Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.7%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 115 36.3%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 163 51.4%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.9%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 156 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 161 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.

Έτσι είναι φιλενάδα μου...τι ? Να κρυβόμαστε???
Δεν πήρα και κάτι ... μόνο έδωσα !!!
(Εεε καλά κάτι πήρα...αλλά μόνο γι' αυτό είναι :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lotta

Νεοφερμένος

Η Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Να μοιάζει εξωτερικά και να έχει το στυλ του Σταλόνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Tα λεφτά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

kedros

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Interior designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Τι πρέπει να έχει κάποιος για να τον επιλέξετε σαν σύντροφο και να σας κάνει "κλικ"? :inlove:
Δεν αναφέρομιαι μόνο σε εμφάνιση αλλά σε οτιδήποτε πρεπει να διαθέτει καποιος για νας κανει να ενδιαφερθείτε ερωτικά γι'αυτον.

Ο τρόπος που σκέφτεται και δη ο τρόπος που εκφράζει την σκέψη της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κατά περίεργο τρόπο εμένα κάποιος μπορεί να μου κάνει κλικ και να αρχίσω να τον βλέπω αλλιώς, όταν φαίνεται αδιάφορος και δείχνει να μη μου δίνει σημασία. Όταν είναι ψυχρός και δεν εκδηλώνει τα συναισθήματα του. Όταν είναι μετρημένος και επιτηδευμένα απόμακρος!
Δηλαδή μπορώ να πω, πως με κερδίζει με τη σιωπή του. :worry:
Ανώμαλη ε?

Ντάξει, εγώ το έχω εξηγήσει κάπως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;


Απολύτως τίποτα. A warrioress does not need affection. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μετά το σεξ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
1)να μου κανει απλως το κλικ
2)να μπορει με καποιες κινισεις να μου δειξει οτι μπορω να στιριζομαι πανω του και να ειναι κατα εναν τροπο 'προστατευτικος' και 'περιποιητικος'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Σεξουαλικά πολλά πράγματα...

Ερωτικά τώρα καλό θα ήταν μια άμεση επαφή με το περιβάλλον, μία φιλοσοφημένη στάση ζωής και μία ενεργητικότητα και όχι απάθεια.Πολύ + η καλή διάθεση (σαν αγγελία ακούστηκε:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πάντως για να δω κάποιον ερωτικά πρέπει να αρχίσει να με βλέπει ο άλλος πρώτα... Να μου δείξει ή να καταλάβω ότι ενδιαφέρεται και μετά θα μπω στην διαδικασία να τον δω αλλιώς...

Και δεν το κάνω επίτηδες ή από ανασφάλεια-νομίζω :P... αλλά κρίνοντας από τις σχέσεις μου ο άλλος ήταν ξεκάθαρος και ήξερε τι ήθελε από εμένα κι εγώ ήμουν στον κόσμο μου μέχρι να'ρθει με επιγραφή από νέον να αναβοσβήνει από πάνω του με τεράστια γράμματα το σε θέλω :P (και πάντα καταλήγω...ε...δεν μπορούσα ποτέ να φανταστώ ότι εμείς θα ήμασταν κάποτε μαζί :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Πάντως για να δω κάποιον ερωτικά πρέπει να αρχίσει να με βλέπει ο άλλος πρώτα... Να μου δείξει ή να καταλάβω ότι ενδιαφέρεται και μετά θα μπω στην διαδικασία να τον δω αλλιώς...

Kι εμένα σχεδόν πάντα έτσι είναι.
Οι εξαιρέσεις σπάνιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Με λιγα λογια σας επιλεγουν και δεν επιλεγετε....
Μαλιστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Toκάνεις να ακούγεται άσχημο ενώ δεν είναι!
Πολλοί άνθρωποι σε επιλέγουν, αλλά λίγους επιλέγεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω προτιμω να επιλεγω, απο το να με επιλεγουν καποιοι και απο αυτους να κανω ξεσκαρταρισμα...
Φροντιζω να γινεται εξ αρχης...επιλεγοντας εγω....
Το αν ακουγεται ασχημο ή οχι, δεν το ξερω...απλα ειναι και αυτη μια πραγματικοτητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Καλά κάνεις, καθένας λειτουργεί διαφορετικά.

Το αν είναι «ξεσκαρτάρισμα» εξαρτάται και από το ποσό της προσφοράς όμως, έτσι δεν είναι?

Και τέλος, το αν τελικά επιλέγεις ή σε επιλέγουν μερικές φορές δεν είναι τόσο ξεκάθαρο.
Είναι σαν το... «δε με ενδιαφέρεις», αλλά με τη συμπεριφορά μου σε κάνω να ενδιαφέρεσαι και μετά με ενδιαφέρεις κι εσύ γιατί το αυτό επιθυμούσα :P
Εμένα αυτό με έμαθε η μαμά μου.
Αν δε σε διεκδικήσουν και λίγο δεν έχει πλάκα.

Τέλος, τις λίγες φορές που το διεκδίκησα εγώ, έχω να πω ότι έπεσα σε απίστευτους μαμακηδές που ψάχνανε μαμά και όχι σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το οτι εσυ επιλεγεις δε σημαινει οτι ο αλλος δε σε διεκδικει..σαφως και εχει πλακα, σαφως και ειναι απαραιτητο...
Απλα αυτος που επιλεγει απο την αρχη ξερει τι θελει ακριβως και δε συμβιβαζεται με κατι λιγοτερο...
Και ως γνωστον "λεγε λεγε το κοπελι, κανει τη γρια και θελει"...ε, προτιμω να μην ανηκω σε αυτην τη κατηγορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Βασικά, επειδή δεν πιστεύω στις πρώτες εντυπώσεις, ακριβώς για αυτό το λόγο δε συμφωνώ μαζί σου.

Σε μία ανθρώπινη σχέση όλα είναι διαμορφώσιμα.
Και εκεί μπάινει και ο παράγοντας «διεκδίκηση».

Μου φαίνεται παιδικό να δηλώνει κάποιος σε ανθρώπινες σχέσεις ότι «ξέρει τι θέλει από την αρχή».
Το "λεγε λεγε το κοπελι, κανει τη γρια και θελει" μου φαίνεται το κανονικό αν το θέλεις έτσι, διότι αυτό είναι διαδραστική σχέση,
δίνεις και παίρνει και αλλάζεις μέσα από αυτό. Τώρα, αν τελικά η γρια μπορεί και να μη θέλει είναι άλλο ζήτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πάντως για να δω κάποιον ερωτικά πρέπει να αρχίσει να με βλέπει ο άλλος πρώτα... Να μου δείξει ή να καταλάβω ότι ενδιαφέρεται και μετά θα μπω στην διαδικασία να τον δω αλλιώς...

Μα εσυ Εδαδ συμφωνησες με αυτο...
Αυτο τι σημαινει???! Οτι καποιος που σου ειναι μεχρι στιγμης αδιαφορος, επειδη εκδηλωνει ενδιαφερον, μπαινεις στη διαδικασια να τον δεις διαφορετικα...
Τι εχει να κανει με τις πρωτες εντυπωσεις?!...Σαφως και οι πρωτες εντυπωσεις δεν ειναι κριτηριο για να συναψει κανεις σχεση...Εννοειται πως δινεις και παιρνεις απο τον αλλο, ωστε να καταληξεις σε σχεση...
Εμενα η ενσταση μου αναφεροταν καθαρα στην παραθεση με την οποια συμφωνησες....Και σε αυτη την περιπτωση...σορρυ..αλλα δεν επιλεγεις, σε επιλεγουν....
Τωρα, εαν τα αντιλαμβανομαστε τοσο διαφορετικα, τι να πω...μη με παιρνεις και πολυ στα σοβαρα...ξανθια ειμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Το βλέμα του κυρίως και το νάζι του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top