Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.7%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 115 36.3%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 163 51.4%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.9%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 156 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 161 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
τα χέρια του......:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει η γυναικα να ειναι γλυκια και τρυφερη ,,να εχει ισχυρο μητρικο ενστικτο ...
να ειναι μανα...


Εσυ μαλλον ψαχνεις η μανα.. η μανα των παιδιων σου!:P

Εμενα μου αρεσουν οι ανθρωποι με χιουμορ( οχι απαραιτητα να λενε αστεια, αλλα καμια φορα και μονο οι κινησεις η ο τροπος τους εχει πλακα και με κανει να γελαω. Οποιος μου κοβει το χαμογελο αυτοματως συνειδητοποιω πως δεν ειναι για μενα)
Σιγουρα καποιος που με μαθαινει διαφορα, δειχνει ενδιαφερον και φροντιδα και σιγουρα αυτος που δε φλυαρει.

Λοιπον δε μπορω ακριβως να προσδιορισω τι μου αρεσει, σιγουρα ομως ξερω τι δεν μου αρεσει - φλυαρια, μιζερια, αντικοινωνικοτητα, μνησικακια, κομπλεξαρισματα. Θελω χαμογελα και σεξαπιλ, δυναμη και προσωπικοτητα, να ειναι πανω απο μενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εσυ μαλλον ψαχνεις η μανα.. η μανα των παιδιων σου!:P


δε νομιζω να εννοει ακριβως αυτο ο αγγελος.

καποιοι αντρες θελουν η συντροφος τους να τους ''νταντευει'', να ειναι υπερπροστατευτικη, να τον φροντιζει σα να ειναι μωρο.:) οχι απαραιτητα να ναι καλη μανα για τα παιδια του.

(τετοιοι αντρες ειναι συνηθως, οι αντρες καρκινοι.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
δε νομιζω να εννοει ακριβως αυτο ο αγγελος.

καποιοι αντρες θελουν η συντροφος τους να τους ''νταντευει'', να ειναι υπερπροστατευτικη, να τον φροντιζει σα να ειναι μωρο.:) οχι απαραιτητα να ναι καλη μανα για τα παιδια του.

(τετοιοι αντρες ειναι συνηθως, οι αντρες καρκινοι.:P)

καλα λεω εγω δεν τους αντεχω τους καρκινους!:hmm: (ταιριαζω σαν φιλη ομως πολυ!!)
τον καταλαβα τον αγγελο, τον πειραζω!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω παλι τρελαινομαι να τον νταντευω!!
να τον προσεχω! να τον φροντιζω!
το χω το μητρικο ενστιγκτο μεσα μου εγω! :P

δεν ειναι τυχαιο που η αση λεει πως η γυναικα καρκινος ειναι το συμβολο της μητροτητας!οκ το κοβω με τα ζωδια...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
δε νομιζω να εννοει ακριβως αυτο ο αγγελος.

καποιοι αντρες θελουν η συντροφος τους να τους ''νταντευει'', να ειναι υπερπροστατευτικη, να τους φροντιζει σα να ειναι μωρα.:) οχι απαραιτητα να ναι καλη μανα για τα παιδια του.

(τετοιοι αντρες ειναι συνηθως, οι αντρες καρκινοι.:P)

Φρίκη το ντάντεμα κι οι μαμάδες πάσης φύσεως.

Πέτα τη μαμά από το τραίνο :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,085 μηνύματα.
Έχω κάνει σχέση και με μεγαλύτερο άντρα - η έλλειψη του πατέρα βλέπετε - και με μικρότερο και προσπαθώ να καταλάβω με ποια σχέση 'ημουν πιο ευτυχισμένη. Ο μεγαλύτερος με έκανε να νιώθω ηλίθια με τις γνώσεις και την εμπειρία, και τη σοφία που είχε. Ο μικρότερος με έκανε να νιώθω εγώ σοφή. Νομίζω οτι ο τέλειος άντρας συνδυάζει για μένα και τα δύο: ένα παιδί που θέλω να προστατεύσω και να φροντίσω, κι έναν άντρα που θέλω να κλειστώ στην αγκαλιά του στα δύσκολα - αναλόγως τη στιγμή λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γενικα το νταντεμα ειναι φρικη! Αλλο να χεις ενα προβλημα και να χρειαζεσαι παρηγορια κι αλλο καθε τρεις και λιγο να θες γουτσου γουτσου (κι εγω τα θελω στην ωρα τους). Μαρεσει ο αλλος να χει προσωπικοτητα ρε παιδι μου, να μη με επιβαρυνει ωστε να του βγαζω εγω μονιμως το φιδι απο την τρυπα, οπως κανω κι εγω αλλωστε. Ειναι υποχρεωμενος ο αλλος να ασχολειται μονιμως μαζι μου?
Ασε δινω χωρο μπας και παρω..

η απαντηση σου χιμελα μου αρεσε πολυ! Ετσι ειναι κι ετσι πρεπει, εναλλαγες ρολων και μαρεσουν! και θα προσθεσω, το ιδιο ισχυει και για τον αντρα απεναντι μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δε μπορω να καταλαβω...
ειναι τοσο ωραιο να φροντιζεις και να περιποιησαι τον αλλον...

δε ξερω.. εγω τη βρησκω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ένα παιδί που θέλω να προστατεύσω και να φροντίσω, κι έναν άντρα που θέλω να κλειστώ στην αγκαλιά του στα δύσκολα - αναλόγως τη στιγμή λοιπόν.
ξερεις τι θελεις..;)
αυτο ειναι και το δικο μου προτυπο απο το αντιστροφο...:D

να προστατευω τη γυναικα οπου μπορω,και να ειμαι συχνα ατακτο παιδι στα χερια και την αγκαλια της..
Μηη,κακο παιδιιιι,δεν ντρέεεπεσαιι...:P


ενα προτυπο ιπποτη -μπεμπη....:D
(και εσεις ειδατε,αγγελακο καταληξατε να με λετε....:Pκαι οι γονεις μου ετσι με λενε...ειμαι ενα μεγάλο(πολλα κιλα+ μπολικες τριχες:P) παιδι...;)
με ολα τα θετικα και τα αρνητικα βεβαιως...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ναι ειναι ωραιο αλλα με μετρο αυτα, διοτι εγω απο ενα σημειο αν τον νταντευω ολη την ωρα σε καθε του προβλημα και του λυνω τα παντα πχ στη δουλεια του αμα εχει προβληματα(κι εγω οχι κι ολοι), τα οικογενειακα του(τι του πε ο ενας, τι εκανε ο αλλος), τα ετσι του ταλλιως(δεν ειμαι καλα σημερα ολα μου φταινε παλι, τι να κανω, πειναω, κατουριεμαι, βαριεμαι, βρες μου λυση σε ολα γιατι εισαι η γυναικα μου) ε αμα πεφτω στο κρεβατι μαζι του δε πεφτω με τον αντρα μου, πεφτω με το γιο μου!:/:

ευελπιστω να ειμαι κατανοητη! ολοι μας εχουμε τα ευαισθητα μας και θελουμε φροντιδα, αλλωστε μια αγκαλια σου λυνει το μισο προβλημα, απλως δεν μπορω τις υπερβολες ουτε στους αντρες αλλα αυτο ισχυει για μενα και για τις γυναικες, γιαυτο συνηθως οι φιλες που επιλεγω ειναι λιγακι αντρακια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
ψήφισα για το χιούμορ γιατί θεωρώ είναι δυνατό σημείο ενός ατόμου που πραγματικά το κατέχει. Γενικά όμως νομίζω πάει κατά περίπτωση το πράγμα, δλδ έχουν υπάρξει άτομα π μ άρεσαν επειδή ήταν κουκλάκια, ή πολύ πολύ ευγενικοί, ή απλά επειδή με κοιτούσαν στα μάτια και έλιωναν...ναι , δεν ξέρω αν είναι και τόσο φυσιολογικό αλλά σε περιπτώσεις αντρών που με λάτρευαν κατέληγα να τους γουστάρω κι εγώ ενώ διαφορετικά δε θα γυρνούσα ειλικρινά να τους κοιτάξω...βέβαια δε μιλάμε και για έρωτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Malatesta

Νεοφερμένος

Ο Malatesta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εμ, το να ερωτευτείς είναι το δύσκολο...
ούτε να ενθουσιαστείς, ούτε να κολακευτείς, αυτά είναι άλλα συναισθήματα, που απλά θυμίζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
το τι θα σου κανει κλικ και ποτε παιζεται γιατι υπαρχει περιπτωση να μην σου αρεσει καποιος και με μετα απο καιρο ετσι στο ασχετο να σε μαγνητησει και να σου κανει το "κλικ".να δεις πραγματα πανω του που παλιοτερα δεν ειχες παρατηρησει καν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
το τι θα σου κανει κλικ και ποτε παιζεται γιατι υπαρχει περιπτωση να μην σου αρεσει καποιος και με μετα απο καιρο ετσι στο ασχετο να σε μαγνητησει και να σου κανει το "κλικ".να δεις πραγματα πανω του που παλιοτερα δεν ειχες παρατηρησει καν...

όπως αυτό που φουσκώνει στην δεξιά του τσέπη...


το πορτοφόλι του εννοούσα ηρεμήστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 243356

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
TI ΨΗΦΙΣΑ:
- Εξυπνάδα.
- Πολυ καλη εξωτερικη εμφανιση. (αν και με μια normal εμφανιση χωρις να ειναι και καμια κουκλαρα δεν εχω προβλημα)
- Δυναμισμο (η αυτοπεποιθηση δεν με ενδιαφερει και τοσο γιατι την εχουν και οι ψωναρες)
- Ρομαντισμο.
- Γλυκυτητα \ ευγενεια.

ΤΙ ΔΕΝ ΨΗΦΙΣΑ:
- Το χιουμορ και την προκλητικη εμφανιση.

Το χιουμορ δεν το βρισκω απαραιτητο για να μου αρεσει καποια γυναικα ασε που οσες γυναικες γελανε συνεχεια τις βρισκω αντιπαθητικες και χαζοχαρουμενες. Οσο για την προκλητικη εμφανιση την κανουν συνηθως οι τσ**λες, κατι που μισω θανασιμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αν και ψήφισα "ΔΥΝΑΜΙΣΜΟ/ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ" νομίζω πως αυτά δεν αρκούν...Πρέπει να συμπεριληφθεί και το "ΧΙΟΥΜΟΡ" και η "ΕΞΥΠΝΑΔΑ".

+

Βαθιά βραχνή φωνή

=

Δε λοβ οφ μάι λάιφ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αν και ψήφισα "ΔΥΝΑΜΙΣΜΟ/ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ" νομίζω πως αυτά δεν αρκούν...Πρέπει να συμπεριληφθεί και το "ΧΙΟΥΜΟΡ" και η "ΕΞΥΠΝΑΔΑ".

+

Βαθιά βραχνή φωνή

=

Δε λοβ οφ μάι λάιφ! :P

Σου βρήκα τον ιδανικό, Γιώργος Μαργαρίτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Πρεπει να είναι απλα Ε-Υ-Φ-Υ-Η-Σ.... Να με κάνει να τον θαυμάζω.... :) Ετοιμόλογος,σε σημείο που να γίνεται ελκυστικός....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top