Turbo-x ή acer

MetalZero2

Νεοφερμένος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Για σε όλους στο forum.:jumpy::jumpy:
Θα ήθελα την γνώση σας σε κάτι, θα αγοράσω ένα Laptop σε λίγες μέρες και είμαι ανάμεσα σε 2, η τιμή είναι γύρο στα 650 εύρο και η δυνατότητες του πάνω κάτω το ίδιο αλλά ο ένας είναι Turbo-x μάρκα και ο άλλος acer. Έχω ακούσει ότι η acer κάνει καλά Laptop όσο αφορά την αντοχή τους αλλά και ότι η Turbo-x έχει δυνατά Laptop. Γιαυτό και θέλω την γνώση μας. Πιουν από τους δυο θα μου προτείνατε?:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αντικειμενικά με τις όποιες γνώσεις μου, αμφότερα για τα σκουπίδια είναι. Αν μπορείς να δώσεις 50 ευρώ παραπάνω για να πάρεις κάτι σε toshiba/hp θα στο πρότεινα ανεπιφύλακτα, είναι κι αυτά budget notebooks αντίθετα πχ. με πιο ακριβά όπως κάποιες σειρές vaio, αλλά είναι κλάσης ανώτερα απ'τα δυο που έχεις στο νου σου. Ψάξε και σε λιγο μεγαλυτερα μαγαζια, δεν ειναι αναγκη να το παρεις απ'το Πλαισιο, πέρνα και μια βολτα από media markt να δεις τι παίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Κοιτα εγω θα σου ελεγα να παρεις desktop pc αλλα αποτι βλεπω εισαι φοιτητης και μαλλον θες laptop...οποτε πας σε ετοιμα(αλλιως θα καναμε μια συνθεση σταθερου και θα επερνας μαματο μηχανημα)...θα συμφωνησω με τον miv γιαυτα που ειπε και δινεις αλλο ενα 50αρι και παιρνεις κατι τετοιο
https://www.plaisio.gr/Laptop-Netbook-GPS/Notebook/Laptop/Toshiba-Satellite-T110-10Z-Red.htm
η αν το θες μονο για απλες καθημερινες χρησεις και ενα notebook στα 600 καλο ειναι

https://www.plaisio.gr/Laptop-Netbook-GPS/Notebook/Laptop/Fujitsu-Amilo-Pi-3560F1-VFY-P.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakaros

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Φιλε μου επειδη κ γω ειχα κανει ενα προσφατο topic αναμεσα σε HP K ACER,Κ εχοντας ψαξει σε βαθος την αγορα,θα σου πω την γνωμη μου.Οπως ειπε κ ενας φιλος νωριτερα,αν εχεις να διαθεσεις κανα 50-100 παραπανω,προτιμησε κατι σε ΗΡ(κ γω εκει κατεληξα).Αλλιως προτιμησε οτιδηποτε αλλο ΕΚΤΟΣ των TURBOX.Οποιον ρωτησα πριν παρω το λαπτοπ για τα TOURBOX μου ειπε τα χειροτερα...Πιστεψε με δεν αξιζουν...
-----------------------------------------
Αν τωρα επιμενεις οπωσδηποτε να παρεις ACER H TOURBOX,θα σου προτεινα να παρεις ACER
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Ποια ειναι τα specs που εχουν οι φορητοι υπολογιστες; Στα ιδια χρηματα κατα την αποψη μου δες κατι σε Toshiba και Dell. Αν επρεπε να διαλεξω αναμεσα σε Acer και Turbo - X τοτε θα επελεγα αυτο που εχει καλυτερο και αμεσο service.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalZero2

Νεοφερμένος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Λιπών παιδία αρχικά να πω ότι έχω κοιτάξει για Laptop στο Πλαίσιο, στο multirama, στο e-shop και στο Public και θα πάω να δω και στο media markt που μου προτείνατε. Αν μπορείτε πείτε μου και κανένα άλλο κατάστημα.
Κοίταξα Laptop της HP και της toshiba και είδα ότι τα Laptop τους με ίδια λεφτά έχουν πιο χαμηλές δυνατότητες, υποθέτω ότι λόγο του ονόματος. Ορίστε μια λίστα με μερικού φορητούς που είδα:
https://www.public.gr/products/computer/productDtls_3154_2.html


https://www.public.gr/products/computer/productDtls_3137_2_cy.html


https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.905416


https://www.multirama.gr/products/digital/product?pid=0432768


https://www.plaisio.gr/Laptop-Netboo...dent-Laptop-with-Microsoft-Office-VC378ES.htm


ποιον από αυτούς μου προτείνεται?
Αν μπορείτε πείτε μου για κανένα άλλο φορητό αλλά η τιμή το πολύ 700 ευρώ, γιατί στην αρχή έψαχνα με 600 ευρώ και έχω είδη ανέβη 100 ευρώ πάνω για αυτό δεν παίζει να πάω πιο πάνω, το πολύ κανένα δεκάρικο ή κάτι τέτοιο [FONT=&quot] και να έχουν 7 θέλω, [/FONT][FONT=&quot]Vista[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]με την καμία.[/FONT] Τώρα για την Turbo-x βλέπω δεν το πολύ εγκρίνεται και να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω και πολλά για αυτήν αλλά για την acer έχω ακούσει αρκετά καλά πράγματα.
Τέλος πάντων, να θέλετε να ξέρεται για ποιον Turbo-x σκεφτόμουνα να πάρω, αυτό ήταν:


https://www.plaisio.gr/Laptop-Netboo...nt-Laptop-with-Microsoft-Office-Windows-7.htm

Και κάτι ακόμη, για την Sony τη γνώμη έχετε?
Ευχαριστώ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Σκουπίδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Γιατί σκουπίδια ρε παιδιά;Εμένα το pc μου,( turbo-x) μια χαρά το βρίσκω:D.Μπορείς να αλλάξεις και ανα πάσα στιγμή κάθε εξάρτημά του, σε αντίθεση με άλλα, που δεν ξέρω και γω που πρέπει να το στείλεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalZero2

Νεοφερμένος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Συγγνώμη κιόλας ρε 932df0a57b αλλά εγώ έθεσα [FONT=&quot]κάποια [/FONT]ερωτήματα, τα οποία αν δεν έχει όρεξη να απαντήσεις καλός, μην κάθεσαι όμως και γράφεις βλακείες γενικά και αόριστα μια λέξη.:mad:
Τη είναι «σκουπίδια» το Turbo-x, η acer, η sony, οι φορητή που σκέπτομαι να πάρω???
ΤΙ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Συγγνώμη κιόλας ρε 932df0a57b αλλά εγώ έθεσα [FONT=&quot]κάποια [/FONT]ερωτήματα, τα οποία αν δεν έχει όρεξη να απαντήσεις καλός, μην κάθεσαι όμως και γράφεις βλακείες γενικά και αόριστα μια λέξη.:mad:
Τη είναι «σκουπίδια» το Turbo-x, η acer, η sony, οι φορητή που σκέπτομαι να πάρω???
ΤΙ????

Τώρα θα ακούσεις το γνωστό: Όλα. Σκάσε άλλα 2 χιλιάρικα και πάρε ένα macbook pro.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Junior_aromeo

Νεοφερμένος

Ο Junior_aromeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Φιλος...αμα δεν μπορεις να απαντησεις μην το παιζεις εξυπνος...σκοπιδια θα εχεις εσυ για Pc ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Τώρα θα ακούσεις το γνωστό: Όλα. Σκάσε άλλα 2 χιλιάρικα και πάρε ένα macbook pro.:D

Οι εταιρίες αυτές είναι κινέζικα σκουπίδια
Ιδού οι σοβαρές εταιρίες:
Apple
Lenovo
Dell
Toshiba
Sony
HP

Και ναι, μάζεψε μερικά χρήματα ακόμα και πάρε ένα αξιοπρεπές μηχάνημα. Τα accer/ turbo-x είναι πλαστικούρες, χοντροκομένα, με κακή ποιότητα κατασκευής και μπαταρία για κλάμματα. Τα ίδια χάλια είναι και οι οθόνες- Πληκτρολόγια τους
-----------------------------------------
Προσωπική άποψη, μάζεψε 1300 ευρώ και πάρε ένα macbook
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Και ναι, μάζεψε μερικά χρήματα ακόμα και πάρε ένα αξιοπρεπές μηχάνημα. Τα accer/ turbo-x είναι πλαστικούρες, χοντροκομένα, με κακή ποιότητα κατασκευής και μπαταρία για κλάμματα. Τα ίδια χάλια είναι και οι οθόνες- Πληκτρολόγια τους

Θα συμφωνήσω εδώ. Και γενικά μην εμπιστεύεσαι τέτοιες μάρκες από καταστήματα πχ turbo-X (σοβαρό όνομα) και innovator. Είναι ότι χειρότερο μπορείς να βρεις. Αν βέβαια θες κάποιο απ' τα 2 θα σου πρότεινα κι εγώ acer.

Προσωπική άποψη, μάζεψε 1300 ευρώ και πάρε ένα macbook

Μα πώς τα πετυχαίνω ο άτιμος :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
η acer εχει καλά Pc (και καλό service τώρα πια) το πλαίσιο κάνει επίσημα Servιce στα μηχανήματα της acer.

το δικό μου 2 χρόνια καθημερινή χρήση... και σαν σκύλι τίποτα δεν έχει πάθει.. (και το σημαντικότερο το laptop δεν καίει από κατω...)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Wyvs-M9w2us[/ame]

Δείτε τα σχόλια κάτω πολύ καλά

Ενας καλός τρόπος να κάνεις πριν πάρεις ένα Pc είναι να γράφεις το όνομαο youtube και να βλέπεις τα σχόλια των χρηστών από κάτω είναι ο πιο αντικειμενικός τρόπος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Οι εταιρίες αυτές είναι κινέζικα σκουπίδια
Ιδού οι σοβαρές εταιρίες:
Apple
Lenovo
Dell
Toshiba
Sony
HP

Και ναι, μάζεψε μερικά χρήματα ακόμα και πάρε ένα αξιοπρεπές μηχάνημα. Τα accer/ turbo-x είναι πλαστικούρες, χοντροκομένα, με κακή ποιότητα κατασκευής και μπαταρία για κλάμματα. Τα ίδια χάλια είναι και οι οθόνες- Πληκτρολόγια τους
-----------------------------------------
Προσωπική άποψη, μάζεψε 1300 ευρώ και πάρε ένα macbook
Ναι, είδαμε τι καλή είναι η sony kai ta vaio της, που το είχα 1,5 χρόνο, τα έπαιξε η κάρτα γραφικών και ήθελε να πάει δεν ξέρω και γω που, για να την αλλάξουμε, και να στάξουμε και 400 ευρώ. Από service 0. Μην μιλήσω για τις τιμές, που μόνο τη μούρη πουλάνε, 1300 ευρώ, για να είναι ελάχιστα πιο όμορφο. Τα turbo-x μια χαρά είναι, και στην τελική όλες οι μπαταρίες χαλάνε άμα δεν τις βγάζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Περίμενε. Έχεις 1 χρόνο εγγύηση. Μετά, ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ. Το ήξερες από πριν αυτό. Δεν σου φταίει το service. Εαν πλήρωνες, θα ήσουν εντάξει. + Ότι η κάρτα δεν κάηκε από μόνη της
-----------------------------------------
Και δεν είναι ΜΟΝΟ θέμα ομορφιάς. Είναι ποιότητα κατασκευής, οθόνη, μπαταρία, χαρακτηριστικά φορητότητας (βάρος, μέγεθος κτλ). Δεν μπορείς να συγκρίνεις ένα Lenovo με ένα accer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Πληρώνεις μία για να το πάρεις. Πρέπει να πληρώσεις και δεύτερη για να το φτιάξεις;. Ο παλιός μου υπολογιστής, 6 χρόνια δεν έχει χαλάσει...Αμ παλιά τους φτιάχναν καλά τους υπολογιστές, γερούς και σταθερούς:P. Και στην τελική, σιγά την πολύ και την βαριά την χρήση πια που τον σκότωσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic91

Νεοφερμένος

Ο mic91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Λοιπον παπαριες ακουγονται συχνα:jumpy::jumpy::jumpy:Σε αυτη την χωρα ολοι εχουν μια γνωμη και μια....Καποιοι αν δεν γνωριζουν και απλα ακουνε σε διαφορα forum ας μην τσαμπουνανε οτι θελουν κατευθειαν για να κανουν τον ξερολα.Αcer λοιπον πλαστικουρα και τπτ μεσα....Ο πατερας μου ειχε αγωρασει ενα Acer για το γραφειο του, οταν ημουν 6η δημοτικου.Πλεον ειμαι 1η πανεπιστιμιου το μηχανακι μπορει να βαρεσει ωρες οχι πλακα:D:D:D.Εχει δουλεψει μεχρι τωρα ατελειωτες ωρες.Για 5 χρονια στο γραφειο δουλευε τουλαχιστον 8 ωρες χωρις επιπλεων βαση απο κατω.Οταν ηρθε στο σπιτι τοτε ηταν που αναστεναξε...βαρουσε κατι 24 ξεγυρισμενα :jumpy::jumpy::jumpy: στο seeding και δεν κανω πλακα.Φυσικο ηταν μετα απο τοσες ωρες το να καουν τα τελευταια 2 χρονια 2 λωριδες pixel και επειδη δεν του εβγαζα την μπαταρια το τελευταιο εξαμηνο να μην μπορει να λειτουργει χωρις μπαταρια.Πλεον εχει μπει στην ακρη:'(:'(:'(αφου πηρα εγω με την Δες την Ψηφιακα(ενα fujitsu που σου πρωτεινε καποιος) και ενα ΗΡ για το σπιτι να ειναι διπλα στην Τηλεοραση για να παιζει τα mkv.Το fujitsu σε αναλογια χρηματων/χαρακτηριστικων ειναι πολυ καλο.Το μονο θεμα που δεν μου αρεσε ειναι οτι ανεβαζει θερμοκρασια γρηγορα (σε 10' γυρω στους 48 C αλλα τους κραταει εκει)Οσο για τα Sony πραγματικα πληρωνεις την ομορφια και το ονομα κατα τα αλλα μια απο τα ιδια(θεωρω πρωσοπικα μπορει να κανω και λαθος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Fujitsu πήρα εγώ πριν 2 βδομάδες και όποτε πιάνω από κάτω είναι απλά χλιαρό (δεν ξέρω μέσα)...το ίδιο και στα πλάγια, βγάζει ελάχιστο χλιαρό αέρα, αλλά μόνο καλό μου έχει κάνει μέχρι τώρα, γιατί αφήνω εκεί τον νες και μένει ζεστός :lol:

650? παρεπιπτόντως, με 2.2GHz Core2Duo, 4GB RAM, 1GB nVidia και 500GB HDD...βέβαια πέτυχα προσφορά, αλλά και η κανονική του τιμή 720? μία χαρά είναι...όπως πρότεινε κάποιος, λενόβο είναι καλή μάρκα, και μάλιστα έχει πάρει βραβείο ως η πιο περιβαλλοντικά φιλική μάρκα υπολογιστών μαζί με την ντελ...
-----------------------------------------
Η apple πάλι, βγήκε τελευταία στη λίστα....φάτα 932df0a57b mac-άκα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Fujitsu πήρα εγώ πριν 2 βδομάδες και όποτε πιάνω από κάτω είναι απλά χλιαρό (δεν ξέρω μέσα)...το ίδιο και στα πλάγια, βγάζει ελάχιστο χλιαρό αέρα, αλλά μόνο καλό μου έχει κάνει μέχρι τώρα, γιατί αφήνω εκεί τον νες και μένει ζεστός :lol:

650? παρεπιπτόντως, με 2.2GHz Core2Duo, 4GB RAM, 1GB nVidia και 500GB HDD...βέβαια πέτυχα προσφορά, αλλά και η κανονική του τιμή 720? μία χαρά είναι...όπως πρότεινε κάποιος, λενόβο είναι καλή μάρκα, και μάλιστα έχει πάρει βραβείο ως η πιο περιβαλλοντικά φιλική μάρκα υπολογιστών μαζί με την ντελ...
-----------------------------------------
Η apple πάλι, βγήκε τελευταία στη λίστα....φάτα 932df0a57b mac-άκα :D

Δεν βγήκε τελευταία. Κάπου στη μέση είναι. Αλλά, όπως έχω ξαναπεί, σε εμάς τους αμερικανόφιλους αρέσει η μαργαρίνη από φάλαινες, τα δερμάτινα καθίσματα(από ελάφι κατα προτίμηση), τα γάντια από φώκια και τα πολλά κυβικά (πάνω από 3.000). Τώρα για τον απο πάνω, δεν θα το σχολιάσω. Και ένα huyndai να αγοράσεις, θα αντέξει 20 χρόνια. Αλλά αλλιώς είναι το huyndai αλλιώς το AUDI ή VolksWagen.
Άλλη ποιότητα κατασκευής, άλλη μπαταρία, άλλη οθόνη, άλλη φορητότητα. Δεν μπορώ να πιστέψω ότι το 2010 ένας φορητός ζυγίζει πάνω από 3.0 kg και έχει πάχος πάνω από μια ίντσα. Και φυσικά μια μπαταρία τουλάχιστον 4 ωρών. Και ανάλυση τουλάχιστον 1440Χ900. Όλα φυσικά για τις 15''. Άμα το accer έχει οθόνη μπουρδ.. μπαταρία μιας ώρας, ζυγίζει 4 κιλά και το πάχος του είναι το ίδιο με τον τόμο της εγκυκλοπαίδειας και είναι γεμάτο πλαστικό, τι να το κάνεις. Κρίμα στα υλικά που χαράμισε η εταιρία για να το φτιάξει. Καλά δεν μπορώ να βρω έναν λόγο για τον οποίο αγοράζει κάποιος PC αντί για mac, ειδικά τώρα που ρίξαμε και τις τιμές για τους τζαμπατζήδες, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα
-----------------------------------------
να καουν τα τελευταια 2 χρονια 2 λωριδες pixel και επειδη δεν του εβγαζα την μπαταρια το τελευταιο εξαμηνο να μην μπορει να λειτουργει χωρις μπαταρια.

Μέσα στην ποιότητα είσαι :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top