Βαθύ ντεκολτέ και αδιάκριτα βλέμματα

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,784 μηνύματα.
Μετά λέτε που πήγαν οι άνδρες και γιατί δεν κάνουν κομπλιμέντα και φλερτ...


Oι γυναίκες δεν ζητάνε πολλά φιλε μου απλα να τους την πέσει ο κατάλληλος , την κατάλληλη στιγμή με τον κατάλληλο τροπο και με τις κατάλληλες προϋποθέσεις το κατάλληλο ντύσιμο και την κατάλληλη ατάκα!


Η άλλη παραπονιέται για σεξιστές στο προφιλ της και στις 9 από τις 10 φωτο έχει πετάξει τις βυζάρες έξω. Εντάξει δεν λέω να την πέσεις με άσχημο τροπο ουτε να πεις καμια μαλακια στο άκυρο όχι επειδή την φοβάσαι αλλα επειδή σέβεσαι τον δικο σου εαυτο πανω από όλα. Αλλα όχι και να εχεις την απαιτηση να μην κοιτάει ο άλλος. Και μετα να εισαι και ενοχλημένη. Κάποια πράγματα δεν θα αλλάξουν ποτέ. Οι άντρες θα κοιτάνε και οι γυναικες θα έχουν περισσοτερες επιλογές για παρέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Και όταν δε θες να σού πετάξει ο κάθε λιγούρης τη βλακεία του όπως λες, τι κάνεις; Και δε μιλάμε για βαθύ ντεκολτέ ούτε για απλά αδιάκριτα βλέμματα. Μιλάμε για πέσιμο στην ψύχρα. Πώς μπορείς να το σταματήσεις αυτό;

Πέσιμο στη ψύχρα δλδ να'ρθει κάποιος να σου συστηθεί και να σου πιάσει κουβέντα; Ή να σου πει "έχεις βυζάρες σε θέλω στο κρεβάτι μου"?
Στον 1ο θα αρνηθώ ευγενικά
Στον 2ο θα απαντήσω προσβλητικά μπορεί να φάει και καμιά τσάντα στο κεφάλι.
Δε ξέρω όμως τι εννοείς και πού το πας.

Μετά λέτε που πήγαν οι άνδρες και γιατί δεν κάνουν κομπλιμέντα και φλερτ...

Αν γίνει όμορφα, μια χαρά το δέχονται οι γυναίκες, όσες ενδιαφέρονται τουλχ για γνωριμία.

Oι γυναίκες δεν ζητάνε πολλά φιλε μου απλα να τους την πέσει ο κατάλληλος , την κατάλληλη στιγμή με τον κατάλληλο τροπο και με τις κατάλληλες προϋποθέσεις το κατάλληλο ντύσιμο και την κατάλληλη ατάκα!


Η άλλη παραπονιέται για σεξιστές στο προφιλ της και στις 9 από τις 10 φωτο έχει πετάξει τις βυζάρες έξω. Εντάξει δεν λέω να την πέσεις με άσχημο τροπο ουτε να πεις καμια μαλακια στο άκυρο όχι επειδή την φοβάσαι αλλα επειδή σέβεσαι τον δικο σου εαυτο πανω από όλα. Αλλα όχι και να εχεις την απαιτηση να μην κοιτάει ο άλλος. Και μετα να εισαι και ενοχλημένη. Κάποια πράγματα δεν θα αλλάξουν ποτέ. Οι άντρες θα κοιτάνε και οι γυναικες θα έχουν περισσοτερες επιλογές για παρέα.

Να σου πω κάτι, υπάρχουν κοπέλες που ντύνονται για τους άντρες ξεκάθαρα. Θέλουν να τα βγάλουν όλα έξω, μόνο και μόνο για να τη προσέξουν και σε κάθε σχόλιο που ακούνε στο δρόμο ικανοποιούνται και γουστάρουν γιατί νιώθουν αρεστές. Υπάρχουν και άλλες κοπέλες που ντύνονται έτσι, επειδή έτσι νιώθουν όμορφες και ότι αυτό που φοράνε θεωρούν ότι τις κολακεύει, και δεν νοιάζονται για το τι θα πει ο χ,ψ. Νομίζω οι δύο κατηγγορίες βγάζουν μάτι αν τις δεις στο δρόμο και δεν είστε χαζοί ξέρετε να ξεχωρίζετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
@princess
Είπες οτι και ζιβάγκο να φοράς ο άλλος θα στην πέσει. Αυτό λέω, τι πρέπει να κάνεις όταν δε γουστάρεις όλη την ώρα να ρίχνεις τσαντιές στο κεφάλι του κόσμου.
(νομίζω οτι είναι ένα θέμα στο οποίο ο παπα-Στράτος σαν ιερέας μπορεί να μας βοηθήσει :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
@princess
Είπες οτι και ζιβάγκο να φοράς ο άλλος θα στην πέσει. Αυτό λέω, τι πρέπει να κάνεις όταν δε γουστάρεις όλη την ώρα να ρίχνεις τσαντιές στο κεφάλι του κόσμου.
(νομίζω οτι είναι ένα θέμα στο οποίο ο παπα-Στράτος σαν ιερέας μπορεί να μας βοηθήσει :) )

Δε μπορείς να κάνεις κάτι για αυτό. Εκτός αν φοράμε σακιά αντί για ρούχα, και πάλι δε σου εγγυώμαι ότι δε θα βρεθεί κάποιος να στη πέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και το κακό που είναι δεν καταλαβαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Και το κακό που είναι δεν καταλαβαίνω.

Ε στη προκειμένη η Χιμέλα δε θέλει ρε παιδί μου, θα της την πέσεις κι εσύ με το ζόρι; :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Αυτό το μόλις φορέσω βαθύ ντεκολτέ, να κοιτάζουν όλοι αμέσως, πρέπει όντως να σταματήσει. :P Σε άλλα νέα, η γη γυρίζει γύρω από τον ήλιο, τα είδη πρέπει να τρώνε (άρα μια μπανάνα φαίνεται ελκυστική), και να αναπαράγονται (άρα ένα γυναικείο στήθος ή ένα αντρικο δενξερωτιπειτερεκοριτσια θα είναι ελκυστικό). Το κακό της υπόθεσης είναι πως ανάμεσα στις διαφορές που έχουν τα φύλα, ισχύει και το ότι κατά μέσο όρο οι άνδρες είναι λιγο πιο "ζώα" στη σκέψη τους. Μου αρέσει η μπριζόλα. Θέλω μπριζόλα. Στην προκειμένη, η μπριζόλα τυχαίνει να έχει ανωτερη νοημοσύνη, γούστα και καλές ή κακές αντιδράσεις. Κοιτάς το στήθος; Κοιτάς. Πότε; Αφού υπάρξει επικοινωνία, δοθεί γενικα ενα ελεύθερο, κοιτάξεις πρωτα την άλλη στα μάτια, επιβεβαιωθεί αμοιβαίο ενδιαφέρον και δοθεί έστω ενα κοπλιμεντο στα ίσια πρώτα. Και βασικά κάποιος που κολλάει στο στήθος με τη μια, δείχνει πως έχει πολύ καιρό να αγγίξει ένα. Ανεξάρτητα με το ηθικό του πράγματος, αυτό απωθεί κυρίως τις γυναίκες θεωρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ε στη προκειμένη η Χιμέλα δε θέλει ρε παιδί μου, θα της την πέσεις κι εσύ με το ζόρι; :loltooth:

Ναι αλλα εμείς δεν μπορούμε να ξέρουμε τι είναι το μυαλό της καθεμιάς. Η Χιμέλα μπορεί να μη θέλει, κάποια άλλη μπορεί να θέλει. Πότε θα καταλάβετε ότι δεν μπορούμε να ξέρουμε από πριν τι θέλετε; Ο πιο εύκολος τρόπος βέβαια είναι το ντύσιμο, αν κάποια ντύνεται πολύ προκλητικά τότε το κάνει για να τραβάει τα βλέμματα, σίγουρα είναι ο καλύτερος τρόπος να στην πέσουν. Αλλά όταν το λέμε αυτό είμαστε σεξιστές. Δεν είμαστε μέντιουμ τι να κάνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,784 μηνύματα.
Ναι σιγά μην πάρω άδεια κιολας για το ποτε και που θα κοιτάξω. Σε δημοσιο μέρος ειμαστε. Αμα δεν θες να σε κοιτάνε κλεισου σε ένα σπιτι και μη βγαινεις καν έξω.


Και το καλυτερο που μπορω να κανω είναι μολις δω ξυνισμένη φάτσα να μην ξανακοιτάξω κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ναι σιγά μην πάρω άδεια κιολας για το ποτε και που θα κοιτάξω. Σε δημοσιο μέρος ειμαστε. Αμα δεν θες να σε κοιτάνε κλεισου σε ένα σπιτι και μη βγαινεις καν έξω.


Και το καλυτερο που μπορω να κανω είναι μολις δω ξυνισμένη φάτσα να μην ξανακοιτάξω κιολας.
Μην επλαγείς αν έτσι μείνεις μόνο στο κοίτα πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,784 μηνύματα.
Μην επλαγείς αν έτσι μείνεις μόνο στο κοίτα πάντως.


Εντάξει. Θέλω να δω αν θα έλεγες τα ιδια σε μια παραλια Αύγουστο μήνα. Θα πηγαινες πρώτα να πιάσεις κουβέντα σε κάποια .... θα έπαιρνες έγκριση και κάτι αλλα που έγραψες πιο πριν και μετά θα κοιτουσες το ντεκολτέ της.


Πάντως άσχετα με τα παραπάνω και οσα ήδη γράφτηκαν εγω δεν περιμένω τιποτα επειδή θα χαζέψω μια άγνωστη στο δρομο επειδή έχει ωραια ποδια ή μέση ή μαλλιά ή στηθος. Μην τρελαίνεστε σε κοιτάει την κοιτάς θαυμάζεις θαυμάζει και συνεχιζετε το δρομο σας. Δεν σημαινει ότι περιμένεις και κάτι επειδή κοιτάς ουτε εγω θα κάτσω να μηχανοποιήσω τις κινήσεις μου για να γινω αρεστος στην καθεμια επειδή περιμενω και καλά κάτι. Θα λειτουργησω αυθόρμητα και τέλος.


Αν δεν της άρεσε. Να μην με προτιμησει την επομενη φορά .... =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
@princess
Είπες οτι και ζιβάγκο να φοράς ο άλλος θα στην πέσει. Αυτό λέω, τι πρέπει να κάνεις όταν δε γουστάρεις όλη την ώρα να ρίχνεις τσαντιές στο κεφάλι του κόσμου.
(νομίζω οτι είναι ένα θέμα στο οποίο ο παπα-Στράτος σαν ιερέας μπορεί να μας βοηθήσει :) )

Ποίον ακριβώς τυγχάνει το ιερατικόν ζήτημα προς προβληματισμόν και διερεύνησιν Χιμ τέκνον μου; :loltooth::loltooth:
Εννοώ, υπό ποίον πρίσμα προσέγγισης, λυσιτελούς χειρισμού χρήζει; Από την σκοπιά της δεκολτιάρας ή από αυτήν του επίδοξου πέφτουλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Ποίον ακριβώς τυγχάνει το ιερατικόν ζήτημα προς προβληματισμόν και διερεύνησιν Χιμ τέκνον μου; :loltooth::loltooth:
Εννοώ, υπό ποίον πρίσμα προσέγγισης, λυσιτελούς χειρισμού χρήζει; Από την σκοπιά της δεκολτιάρας ή από αυτήν του επίδοξου πέφτουλα;

Μα από τη σκοπιά του Θεού πάτερ. :loltooth:

Ον: Johnny, για σένα αυτό. Είσαι εσύ γυναίκα (για χάρη της ιστορίας) και περπατάς στο δρόμο για να φτάσεις στο νοσοκομείο που μόλις σού είπαν οτι η γιαγιά σου κάτι έπαθε και έκανε εγχείρηση (χτύπα ξύλο) και περνάει δίπλα σου ένας και σού αρχίζει το "τι 'σαι εσύ μάνα μου", "να σε βάλω κάτω" και λοιπές πολύ πετυχημένες ατάκες (αλήθεια, έχει σταματήσει καμία εκείνη την ώρα να πει, ναι ρε, βάλε με κάτω να δούμε!";). Και σε ρωτώ: ποια η θέση σου, ποια τα συναισθήματά σου εκείνη την ώρα και ποια πρέπει να είναι η αντίδρασή σου;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Μα από τη σκοπιά του Θεού πάτερ. :loltooth:

Με βάφτισες Στράτο. Λέξη δεν είπα.
Με έχρισες παπά. Λέξη δεν είπα.
Τώρα διορίζομαι και θεϊκό φερέφωνο; Νισάφι ε; :loltooth::loltooth::loltooth:
Την προσωπική μου άποψη θα καταθέσω. Ό,τι μας έδωσε ο πλάστης μας, για καλό το έδωσε. Είτε μικρούτσικα μπιμπικόμορφα, είτε χλάπατις χλούπατις αγελαδίτσα_ΦΑΓΕ_λάικ. Αλλά και του μερακλή βουζγιομπανιστιριτζή, κι αυτούνανου τα ματάκια ο καλός Θεούλης δεν τα έδωσε; Όπερ μεθερμηνευόμενον, υπαιτιότητα σε κανένανε να καταλογίσω δεν μπορώ.
(Σ΄ άρεσε τώρα;;;;;;;;;;; Το και με τον αστυφύλακσ και με τον αγροφύλακσ και με τον χωροφύλακσ και με τον δασοφύλακσ; Και μην με πεις διπλωμάτη του κιαρατά γιατί πως είχα δασκάλα θα σε απαντήσω :loltooth::loltooth: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Devil ξαναδες το post no1. Υποθέτω πως δεν αναφερόμαστε γενικά στο αν εχει δικαιωμα ο εγκεφαλος σου να επεξεργαστει μια εικονα που θα μπει τυχαια στο οπτικο σου νευρο, αλλα σχολιαζεται το κάρφωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,784 μηνύματα.
Μα από τη σκοπιά του Θεού πάτερ. :loltooth:

Ον: Johnny, για σένα αυτό. Είσαι εσύ γυναίκα (για χάρη της ιστορίας) και περπατάς στο δρόμο για να φτάσεις στο νοσοκομείο που μόλις σού είπαν οτι η γιαγιά σου κάτι έπαθε και έκανε εγχείρηση (χτύπα ξύλο) και περνάει δίπλα σου ένας και σού αρχίζει το "τι 'σαι εσύ μάνα μου", "να σε βάλω κάτω" και λοιπές πολύ πετυχημένες ατάκες (αλήθεια, έχει σταματήσει καμία εκείνη την ώρα να πει, ναι ρε, βάλε με κάτω να δούμε!";). Και σε ρωτώ: ποια η θέση σου, ποια τα συναισθήματά σου εκείνη την ώρα και ποια πρέπει να είναι η αντίδρασή σου;:hmm:


Ποια αντιδραση ρε Χιμελα εδώ λές ότι συγγενης σου βρισκεται στο νοσοκομειο και θα κάτσεις να ανοίξεις κουβέντα με έναν άγνωστο για σαχλαμάρες; προσπερνάς και φευγεις. Πολύ το αναλύεις. Βάλε προτεραιότητες μην δρας παρορμητικα και χωρις ψυχραιμια. Και άλλους έχει τυχει στο δρομο να τους βρισουν μέσα από το αμάξι και τι έγινε. Δεν υπάρχει απειλή όταν ο άλλος λέει ότι λέει από αποσταση.


Eκτος βεβαια και αν είναι κάποιος δικομανης και ψάχνεται οποτε θα φωνάξει την αστυνομια και θα πει ο τάδε με κοιταξε στραβά θέλω να κάνω μήνυση. Και πάλι πρέπει να υπάρχει ένας μάρτυρας όμως αλλιως δεν θα σταθει η κατηγορια στο δικαστηριο.


Προσωπικά τις τρελές και τις δικομανεις τις αποφευγω. Προτιμω να μεινω ανύπαντρος για ολη τη ζωη μου. Οσοι έμπλεξαν ειτε ξέμπλεξαν μετα από μεγάλους δικαστικους αγώνες ειτε απλα έχουν γινει υποτακτικοι και τις τρέμουν. Προσωπικά θα ακολουθουσα το πρώτο αλλα το καλυτερο είναι να μην μπλέξεις ποτέ με άτομα που αλλιως τα λές και αλλιως τα παιρνουν και πρέπει να εξηγεις καμια 10φορές ότι δεν εισαι ελέφαντας. Είναι βαρετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Με βάφτισες Στράτο. Λέξη δεν είπα.
Με έχρισες παπά. Λέξη δεν είπα.
Τώρα διορίζομαι και θεϊκό φερέφωνο; Νισάφι ε; :loltooth::loltooth::loltooth:
Την προσωπική μου άποψη θα καταθέσω. Ό,τι μας έδωσε ο πλάστης μας, για καλό το έδωσε. Είτε μικρούτσικα μπιμπικόμορφα, είτε χλάπατις χλούπατις αγελαδίτσα_ΦΑΓΕ_λάικ. Αλλά και του μερακλή βουζγιομπανιστιριτζή, κι αυτούνανου τα ματάκια ο καλός Θεούλης δεν τα έδωσε; Όπερ μεθερμηνευόμενον, υπαιτιότητα σε κανένανε να καταλογίσω δεν μπορώ.
(Σ΄ άρεσε τώρα;;;;;;;;;;; Το και με τον αστυφύλακσ και με τον αγροφύλακσ και με τον χωροφύλακσ και με τον δασοφύλακσ; Και μην με πεις διπλωμάτη του κιαρατά γιατί πως είχα δασκάλα θα σε απαντήσω :loltooth::loltooth: )

Ελπίζω να μη μού πεις οτι και τα χεράκια του τα έδωσε ο πλάστης για να τα απλώνει ε;:ropalo:
(για τα υπόλοιπα ένα έχω μόνο να πω: γούτσου γούτσου :give_rose:)

Ποια αντιδραση ρε Χιμελα εδώ λές ότι συγγενης σου βρισκεται στο νοσοκομειο και θα κάτσεις να ανοίξεις κουβέντα με έναν άγνωστο για σαχλαμάρες; προσπερνάς και φευγεις. Πολύ το αναλύεις. Βάλε προτεραιότητες μην δρας παρορμητικα και χωρις ψυχραιμια. Και άλλους έχει τυχει στο δρομο να τους βρισουν μέσα από το αμάξι και τι έγινε. Δεν υπάρχει απειλή όταν ο άλλος λέει ότι λέει από αποσταση.

Μα το θέμα δεν είναι αυτό. Το θέμα είναι οτι δεν υπάρχει σεβασμός. Το έχω πει 100 φορές.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Προφανώς και υπάρχει σεβασμός, αν στην πέσει κάποιος αυτός δεν ξέρει ότι εσύ μπορεί να έχεις χίλια δυο προβλήματα. Δεν φταίει αυτός. Τώρα τους κάφρους δεν τους κάνουμε κανόνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μωρέ μακάρι τα λόγια τα μένουν λόγια, γιατί εμένα μου' χει μείνει τραύμα ένα βράδυ που με ακολουθούσε ένας τύπος μέχρι να φτάσω σπίτι μου και αφού είχα μπει μέσα στεκόταν στην εξώπορτα και κοιτούσε ακόμα από το τζάμι. Υπάρχουν κι αυτοί οι ανώμαλοι, οπότε όταν είμαστε μόνες μας να μην πουλάμε και πολύ μαγκιά σε άντρα γιατί έχει παραπάνω δύναμη από μας και ποτέ δε ξέρεις τι προβλήματα κουβαλάει ο κάθενας στο κεφάλι του και πώς θα αντιδράσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,784 μηνύματα.
princess την επομενη φορά κάνε πως μιλάς στο τηλέφωνο. Και πες "Γιώργο .... είμαι στην τάδε οδο... τωρα που τελειωσες την πυγμαχια έλα να με πάρεις με την μηχανή!" =D ή κάνε πως μιλας με το 100 πες τους να έρθουν στο τάδε σημειο γιατι έχεις ένα θέμα. Μετά θα τον ψάχνεις τον άγνωστο που ακολουθει! =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top