Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
μερικα ειναι πολυ ομορφα... μερικα παλι... ειναι αστα να πανε..

Ίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
λοιπον,εγω σκεφτομαι να κανω ενα στο πλαι μερος του ποδιου διπλα στη γαμπα κ να γραψω καθετα Imagine...

Γραψε ολο το τραγουδι αμα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Γραψε ολο το τραγουδι αμα ειναι.

ναι ρε,ποδι ειναι δεν ειναι ολοκληρη σελιδα Α4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
.....θελω να κανω στον λαιμο μου ενα μικρο αλλα ερχομαι αντιμετωπη με ολο το σοι..... ΟΠΟΤΕ.......:(



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Το σοι θα σου πει τι θα κάνεις; 18 δεν είσαι; -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
18 ξε-18, από τους γονείς της τρώει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Nαι αλλά το τι θα κάνει στο σώμα της αυτή θα το αποφασίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
δε μου αρεσει να βελονιζω και να ζωγραφιζω το κορμι μου αλλα δεν το αρνουμαι κιολας...:fss::fss: σε μερικα σημεια ειναι ωραια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Nαι αλλά το τι θα κάνει στο σώμα της αυτή θα το αποφασίσει.

Συμφωνώ. Αν όμως οι γονείς της δεν μπορούν να το καταλάβουν, δεν μπορεί να κάνει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μπορεί να δουλέψει και να το κάνει με δικά της χρήματα. Αν είναι δυνατόν τι σχέση έχει το σόι με κάτι τόσο προσωπικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
θελω πολυ να κανω...οι γονεισ μου δε διαφωνουνε...το θεμα ειναι εγω να αντεξω την ιδεα του πονου:P

θελω να κανω στον αστραγαλο η στη μεση χαμηλα στη πλατη και στη μεσα μερια του καρπου καποια φραση:)πολλα εε? αν ποτε αποφασισω να υπομεινω το πονο και να κανω τοτε θα αποφασισω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
.....θελω να κανω στον λαιμο μου ενα μικρο αλλα ερχομαι αντιμετωπη με ολο το σοι..... ΟΠΟΤΕ.......:(



:P
:!::!:
>.< τι ειναι αυτα που ακουμε ρε ???????????????????????????????

Το σοι θα ρωτησεις?
Για το τι τρως αυτους ρωτας? :)
Για το αν θα βγεις αυτους ρωτας?:)
Για τις σχεσεις που ειχες τους ρωτησες?:)


ξεκολυστε... -.-'

Ειδικα το σοι δε το λογαριαζω και πολυ στο τι θα πει...:bye: που ζουμε??? Τα περισσοτερα σογια (:Pδε ξερω αν μπορω να το πω ετσι) συνηθως τρωγονται μεταξυ του,δλδ δεν τρεφουν και τις τρελες αγαπες...:bye:Ειδικα κατι θειες που τα ξερουν ολα και σε εσενα θα βρουν ολα τα κουσουρια του κοσμου και στα δικα τους παιδια τιποτα ειναι να τις υπολογιζεις ????:bye::bye:

:iagree:ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑΙ...:iagree: τους υπολογιζουμε. Αν αυτοι δε σε αφηνουν δεξου το για αρχη και σε κανα χρονο τους το ξανα λες...:xixi:
Ή πολυ απλα πες τους πως το θες πραγματικα πολυ..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makisr91

Νεοφερμένος

Ο makisr91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Αν σου αρέσει πολύ, να κάνεις, αλλά αν δεν θέλουν οι γονείς σου, δε μπορείς να κάνεις κάτι. Το θέμα τελειώνει εκεί. Εκτός κι αν διαφωνεί κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
συμφωνω μαζι σας, μη νομιζετε οτι τους δινω κ πολυ σημασια στο τι θα κανω στη ζωη μου απλα δε γουσταρω να εχουν να λενε μετα.... θα το κανω καποια στιγμη.... που θα μου παει...??!?!? :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
συμφωνω μαζι σας, μη νομιζετε οτι τους δινω κ πολυ σημασια στο τι θα κανω στη ζωη μου απλα δε γουσταρω να εχουν να λενε μετα.... θα το κανω καποια στιγμη.... που θα μου παει...??!?!? :xixi:
Και μονο για αυτο εγω θα το εκανα...;);)
Θα τους προκαλουσα συνεχεια... Και το κανω... :iagree:
Αποτελεσμα.... Εχουν παψει να ασχολουντε μαζι μου.. Ασχολουντε με τα υπολοιπα ατομα στο σοι που δεν εχουν τα κοτσια να τους τα πουνε.. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Και μονο για αυτο εγω θα το εκανα...;);)
Θα τους προκαλουσα συνεχεια... Και το κανω... :iagree:
Αποτελεσμα.... Εχουν πια σοπασει να ασχολουντε μαζι μου.. Ασχολουντε με τα υπολοιπα ατομα στο σοι που δεν εχουν τα κοτσια να τους τα πουνε.. :xixi:

εισαι σωστη bam....
και καλα κανεις...
οσο για μενα, καποια στιγμη θα το εμπεδωσουν και θα σταματησουν να χωνονται στο τι κανει το ενα εγγονι η ο αλλος ανηψιος κτλ....!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εμενα μου την σπανε κατι Θιτσες απο το σοι μου, που με κοιτανε λες και εχω ασπαστει τον Σατανα.:P
Μην σας νοιαζει λοιπον τοσο η γνωμη των αλλων. Καντε οτι σας κανει ευτυχισμενους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Εμενα μου την σπανε κατι Θιτσες απο το σοι μου, που με κοιτανε λες και εχω ασπαστει τον Σατανα.:P
Μην σας νοιαζει λοιπον τοσο η γνωμη των αλλων. Καντε οτι σας κανει ευτυχισμενους.

να δειτε πως εκαναν οταν εκανα τρυπα στη μυτη........:jumpy:
τελικα το συνηθισαν....:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εμενα μου την σπανε κατι Θιτσες απο το σοι μου, που με κοιτανε λες και εχω ασπαστει τον Σατανα.:P
Μην σας νοιαζει λοιπον τοσο η γνωμη των αλλων. Καντε οτι σας κανει ευτυχισμενους.
Εγω ειμαι το αντιδραστικο παιδι στο σοι ... :inlove: ευτυχως το καταλαβαν πριν τις στειλω στο Δαφνη.. :xixi:

Ζεις και εσυ μεσα στο μαυρο αγαπητη Λενα.... :!:
Θελω να γινουμε φιλες.. :zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγω ειμαι το αντιδραστικο παιδι στο σοι ... :inlove: ευτυχως το καταλαβαν πριν τις στειλω στο Δαφνη.. :xixi:

Ζεις και εσυ μεσα στο μαυρο αγαπητη Λενα.... :!:
Θελω να γινουμε φιλες.. :zilia:

Ε οχι παντα. Αλλα μ'αρεσει πολυυυ το μαυρο. Το συνολικο μαυρο κιολας. Ε αυτες οι θιτσες το μαυρο το εχουν συμβολισει με τον θανατο, τον χαρο και παει λεγοντας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top