Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.7%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 115 36.3%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 163 51.4%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.9%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 156 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 161 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

paolo1

Νεοφερμένος

Ο paolo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Σίγουρα να έχει μια εξωτερική εμφάνιση (όχι αναλογιες μοντέλου) και κυρίως πολλα ψυχικα χαρίσματα .....ακρως αποκρουστικό για εμένα να είναι διπρόσωπη και ψεύτρα...
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
και εγώ τη δειλία την απεχθάνομαι.. και συναναστρέφομαι με δειλούς στον επαγγελματικό κυρίως τομέα και καταλαβαίνω ότι έτσι γεννήθηκαν, έτσι μεγάλωσαν και δεν μπορούν να αλλάξουν..
Χεχε, παίζει να βρήκα τρόπο να χαλάσει το συνοικέσιο :diablo:.
Προσωπικά με θεωρώ αρκετά δειλή, άρα λογικά κανένας σας δεν μπορεί να με ανεχτεί :prettyplz:.
Απαντώντας στην ερώτηση του θρεντ, αν και σίγουρα υπάρχουν πράγματα που κάνουν κάποιον να τον δω ερωτικά, δεν νομίζω πως αυτό ελέγχεται πάντα. Εν πάση περιπτώσει, εκτός της εξωτερικής εμφάνισης, εμένα με ενδιαφέρει σε πρώτη φάση ο άλλος να είναι ευγενικός στο πώς μου μιλάει και να μη λέει ψέματα, τα ΜΙΣΩ μέχρι τελευταίας ρανίδος του αίματός μου τα ψέματα και την υποκρισία.
Και επίσης για κάποιο λόγο μου κάνουν εντύπωση οι πιο μαζεμένοι και ήσυχοι τύποι. Πχ αυτός ο τύπος που θα κάθεται να διαβάζει σε μια καφετέρια, ή αυτός που ενώ όλοι μιλάνε και χασκογελάνε εκείνος θα είναι πιο συγκροτημένος (ναι είμαι περίεργη μάλλον).
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Μα φαίνεται! Γι αυτο τον θες έτσι, για να στηριχτεις εσυ πάνω στην πατερίτσα.

Εγω δε θα δεχόμουν να γίνω η πατερίτσα. Βεβαια τωρα το καταλαβαινω γιατι είμαι απέξω. Ερωτευμενος την εχω πατησει και εχω γινει η πατερίτσα και μολις πήρε τα πανω της έγινε ξανα σκληρή και επικριτική.



Επειδή ειμαι σε τετοια φάση κι εγω για πολλούς λόγους, γι αυτο σου έδωσα αυτη την απάντηση. Γιατι αν ειχα -που είχα- μια τετοια επικριτική στάση απο την άλλη, θα ξενέρωνα.

Εγω θέλω μια πιο ενσυναισθητική, υποστηρικτική, να με πουσάρει να κατακτησω οσα θέλω χωρίς να με κρινει ή να με κραταει πίσω.

Ειναι πολύ μεγάλο πράγμα η άλλη να ειναι ενσυναισθητική, υποστηρικτική, σε εναν βαθμό ελαφριάς κατάθλιψης τολμώ να πω, να το ξέρει όλο αυτό, να μην ειναι αντρούτσα αναίσθητη.

Τρελαίνομαι με τις αντρούτσες, τις σκληρές. Όπως και με τις πολύ ακραίες απο την άλλη πλευρά. Από την κάθε πλευρα. Ειτε μιλάμε για "εγω ολα μόνη μου", είτε την "κυρία του κυρίου".
Κατανοητό!! :)

Αλλο πράγμα που δεν ανέχομαι με τίποτα πια είναι η χειραγώγηση .. και γιαυτό σκέφτομαι να μείνω και μόνη μου .. δεν θα άντεχα και πολύ με κάποιον που θα ασκούσε έλεγχο πάνω μου και θα με κατηύθυνε σύμφωνα με τα δικά του κριτήρια , μέτρα και σταθμά.

Άλλο να του ζητήσω βοήθεια και συμβουλή εγώ και άλλο να θέλει να έχει τον έλεγχο σε όλα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Κοίτα ... θα κάνω περιστασιακές σxέσεις .. αυτές που κατηγορεί ο Devil..
Ο καθένας με τις ανάγκες του :)
Α τον θες και δυνατό να σε στηρίζει και φακμποι γιατι δεν εμπιστευεσαι τους άντρες για μόνιμα.

Αυτο που θαυμάζω σε σένα ειναι οτι ξέρεις ακριβως τι θέλεις και δεν ειναι καθολου αλληλοσυγκρουόμενα όλα αυτά.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Α τον θες και δυνατό να σε στηρίζει και φακμποι γιατι δεν εμπιστευεσαι τους άντρες για μόνιμα.

Αυτο που θαυμάζω σε σένα ειναι οτι ξέρεις ακριβως τι θέλεις και δεν ειναι καθολου αλληλοσυγκρουόμενα όλα αυτά.
Τι να κάνουμε μου την χάλασε η ζωή .. αλλιώς ούτε θα με ένοιαζε τώρα..

Τέλος πάντων.. μπορεί να μπω και σε εκείνο το λεωφορείο που έχω όνειρο να κάνω το γύρω του κόσμου και να μην χρειαστώ τίποτε άλλο..

who knows, life is unpredictable...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Τι να κάνουμε μου την χάλασε η ζωή .. αλλιώς ούτε θα με ένοιαζε τώρα..
Πόσες φορές το χω πει κι εγω αυτό για άλλο λόγο (χωρισμό).

Τέλος πάντων.. μπορεί να μπω και σε εκείνο το λεωφορείο που έχω όνειρο να κάνω το γύρω του κόσμου και να μην χρειαστώ τίποτε άλλο..

who knows, life is unpredictable...
Εδω θα συμφωνήσουμε. Να το κάνεις! Πόσες ζωές έχεις ακόμα άλλωστε;

Για ψάξτο! Εγω το χω πει να παρω μια τρικυκλη χαρλευ να μπορω να την καβαλήσω και να γυρισω ολο τον κοσμο με μια τσάντα στον ώμο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top