Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Η πλαϊνή στα χείλη με κρικάκι (όχι πολύ μεγάλο) είναι τρομερά σέξι.
Μου το χουν πει. :P
Ειχα να βαλω σκουλαρηκι μήνες και τωρα μολις προσπαθησα απο περιεργεια. Ακομη ανοικτη ειναι η τρυπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Γενικά ομιλώ ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Γενικά ομιλώ ε.
Δενειμαιχαζηαγαπητεαλεξη.

Αλλα παραμενω σεξυ. Η αιτια του γκλομπαλ γουορμινγκ βασικα. :lol: Μη χεσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Διευκρινίζω απλά προς αποφυγή παρεξηγήσεων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά βρίσκω εντελώς ανούσιο να κάνει κάποιος ένα τατού ως διακοσμητικό χωρίς να σημαίνει κάτι γι'αυτόν...παράδειγμα τα τριαντάφυλλα που έχουν καταντήσει αηδία στις κοπέλες. Το θέμα είναι ακόμα και αν το κάνεις ως διακοσμητικό, να σε αντιπροσωπεύει!

Τέσπα είμαι μεγάλη φαν των τατουάζ και σκοπεύω να κάνω παραπάνω από ένα. Γενικά για κάποιο περίεργο λόγο δεν καταλαβαίνω πόνο, οπότε τώρα τα Χριστούγεννα που γυρνάω Θεσσαλονίκη θα χτυπήσω ένα. Θα το κάνω στο εσωτερικό του αριστερού μου μπράτσου και θα λέει "Underneath the cuts and bruises, find the game that no one loses"...δε θέλω να είναι μια απλή γραμματοσειρά. Θα πω στο παιδί που θα μου το χτυπήσει να μου το διακοσμήσει κάπως...πχ σκέφτομαι να βγαίνει μια μπλε πεταλούδα μέσα από κάποιο γράμμα και γενικά να έχει γραμμές από δω και από εκεί...αυτά :)

θα ποστάρω φωτογραφίες όταν το κάνω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Και που θα χωρέσει ρε monarch ολόκληρη παράγραφος στο μπράτσο σου? Θα είναι πολύ μικρά τα γράμματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Και που θα χωρέσει ρε monarch ολόκληρη παράγραφος στο μπράτσο σου? Θα είναι πολύ μικρά τα γράμματα...

ε καλά για εμένα θα το κάνω!όχι για να το βλέπουν οι άλλοι!δηλαδή 3 γραμμές δε χωράνε στο μπράτσο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ε θα χρειάζεσαι μικροσκόπιο να της δεις ακόμα κι εσύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ε θα χρειάζεσαι μικροσκόπιο να της δεις ακόμα κι εσύ...


δες λίγο στο χέρι σου από την ένωση θώρακα χεριού μέχρι την κλείδωση του αγκώνα πόση απόσταση είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δν μου αρεσουν ουτε τα τατουαζ ουτε τo piercing
αποψη μου βεβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Χμμμ, συμφωνώ με τον Αλέξη όσον αφορά το ότι είναι το πιο σαίκσυ το piercing στο πλάι των χειλιών, αλλά μόνο για κοπέλα. Για αγόρι μ' αρέσει μόνο ένα μικροσκοπικό στο φρύδι, αν και γενικά βρίσκω απωθητική την ιδέα να έχει πολλά ξένα αντικείμενα κάποιος ενσωματωμένα στο σώμα του.
Για παράδειγμα, δεν θα ένιωθα άνετα να φιλάω κάποιον με σκουλαρίκι/κρίκο στα χείλη ή στη γλώσσα, θα φοβόμουν ότι αν το παρακάνω στο... πάθος θα νιώσει δυσάρεστα. :xixi:

Εκτός απ' αυτό, έχω δει φίλη με piercing στο φρύδι να κοπανάει στην πόρτα του λεωφορείου σε απότομη στροφή ακριβώς στο σημείο του piercing, και ήταν μάλλον οδυνηρό θέαμα. ._________.

Tatoo μόνιμο δεν θα έκανα, αλλά θα μ' άρεσε να σχεδιάσω κάτι και να το αποτυπώσω με χέννα ή να κάνω bodypaint (σε μένα ή σε άλλον). Το δεύτερο είναι κάτι που θέλω καιρό αλλά το μοντέλο δεν μου κάθεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
τι χέννες και παπάρες όταν λέμε τατουάζ εννοούμε το μόνιμο μαρκάρισμα του δέρματος.... αλλιώς δεν το συζητάμε καν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
τι χέννες και παπάρες όταν λέμε τατουάζ εννοούμε το μόνιμο μαρκάρισμα του δέρματος.... αλλιώς δεν το συζητάμε καν.....

:iagree::iagree::iagree::iagree:
ετσι ειναι η κανεις τατουαζ η δεν κανεις:no1::no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
εγω συντομα θα παω να βαλω σκουλαρικι στο αριστερο αυτι..
παντως κ τα τατουαζ ειναι ωραια οταν ειναι στο σωστο μερος κ δεν αποτελουν υπερβολη...ειναι δλδ σημαντικο να ειναι διακριτικα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Μπα,γιατι να λερωσω το σωμα μου με κατι που ισως αργοτερα θελησω να <<ξεφορτωθω>>?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Mεγειες. Αν και δεν μ αρεσει ιδιαιτερα το σημειο που το χτυπησες, το τατου ειναι ωραιο.
Εγω παω για δευτερο οταν μαζεψω επιτελους αρκετα λεφτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύυυυυ...χιχι. Ναι στίχοι είναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top