Aποτυχημένες αγορές! (Κλαίω τα λεφτά μου thread...)

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Εγω την κιθαρα(ηλεκτρικη). Εκανα δυο χρονια μαθηματα αλλα μετα βαρεθηκα απιστευτα και τωρα ψαχνω να την δωσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giogWgiog

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giogWgiog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εγω την κιθαρα(ηλεκτρικη). Εκανα δυο χρονια μαθηματα αλλα μετα βαρεθηκα απιστευτα και τωρα ψαχνω να την δωσω...

Μία κιθάρα δεν είναι ποτέ αποτυχημένη αγορά, ότι κιθάρα και να είναι.ασε την στην άκρη μπορεί κάποτε να σου έρθει όρεξη να την γρατζουνίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και φαίνεται ωραίο Φαίρυυυ :( Το πήρα στα αγγλικά για να κάνω εξάσκηση και είναι η προσωποποίηση της βλακείας :P Μιλάει για τον μαζοχισμό και το σεξ και κάτι τέτοια, είμαι πολύ μικρή εγώ για τέτοια :P:redface:
Αχαχαχαχαχαχαχα. Βράσε ρύζια Μελ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Μία κιθάρα δεν είναι ποτέ αποτυχημένη αγορά, ότι κιθάρα και να είναι.ασε την στην άκρη μπορεί κάποτε να σου έρθει όρεξη να την γρατζουνίσεις.

Ισως εχεις και δικιο. Να ξυπνησω μια μερα και να πω: "Βαρατε βιολητζηδες". Τουλαχιστον για τωρα ειναι απλα στην θηκη και καθεται χαλαρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αχαχαχαχαχαχαχα. Βράσε ρύζια Μελ:P

Άσε τραγική κατάσταση :P

Και δεν μπορώ να το γυρίσω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ψάχνοντας στα καλοκαιρινά μου, βρήκα μια μπλούζα απο τα Tally WeijL.
Όταν την πήρα, δεν υπολόγισα οτι το μαλλί μου θα κοβόταν και αν δεν έχει μακρύνει μέχρι αυτό το καλοκαίρι θα τη θεωρήσω αποτυχημένη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Που κολλάει η μπλούζα με το μαλλί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
μαλλον πολυ ανοιχτη πλατη
εχει αρκετες τετοιες το tally
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.


Αποδείχτηκαν μικρά τελικά. :( Κρίμα, ήταν και ακριβά και όμορφα παπούτσια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
μαλλον πολυ ανοιχτη πλατη
εχει αρκετες τετοιες το tally
Ε και? Λες και δεν μπορείς να φορέσεις κάτι άλλο από μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
Τελικά την χάρισα στη μαμά μου. (Κατι είναι κι αυτό, τουλάχιστον δεν πήγε χαμένη).

yes gild

οι αποτυχημένες αγορές μας μπορούν να κάνουν άλλους ανθρώπους χαρούμενους
maybe
this is more satisfying
:)
ας χαρίσουμε λοιπόν
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
yes gild

οι αποτυχημένες αγορές μας μπορούν να κάνουν άλλους ανθρώπους χαρούμενους
maybe
this is more satisfying
:)
ας χαρίσουμε λοιπόν
:)

΄Η όπως είπα παραπάνω να τις αναβαθμίσει σε κάτι άλλο αν κανένας από τους γύρω δε χρησιμοποιεί φυτικά διότι κάτι παραπάνω ξέρει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Που κολλάει η μπλούζα με το μαλλί?

μαλλον πολυ ανοιχτη πλατη
εχει αρκετες τετοιες το tally


Είχε πολύ ανοιχτή πλάτη, όντως.
Και γενικά μου φαινόταν πολύ κοριτσίστικη απο τότε που κουρεύτηκα, και δε τη φόρεσα πάλι.
Απο φέτος θα δείξει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πολύ αποτυχημένη αγορά: μια τρομπέτα.
Έκανα τρία μαθήματα και σταμάτησα.

Με φάγανε οι γκόμενοι. 400 ευρώ έκανε η ρημάδα και ενώ σκέφτομαι να την πουλήσω, από την άλλη την κρατάω μήπως κάποια στιγμή κάνω όντως τα ρημαδομαθήματα, με τρελαίνει ο ήχος της τρομπέτας (λέμε τώρα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evavar

Νεοφερμένος

Η Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Μια τσάντα από το Μαρόκο που κανονικά δεν θα έπρεπε να είχα δώσει ούτε ένα ευρώ, αντ' αυτού έδωσα αρκετά παραπάνω και πρόκειται για ένα τερατούργημα με σκουριασμένες αγκράφες, σχοινιά δεμένα εδώ κι εκεί, κλωστές να κρέμονται και λέρα παντού. Δεν ξέρω γιατί δεν την πετάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
Πολύ αποτυχημένη αγορά: μια τρομπέτα.
Έκανα τρία μαθήματα και σταμάτησα.

Με φάγανε οι γκόμενοι. 400 ευρώ έκανε η ρημάδα και ενώ σκέφτομαι να την πουλήσω, από την άλλη την κρατάω μήπως κάποια στιγμή κάνω όντως τα ρημαδομαθήματα, με τρελαίνει ο ήχος της τρομπέτας (λέμε τώρα..)
:) Επειδή σε τρελλαίνει ο ήχος της... αλλά μήπως και εμπνευστείς !!!! ;)
..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
έναν εκτυπωτή hp photosmart, τον οποίο πλήρωσα 120ευρώ. Καθόλου οικονομικό στα μελανάκια και όταν εκτυπώνει cd/dvd τα γα**ει τη μάνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Μια λευκή πέρσικη γάτα.
Την αγόρασα ευκαιριακά -υποτίθεται- μέσω αγγελίας και πλήρωσα 100 ευρώ. Τι έγινε, όμως; Η γάτα γαντζώθηκε στο αναρριχητικό φυτό που έχουμε στη βεράντα μας και βρέθηκε στην αυλή. Εκεί -ως φαίνεται- κάποιος μας την έκλεψε. :/:Έτσι, έχασα και τη γάτα και τα 100 ευρώ. :no: Ευτυχώς που έχω άλλες τρεις γάτες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danae13.efRG10

Νεοφερμένος

Η danae13.efRG10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
i-pod απο ebay!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
κασετόφωνο-σιντίπλέιρ-ραδιόφωνο

κασέτες άκουγα μόνο όταν έδινα λόουερ(επιπλέον λίσενινγκ ;) )
σιντί δεν έχω κι ούτε θέλω
ράδιο δεν μπορώ να ακούσω επειδή το ροδάκι με το οποίο αλλάζει ο σταθμός,δεν μένει σταθερό,και αλλάζει από μόνο του

ψαλίδι για τα μαλλιά

δεν μπορώ να κάνω μπούκλες σε όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολο το μαλλί

ντιβιντί πλέιερ
μου το πήρε η νονά μου δώρο,αλλα δεν το χρησιμοποιώ..........ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top