Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

lady31ath

Νεοφερμένος

Η lady31ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Πιστευω πως ολοι οι ανθρωποι ειναι σε δυσκολη φαση αυτο το διαστημα. Η γενικη οικονομικη κριση μας επηρεαζει εμμεσα ή αμεσα και επιδρα στην ψυχολογια μας. Βεβαια δεν ειναι παντα απολυτο αυτο.
Απο εκει και περα, ολοι εχουμε καποια οικογενεια, σπουδες, φιλους, δουλεια , Hobbies και σημεια αναφορας, τα οποια μας στηριζουν.
Σιγουρα το νεο ετος μας κανει να σκεφτομαστε πολλα πραγματα.
Προσωπικα αυτες τις τρεις μερες που δεν εργαζομουν λογω των γιορτων, ηρεμησα, αλλα βαρεθηκα τρομερα. Ειμαι εργασιομανης και νευρικη. Οταν στεναχωριεμαι, καθαριζω την ντουλαπα μου, επιδιορθωνω καποια ρουχα μου, τακτοποιω τις γοβες μου και καθαριζω το σπιτι.....πραγματα πολυ ανωμαλα. Και τα εκανα αυτα, αυτες τις μερες.Αρα ειμαι λιγο στεναχωρημενη. Ομως τα πραγματα μου πανε παρα πολυ καλα στη ζωη μου, συγκριτικα με αλλα ατομα που εχουν χασει τη δουλεια τους, που δεν εχουν στοχους, που κοιμουνται ορθια.. Οποτε ειναι μια μικρη μελαγχολια απο τις γιορτες. Επισης εχω και δυο τερατακια ανιψακια που μου φτιαχνουν το κεφι και με εξοργιζουν οταν πειραζουν το δωματιο μου. Αναμεικτα συναισθηματα που μας κανουν να νιωθουμε ζωντανοι.
Σε τι φαση ειμαι?
Σε ουδετερη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
είμαι σε μια πάρα πολύ καλή φάση της ζωής μου που νοιώθω απέραντη ευγνωμοσύνη και σεβασμό απέναντι στο Σύμπαν για τα πολλά μαζεμένα και πολύτιμα δώρα που μου έκανε Αυτό μέσα σε ελάχιστο χρονικό διάστημα σε όλους τους τομείς της ζωής μου, και που με άλλαξε εντελώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Μακάρι να νιώθεις την ίδια ευγνωμοσύνη κι όταν θα στραβώσουν κάποια στιγμή και πάλι τα πράγματα, όπως συμβαίνει πάντοτε στη ζωή. Σου το εύχομαι ολόψυχα φίλε Δόκτωρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Veränderung

Νεοφερμένος

Η Veränderung αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
πολυ μελαγχολια...εχω κουραστει να πληγωνομαι απο ανθρωπους..φιλοι που σε ξεχνανε,να εχεις αναγκη απο νεες φιλιες και γνωριμιες και να σου κλεινουν ολοι την πορτα,ανθρωποι που παλια ησασταν μαζι τωρα να μην σου μιλανε πια..

καλυτερα οταν ημουν σχολειο που ημουν φυτο και κοιταζα μονο τα μαθηματα μου παρα τωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σε άσχημη, ελπίζοντας για ένα καλύτερο αύριο, και ανυπομονώντας να ΄ρθει το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Σε περίεργη, ασταθή φάση...Τη μια κρύο, την άλλη χλιαρό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
δε ξέρω :worry:
περνάω δύσκολη φάση..
σπουδάζω κ δε γράφω καλά στις εξετάσεις.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Σε φάση μεγάλων αποφάσεων. Και πολύ διαβάσματος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alfe

Νεοφερμένος

Η Alfe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αυτήν την περίοδο δόξα το Θεό από υγεία όλα είναι μια χαρά και οι σπουδές μου και αυτές πάνε αρκετά καλά. Ωστόσο έχω ένα μεγάλο κενό που έχει να κάνει με τους ανθρώπους που βρίσκονται γύρω μου και συγκεκριμένα με τους φίλους. Έχω 2-3 δυνατές φιλίες στις οποίες δίνω πολλά , κάποιες φορές νιώθω πως δεν παίρνω τα αντίστοιχα αλλά δεν είναι αυτό που με ενοχλεί τόσο. Θέλω να κάνω νέες γνωριμίες αλλά νομίζω πως δε μου δίνονται ευκαιρίες και ίσως αν παλιότερα μου είχαν δοθεί να μην τις είχα αρπάξει, όπως έπρεπε. Θέλω να γνωρίσω νέους ανθρώπους, νιώθω πως έχω να δώσω πολλά συναισθήματα και θέλω να χτίσω πραγματικές φιλίες, έχω κουραστεί με τις επιφανειακές σχέσεις που βλέπω γύρω μου, αλλά ίσως δεν ξέρω πως να προσεγγίσω τους άλλους. Είμαι 20 χρονών και επειδή δεν έχω πολλά κοντινά μου άτομα και ενώ έχω να δώσω πράγματα και θέλω να γνωρίσω νέους ανθρώπους δε βγαίνω όσο θα θελα και σκέφτομαι πως αν δε βγω τώρα , σε αυτή την ηλικία τότε ποτε... Ελπίζω να είναι μιαπροσωρινή κατάσταση και να φύγει σύντομα ανεπιστρεπτί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σε μια φάση που ώρες-ώρες βαριέμαι που ζω. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Ερωτευμενη.......:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Σε μια φάση που ώρες-ώρες βαριέμαι που είμαι ερωτευμένος. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
:(σε μια φαση που βαριεμαι να ζω χωρις περιπετεια.........πολυ βαρετα ρε παιδια............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

Red Cat

Νεοφερμένος

Η Red Cat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Στην κοψοφλεβικη.. περαστικα μας:yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Σε φάση κοροϊδίας του εαυτού μου και όχι μόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blondie

Νεοφερμένος

Η blondie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Σε μια φάση μ@μησε τα.Στα προσωπικά ......νέκρα αλλά το χειρότερο είναι ότι μια φίλη μου είχε ένα ατύχημα και βρίσκεται στο νοσοκομείο κι αυτό με έχει επηρρεάσει πολύ.
Κατά τ΄άλλα καλά!Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
το χειρότερο είναι ότι μια φίλη μου είχε ένα ατύχημα και βρίσκεται στο νοσοκομείο κι αυτό με έχει επηρρεάσει πολύ.


Ε νταξ... Είμαι σίγουρος πως εκείνη έχει επηρρεαστεί περισσότερο :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
βαριέμαι πολύ...:P
ελπίζω σε ένα μέλλον μου, χωρίς ανθρώπους ανιαρούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top