Survivor 4

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 6)

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.


Το SURVIVOR, το αγαπημένο παιχνίδι επιβίωσης είναι πάλι στον ΣΚΑΪ ανανεωμένο, εμπλουτισμένο, ανατρεπτικό και με παίκτες έτοιμους να ριχτούν στον στίβο μάχης. Διάσημοι και Μαχητές δίνουν τον καλύτερό τους εαυτό έχοντας ως μοναδικό τους στόχο τη νίκη. Στον Άγιο Δομίνικο, πέρα από τις συνθήκες διαβίωσης, πρέπει να αντιμετωπίσουν τις απαιτητικές δοκιμασίες, τα απρόοπτα και τα εμπόδια και να αναμετρηθούν, όχι μόνο μεταξύ τους, αλλά πάνω από όλα και με τον ίδιο τους τον εαυτό. Παρουσίαση: Γιώργος Λιανός.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,565 μηνύματα.
Aυτος απο τα αριστερα με το πορτοκαλι πολυ γιωτάς , φοβοταν να πηδηξει μέσα στη θαλασσα χαχα

θες και σουρβαιβορ ρε κακομοιρη !
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δε βάλανε αυτή την φορά μόνο γυμνασμένους.. με ακούσανε.... από το προηγούμενο..

Επίσης βάλανε δυνατές προσωπικότητες. Ο Λιανός πολύ καλύτερος παρουσιαστής.

Την Κρεμλίδου δεν την βάλανε στους διασήμους ενώ είναι παραπάνω αναγνωρίσιμη στο δυναμτικό κοινό ένα φουλ από τους διοργανωτές.

Φουλ ο ηθοποιος που είναι vegan, επρεπε να βάλουν έναν νεότερο και όχι αυτόν δε θα αντέξει παιδιά.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,565 μηνύματα.
Δε βάλανε αυτή την φορά μόνο γυμνασμένους.. με ακούσανε.... από το προηγούμενο..

Επίσης βάλανε δυνατές προσωπικότητες. Ο Λιανός πολύ καλύτερος παρουσιαστής.

Την Κρεμλίδου δεν την βάλανε στους διασήμους ενώ είναι παραπάνω αναγνωρίσιμη στο δυναμτικό κοινό ένα φουλ από τους διοργανωτές.

Μεγαλο λάθος να πάς σε αυτο το παιχνιδι fockos και να μην εισαι γυμνασμένος. Θα το καταλαβεις στο μέλλον αμα τραυματιστει κάποιος σοβαρά.

Για μενα θα έπρεπε να υπάρχει προκριματική διαδικασια.

30 κάμψεις για άντρες - 15 για γυναικες.
7 έλξεις σε μονοζυγο για αντρες - 5 για γυναικες
Πιέσεις για στήθος σε πάγκο τα κιλά σου σε βάρος ή - 10.
Καθισματα τα κιλά σου σε βάρος
Άρσεις τα κιλα σου σε βάρος + 10

Χιλιομετρο τρέξιμο -> 5 λεπτά.
Κολυμπι 1.5 λεπτο τα 50 μέτρα.

Βασικά πράγματα.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μεγαλο λάθος να πάς σε αυτο το παιχνιδι fockos και να μην εισαι γυμνασμένος. Θα το καταλαβεις στο μέλλον αμα τραυματιστει κάποιος σοβαρά.


Βασικά πράγματα.
γενικά αν βάζουν μόνο πρωταθλητές δεν έχει τόσο μεγάλη τηλεθέαση και καταντά βαρετό. Στο Αμερικάνικο survivor πχ μπαίνουν από όλα....

Ποιος /α νομίζεις ότι θα ξεχωρίσει..
εγώ πσιτεύω η Κάτια από τις γυναίκες φαίνεται με διαφορές η καλύτερη από όλες μέσα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,565 μηνύματα.
γενικά αν βάζουν μόνο πρωταθλητές δεν έχει τόσο μεγάλη τηλεθέαση και καταντά βαρετό. Στο Αμερικάνικο survivor πχ μπαίνουν από όλα....

Ποιος /α νομίζεις ότι θα ξεχωρίσει..
εγώ πσιτεύω η Κάτια από τις γυναίκες φαίνεται με διαφορές η καλύτερη από όλες μέσα.

Ε οχι και πρωταθλητης κάποιος που του λές να κολυμπησει τα 50 μέτρα σε 1.5 λεπτό να τρεξει 1000μετρα στα 5 λεπτά
να κάνει 30 κάμψεις , 7 έλξεις , να σπρώξει 70 κιλά στο πάγκο , να τραβηξει το βάρος του σε deadlift- σηκωσει απο το έδαφος.

Για τον τύπο που δεν εχει γυμναστει ποτέ ναι φαινονται βουνο ολα αυτα αλλα αυτος δεν εχει κ καμια δουλειά με τέτοιες αποστολές. Εσυ σα γιατρος τα ξέρεις καλυτερα δεν μπορεις να φορτισεις ένα σωμα αποτομα που δεν εχει αθλητικη εμπειρια πιο πριν θα τον σακατεψεις. Κομμενοι τενοντες - ρηξεις κτλπ κτλπ
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Το συγκεκριμένο δεν είναι παιχνίδι επιβίωσης αλλά αθλητικών προσόντων. Αν θέλετε να δείτε παιχνίδι επιβίωσης δείτε το survivor του mega που βρίσκεται στο YouTube από τον πρωταγωνιστή του (τον Βαλάση).

Χαμηλότερο budget από ότι εχουμε συνηθίσει. Ο Σάκης δεν τα βρήκε στα οικονομικά με τους Τούρκους γι' αυτό την έκανε με ελαφρά. Η εγκυμοσύνη ειναι αστεία δικαιολογία.

Αρχίζανε τις διαφημίσεις από την αρχή με το νερό Βίκος. Λες και τους άλλους θα τους αφήσουνε χωρίς νερό (αυτό με τα λίτρα είναι αστείο).

Το κλειδί είναι να μην ψηφίζει ο κόσμος αυτόν που θα μείνει αλλιώς θα μείνουν εκνευριστικοί χαρακτήρες όπως ο Ντάνος.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Έχουμε νικητή τον δικηγόρο ..... πολυ προβλεψιμη επικρστηση
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
γενικά αν βάζουν μόνο πρωταθλητές δεν έχει τόσο μεγάλη τηλεθέαση και καταντά βαρετό. Στο Αμερικάνικο survivor πχ μπαίνουν από όλα....

Ποιος /α νομίζεις ότι θα ξεχωρίσει..
εγώ πσιτεύω η Κάτια από τις γυναίκες φαίνεται με διαφορές η καλύτερη από όλες μέσα.
νομιζω οτι ειναι νωρις ακομα για να κρινουμε,ακομα δεν εχουν προσαρμοστει,εχουν αγωνισματα,εχουν αντιξοοτητες ,απο γυναικες εγω θα διαλεγα την Άννα Μαρία Βέλλη :thumbup:
Συγνωμη αλλα η Κατια μου φαινεται απιθανο να αντεξει.
Βεβαια ποτέ δεν ξερεις.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
νομιζω οτι ειναι νωρις ακομα για να κρινουμε,ακομα δεν εχουν προσαρμοστει,εχουν αγωνισματα,εχουν αντιξοοτητες ,απο γυναικες εγω θα διαλεγα την Άννα Μαρία Βέλλη :thumbup:
Συγνωμη αλλα η Κατια μου φαινεται απιθανο να αντεξει.
Βεβαια ποτέ δεν ξερεις.
η Κατια ως μοντέλο εχει αυστηρή διατροφη και ειναι πολυ καλή στα αγωνίσματα, η Βελλή λόγω σωματοτυπου θα εχει αντοχές στην επιβίωση αλλα στα αγωνίσματα δε θα το εχει. Σε Αμερικπανικό survivor η Βελλή θα πηγαινε καλα στο Τουρκικο δύσκολα

η Κρελμιδου έπαθε ηλίαση και οι 2 μαχητες αντί να την αφήσουν την σχολίαζαν αρνητικά Θα πάρουν πόδι αυτοί αν και δε φαινεται να αντέχει αυτή

ο δικηγόρος εχει το πακέτο για να νικήσει δεδομένου οτι κυρίως ψηφίζουν γυναισες,
εγω θα ψήφιζα Κατια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,565 μηνύματα.
η Κατια ως μοντέλο εχει αυστηρή διατροφη και ειναι πολυ καλή στα αγωνίσματα, η Βελλή λόγω σωματοτυπου θα εχει αντοχές στην επιβίωση αλλα στα αγωνίσματα δε θα το εχει. Σε Αμερικπανικό survivor η Βελλή θα πηγαινε καλα στο Τουρκικο δύσκολα

η Κρελμιδου έπαθε ηλίαση και οι 2 μαχητες αντί να την αφήσουν την σχολίαζαν αρνητικά Θα πάρουν πόδι αυτοί αν και δε φαινεται να αντέχει αυτή

ο δικηγόρος εχει το πακέτο για να νικήσει δεδομένου οτι κυρίως ψηφίζουν γυναισες,
εγω θα ψήφιζα Κατια.

Φοκε η διατροφη δε λέει τιποτα αμα δεν εχεις δυνατο μυικο συστημα. Να απορροφάει τους κραδασμους και να προστατευει τις αρθρώσεις. Ακομη και σε ενα πεσιμο μπορει να γλιτώσεις το σπάσιμο αμα έχεις γεράα χέρια... εγω εχω φάει γλιστρα αλλα τα ποδια μου δεν καταλαβαν τιποτα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Φοκε η διατροφη δε λέει τιποτα αμα δεν εχεις δυνατο μυικο συστημα. Να απορροφάει τους κραδασμους και να προστατευει τις αρθρώσεις. Ακομη και σε ενα πεσιμο μπορει να γλιτώσεις το σπάσιμο αμα έχεις γεράα χέρια... εγω εχω φάει γλιστρα αλλα τα ποδια μου δεν καταλαβαν τιποτα.
Σιγουρα και να σας πω και κατι?
Ο χρονος θα δειξει εξαλλου πρωτο επεισοδιο ηταν σημερα.. Εχω εναν κανονα μας ελεγε ο δασκαλος στο στιβο για τα χιλια μετρα ή 1500 που τρεχαμε, ξεκινας σταθερα και στο τελος επιταχυνεις, δεν ειναι κατοσταρι καταλαβατε.
Ετσι και εδώ δεν κρινονται ολα αποψε, πηραμε μια γεύση ενταξει αλλα εχουμε πολλα να δουμε ακομα και δοκιμασιες και χιλια δυο.
Και ενα αλλο λενε αν σ αντεξει το σκοινι θα φανει στο χειροκροτημα επομενως ας περιμενουμε να δουμε πως θα πανε ολοι, γιατι και στο προηγουμενο λεγανε φαβορι φαβορι αλλος λιποθυμησε επειδή εχασε αποτομα κιλα και αλλος τραυματιστηκε.
Θα δουμε. Stay tuned λοιπον😊
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Η Κάτια δίνει ρετιτάλ όπως πρόβλεψα δεν έχει χάσει καμία φορά και πιστεύω ότι και με άντρες θα νικούσε άνετα....
πολύ καλή αντίληψη...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Η Κάτια δίνει ρετιτάλ όπως πρόβλεψα δεν έχει χάσει καμία φορά και πιστεύω ότι και με άντρες θα νικούσε άνετα....
πολύ καλή αντίληψη...
Εγω πονταρα στην Άννα Μαρία Βέλλη. :thumbup: θα δουμε πως θα παει
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,628 μηνύματα.
Μόνο για την Ελευθερία Ελευθερίου αξίζει να το δει κανείς χδ
 

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Μη κανετε το λαθος και διωξετε ελευθεριου..ψηφιστε μια φορα σαν ελληνες σωστα
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Η Κάτια θα νικήσει και δεν μπορεί να την απειλήσει κανένα. Την προωθούν τα media και θα γίνει ο νέος Ντάνος. Γι' αυτό το λόγο είναι λάθος να ψηφίζει το κοινό στα ριαλιτοπαιχνιδα.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τι χαζοί αυτοί οι μαχητές με εκνευρίζουν ..... θέλω να χάσουν..
ο άλλος πιάνει την καρωτίδα του κερδίζει μετά από 20 λετπά το παίχνδιι και στο τέλος θυμήθηκε να βήξει και να κάνει ότι πνίγεται
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,628 μηνύματα.
εγώ φέτος δεν μπορώ να πω ότι στηρίζω κάποια ομάδα. Ενώ στο 1 ( που το είδα όλο ) και στο 2 που έβλεπα μερικά ήμουν ξεκάθαρα με μαχητές. Σε αυτό δεν χαίρομαι με κανέναν. Το βλέπω για συγκεκριμένους μόνο. Από Διάσημους Ελευθερία Ελευθερίου εννοείται, Αλέξης Παππάς, Κάτια. Από μαχητές γουστάρω Κόρο γιατί είναι αυτός ο κλασικός τύπος σε κάθε παρέα που παθιάζεται με τον πρωταθλητισμό, τα δίνει όλα αλλά στην καθημερινότητα είναι ο πιο ήρεμος και μετρημένος άνθρωπος, την Σοφία γιατί το λέει η ψυχή της ότι είναι μαχήτρια.

Κακά τα ψέματα σαν το 1 δεν υπάρχει και δεν θα υπάρξει ποτέ ξανά. Όλα αυτά τώρα είναι κακές απομιμήσεις. Δεν βλέπω να με κρατάει ούτε το φετινό. Σε κάνα μήνα θα έχω ξεχάσει ότι υπάρχει.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Το ξεκίνησα τη Δευτέρα γιατί δεν είχε κάτι άλλο να δω. Από τα 4 του σκαι προτιμώ το 1 και μακράν το survivor του mega.
Εν πάση περιπτώση, υποστηρίζω μαχητές. Οι διάσημοι μου είναι λίγο-πολύ αδιάφοροι πλην Κάτιας που είναι αχώνευτη. Σαν παρουσιαστή, εντάξει, προτιμώ Τανιμανίδη. Καλώς ο Λιανός αλλά μόνο για κανένα έπαθλο επικοινωνίας, όχι συνέχεια! Όσον αφορά αυτά που έγιναν στο συμβούλιο, ήταν ένα καλοστημένο θέατρο για τα νούμερα της agb, (καλό το παραμύθι αλλά δεν έχει...δράκο) :P
 
Top