[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όταν το ξανθό είναι πολύ ανοιχτό, τότε υπάρχει μεγάλος κίνδυνος αν πας να το σκουρύνεις να σου πρασινίσει.
οικολογικο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εχμ οκ, κατάλαβα. Απλά είχα απορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
γεια σας κοριτσια!λοιπον εχω μια απορια και ειναι ισως η μοναδικη σελιδα που θα την παραθεσω γιατι στις αλλες θα με παρουν με τις πετρες...λοιπον ειμαι 15 χρονων(τον ιουλιο θα γινω 16).ολες οι φιλες μου φορανε τακουνι και πολλες φορες η μητερα μου ,μου λεει γιατι δεν φορας και εσυ κλπ ....εγω ρε παιδια α)ντρεπομαι και β)θα φαω καμοια τουμπα.αφηστε που επειδη εχω το κακο να με επηρεαζουν πολυ οι γνωμες των αλλων αν γινει κατι θα πεσω του θανατα...εσεις ποτε φορεσατ πρωτη φορα τακουνι(και δεν λεω 12ποντο)//:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
χαχα φορα τα αμα το θες. απλα να ειναι κατι που να σου αρεσει και να νιωθεις ανετα και οχι πολυ ψηλο που δε σε εκφραζει για αρχη.
δε χρειαζεται να φορεσεις δωδεκαποντη γοβα μεμιας. υπαρχουν πολλα στυλατα παπουτσια με μεσαιο και φιλικό προς το περπατημα τακουνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λέω να εκτονωθώ στο μαλλί μου μόλις τελειώσει η εξεταστική.
Θέλω να κάνω ανταύγειες αλλά δεν ξέρω τι χρώμα. Μωβ ή κόκκινες;
Αν κάνω μωβ, θα κάνω 2-4. Αν κάνω κόκκινες θα κάνω αρκετές.
Τι χρώμα λέτε εσείς;
Το μαλλί μου είναι σκούρο καστανό.
Έκανα μωβ! :redface:
Είναι πολύ ωραίες αλλά αν το μαλλί μου ήταν μαύρο θα φαινόταν πιο έντονες.
Επόμενη φορά φούξια και μωβ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μεγειααααααα σου snoopy!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
γεια σας κοριτσια!λοιπον εχω μια απορια και ειναι ισως η μοναδικη σελιδα που θα την παραθεσω γιατι στις αλλες θα με παρουν με τις πετρες...λοιπον ειμαι 15 χρονων(τον ιουλιο θα γινω 16).ολες οι φιλες μου φορανε τακουνι και πολλες φορες η μητερα μου ,μου λεει γιατι δεν φορας και εσυ κλπ ....εγω ρε παιδια α)ντρεπομαι και β)θα φαω καμοια τουμπα.αφηστε που επειδη εχω το κακο να με επηρεαζουν πολυ οι γνωμες των αλλων αν γινει κατι θα πεσω του θανατα...εσεις ποτε φορεσατ πρωτη φορα τακουνι(και δεν λεω 12ποντο)//:)
Δοκίμασε να φορέσεις ένα πιο χαμηλό τακούνι καταρχήν μες στο σπίτι για μερικές ημέρες. Μόλις το συνηθίσεις λίγο, βγες και έξω, απλά φρόντισε να μην είναι έξοδος που θα κρατήσει πολύ για την περίπτωση που θα σε ενοχλήσει. Και σιγά σιγά ανέβαζε το ύψος, μέχρι να φτάσεις εκεί που θες (ή εκεί που νιωθεις άνετα). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
γεια σας κοριτσια!λοιπον εχω μια απορια και ειναι ισως η μοναδικη σελιδα που θα την παραθεσω γιατι στις αλλες θα με παρουν με τις πετρες...λοιπον ειμαι 15 χρονων(τον ιουλιο θα γινω 16).ολες οι φιλες μου φορανε τακουνι και πολλες φορες η μητερα μου ,μου λεει γιατι δεν φορας και εσυ κλπ ....εγω ρε παιδια α)ντρεπομαι και β)θα φαω καμοια τουμπα.αφηστε που επειδη εχω το κακο να με επηρεαζουν πολυ οι γνωμες των αλλων αν γινει κατι θα πεσω του θανατα...εσεις ποτε φορεσατ πρωτη φορα τακουνι(και δεν λεω 12ποντο)//:)

Εγώ φόρεσα πρώτη φορά τακούνι στα 24!!!! Μη με πάρεις για παράδειγμα! Ξεκίνα με κάτι χαμηλό και ένα χοντρό τακούνι (να μην υπάρχει φόβος... πτώσης) και να δεις που θα τα συνηθίσεις! Καλά είναι και τα παπούτσια χορού, με τα οποία αποκλείεται να πέσεις γιατί είναι σχεδιασμένα γι αυτό το λόγο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,056 μηνύματα.
Ποιο ειναι το ακριβές χρώμα μαλλιών της κοπέλας αυτής; Πώς να το ζητήσω;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σαν καστανο με λιγο κοκκινο φαινεται..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,056 μηνύματα.
Χαίρω πολύ, εγώ θέλω να ξέρω το χρώμα για να το ζητήσω στο κομμωτήριο. Τι θα παω, σαν τη Μοιραράκη να λέω μπορδοκόκκινο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Υπάρχουν κάποιες χρωματικές παλέτες στο google. Για δες μήπως σε βοηθούν.

Εγώ το λέω "μελιτζανί" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,056 μηνύματα.
Ευχαριστώ Δήμητρα. Πάντως το μελιτζανί αν το ζητήσεις θα στο κάνει κόκκινο και το κόκκινο κάνει χρόνια να φύγει από τη ρίζα. Αυτή η τύπισσα έχει καταφέρει ένα χρώμα που φαίνεται σαν μαύρο αλλά δίνει τη "λάμψη" του κόκκινου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εξαρτάται και από το τη βάση.
Δε χάνεις τίποτα να δείξεις στην κομμώτρια τη φωτό.
Πολλές φορές για να βγάλουν ένα χρώμα αναμειγνύουν 2 βαφές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κορίτσια, για να βγάλετε φρυδάκια βάζετε καμιά κρέμα or something πριν;
Μόνο εγώ πονάω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
εγω δεν βαζω τιποτα γιατι θα γλιστραει μετα το τσιμπιδακι και στο τελος θα νευριασω:P το συνηθιζεις μωρε σιγα σιγα και δεν ειναι τοσο τραγικο. απλα ενα τσιμπιματακι ειναι καθε φορα. σιγα σιγα θα συνηθισει το δερμα σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ουτε εγω βαζω κατι, γενικα ειναι υποφερτος ο πονος απο το τσιμπιδακι μωρε! υγεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ούτε και εγώ πονάω! Το μόνο εκνευριστικό είναι οτι με πιάνει φτέρνισμα, ιδίως αν μου τα βγάζει άλλος! :P
Για να περιορίσεις τον πόνο μπορείς να τα περάσεις με λίγο πάγο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Και γω πονάω αρκετά Θοδώρα μου, ειδικά σε κάποια σημεία (όπως από κάτω), αλλά τι να κάνεις! Και μερικές φορές ματώνω... Ο πάγος όντως βοηθάει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και εγώ ματώνω κάποιες φορές.
Άσε που είναι και πυκνά οπότε με δυσκολεύουν λίγο.
Ακόμα και η αισθητικός δεινοπαθεί. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top