Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,047 μέλη και 2,411,856 μηνύματα σε 75,402 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 650 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

lady31ath

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lady31ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H lady31ath έγραψε: στις 21:20, 03-01-11:

Πιστευω πως ολοι οι ανθρωποι ειναι σε δυσκολη φαση αυτο το διαστημα. Η γενικη οικονομικη κριση μας επηρεαζει εμμεσα ή αμεσα και επιδρα στην ψυχολογια μας. Βεβαια δεν ειναι παντα απολυτο αυτο.
Απο εκει και περα, ολοι εχουμε καποια οικογενεια, σπουδες, φιλους, δουλεια , Hobbies και σημεια αναφορας, τα οποια μας στηριζουν.
Σιγουρα το νεο ετος μας κανει να σκεφτομαστε πολλα πραγματα.
Προσωπικα αυτες τις τρεις μερες που δεν εργαζομουν λογω των γιορτων, ηρεμησα, αλλα βαρεθηκα τρομερα. Ειμαι εργασιομανης και νευρικη. Οταν στεναχωριεμαι, καθαριζω την ντουλαπα μου, επιδιορθωνω καποια ρουχα μου, τακτοποιω τις γοβες μου και καθαριζω το σπιτι.....πραγματα πολυ ανωμαλα. Και τα εκανα αυτα, αυτες τις μερες.Αρα ειμαι λιγο στεναχωρημενη. Ομως τα πραγματα μου πανε παρα πολυ καλα στη ζωη μου, συγκριτικα με αλλα ατομα που εχουν χασει τη δουλεια τους, που δεν εχουν στοχους, που κοιμουνται ορθια.. Οποτε ειναι μια μικρη μελαγχολια απο τις γιορτες. Επισης εχω και δυο τερατακια ανιψακια που μου φτιαχνουν το κεφι και με εξοργιζουν οταν πειραζουν το δωματιο μου. Αναμεικτα συναισθηματα που μας κανουν να νιωθουμε ζωντανοι.
Σε τι φαση ειμαι?
Σε ουδετερη.....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 3,985 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 22:55, 13-02-11:

είμαι σε μια πάρα πολύ καλή φάση της ζωής μου που νοιώθω απέραντη ευγνωμοσύνη και σεβασμό απέναντι στο Σύμπαν για τα πολλά μαζεμένα και πολύτιμα δώρα που μου έκανε Αυτό μέσα σε ελάχιστο χρονικό διάστημα σε όλους τους τομείς της ζωής μου, και που με άλλαξε εντελώς.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,470 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 22:59, 13-02-11:

Μακάρι να νιώθεις την ίδια ευγνωμοσύνη κι όταν θα στραβώσουν κάποια στιγμή και πάλι τα πράγματα, όπως συμβαίνει πάντοτε στη ζωή. Σου το εύχομαι ολόψυχα φίλε Δόκτωρ...
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Veränderung

Νεοφερμένος

H Veränderung αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Veränderung Veränderung έγραψε: στις 02:45, 14-02-11:

πολυ μελαγχολια...εχω κουραστει να πληγωνομαι απο ανθρωπους..φιλοι που σε ξεχνανε,να εχεις αναγκη απο νεες φιλιες και γνωριμιες και να σου κλεινουν ολοι την πορτα,ανθρωποι που παλια ησασταν μαζι τωρα να μην σου μιλανε πια..

καλυτερα οταν ημουν σχολειο που ημουν φυτο και κοιταζα μονο τα μαθηματα μου παρα τωρα..
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,820 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 14:23, 14-02-11:

Σε άσχημη, ελπίζοντας για ένα καλύτερο αύριο, και ανυπομονώντας να ΄ρθει το καλοκαίρι.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H tiffanykal έγραψε: στις 15:36, 14-02-11:

Σε περίεργη, ασταθή φάση...Τη μια κρύο, την άλλη χλιαρό..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,259 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 11:53, 18-02-11:

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gdespina (deppy!)

Νεοφερμένος

H deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H gdespina 10 miLLioN TruEbiEs gET cRa2y! m2 -XD- έγραψε: στις 11:56, 19-02-11:

δε ξέρω
περνάω δύσκολη φάση..
σπουδάζω κ δε γράφω καλά στις εξετάσεις..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 16:21, 02-03-11:

Σε φάση μεγάλων αποφάσεων. Και πολύ διαβάσματος!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alfe

Νεοφερμένος

H Alfe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Alfe έγραψε: στις 22:23, 14-03-11:

Αυτήν την περίοδο δόξα το Θεό από υγεία όλα είναι μια χαρά και οι σπουδές μου και αυτές πάνε αρκετά καλά. Ωστόσο έχω ένα μεγάλο κενό που έχει να κάνει με τους ανθρώπους που βρίσκονται γύρω μου και συγκεκριμένα με τους φίλους. Έχω 2-3 δυνατές φιλίες στις οποίες δίνω πολλά , κάποιες φορές νιώθω πως δεν παίρνω τα αντίστοιχα αλλά δεν είναι αυτό που με ενοχλεί τόσο. Θέλω να κάνω νέες γνωριμίες αλλά νομίζω πως δε μου δίνονται ευκαιρίες και ίσως αν παλιότερα μου είχαν δοθεί να μην τις είχα αρπάξει, όπως έπρεπε. Θέλω να γνωρίσω νέους ανθρώπους, νιώθω πως έχω να δώσω πολλά συναισθήματα και θέλω να χτίσω πραγματικές φιλίες, έχω κουραστεί με τις επιφανειακές σχέσεις που βλέπω γύρω μου, αλλά ίσως δεν ξέρω πως να προσεγγίσω τους άλλους. Είμαι 20 χρονών και επειδή δεν έχω πολλά κοντινά μου άτομα και ενώ έχω να δώσω πράγματα και θέλω να γνωρίσω νέους ανθρώπους δε βγαίνω όσο θα θελα και σκέφτομαι πως αν δε βγω τώρα , σε αυτή την ηλικία τότε ποτε... Ελπίζω να είναι μιαπροσωρινή κατάσταση και να φύγει σύντομα ανεπιστρεπτί...
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,128 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 22:42, 14-03-11:

Σε μια φάση που ώρες-ώρες βαριέμαι που ζω.
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 22:50, 14-03-11:

Ερωτευμενη.......
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 427 μηνύματα.

O katalinos έγραψε: στις 23:03, 14-03-11:

Σε μια φάση που ώρες-ώρες βαριέμαι που είμαι ερωτευμένος.
Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε: στις 23:12, 14-03-11:

σε μια φαση που βαριεμαι να ζω χωρις περιπετεια.........πολυ βαρετα ρε παιδια............
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,089 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 00:09, 15-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από katalinos
Σε μια φάση που ώρες-ώρες βαριέμαι που είμαι ερωτευμένος.
Τοο bad....
Παράθεση

Red Cat

Νεοφερμένος

H Red Cat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H Red Cat έγραψε: στις 00:28, 15-03-11:

Στην κοψοφλεβικη.. περαστικα μας
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε: στις 01:05, 15-03-11:

Σε φάση κοροϊδίας του εαυτού μου και όχι μόνο...
Παράθεση

blondie

Νεοφερμένος

H blondie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H blondie έγραψε: στις 00:37, 26-03-11:

Σε μια φάση μ@μησε τα.Στα προσωπικά ......νέκρα αλλά το χειρότερο είναι ότι μια φίλη μου είχε ένα ατύχημα και βρίσκεται στο νοσοκομείο κι αυτό με έχει επηρρεάσει πολύ.
Κατά τ΄άλλα καλά!Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη.
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 01:03, 26-03-11:

το χειρότερο είναι ότι μια φίλη μου είχε ένα ατύχημα και βρίσκεται στο νοσοκομείο κι αυτό με έχει επηρρεάσει πολύ.

Ε νταξ... Είμαι σίγουρος πως εκείνη έχει επηρρεαστεί περισσότερο
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,138 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 01:54, 26-03-11:

βαριέμαι πολύ...
ελπίζω σε ένα μέλλον μου, χωρίς ανθρώπους ανιαρούς...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nPb : 26-03-11 στις 02:08.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    SonGokuUI