Starbucks

Τα Starbucks σας αρέσουν;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 237)

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ε για καφε στη δουλεια τα θελω, δεν ειναι για μενα το μαγαζι που θα κατασκηνωσω με τις ωρες.
Κι ο γρηγορης μπορει να ναι το στεκι καποιου αλλου, αλλα εγω μιλησα μονο για μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλέ ποια όρθια; Τόσες και τόσες θέσεις έχει για να κάτσεις για 4-5 ωρίτσες. Σάπισμα κανονικό. :P:D



Για καφέ δεν ξέρω, αλλά η σοκολάτα που σιάχνει ειν' καλή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλέ ποια όρθια; Τόσες και τόσες θέσεις έχει για να κάτσεις για 4-5 ωρίτσες. Σάπισμα κανονικό. :P:D



Για καφέ δεν ξέρω, αλλά η σοκολάτα που σιάχνει ειν' καλή. :)

Γίνεται σαπίλα χωρίς τσιγάρο ρε συνδίκτυε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γίνεται σαπίλα χωρίς τσιγάρο ρε συνδίκτυε? :P
Στο Μαρούσι πάντως, στον πάνω όροφο επιτρέπεται το τσιγάρο (είναι ουσιαστικά υπαίθριος, αλλά δεν έχει κρύο γιατί καλύπτεται απο αυτά τα διαφανή). Εκεί πηγαίνω συνήθως όταν είναι να κάτσω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Οκ, αλλά (δε θέλω να γίνω σπαστικιά αλλά γίνομαι τελικά :P ) εγώ για ένα καφέ και αρκετό κάψιμο μέχρι το Μαρούσι δεν πάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χαχαχα ούτε εγώ, απλά έχω μάθημα εκεί τρεις φορές την εβδομάδα. ;)
Υπάρχουν πάντως και άλλα Starbucks με χώρους ημιυπαίθριους που επιτρέπεται το κάπνισμα αλλά δεν κάνει και (τόσο) κρύο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πουχου Καλλιθέα, οέο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Στην Καλλιθέα παραείναι υπαίθριος ο χώρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν τον έχουν καλυμένο τον χώρο τον χειμώνα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απο το "ορθογώνιο" του χώρου, μόνο οι τρεις πλευρές είναι καλυμμένες. Απο την τέταρτη...μπάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κάτσε να φωνάξω την πολεοδομία και θα δούμε για πότε θα γίνει ημιυπαίθριος. :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
δεν ειναι αναγκη να φωνάξεις πολεοδομία... υπάρχουν και άλλοι τρόποι... :devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
δεν ειναι αναγκη να φωνάξεις πολεοδομία... υπάρχουν και άλλοι τρόποι... :devil::devil::devil:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ δύο φορές έχω πάει όλες κι όλες στα Starbucks,και έχω μείνει με τις χειρότερες εντυπώσεις.. πρώτα απ'όλα,δεν μπορείς να καπνίσεις (τουλάχιστον,σ'αυτό που έχω πάει εγώ)..όσες φορές έχω πάρει κάτι να μασουλήσω (όινκ όινκ) είναι μπαγιάτικο,δεν έχει αναψυκτικά,η σοκολάτα δεν μου άρεσε,ούτε το τσάι,ούτε κι ο καφές..κυρίως όμως,δεν μου άρεσε το περιβάλλον...:hmm: κοινώς,τόσο καλά..! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
όσες φορές έχω πάρει κάτι να μασουλήσω (όινκ όινκ) είναι μπαγιάτικο

Σε αυτό οφείλω να συμφωνήσω. Τίποτα φαγώσιμο δεν μου έχει αρέσει απο εκεί (εκτός απο ένα στρούντελ pizza που είχαν παλιά και τώρα το κόψανε :mad: ). Πλέον δεν το ρισκάρω καν και παίρνω μόνο καφέ μιας και είναι το μόνο που κάνουν τόσο καλά. Απο φαγητά, no thanks, τρώω και αλλού καλύτερα ;)

ΥΓ: To post αυτό γράφτηκε πίνοντας Cinnamon dolce latte κρύο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγω παντως αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι πλεον για να παραγγειλεις εναν γ@μωκαφε σε αυτα μαγαζια θα πρεπει να εισαι εξπερ στις ξενες γλωσες και να εχεις γ@μω τα μνημονικα (αλλα παλι καλα που υπαρχουν και καταλογοι)....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγω παντως αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι πλεον για να παραγγειλεις εναν γ@μωκαφε σε αυτα μαγαζια θα πρεπει να εισαι εξπερ στις ξενες γλωσες και να εχεις γ@μω τα μνημονικα (αλλα παλι καλα που υπαρχουν και καταλογοι)....:P

Μα, και να έχεις όλα αυτά τα ταλέντα, αλλού ο βέντι είναι ο μεγάλος, αλλού ο γκράντε... διαπιστωμένα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τι παλιογκρινιάρηδες που είστε ρε :P
πιείτε αλλου καφέ όπως κάνουμε όλοι μας! ωωωωχχχουυυυυυ :P :P



(πλάκα κάνωωωωωωωω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eμ...δεν μας λες που πινεις κι εσυ τον καφε να ερθουμε!
Παντως αυτο με τα ονοματα δεν ειναι χαρακτηριστικο μονο των starbucks.
Γενικοτερα ισχυει αυτη η κατασταση με τα ονοματα και πλεον το εφαρμοζουν πολλα καφε.
Εγω το ειπα μεταξυ σοβαρου και αστειου περισσοτερο.;)

Eτσι κι αλλιως ακομα δεν εχω πιει καφε στα starbucks κι αν εχουν μονο τετοια ονοματα, μαλλον θα πηγαινω για καφε και θα καταληξω να πινω milkshake....
Οποτε θα περιμενω να παω πρωτα και μετα θα αρχισω να τα θαβω χυμα και ασυστολα, ετσι για να παω κοντρα στην Λια!:D :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγω παω - όπου πάω- και πίνω βάση της φωτό που έχει ο κατάλογος
λέω περίτρανα.. να αυτό με την καραμέλα την σαντιγί τα τρίματα μπισκότου και τα λοιπά διαίτης :P και το δείχνω με το δαχτυλάκι μου... ΑΥΤΟ θέλω :D

και ναι αυτό δεν ειναι καφες... καφέ πίνω σπίτι μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top