Τι όνειρο είδατε χθες;

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χθες είδα κάτι πολύ περίεργο. :confused:
Ήμασταν λέει εγώ, οι συμμαθητες μου, ο καθηγητής που μας κάνει φυσική και μία μαθηματικός που έχουμε στο σχολείο μας, σε μία μεγάλη αίθουσα με ένα μακρόστενο τραπέζι, όπου εκεί θα κάναμε κάθημα,για να μας προετοιμάσουν υποτίθεται για να γράψουμε καλα φυσική. Εκεί ήταν και η φιλόλογος μας η οποία απλα είχε έρθει να παρακολουθήσει το μάθημα από ενδιαφέρον. Μία συμμαθήτρια μου, ειχε έρθει να παρακολουθήσει το μάθημα και ειχε φέρει μαζί της και το μωρό που είχε γεννήσει, μιας και ήταν έγκυος και εμείς το αγκαλιάζαμε και παίζαμε μαζί του συνέχεια. Το μωρό, για έναν περίεργο λόγο, το έλεγαν Κλεάνθη. Τότε ήρθε μια άλλη συμμαθήτρια μου, και έκλαιγε. Την ρωτούσαμε τι έχει, αλλά αυτή δεν μας έλεγε, μόνο έκλαιγε. Μετά την πήρε η φιλόλογος και συζητήσανε και από ότι καταλάβαμε, είχε κολλήσει aids. Μετά η φιλόλογος, ήρθε εκεί που καθόμασταν, και μας έλεγε πως να προστατευτούμε από τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσίματα, και μοίρασαν προφυλακτικά στα αγόρια.

Και τότε ξύπνησα.:P



Δεν κάθισες να δεις και την συνέχεια, μπορεί να κάνατε και τίποτα λάιβ αναπαραστάσεις :shifty: :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Δεν κάθισες να δεις και την συνέχεια, μπορεί να κάνατε και τίποτα λάιβ αναπαραστάσεις :shifty: :look:

Το ξέρω ρε γαμώτο, πάνω στο καλύτερο ξύπνησα :P

Εν το μεταξύ, τι όνειρα είναι αυτά που βλέπω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Προχθές είδα ότι παντρεύτηκα μετά απο προξενιό και μάλιστα ότι ήμουν σώγαμπρος στο πατρικό σπιτι της "γυναίκας" μου. Εκεί συνέβησαν διάφορα αλλόκοτα πράγματα, που δεν θέλω να θυμάμαι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Bluemind

Νεοφερμένος

Η Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Εγω ειδα οτι ειχαμε παει βολτα με τις φιλες μου μακρια απο το σπιτι και οτι η μια απο αυτες (η οποια δεν καπνιζει) ξαφνικα εκει που ειμασταν μια χαρα, εβγαλε ενα τσιγαρο και εναν αναπτηρα και εγω σοκαρισμενη πηγα να της τα παρω, αλλα δεν τα καταφερα. Ε και αναψε τον αναπτηρα, μετα τον εβαλε μεσα στο στομα της και μετα εβγαλε και αλλον αναπτηρα και εκανε το ιδιο(;;;; ). Οποτε με δυο αναπτηρες στο στομα της εβαλε το τσιγαρο για να το αναψει (με αλλον αναπτηρα) και εγω ημουν ετοιμη να της ορμηξω χαχαχα, αλλα δεν το εκανα και το αναψε και μετα ανοιξε το στομα της απο το οποιο εβγαινε φωτια... Μετα εψαχνα στην τσαντα μου για ενα μπουκαλι νερο που ειχα βαλει προηγουμενος... αλλα μεχρι να ξυπνησω δεν το βρηκα...:mad: βασικα ηταν εκει αλλα δεν μπορουσα να το παρω χαχαχα...
Επισης ηταν 11 η ωρα νυχτα, αλλα ο ουρανος ηταν φωτεινος σαν να ειχε δυσει ο ηλιος πριν κανα 20λεπτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Τι κουλό είδα χθες....
Ότι χάθηκε ένας μπέμπης,αδερφός μιας γνωστής μου (δεν έχει αδερφό μωρό αυτή στην πραγματικότητα :P ) και εγώ με μια άλλη κοπέλα τον βρήκαμε σ'ένα καρότσι... αλλά πριν χαθεί,του είχαμε βάψει το μαλλί ξανθό... από ΜΠΛΕ! :| :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Εγώ είδα ότι ήμουν σε ένα φεστιβάλ με πολλούς γνωστούς τραγουδιστές/ηθοποιούς κλπ
Μάλιστα συνομιλούσα με τον Johnny Depp που ήταν (περιέργως) τεράστιος! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Χαχαχαχ, κι εγώ τον Johnny Depp είδα αλλά είχαμε πάει για τσάι και συμπάθεια :shifty:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Χθες είδα κάτι πολύ περίεργο. :confused:
Ήμασταν λέει εγώ, οι συμμαθητες μου, ο καθηγητής που μας κάνει φυσική και μία μαθηματικός που έχουμε στο σχολείο μας, σε μία μεγάλη αίθουσα με ένα μακρόστενο τραπέζι, όπου εκεί θα κάναμε κάθημα,για να μας προετοιμάσουν υποτίθεται για να γράψουμε καλα φυσική. Εκεί ήταν και η φιλόλογος μας η οποία απλα είχε έρθει να παρακολουθήσει το μάθημα από ενδιαφέρον. Μία συμμαθήτρια μου, ειχε έρθει να παρακολουθήσει το μάθημα και ειχε φέρει μαζί της και το μωρό που είχε γεννήσει, μιας και ήταν έγκυος και εμείς το αγκαλιάζαμε και παίζαμε μαζί του συνέχεια. Το μωρό, για έναν περίεργο λόγο, το έλεγαν Κλεάνθη. Τότε ήρθε μια άλλη συμμαθήτρια μου, και έκλαιγε. Την ρωτούσαμε τι έχει, αλλά αυτή δεν μας έλεγε, μόνο έκλαιγε. Μετά την πήρε η φιλόλογος και συζητήσανε και από ότι καταλάβαμε, είχε κολλήσει aids. Μετά η φιλόλογος, ήρθε εκεί που καθόμασταν, και μας έλεγε πως να προστατευτούμε από τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσίματα, και μοίρασαν προφυλακτικά στα αγόρια.

Και τότε ξύπνησα.:P

Υπάρχουν πολύ ενδιαφέρουσες εξηγήσεις γι΄αυτό το όνειρο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Χθες είδα κάτι πολύ περίεργο. :confused:
Ήμασταν λέει εγώ, οι συμμαθητες μου, ο καθηγητής που μας κάνει φυσική και μία μαθηματικός που έχουμε στο σχολείο μας, σε μία μεγάλη αίθουσα με ένα μακρόστενο τραπέζι, όπου εκεί θα κάναμε κάθημα,για να μας προετοιμάσουν υποτίθεται για να γράψουμε καλα φυσική. Εκεί ήταν και η φιλόλογος μας η οποία απλα είχε έρθει να παρακολουθήσει το μάθημα από ενδιαφέρον. Μία συμμαθήτρια μου, ειχε έρθει να παρακολουθήσει το μάθημα και ειχε φέρει μαζί της και το μωρό που είχε γεννήσει, μιας και ήταν έγκυος και εμείς το αγκαλιάζαμε και παίζαμε μαζί του συνέχεια. Το μωρό, για έναν περίεργο λόγο, το έλεγαν Κλεάνθη. Τότε ήρθε μια άλλη συμμαθήτρια μου, και έκλαιγε. Την ρωτούσαμε τι έχει, αλλά αυτή δεν μας έλεγε, μόνο έκλαιγε. Μετά την πήρε η φιλόλογος και συζητήσανε και από ότι καταλάβαμε, είχε κολλήσει aids. Μετά η φιλόλογος, ήρθε εκεί που καθόμασταν, και μας έλεγε πως να προστατευτούμε από τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα, και μοίρασαν προφυλακτικά στα αγόρια.
Και τότε ξύπνησα.:P
Εδώ ο καλός ονειροκρίτης:
1) Το τραπέζι συμβολίζει το δρόμο που θέλεις να χαράξεις στη ζωή σου. Το ότι το τραπέζι είναι μακρόστενο, σημαίνει ότι έχεις μεγάλα όνειρα. Σημασία έχει και το σχήμα του τραπεζιού. Αν ήταν οβάλ, τότε ίσως το μέλλον σου επιφυλάσσει να γίνεις γραμματέας του προέδρου των ΗΠΑ.
2) Το ότι μελετούσατε Φυσική, σημαίνει ότι η Φυσική είναι η βασίλισσα των επιστημών. Ο μαθηματικός είναι απλά το εργαλείο της Φυσικής. Η παρουσία της φιλολόγου ως παρατηρητή, φανερώνει το σεβασμό που πρέπει να έχει η θεωρητική κατεύθυνση προς τη θετικοτεχνολογική.
3) Το μωρό είναι ο ΣΥΡΙΖΑ. Το ότι το αγκαλιάζατε και παίζατε μαζί του σημαίνει ότι έχετε εναποθέσει τις ελπίδες σας επάνω του. Όμως το κορίτσι που ήρθε κλαίγοντας, φανερώνει ότι θα απογοητευθείτε.
4) Το κορίτσι που κλαίει είναι η Ελλάδα και το AIDSείναι το διεθνές νομισματικό ταμείο και η διεθνής τράπεζα. Το ότι συζήτησε με τη φιλόλογο, σημαίνει ότι όλα θα μείνουν λόγια και τίποτα δεν θα βελτιωθεί.
5) Τα προφυλακτικά συνδυάζονται με τις πανελλήνιες και αφορούν και τα φετινά θέματα Φυσικής. Ειδικά ταιριάζουν με το θέμα Δ όπου με χρήση λιπαντικής ουσίας γύριζε το έξω, αλλά όχι και το μέσα. Αυτό σημαίνει ότι δεν πρέπει να έχεις εμπιστοσύνη σε όσα λένε οι φυσικοί.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Χθες ότι ήμουν έγγυος και περίμενα κοριτσάκι... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Χθες ότι ήμουν έγγυος και περίμενα κοριτσάκι... :|
Για να σοβαρευτούμε: Τα όνειρα πολύ απλά δεν είναι τίποτε άλλο παρά σκέψεις που περνάνε από το υποσυνείδητό μας. Ούτε σημάδια δίνουν και οι ονειροκρίτες είναι βλακείες. Η παροιμία "ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται" τα λέει όλα. Κάποτε είδα στο όνειρό μου ότι ήμουν στην έρημο και διψούσα. Ξύπνησα και ήπια 1½ κανάτα νερό. Τώρα για το δικό σου όνειρο, εξαρτάται. Αν είδες την εγκυμοσύνη σαν κάτι καλό, τότε πολύ βιάζεσαι. Αν την είδες σαν κακό, κάτι σχετικό με το σεξ σε ανησυχεί. Και για τις δύο περιπτώσεις η συμβουλή είναι μία: ποτέ μην ξεχνάς τις απαραίτητες προφυλάξεις.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εεμ Δία,δεν είπα ότι πιστεύω στους ονειροκρίτες... ξέρω ότι είναι κομμάτια του υποσυνείδητού μας,άλλωστε προχθές είχαμε κουβέντα με τη μαμά μου για πιθανή εγκυμοσύνη της θείας μου, γι'αυτό πιστεύω ότι το είδα :)
δεν ξέρω πώς συμπέρανες ότι το πάω σε σημάδια,κτλ :hehe:
τίποτα δε με ανησυχεί,ούτε και σκέφτομαι κάτι από αυτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Χθες, αλλα και αρκετες απο τις προηγουμενες νυχτες μετα τις πανελληνιες, ειδα οτι ημουνα στο φροντιστηριο και με φωναζαν που εγραψα χαλια και κατι τετοια....αυτο το αγχως μας εχει πειραξει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
ο Φρόυντ είχε ασχοληθεί πολυ με τα όνειρα και την σχέση τους με το υποσυνείδητο στο βιβλίο "η ερμηνεία των ονείρων"
https://www.e-shop.gr/product?id=BKS.0554004

Και ένα ενδιαφέρον κειμενάκι: https://psi-gr.tripod.com/psychoanalysis_dreams.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ πάλι μια φορά είχα δει αίματα.. Θα μου έχει γίνει εμμονή και στον ύπνο ο Ντέξτερ δεν είναι τίποτα:P
Ναι, λέει είχα κοπεί και είχε γεμίσει ο τόπος.. Δε το θυμάμαι πολύ καλά. ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Πολύ παλιά (πρέπει να ήμουν 1η-2α δημοτικού) είχα δει ότι το νηπιαγωγείο στο οποίο πήγαινα είχε πάρει φωτιά και οι δασκάλες μας έβγαζαν έξω, αλλά είχε μείνει ένα μωρό σε ένα καρότσι στην αυλή του νηπιαγωγείου. Τότε ξύπνησα, δεν το έχω ξεχάσει μέχρι σήμερα.

Εγώ πάλι μια φορά είχα δει αίματα.. Θα μου έχει γίνει εμμονή και στον ύπνο ο Ντέξτερ δεν είναι τίποτα:P
Ναι, λέει είχα κοπεί και είχε γεμίσει ο τόπος.. Δε το θυμάμαι πολύ καλά. ;p

ίσως ήταν κάποιος που είχε δολοφονηθεί με αλυσοπρίονο μέσα σε ένα κοντέινερ, τότε ναι, επηρεάστηκες από τον ντέξτερ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Μερικές εκμυστηρεύσεις σχετικές με τα όνειρά μου:
1) Μου έχει τύχει να διακόπτεται το όνειρό μου για διαφημίσεις.
2) Έχω δει όνειρα που μιλάνε ξένες γλώσσες και κάποτε είχαν από κάτω υπότιτλους.
3) Επειδή τα όνειρα ξεχνιούνται πολύ γρήγορα, έχω δίπλα στο κρεβάτι μου μπλοκάκι και μολύβι, ώστε να σημειώνω κάποιες λέξεις κλειδιά, οπότε να μου έρχονται στη μνήμη.
4) Η πιο άσκημη εμπειρία μου από όνειρο ήταν όταν δεν ήμουν πολύ μικρός, αλλά 14-15 και έβλεπα στον ύπνο μου ότι βρισκόμουν γυμνός μέσα σε ένα ποτάμι και κατουρούσα. Αυτό είχε σα συνέπεια, να αφήσω ασυνείδητα ελεύθερο το σώμα μου και να κατουρηθώ και στην πραγματικότητα, καταβρέχοντας και λερώνοντας σεντόνια, κουβέρτες, ρούχα και στρώματα. :redface: Δεν ήταν δυνατόν να το κρύψω και ήθελα να ανοίξει η Γη να με καταπιεί. Η μητέρα μου (είναι και γιατρός) μου εξήγησε ότι αυτό είναι κάτι τυχαίο που μπορεί να συμβεί σε οποιαδήποτε ηλικία και αν δεν είναι επαναλαμβανόμενο δεν αποτελεί πρόβλημα, οπότε και ηρέμησα. (Ευτυχώς δεν μου συνέβη κάτι παρόμοιο ξανά).
5) Πολύ θα ήθελα να υπήρχε τρόπος να βιντεοσκοπούμε τα όνειρά μας.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
5) Πολύ θα ήθελα να υπήρχε τρόπος να βιντεοσκοπούμε τα όνειρά μας.
Kαι εγω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ίσως ήταν κάποιος που είχε δολοφονηθεί με αλυσοπρίονο μέσα σε ένα κοντέινερ, τότε ναι, επηρεάστηκες από τον ντέξτερ :P

Είχα κοπεί, δεν είχα δεν δολοφονία με αλυσοπρίονο σε κοντέινερ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ειχα πάει σε ένα παρτι ενός παιδιού που μιλάμε στο facebook..Ήταν σε ένα μέρος που σε ηρεμούσε...Είχε μια αυλή με μία κούνια και δέντρα και καθόμασταν εκεί ώρες... Σε αυτό το παιδί δεν μίλησα καθόλου κατα τη διάρκεια του παρτι αλλά αντιλαμβανόμουν ότι μου άρεσε. Μέσα σε όλα τα άλλα, αναρωτιόμουν γιατί κάλεσε εμένα στο πάρτι, αφού μιλάει με πολλά παιδιά.Ξύπνησα με μία παράξενη ανακούφιση.

δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top