεω, ειναι παραπολυ καλα αυτοκινιτα, αξιζουν τα λευτα τους για αυτο που σου προσφερουν αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι να τρελαθω για το γκαζι, τι το τοσο ωραιο εχει το γκαζι...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Άμα έχει και τα παιχνιδάκια του bond τότε λέει πιο πολύ...
Άμα τα είχε δεν θα ήμουν εδώ θα ήμουν μέσα!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Εγω κοιταω και επειδοσης αλλα δεν μπορω να καταλβω αυτους που θα πανε να δωσουν 1εκ μονο για 30 χ/α/ω παραπανω απο τα 500,000. ΕΛΕΟΣ!!!! Δεν ειναι ολοι η ζωη ενα βρωμο γκαζο... Πρωτημω να παω να παρω ενα αμαξι που να μου αρεσει παρα σε ενα αμαξι που να εχει γκαζι, και ποσο μαλλον αμα πρπει να το πληρωσω παραπανω. Θα μου πειτε αυτοι που εχουν τα λευτα για μια Galiardo και μια Enzo και μια Bugaty κτλ δεν ενδιαφερονται για την τιμη, και θα εχετε και δικιο. Αλλα το 80-90% των αντρων ονερευτε να ξυπνισει μια μερα και να εχει μια Ferrari. Νταξει, δεν λεω και εμενα μου αρεσουν (τα περισοτερα μοντελα) αλλα δεν θα επερνα μια γι αδικο μου αυτοκινιτο. Πρωτημο να παω να παρω μια Thunderbird του 64 η ενα vanακι της Chevy παρα μια Ferrari. Δεν λεω, ειναι παραπολυ καλα αυτοκινιτα, αξιζουν τα λευτα τους για αυτο που σου προσφερουν αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι να τρελαθω για το γκαζι, τι το τοσο ωραιο εχει το γκαζι...;
Έχεις βρεθεί πότε συνοδοιγός σε αυτοκινήτο και να τρέχει 250+ , ίσως για αυτό το λές... Τέσπα αν και μου αρέσει η ταχύτητα δεν θα την επιδίωξω πότε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σε αυτοκινιτο το μεγυστο που εχω ζησει ειναι τα 180 και σε μηχανη τα 160. Δεν ειναι κατι που μου αρεσει ιδιετερεα, τουλαχιστων οχι ετσι οπως το εζησα πανω στους δρομου της ροδου, αν σε μαγαλυτερους και πιο αδιους δρομους ισως να ειναι πιο ωραια, αλλα ετσι οπως το εχω ζησει δεν μου αρεσε τοσο ωστε να τηο πρωτιμισω απο μια χαλαρη βολτουλα με μια Harley πχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καλά και εγώ θα ήθελα μια βολτούλα με harley ;) Θα με πας όταν πάρεις ; :baby: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Εγω κοιταω και επειδοσης αλλα δεν μπορω να καταλβω αυτους που θα πανε να δωσουν 1εκ μονο για 30 χ/α/ω παραπανω απο τα 500,000. ΕΛΕΟΣ!!!! Δεν ειναι ολοι η ζωη ενα βρωμο γκαζο... Πρωτημω να παω να παρω ενα αμαξι που να μου αρεσει παρα σε ενα αμαξι που να εχει γκαζι, και ποσο μαλλον αμα πρπει να το πληρωσω παραπανω. Θα μου πειτε αυτοι που εχουν τα λευτα για μια Galiardo και μια Enzo και μια Bugaty κτλ δεν ενδιαφερονται για την τιμη, και θα εχετε και δικιο. Αλλα το 80-90% των αντρων ονερευτε να ξυπνισει μια μερα και να εχει μια Ferrari. Νταξει, δεν λεω και εμενα μου αρεσουν (τα περισοτερα μοντελα) αλλα δεν θα επερνα μια γι αδικο μου αυτοκινιτο. Πρωτημο να παω να παρω μια Thunderbird του 64 η ενα vanακι της Chevy παρα μια Ferrari. Δεν λεω, ειναι παραπολυ καλα αυτοκινιτα, αξιζουν τα λευτα τους για αυτο που σου προσφερουν αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι να τρελαθω για το γκαζι, τι το τοσο ωραιο εχει το γκαζι...;
Έχεις οδηγήσει ποτέ?Κοίτα σε κάποιους τους αρέσει η ταχυτητα.Αυτή η αισθηση της ροπής να βρίσκεται σε ικανοποιητικά επίπεδα σε κάθε σημείο των στροφών.Αγαπώ τα αυτοκίνητα με υψηλή ροπή και δεν ενδιαφέρομαι για την τελικη τους (170 τελ μου αρκει και μου φτάνει)Για παράδειγμα ένα αυτοκίνητο που για μένα με καλήπτει από επιδόσεις είναι το Toyota Corolla.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Καλά και εγώ θα ήθελα μια βολτούλα με harley ;) Θα με πας όταν πάρεις ; :baby: :P

Αμα συνεχισεις να μενεις Αθηνα οποτε περασω απο εκει με την Harley θα σε παω!

Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Έχεις οδηγήσει ποτέ?Κοίτα σε κάποιους τους αρέσει η ταχυτητα.Αυτή η αισθηση της ροπής να βρίσκεται σε ικανοποιητικά επίπεδα σε κάθε σημείο των στροφών.Αγαπώ τα αυτοκίνητα με υψηλή ροπή και δεν ενδιαφέρομαι για την τελικη τους (170 τελ μου αρκει και μου φτάνει)Για παράδειγμα ένα αυτοκίνητο που για μένα με καλήπτει από επιδόσεις είναι το Toyota Corolla.


Εχω οδηγισει, συγκεκριμενα εχω οδηγισει ενα 50αρακι, ενα Daewoo Matiz και μια κλουβα μονος μου (οχι μονος μεσα στο αμαξι, απλα τα εκανα ολα εγω) και το παλιο μας Audi 80 και το παλιο Fiesta του παπου μου οταν ημουν μικροτερος μονο το τιμονι (αλλα μαλλον δε μετραει :P ) Δεν λεω οτι δεν τους αρεσει η οτι δεν εχουν το δικεωμα η οτι δηποτε τετιο, γουστα ειανι αυτα. Δεν μπορουν ολοι να γουσταρουν Harley και Chevy, οπως εγω δεν γουσταρω ενα 350Ζ (πχ) ετσι και αυτος δεν γουσταρει μια Droptop. Απλα δεν μπορω να καταλαβω τι ειναι που τους αρεσει. Μονο η αιστιση της ροπης ειναι που τους αρεσει; Δεν μου ακουγετε λογικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top