Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,817 εγγεγραμμένα μέλη και 3,055,298 μηνύματα σε 93,264 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 953 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

mariophys (Μάριος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mariophys
Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 326 μηνύματα.

O mariophys έγραψε στις 19:35, 09-09-11:

Με μια λέξη :

Σκατά!

Προσπαθώ να τελειώσω τη σχολή στην ώρα της αλλά δεν με αφήνουν και δεν μπορώ να βρώ και δουλειά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,567 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 19:37, 09-09-11:

Χμμμ λιγο δυσκολη λογο λυκειου και μεγαλου φορτου μαθηματων

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη stathakis
Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

O stathakis έγραψε στις 20:26, 09-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από mariophys
Με μια λέξη :

Σκατά!

Προσπαθώ να τελειώσω τη σχολή στην ώρα της αλλά δεν με αφήνουν και δεν μπορώ να βρώ και δουλειά.
φιλε δεν γνωριζω την κατασταση σου,εννοω πως νιωθεις αλλα να μην απογοητευεσαι,ολα θα γινουν αρκει να υπαρχει υγεια και θεληση.αν δεν βρεις τωρα δουλεια,μπορει μετα απο ενα χρονικο διαστημα,το ιδιο και με το πτυχιο σου.!το κακο ειναι οτι και εγω αν με το καλο περασω σε καποια σχολη του χρονου,τα ιδια θα σκεφτομαι!

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 20:51, 09-09-11:

Χμ..σε μία φάση με μπόλικη δόση άγχους.

Δεν ξέρω τι με τρομάζει ακριβώς. Το ότι μπαίνω στο Λύκειο, το ότι δεν θα έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο, το ότι θα τρέχω όλη μέρα από ιδιαίτερο σε ιδιαίτερο και μετά θα έχω και το διάβασμα για το σχολείο...όλα μαζί. =\
Μία βαθιά ανάσα για 3 χρόνια.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 724 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 21:38, 09-09-11:

Περιεργα τα πραγματα...
Το αγορι μου φευγει απο Αθηνα λογω σπουδων..
Ενας καλος μου φιλος φευγει απο την Ελλαδα...
Η μητερα μου ανοιγει μαγαζι και ειμαστε αρκετα πιεσμενοι οικονομικα.
Εγω δινω proficiency και ειμαι Β' Λυκειου (τα οποια δυο συνεπαγονται σε ΠΟΛΥ ΔΙΑΒΑΣΜΑ)
στο μεταξυ αισθανομαι αρκετα "ξενερωμενη" με την παρεα μου γιατι καταλαβαινω οτι ειναι ατομα που δεν μου ταιριαζουνε (εξαιρουνται μοναχα 2-3 ατομα)

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 979 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 21:58, 09-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Drama Prinzessin

Δεν ξέρω τι με τρομάζει ακριβώς. Το ότι μπαίνω στο Λύκειο, το ότι δεν θα έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο, το ότι θα τρέχω όλη μέρα από ιδιαίτερο σε ιδιαίτερο και μετά θα έχω και το διάβασμα για το σχολείο...όλα μαζί. =\
Αν έχετε εσείς άγχος, τα τριτάκια τι πρέπει να έχουμε;;
Πάντως, δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι και ειδικά στην πρώτη λυκείου καθώς είναι η τάξη των επαναλήψεων και ειδικά στα αρχαία.. Αν αγχώνεστε από τώρα, στην τρίτη δεν θα'χετε μαλλιά..

Και εγώ αγχωμένος και συνάμα εκνευρισμένος και με όλο αυτό το μπάχαλο που υπάρχει στην εκπαίδευση..

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 22:46, 09-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Drama Prinzessin

Κλεοπατρα πιστεψε με εισαι στην καλυτερη ηλικια

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 22:49, 09-09-11:

σε μια μαλλον φορτικη φαση...καποια οικογενειακα προβληματακια, συγκρουσεις, η αισθηση της μοναξιας, η νοσταλγια του καλοκαιριου και η εναρξη για το λυκειο μια μαλλον δυσκολη περιοδο σε συνδιασμο με την εφηβια και τα νευρακια...pff θα περασει!

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 22:49, 09-09-11:

Σε φάση στρώνωκώλοκάτωκαιδιαβάζω.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 22:49, 09-09-11:

Όλα cool! :]

Παράθεση

DOINA

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη DOINA
H DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H DOINA έγραψε στις 23:02, 09-09-11:

Ειμαι στην φαση εκεινη που γελαω αλλα απο μεσα μου κλαιω,ουρλιαζω.. ειμαι στην φαση που ζω το παρον ελπιζοντας για ενα καλυτερο μελλον.. ειμαι σε φαση που θελω να ξεχασω,να εξαφανισω οτιδηποτε με κανει να θυμαμαι κατι που δεν πρεπει ,κατι που με ποναει απιστευτα..ραγιζει την καρδια μου .... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ γρηγορα...

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 724 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 11:37, 10-09-11:

Παιδια απ'οτι βλεπω ειμαστε ολοι μια ωραια ατμοσφαιρα
Καλο κουραγιο και καλη δυναμη στα παιδια που δινουν Πανελληνιες!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

talismans

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη talismans
Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O talismans έγραψε στις 12:04, 10-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από DOINA
Ειμαι στην φαση εκεινη που γελαω αλλα απο μεσα μου κλαιω,ουρλιαζω.. ειμαι στην φαση που ζω το παρον ελπιζοντας για ενα καλυτερο μελλον.. ειμαι σε φαση που θελω να ξεχασω,να εξαφανισω οτιδηποτε με κανει να θυμαμαι κατι που δεν πρεπει ,κατι που με ποναει απιστευτα..ραγιζει την καρδια μου .... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ γρηγορα...

Όπως και να έχει δεν το βάζουμε κάτω πότε και με τίποτα.

Μετά από 1million χωρισμούς κάτι ξέρω και εγώ.

Παράθεση

Δεσμώτης

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,608 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 12:20, 10-09-11:

σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεται

-π/8 ?

...στη φάση κατά την οποία μια απότομη
πτώση του επιπέδου του υγρού GABA στον εγκέφαλο
συνήθως παράγει φωσφινικά οπτικά φαινόμενα.

Νομίζω ότι τα μυρμήγκια προσπαθούν να επικοινωνήσουν
τηλεπαθητικά μαζί μου γιατί δε σταματάω να ακούω

"κανά ψίχουλο παίζει, μάγκα μου?"

Το υγρό GABA εμποδίζει τα νευρικά κυκλώματα
να μεταφέρουν νευρικές ώσεις
για αυτό το έχω ρίξει στους κοιλιακούς εγκεφάλου.

Ειλικρινά?

Θαμπότης σε κάποτε πεντακάθαρα εστιασμένα χρώματα
σ' αφηρημένα πινακάκια.

Παράθεση

DOINA

Δραστήριο Μέλος

H DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H DOINA έγραψε στις 23:48, 10-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από talismans
Όπως και να έχει δεν το βάζουμε κάτω πότε και με τίποτα.

Μετά από 1million χωρισμούς κάτι ξέρω και εγώ.
δεν ειναι χωρισμος ειναι μια τεραστια απογοητευση...η καταστροφη του ομορφοτερου ονειρου που ειχες ποτε.. αλλα δεν πειραζει ισως δεν ηταν το ονειρο αυτο για 'μενα...δεν ηταν για να πραγματοποιηθει.. ποναω τοσο αλλα λενε ο χρονος γιατρευει και εγω ειμαι ακομα αρκετα δυνατη...

Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη selc
H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 548 μηνύματα.

H selc έγραψε στις 00:09, 11-09-11:

φάση αποχωρισμού

Παράθεση

talismans

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη talismans
Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O talismans έγραψε στις 00:36, 12-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από DOINA
δεν ειναι χωρισμος ειναι μια τεραστια απογοητευση...η καταστροφη του ομορφοτερου ονειρου που ειχες ποτε.. αλλα δεν πειραζει ισως δεν ηταν το ονειρο αυτο για 'μενα...δεν ηταν για να πραγματοποιηθει.. ποναω τοσο αλλα λενε ο χρονος γιατρευει και εγω ειμαι ακομα αρκετα δυνατη...

Όπως και να έχει εγώ σου εύχομαι να πάνε όλα καλά

Άλλωστε μην ξεχνάς το ότι δεν μας σκοτώνει μας κάνει πιο δυνατούς

Φιλικά

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 00:39, 12-09-11:

Φαση ερωτευμενης....

Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη karotenia
H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 297 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε στις 00:44, 12-09-11:

γενικα φυτοζωω......ελπιζω να γινει κατι συναρπαστικο επιτελους

Παράθεση

Fani93

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Fani93
H Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 222 μηνύματα.

H Fani93 έγραψε στις 12:03, 15-09-11:

ειμαι 18, περασα στο τει θεσσαλονικης και βρισκομαι στην αναζητηση σπιτιου (ακομα! )
μπορω να πω πως βρισκομαι σε μια μεταβατικη περιοδο της ζωης μου, αλλαγη σπιτιου, φιλων, περιβαλλοντος κτλ
αλλα μ'αρεσει.. ειμαι ανθρωπος που γενικα βαριεμαι ευκολα και μου αρεσουν οι αλλαγες οποτε ελπιζω αυτη η αλλαγη να μου βγει σε καλο!

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 12:19, 15-09-11:

μια χαρα πλεον εχω βαρεθει και να καθομαι,ολοι μου λενε μπραβο και δεν μου κολλαει κανενας...cooooooooollllllll

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 12:36, 15-09-11:

πολυ καλη φαση καποια στιγμη πρεπει να παω να γραφτω και στη σχολη..

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 590 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 12:41, 15-09-11:

Ελπίζω να είναι μια πολύ εποικοδομητική χρονιά, με τρέξιμο και ευχαρίστηση.

Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aliona
H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε στις 20:32, 16-09-11:

Κουρασμένη,ξενυχτισμένη,ταλαιπωρημένη και άρρωστη....αλλά θα στρώσω!Σαββατοκύριακο έρχεται!

Ελπίζω να είναι μια όμορφη χρονιά....

Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη stathakis
Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

O stathakis έγραψε στις 21:29, 16-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Φιλόδοξη : )
Κουρασμένη,ξενυχτισμένη,ταλαιπωρημένη και άρρωστη....αλλά θα στρώσω!Σαββατοκύριακο έρχεται!

Ελπίζω να είναι μια όμορφη χρονιά....
αχ αχ...και εγω μονο σημερα δεν διαβασα γιατι επρεπε να κανω κατι αλλο....αλλα το σαββατοκυριακο....!!!!!!διαβασμα!!και ο θεος βοηθος!

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,567 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 20:45, 17-09-11:

Στην χειροτερη -.-

Παράθεση

spiros332 (Spiros)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spiros332
Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O spiros332 έγραψε στις 20:47, 17-09-11:

σε κρισιμη!!!

Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 548 μηνύματα.

H selc έγραψε στις 21:01, 17-09-11:

φάση αλλαγών

Παράθεση

DOINA

Δραστήριο Μέλος

H DOINA έγραψε στις 22:24, 17-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από talismans
Όπως και να έχει εγώ σου εύχομαι να πάνε όλα καλά

Άλλωστε μην ξεχνάς το ότι δεν μας σκοτώνει μας κάνει πιο δυνατούς

Φιλικά
σ'ευχαριστω πολυ ! εχεις δικιο.. ειμαι ηδη πολυ καλυτερα..απλα εκεινη την ημερα ημουν λιγο καπως κ γι΄αυτο ξεσπασα στο στεκι.. ολα καλα¨!

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,132 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 23:00, 01-10-11:

Καααααααλά αλλά ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,923 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 23:22, 01-10-11:

Μεταβατική...

Παράθεση

Anhur

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Anhur
Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Anhur Ξέρεις τι είναι να είσαι καψούρης; έγραψε στις 00:25, 02-10-11:

Σε μια από τις χειρότερες...
Δεν μιλιόμαστε με τους γονείς μου, μόνο οι απαρέτιτες συνενοήσεις μέσα στο σπίτι... Ουτε κουβέντα πέρα απο αυτές, και πάντα προσπαθώ να λείπω όσο το δυνατών περισσότερες ώρες για να μην τους βλέπω, να φεύγω και να γυρνάω όταν δεν είναι κανείς σπίτι για να μην πέσω πάνω τους και όσο είμαι σπίτι πάντα κάθομαι μέσα στο δωμάτιο μου χωρίς την παραμικρή επαφή με το σπίτι. Ακόμα και φαγητό δεν τρώω ποτέ σπίτι μου.
Με την κοπέλα μου έχουν αρχίσει τα προβλήματα, αυτή σπουδάζει σε άλλη πόλη και τελευτέα κάθε φορά που μιλάμε καταλήγουμε να τσακωνόμαστε και μιλάμε και πολύ λιγότερο από ότι παλιότερα και νομίζω πως έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση.
Από παρέες πάλι... Έχουν φύγει όλοι για σπουδές... Υπάρχει ένας πολύ κάλος φίλος, και ευτυχώς που υπάρχει, με έχει βοηθήσει πάρα πολύ, αλλά και αυτός έχει δικά του ζόρια, και με τις υπόλοιπες παρέες του δεν περνάω καλά... Αλλά ακόμα και με έναν φίλο, έχω χάσει πολλούς περισσότερους.
Έπιασα μια δουλειά, για να βγάζω τα έξοδά μου χωρίς να εξαρτώμαι απο τους γονείς μου, και με απώτερο σκοπό να μαζέψω λευτά για διάφορους σκοπούς, και ίσως, αν μου καθότανε να το έκανα εργασία ζωής, με απέλυσε όμως και τώρα δεν μπορώ να βρω άλλη δουλεία εδώ και 3 μήνες και τα χρήματα που είχα στην άκρη έχουν αρχίσει να τελειώνουν.

Περίπτωση να με χρηματοδοτήσουν οι γονείς μου για να σπουδάσω δεν υπάρχει, δουλεία δεν μπορώ να βρω, χρήματα να αρχίσω μια δική μου δουλεία δεν έχω... Δεν ξέρω τι μου επιφυλάσσει το μέλλον, η έστω τι να κάνω για να είμαι προετοιμασμένος για ότι και αν έρθει...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 01:24, 02-10-11:

φιλε Anhur μα το θεο

περαστικα(και μακρια απο εμας,fuck μιλαμε με στεναχώρησες βραδιατικα...)

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,633 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 03:02, 02-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Anhur
Έπιασα μια δουλειά με απέλυσε, με την κοπέλα μου έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση, δεν έχω χρήματα
...

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 11:05, 02-10-11:

Ειναι μια αποψη και αυτη...!

Anhur μην κολας! Δεν ειναι ευκολο να βρεις δουλεια, αλλα παντα υπαρχει κατι αν εχεις απολυτη αναγκη! Και οσο περναει ο καιρος θα εμφανιζονται και ευκαιριες, στατιστικα, μια απο ολες θα σου κατσει!

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 11:10, 02-10-11:

απο σημερα ξεκιναει η φοιτητικη ζωη

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,366 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 11:11, 02-10-11:

Από άποψη προσωπικής ζωής είμαι χάλια
Σχετικά με σχολή κτλ δεν θα μπορούσα να είμαι καλύτερα. Είμαι τρισευτυχισμένη στον τομέα αυτό.

Παράθεση

aprosarmostos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aprosarmostos
Ο aprosarmostos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O aprosarmostos δεν φοβαμαι και δεν με αγγιζει τιποτα έγραψε στις 11:53, 02-10-11:

ολα καλα ολα ωραια..

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 12:04, 02-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
απο σημερα ξεκιναει η φοιτητικη ζωη
ελα ρε φιλαρακι αρχισε η σχολη σου;;;

Παράθεση

MetalChest (Γιάννης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη MetalChest
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 403 μηνύματα.

O MetalChest έγραψε στις 18:34, 02-10-11:

Διάβασμα, διάβασμα, ύπνος, διάβασμα, διάβασμα, βόλτα, ύπνος, διάβασμα.

Ναι, πολύ ενδιαφέρουσα η ζωή μου.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

H selc έγραψε στις 18:51, 02-10-11:

σε σχέση με άλλους που απλά τα ξύνουν όλη μέρα ναι είναι ενδιαφέρουσα.

Παράθεση

catherine1994

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη catherine1994
H catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 753 μηνύματα.

H catherine1994 έγραψε στις 21:19, 02-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από MetalChest
Διάβασμα, διάβασμα, ύπνος, διάβασμα, διάβασμα, βόλτα, ύπνος, διάβασμα.

Ναι, πολύ ενδιαφέρουσα η ζωή μου.
Μπορω να πω πως οι ζωες μας ειναι "συμφασικες"

Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη artemaki
H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε στις 13:23, 04-10-11:

Απλα περιμενω.
Περιμενω να γινει κατι συνταρακτικο.
Ολα ειναι τοσο μονοτονα και βαρετα.
Ελπιζω να γινει κατι καλο.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 13:27, 04-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από artemaki
Απλα περιμενω.
Περιμενω να γινει κατι συνταρακτικο.
Ολα ειναι τοσο μονοτονα και βαρετα.
Ελπιζω να γινει κατι καλο.
Αν δεν κανεις εσυ κατι, πως περιμενεις να συμβει κατι;...

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 13:32, 04-10-11:

αρχη φοιτητικης ζωης..

Παράθεση

_Morticia_

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _Morticia_
H _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,532 μηνύματα.

H _Morticia_ Mayhem Mistress έγραψε στις 13:53, 04-10-11:

Σε φάση αλλαγών και αποφάσεων...

Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη artemaki
H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε στις 15:26, 04-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Αν δεν κανεις εσυ κατι, πως περιμενεις να συμβει κατι;...
Τι μπορεις να κανεις?
Δεν ειναι οτι μου χουν δοθει ευκαιριες για να αλλαξει κατι.

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,363 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 15:32, 04-10-11:

Και ενω ολα ειναι τοσο ομορφα και απλα μεσα σε λιγο καιρο γινονται ενα τεραστιο κουβαρι γεματο κομπους..και αντι τα πραγματα να ξεδιαλυνονται γινονται ολο ενα και πιο μπερδεμενα...Δε θελω να μεινω απραγη αλλα απο την αλλη δε μπορω να κανω και κατι ουσιαστικο...
......θελω το παλιο μου τμημα
.....μου λειπει ενα ατομο απο την ιστοσελιδα αφανταστα!ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΟΜΩΣ...
....αγχος,αγχος,αγχος
.....και παρα παρα παρα πολλα προβληματα

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 19:37, 04-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από artemaki
Τι μπορεις να κανεις?
Δεν ειναι οτι μου χουν δοθει ευκαιριες για να αλλαξει κατι.
Ασχολουσου με κατι καινουργιο, κανε καινουργιες παρεες! Αμα θες μπορεις να βρεις πραγματα να γεμισεις την ζωη σου. Και μονο απο το να ασχολιθεις με κατι θα δεις οτι θα αλλαξουν και πραγματα που δεν το φανταζεσε!

Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη amy001
H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 21:46, 04-10-11:

στη φαση του θελω να φυγω μακρια..πολυ μακρια ομως...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    MariaRocketQuee, MikeKou

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενικό Που βρίσκεστε στην ύλη; - Από johngreek_mad
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θεωρητική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-02-10 στις 16:13.
    • Γενικό Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από Iliaso
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-09 στις 16:25.
    • Φυσική Που βρίσκεστε στη φυσική; - Από heracliulas
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-09 στις 23:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους