Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,463 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,768 μηνύματα σε 92,669 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 933 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Tips Μαγειρικής

morphine

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη morphine
H morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H morphine έγραψε στις 19:20, 06-01-13:

παιδια ζω στο εξωτερικο και ο κυμας δε μου πετυχαινει με τιποτα! εχει αρκετα εντονη γευση κρεατιλας θα ελεγα... εχω δοκιμασει να αλλαξω τις ποσοτητες αλατιου/πιπεριου και να βαλω τριμμενη ντοματα αντι να παρω ετοιμο ντοματοχυμο αλλα παλι τιποτα...καμια ιδεα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,638 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 23:02, 06-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από morphine
παιδια ζω στο εξωτερικο και ο κυμας δε μου πετυχαινει με τιποτα! εχει αρκετα εντονη γευση κρεατιλας θα ελεγα... εχω δοκιμασει να αλλαξω τις ποσοτητες αλατιου/πιπεριου και να βαλω τριμμενη ντοματα αντι να παρω ετοιμο ντοματοχυμο αλλα παλι τιποτα...καμια ιδεα?
Σίγουρα εσύ θα μένεις Βέλγιο, παρέα με τις τρελές αγελάδες. Γι' αυτό δεν σου πιάνει ο κιμάς!
Παίξε με την ποιότητα του κρέατος ή κάνε ένα πείραμα με ίδιες ποσότητες αλατιού/πιπεριού σε ντόπιο κιμά και σε κιμά που θα φέρεις από Ελλάδα. Εγώ βάζω τα λεφτά μου στο ότι είτε φταίει το κρέας είτε η μαγείρισσα που φτιάχνει τον κιμά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 19:50, 07-01-13:

ίσως αν χρησιμοποιούσες περισσότερα μυρωδικά όπως κανέλα,γαρύφαλο??? ταιρίαζει πολύ και το καρότο να βάζεις

Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 677 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 20:43, 07-01-13:

Μπορείς να βάλεις στον κιμά κόλιανδρο ή μαϊντανό.
Επίσης,μπορείς κατά το μαγείρεμα να προσθέσεις λευκό κρασί και να το αφήσεις να εξατμιστεί. Μερικοί το κάνουν με μπύρα,εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει,αλλά οκ,γούστα είναι αυτά.
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Σίγουρα εσύ θα μένεις Βέλγιο, παρέα με τις τρελές αγελάδες. Γι' αυτό δεν σου πιάνει ο κιμάς!
Μωρέ,να ήταν μόνο το Βέλγιο,καλά θα ήμασταν. Και εγώ στην Τσεχία και ο πατέρας μου στην Γερμανία το ίδιο παράπονο έχουμε.
Αρχική Δημοσίευση από kit-kat
ίσως αν χρησιμοποιούσες περισσότερα μυρωδικά όπως κανέλα,γαρύφαλο??? ταιρίαζει πολύ και το καρότο να βάζεις
Μόνο εμένα αυτά τα δύο μου κάνουν περισσότερο για γλυκά και όχι για κιμά;
Το καρότο ναι,αλλά εγώ συνήθως όταν φτιάχνω κιμά,τηγανίζω πρώτα κρεμμύδι με καρότο και μετά προσθέτω το κρέας.

Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Δαλιδά
H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ . Έχει γράψει 4,227 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε στις 21:09, 07-01-13:

(για 500γρ κιμά υπολόγισε)

1. μία-δυο σκελίδες σκόρδο
2. 2 μπαλάκια μπαχάρι
3. 2 φύλλα δάφνης
4. 1 νταρνανοκρέμμυδο
5. 2 κουταλιές πελτέ + μισό κουταλάκι ζαχαρίτσα
6. 1 ξυλάκι καννέλα

Και μένα μου μυρίζει ο κιμάς (σκέψου να φτιάξεις και αρνίσιο κιμά που σκυλοβρωμάει ) και έτσι έχει καλυφθεί η μυρωδιά. Αν ρίξω μέσα άλλα όπως ρίγανη ή βασιλικό έχω την εντύπωση ότι αντιθέτως ενισχύεται η μυρωδιά.
Τώρα αν μιλάμε για υπερβολική μυρωδιά, τότε ξανασκέψου τι κιμά αγοράζεις, γιατί μάλλον σου βάλανε πολύυυ μεγάλοο μοσχάρι.

πσ έχω δει σε άλλες συνταγές να ρίχνουν πολτοποιημένες πιπεριές και μανιτάρια (δεν το έχω δοκιμάσει δεν μπορώ να πω με σιγουριά)

Παράθεση

london_viola (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη london_viola
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H london_viola έγραψε στις 21:28, 07-01-13:

να ρωτησω, εχεις δοκιμασει να το ανακατεψεις με φρυγανια; αλλα τωρα που το σκεφτομαι μπορει να εννοεις σκετο πχ. για/με μακαρονια... εχεις δοκιμασει να ανακατεψειες 2 ειδη κιμα μαζι; και κατι ακυρο που μου ρθε τωρα που δεν εχω δοκιμασει αλλα που ξερεις (:Ρ) ισως αν ανακατευες τον κιμα με λιγο "κιμα" σογιας...; επισης μπορεις να κανεις κανενα "πειραμα" μια μερα, παρε κιμα, χωρισε τον σε μερη και δοκιμασε διαφορα μπαχαρικα στο καθε μερος να δεις πιο μπορει να καλυπτει τη μυρωδια..... ίσως καμια κουταλια γιαουρτι να το καλυψει.... παντως η ποιοτητα του κιμα παιζει μεγαλο ρολο στη γευση/μυρωδια.... ισως να φταιει και το λαδι με το οποιο το τσιγαριζεις......

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:41, 29-09-14:

Ειναι κανεις μαγειρας εδω;
Πριν λιγο εβγαλα το κεικ απο φουρνο. Ειναι χλιαρο τωρα.
Αμα το βαλω στο ψυγειο πειραζει;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Supervisor

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,960 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 17:11, 30-09-14:

Μάλλον δεν έχει νόημα να απαντήσουμε τώρα! Aλλά θα ήθελα να ρωτήσω: γιατί βάζεις το κέικ στο ψυγείο;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thomas l.
Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε στις 17:32, 30-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Ειναι κανεις μαγειρας εδω;
Πριν λιγο εβγαλα το κεικ απο φουρνο. Ειναι χλιαρο τωρα.
Αμα το βαλω στο ψυγειο πειραζει;
νομίζω ότι μπορείς μετά από κανα 2ωρο που έχει κρυώσει

για το ψυγείο πάντα, το κεικ δε παθαίνει κάτι :Ρ

Αρχική Δημοσίευση από aba
Μάλλον δεν έχει νόημα να απαντήσουμε τώρα! Aλλά θα ήθελα να ρωτήσω: γιατί βάζεις το κέικ στο ψυγείο;
επειδή έχει αυγά καλό είναι να το βάζεις στο ψυγείο (ειδικά το καλοκαίρι)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thomas l. : 30-09-14 στις 17:36. Αιτία: λάθος αριθμός :Ρ
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:39, 01-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από aba
Το περιμενα καποιος να με ρωτησει.
Δεν το χω κανει ποτε κι αναρωτιομουν..
Μη φανταστεις οτι εχω φτιαξει και πολλα κεικς στη ζωη μου. Σχετικα νεα ειμαι στα της κουζινας..
Εξω το αφησα ως συνηθως.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,550 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 20:17, 01-10-14:

Όταν θες να βαλεις φαγητό ή γλυκο στο ψυγείο ή την καταψυξη πρέπει να είναι σε θερμοκρασία δωματίου ουτε ζεστό ουτε χλιαρό....
Γιατι αλλοιώνεται και η γευση αλλά και το ιδιο το προϊόν...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GiorgosAsi

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη GiorgosAsi
Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 536 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε στις 23:30, 01-10-14:

Venividivici εχω και εγω ενα τιπ

ΟΠοιοδηποτε προιν και αν βαλεις στην καταψυξη,αλλοιωνεται ετσι κιαλλιως και η γευση και το προιον.

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 00:11, 02-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
Όταν θες να βαλεις φαγητό ή γλυκο στο ψυγείο ή την καταψυξη πρέπει να είναι σε θερμοκρασία δωματίου ουτε ζεστό ουτε χλιαρό....
Γιατι αλλοιώνεται και η γευση αλλά και το ιδιο το προϊόν...
+ αν βάλεις ένα ζεστό φαγητό κτλ στο ψυγείο, πέφτει η θερμοκρασία του (ψυγείου εννοείται ) και έτσι μπορεί να σου χαλάσει και κανένα άλλο τρόφιμο.

Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thomas l.
Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε στις 10:55, 02-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia Secret
+ αν βάλεις ένα ζεστό φαγητό κτλ στο ψυγείο, πέφτει η θερμοκρασία του (ψυγείου εννοείται ) και έτσι μπορεί να σου χαλάσει και κανένα άλλο τρόφιμο.
ανεβαίνει θες να πεις

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 18:50, 05-10-14:

To κεικ αντέχει εκτός ψυγείου για πολλές ημέρες, αν είναι σκεπασμένο ώστε να μη ξεραθεί (3-4 σίγουρα). Μετά το βάζεις ψυγείο

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 10:49, 11-03-15:

Εγω σχεδον σε ολα μου τα φαγητα βαζω κυμινο..
Επισης στα λαδερα ριχνω κυβους απο μοσχαρι ή κοτοπουλο..
Στα μπιφτεκια αλλοτε τριβω ντοματα, αλλοτε καροτο αν δε θελω να τα κανω κλασσικα, αλλοτε μια κουταλια πολτο. Συνηθως βεβαια δε μαρεσει να τα πολυπειραζω και τα κανω κλασσικα..

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 16:05, 10-04-15:

Έφτιαξα τσουρεκάκια χτεςςς!!

Πολύ μπελαλίδικα, πολλές ώρες προετοιμασίας, αλλά το σπίτι μύρισε τέλλειαα!
14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 859 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 16:44, 10-04-15:

και εγω χθες τα εκανα αλλα εκανα μια βλακεια και τα στριμωξα στο ταψι με αποτελεσμα να φουσκωσουν τοσο πολυ σε σημειο να κολλησουν και να γινουν ενα τεραστιο
Παράθεση

dimitris001 (Δημήτρης)

Supervisor

Το avatar του χρήστη dimitris001
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,372 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε στις 00:47, 11-04-15:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.

Μου αρέσει που δεν τσιγκουνεύτηκες στην επικάλυψη
Nutella έβαλες ή απλή σοκολάτα γάλακτος;
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 15:35, 11-04-15:

Αρχική Δημοσίευση από dimitris001
Μου αρέσει που δεν τσιγκουνεύτηκες στην επικάλυψη
Nutella έβαλες ή απλή σοκολάτα γάλακτος;
Ε όχι και τσιγκουνιές στη σοκολάτα!!
Σοκολάτα γάλακτος έβαλα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,674 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 22:16, 11-04-15:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.

Θέλεις να κάνουμε ανταλλαγή? Θα σου στείλω 2 (μιας και δεν τα έκανα λουτρό σοκολάτας τα δικά μου), και θα μου στείλεις μια τέτοια ομορφιά.
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 21:07, 12-04-15:

Σοκολατάκια με δαμάσκηνο.
(Νομίζω ότι είναι συνταγή του Μαμαλάκη. Γίνονται εύκολα και γρήγορα και είναι μιαμ-μιουμ).
Υλικά (για 40-50 κομμάτια):
4 πλάκες κουβερτούρα
40-50 ξερά δαμάσκηνα χωρίς κουκούτσι
40-50 αμύγδαλα καβουρντισμένα και ξεφλουδισμένα.
Μισό λίτρο κόκκινο γλυκό κρασί.
2 κουταλιές της σούπας φρέσκο βούτυρο.

Κέφι και όρεξη.
Εκτέλεση :
1) Βράζουμε στο κρασί τα δαμάσκηνα και σε κάθε ένα χώνουμε από ένα αμύγδαλο.
2) Λιώνουμε την κουβερτούρα σε μπεν-μαρί, λιώνουμε το βούτυρο, το ρίχνουμε μέσα και ανακατεύουμε καλά.
3) Πιάνουμε ένα-ένα τα δαμάσκηνα και τα κάνουμε αργή βουτιά στο μίγμα.
4) Τα απλώνουμε σε λαδόκολλα να κρυώσουν.
5) Τα βάζουμε σε ατομικά χαρτάκια και τα στολίζουμε σε μια ωραία πιατέλα.
6) Τα τρώμε.

(Τα έχουμε κάνει 2 φορές και ήταν θεϊκή πανδαισία. Μάλιστα τη μια φορά τα είχαμε ετοιμάσει για μια συγκέντρωση φίλων, όμως επειδή τα ...δοκιμάζαμε συνέχεια, την τελευταία στιγμή τρέχαμε στο ζαχαροπλαστείο να αγοράσουμε σοκολατάκια).

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 19:04, 13-04-15:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Θέλεις να κάνουμε ανταλλαγή? Θα σου στείλω 2 (μιας και δεν τα έκανα λουτρό σοκολάτας τα δικά μου), και θα μου στείλεις μια τέτοια ομορφιά.
χαχαχ όοοοχι τσουρέκι χωρίς σοκολάτα δεν μπορώ.
Είμαιαι τσοκο-addict
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 12:24, 14-04-15:

Αμα βρε Πρινσες μας ξελιγωσες μεσημεριατικα!

Εγω σημερα θα τηγανησω κεφτεδακια με πατατες!
Το δικαιουμαστε εφοσον δυο μερες τρωγαμε το σπανακορυζο που ειχα κανει. Να φαμε και λιγο τηγανητα, να βρωμισει λιγο το σπιτι τηγανηλα Τα αποφευγω γενικως τα τηγανητα, αλλα οταν εχει το μενου κεφτεδακια, θελει και τις πατατουλες του!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 14-04-15 στις 12:29.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:35, 11-06-15:

Εχω σταματησει να τσιγαριζω τα φαγητα μου. Ειπα να το παιξω φαν της υγιεινης διατροφης. Να δουμε ποσο θ'αντεξω!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Tips οικοκυρικών! - Από dimidola
      Το θέμα έχει λάβει 126 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-05-14 στις 20:03.
    • Tips για μουσακά - Από Γίδι
      Το θέμα έχει λάβει 72 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαγειρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-11-11 στις 13:21.
    • Tips για το hangover - Από Angie_Ann
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-02-09 στις 21:58.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους