www.last.fm

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Τι σας δυσκολεύει δηλαδής?

Αν μπορώ, να βοηθήσω.

Όχι ότι η Φοίμπι θα καταλάβει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
απλά δεν το έχω ψάξει και πολύ...

μια ερώτηση: μπορούμε να αλλάξουμε ψευδώνυμο αν 8έλουμε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εγώ σας προτείνω πάντως να πάτε από τις καρτέλες που έχει πάνω στο Listen, και μετά να επιλέξετε "your recommendations". Πρακτικά είναι σαν να ακούς ραδιόφωνο, αλλά σου φτιάχνει μια tracklist με τραγούδια τα οποία ταιριάζουν στις προτιμήσεις σου και δεν τα έχεις στη μουσική σου βιβλιοθήκη. Θησαυρός! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ σας προτείνω πάντως να πάτε από τις καρτέλες που έχει πάνω στο Listen, και μετά να επιλέξετε "your recommendations". Πρακτικά είναι σαν να ακούς ραδιόφωνο, αλλά σου φτιάχνει μια tracklist με τραγούδια τα οποία ταιριάζουν στις προτιμήσεις σου και δεν τα έχεις στη μουσική σου βιβλιοθήκη. Θησαυρός! ;)


Πολύ καλό αυτό! Θα το κοιτάξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
απλά δεν το έχω ψάξει και πολύ...

μια ερώτηση: μπορούμε να αλλάξουμε ψευδώνυμο αν 8έλουμε?:hmm:
Όχι, θα πρέπει να κάνεις καινούριο account.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Για αυτούς που δεν ξέρουν είναι ένα site μουσικής (www.last.fm) Αν έχει κάποιος χρήστη θα ήθελα να μου πεί αν του έχει παρουσιαστεί μήνυμα πληρωμής μετα απο μια δοκιμαστική περίοδο παρακολούθησης 30 (νομίζω)κομματιών... γιατί 2 φίλοι μου που είχαν κάνει παλαιότερα λογαριασμούς δεν τους παρουσιάστηκε τίποτα τέτοιο αντίθετα με εμένα...Εντομεταξύ τι παίζει με το πρόγραμμα που κατεβάζεις δωρεάν και παρακολουθεί αυτά που ακούς?:thanks:


Σημείωση:
Τα μηνύματα 86 έως 92 προέρχονται απο το συγχωνευμένο θέμα "last.fm".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Kάνε search το forum και θα βρεις απαντήσεις. Είναι επί πληρωμή πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Παλαιότερα όμως δεν ήταν? (δηλαδη για τους παλαιότερους χρήστες του)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Όχι. Και πλέον είναι free μόνο για τους κατοίκους ΗΠΑ, Ην.Βασιλείου και Γερμανίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ωωωωωωωωω μαλακια. Γαμω.
Βασικα τι με νοιαζει, λες και εμπαινα. :b
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Κι εμένα μου άρεσε αυτό το σάιτ αλλά μου έβγαλε κι εμένα αυτό για την πληρωμή γ@μωτο. Δεν πειράζει τι να κάνουμε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
δεν μπορώ να το καταλάβω... τι ηλ...θ...ο πράγμα μάλλον θα αναγγαστώ να ξαναδημιουργήσω χρήστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
BUMPing an awesome thread!!

To last.fm πλέον είναι δωρεάν(έχει και επι πληρωμή υπηρεσία,αλλά προσωπικά την βρίσκω over the top).
Αν δεν κάνω λάθος το plug-in έχει και υποστήριξη ακόμα και για Linux.
Εμένα με βολεύει περισσότερο το Winamp,παρά το iTunes και το WMP.
Μία εξαιρετική σελίδα,που κάθε εραστής της μουσικής θα πρέπει να επισκεφτεί.Την συστήνω ανεπιφύλακτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ερχομαι και εγω να δωσω ενα bump!

Αν και ειχα ασχολιθει παλι αδεν μου ειχε προσφερει τιποτα, τωρα που το ξανακοιταω μου φαινετε πολυ καλο, και ειναι κριμα να μην εχει και πολυ κινιση! Ειναι πολυ βοηθιτικο τοσο για εναν απλο χρηστη, ωστε να βρει μουσικες που θα του αρεσουν, αλλα και αποψης οτι προωθει την μουσικη γενικοτερα!

Αν ακουτε μουσικη και δεν εχετε ασχολιθει ακομα, τρεξτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top