Κολώνιες και αρώματα

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Λοιπόν όσον αφορά το αρωμα του narciso Rodriguez "for her" παρτην. Την έχω δοκιμάσει και μου αρέσει παρα πολύ. Όσον αφορά την τιμή αλήθεια είναι ότι έχει γυρω στα 80. Και εγώ το επαθα το σοκ. Έψαξα μέσω ίντερνετ και την βρήκα και 60 αλλά εξαρτάται και ποσά ml θα πάρεις.
Όσον αφορά ανδρικές κολόνιες φανταστική είναι της dsquared η "wood" . Πραγματικα αυτή από τις ανδρικές είναι να σε κολάζει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ποσο λατρευω τις κολωνιες!Μου αρεσουν,σαν εφηβη αυτες με ελαφρυ αρωμα :)Να μεροικες απο τις αγαπημενες μου

KORRES αρωμα με ηλιοτροπιο , ylang-ylang και κιτρο
Η πρωτη μου κολωνια 100ml μου την πηρε δωρο η θεια μου:Armani Acqua di gloia
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Να σας κανω μια ερώτηση. Έχει δοκιμάσει καμία σας καποιο από τα αρώματα της σειρας της dsquared "wood"; Θελω να την πάρω και λέω μήπως κάποια ξέρει αν είναι καλή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Αγόρασα το Rain του Marc Jacobs. Μακράν το πιο 'καθαρό' και δροσερό άρωμα που είχα ποτέ :) Θυμίζει πράγματι σταγόνες βροχής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.


Απλά την αγαπώ. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
packshots_3348900606715.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λοιπόν όσον αφορά το αρωμα του narciso Rodriguez "for her" παρτην. Την έχω δοκιμάσει και μου αρέσει παρα πολύ. Όσον αφορά την τιμή αλήθεια είναι ότι έχει γυρω στα 80. Και εγώ το επαθα το σοκ. Έψαξα μέσω ίντερνετ και την βρήκα και 60 αλλά εξαρτάται και ποσά ml θα πάρεις.
Όσον αφορά ανδρικές κολόνιες φανταστική είναι της dsquared η "wood" . Πραγματικα αυτή από τις ανδρικές είναι να σε κολάζει :redface:
Δεεεν την πήρα.
Είναι υπερβολικά ακριβή για τα οικονομικά μου και δεν νομίζω να δώσω ποτέ τόσα λεφτά για κολώνια. :/:
Ποσο λατρευω τις κολωνιες!Μου αρεσουν,σαν εφηβη αυτες με ελαφρυ αρωμα :)Να μεροικες απο τις αγαπημενες μου

KORRES αρωμα με ηλιοτροπιο , ylang-ylang και κιτρο
Του Korres μου αρέσουν πολύ τα αρωματάκια του,αλλά προσωπικά σε μένα δεν κρατάνε.
Ειδικά από ένα διάστημα και μέτα που είχα ένα αρωματάκι πριν καιρό,
ήταν λές και εξατμίστηκε εντελώς και δεν μύριζε πάνω στο δέρμα μου μόλις πέρναγαν 15-20 λεπτά. : |

Άλλη αγαπημένη που απέκτησα πρόσφατα το μικρό μπουκαλάκι γιατί το βρήκα σε έκπτωση:

:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τώρα έχω αυτή και είμαι ξετρελαμένη. :inlove:




Θέλω να πάρω μία κολώνια στο φίλο μου. Θέλω κάτι δροσερό και όχι κάτι ιδιαίτερα βαρύ. Μήπως έχετε κάτι κατά νου; Έχω στο μυαλό μου μία Calvin Klein και μία D&G, έχετε να προτείνετε κάτι άλλο; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brahames

Νεοφερμένος

Ο Brahames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Black Xs Pacco Rabanne !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τώρα έχω αυτή και είμαι ξετρελαμένη. :inlove:




Θέλω να πάρω μία κολώνια στο φίλο μου. Θέλω κάτι δροσερό και όχι κάτι ιδιαίτερα βαρύ. Μήπως έχετε κάτι κατά νου; Έχω στο μυαλό μου μία Calvin Klein και μία D&G, έχετε να προτείνετε κάτι άλλο; :)

Οι CK ανδρικές είναι υπέροχες, τέτοια να του πάρεις! :P

Έχω βάλει στο μάτι αυτή:



..αλλά είναι πολλά τα $$ και σκέφτομαι να την πάρω από Duty free αν είναι. *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZinaM

Νεοφερμένος

Η Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Εγώ αγαπώ πολύ το Diamonds του Armani, το άσπρο όμως, αλλά είναι λίγο βαρύ, οπότε θα το αλλάξω λογικά μ'ένα πιο ελαφρύ για το καλοκαίρι... Καμιά ιδέα για μελαχρινή με προτίμηση γενικά στα γλυκά αρώματα;
Στους άνδρες μ αρέσει πολύ το Fahrenheit της Dior!Γενικά δεν με κολάζει κάποιο συγκεκριμένο άρωμα, αλλά μ' ενοχλεί όταν ένας άνδρας "λούζεται" το aftershave του
...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Calvin Klein - Euphoria....:inlove:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
:redface: γλυκούλι και ελαφρύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Αρώματα με γεύσεις όπως ροδάκινο,φράουλα,καρύδα κτλ :) είναι πολύ ελαφριά ,διαρκούν πολύύύ ώρα και η μυρωδιά τους είναι απόλυτα φυσική και δροσερή :) Δεν προτιμώ τις κολόνιες και σίγουρα δεν είναι ιδανικές για ζέστες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Αρώματα με γεύσεις όπως ροδάκινο,φράουλα,καρύδα κτλ :) είναι πολύ ελαφριά ,διαρκούν πολύύύ ώρα και η μυρωδιά τους είναι απόλυτα φυσική και δροσερή :) Δεν προτιμώ τις κολόνιες και σίγουρα δεν είναι ιδανικές για ζέστες!

αρώματα με γεύσεις?? :P:P
το ίδιο σκεφτόμουν όταν πήρα απόφαση να πάρω για πρώτη φορά στη ζωή μου άρωμα.. φράουλα,φρούτα του δάσους,ροδάκινο.. αλλα δεν βρήκα τίποτα (η αλήθεια είναι οτι δεν ξέρω να ψάχνω!)
βολεύτηκα με ένα της κορρες -για αρχή μια χαρά είναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
αρώματα με γεύσεις?? :P:P
το ίδιο σκεφτόμουν όταν πήρα απόφαση να πάρω για πρώτη φορά στη ζωή μου άρωμα.. φράουλα,φρούτα του δάσους,ροδάκινο.. αλλα δεν βρήκα τίποτα (η αλήθεια είναι οτι δεν ξέρω να ψάχνω!)
βολεύτηκα με ένα της κορρες -για αρχή μια χαρά είναι :)
Αρώματα με γεύσεις έχω την εντύπωση ότι πουλάει και το body shop και τα fresh line.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
αρώματα με γεύσεις?? :P:P
το ίδιο σκεφτόμουν όταν πήρα απόφαση να πάρω για πρώτη φορά στη ζωή μου άρωμα.. φράουλα,φρούτα του δάσους,ροδάκινο.. αλλα δεν βρήκα τίποτα (η αλήθεια είναι οτι δεν ξέρω να ψάχνω!)
βολεύτηκα με ένα της κορρες -για αρχή μια χαρά είναι :)

Εγώ το είχα πάρει από ένα μαγαζάκι που πουλούσε πιο φθηνά καλλυντικά και είχε και διάφορα άλλα.Κολώνιες,αρώματα,μανό... Άμα δεν βρεις πάντως, στείλε μου μήνυμα και θα βρούμε την άκρη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Summer rainbow

Νεοφερμένος

Η Summer rainbow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
BLACK XS !! <3 <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Αρώματα με γεύσεις έχω την εντύπωση ότι πουλάει και το body shop και τα fresh line.

Εγώ το είχα πάρει από ένα μαγαζάκι που πουλούσε πιο φθηνά καλλυντικά και είχε και διάφορα άλλα.Κολώνιες,αρώματα,μανό... Άμα δεν βρεις πάντως, στείλε μου μήνυμα και θα βρούμε την άκρη :P



πιο πολύ μου άρεσε το "αρώματα με γεύσεις" μου φάνηκε λίγο οξύμωρο ;)

όσες φορές πήγα σε μαγαζί με αρώματα μου μπλεκόντουσαν τόσο οι μυρωδιές που μου φαίνονταν όλα ίδια.
όταν τελειώσει αυτό που έχω,θα φροντίσω να ενημερωθώ (τρελαίνομαι για το άρωμα της φράουλας! έχω πάρει αφρόλουτρο μέχρι και παιδική οδοντόπαστα):D
θένξ γκίρλς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Μια κολώνια η οποία είναι πολύ καλοκαιρινή είναι μια της avon που έχει μυρωδιά καρύδα....
Τόσο δροσερή όσο το καλοκαιρινό αεράκι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top