Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,087 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,921 μηνύματα σε 74,640 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι εξετάσεις φαίνεται το κάπνισμα;

Niki46538

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Niki46538
H Niki46538 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Niki46538 έγραψε στις 23:10, 06-09-17:

Καπνιζα για 2 μηνες 5-6 τσιγαρα 2 φορες την εβδομαδα. θα παω αναγκαστικα να κανω εξετασεις για το σταδιο. σε καρδιολογο, παθολογο κλπ. εχω να κανω 1 μηνα τσιγαρο. δεν θα φανει πουθενά ετσι;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,606 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 23:35, 06-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από Niki46538
Καπνιζα για 2 μηνες 5-6 τσιγαρα 2 φορες την εβδομαδα. θα παω αναγκαστικα να κανω εξετασεις για το σταδιο. σε καρδιολογο, παθολογο κλπ. εχω να κανω 1 μηνα τσιγαρο. δεν θα φανει πουθενά ετσι;
Τίποτα δεν θα φανεί, κάπνιζες ελάχιστα και όπως λες, έχεις να καπνίσεις ένα μήνα. Αλλά βρε κοριτσάκι μου, αφού θα ασχοληθείς με τον αθλητισμό τι το ήθελες το ρημαδοτσίγαρο; Κόψτο να πάει στα κομμάτια, στο λέω εγώ που είμαι καπνίστρια.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Dionusia 19

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους