Spotify

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
σε εσάς πόσο είναι η συνδρομή?
πολύ ωραίο δώρο
$10 η ατομική, $13 για 2 ατομα και $16 η οικογενειακή. Για φοιτητές δεν το έχω ψάξει.
Δίνουν συχνά nest mini. Πρόσφατα άρχισε και το YouTube music να δίνει μίνι σε συνδρομητές. Για Ευρώπη δεν έχω ακούσει να δίνουν. Ακούω συχνά για ΗΠΑ.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,033 μηνύματα.
Καλά το Spotify στις τελευταίες 3 - 4 εβδομαδιαίες ανακαλύψεις τα έχει χάσει τελείως με αποκορύφωμα την τελευταία.
Δε ξέρω τι σκατά κάνανε στον αλγόριθμο, πάντως το 80% των τραγουδιών σε μένα είναι μη Αγγλικά/ Ελληνικά! :dizzy2: Στη μέση του playback το σταμάτησα.

ok είπαμε να προωθηθούν οι μικρότεροι καλλιτέχνες και να μάθουμε και κανένα μη ελληνοαγγλικό τραγούδι, αλλά αυτό είναι σκέτη παραφροσύνη!
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Καλά το Spotify στις τελευταίες 3 - 4 εβδομαδιαίες ανακαλύψεις τα έχει χάσει τελείως με αποκορύφωμα την τελευταία.
Δε ξέρω τι σκατά κάνανε στον αλγόριθμο, πάντως το 80% των τραγουδιών σε μένα είναι μη Αγγλικά/ Ελληνικά! :dizzy2: Στη μέση του playback το σταμάτησα.

ok είπαμε να προωθηθούν οι μικρότεροι καλλιτέχνες και να μάθουμε και κανένα μη ελληνοαγγλικό τραγούδι, αλλά αυτό είναι σκέτη παραφροσύνη!
Όντως και σε εμένα μου έβγαζε κάτι τελείως άκυρα στη μέση του πλειλιστ δεν ξέρω τι συμβαίνει. Τουλάχιστον το άλμπουμ της ανάδρομης 2022 το πέτυχε 😂
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,033 μηνύματα.

Το Spotify είναι από τους λόγους που από το 2017 έφυγα από την αρχειοθετημενη στο PC ακρόαση μουσικής, που είχα σαν τακτική στα 00s και 10s. Κατεβάσματα album πειρατικά, ripping cds και δεν συμμαζεύόταν.
Σχετικά με αυτά που έχω γράψει παραπάνω, σαν να το πήρανε χαμπάρι ότι μας προτείνανε άσχετη μουσική στις εβδομαδιαίες ανακαλύψεις και το φτιάξανε.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,516 μηνύματα.
Το spotify έχει γίνει τελείως δύσχρηστο, εκτός αν πλερώ
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,033 μηνύματα.
1000055112.jpg
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,033 μηνύματα.
Πολλοί μηνιαίοι ακροατές για νεκρό συγκρότημα των 90s / 00s. Είχαν τραγουδάρες πάντως. :)
Στιγμιότυπο οθόνης 2024-03-03 154008.png


Πάρτε κι ένα remaster video:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top