Κινητά: Συγκρίσεις, προτάσεις, γνώμες

your_idol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Κατά καιρούς πέρασαν από τα χέρια μου όλα τα λειτουργικά και πάρα πολλές συσκευές.
Πρόσφατα πήρα το bb passport, δε νομίζω να ξαναγυρίσω σε οτιδήποτε άλλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC00101.jpg
    DSC00101.jpg
    466.1 KB · Εμφανίσεις: 104
Τελευταία επεξεργασία:

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Θελω να παρω το BB passport μεχρι τελη του μηνα, αλλα ειδα οτι δουλευουν ενα καινουριο slider (venice) τωρα. Να παρω το passport ή να περιμενω να βγει το slider (με την προυποθεση οτι θα τρεχει BB 10 και οχι android);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

your_idol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Παρτο αυριο κιολας, αν ξερεις τι θελεις μην περιμενεις , δεν θα υπαρχουν τετοιες διαφορες που να νοιωθεις
οτι βιαστηκες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Παρτο αυριο κιολας, αν ξερεις τι θελεις μην περιμενεις , δεν θα υπαρχουν τετοιες διαφορες που να νοιωθεις
οτι βιαστηκες :)

Τωρα εχω το Z10 & Z30, αλλα αναρωτιεμαι μηπως ειναι καλυτερα να περιμενω το venice για πιο δυνατα χαρακτηριστικα. Αν εχει και πληκτρολογιο σαν του passport θα ειναι τελειο! Η αληθεια ειναι οτι το passport το εχω βαλει στο ματι εδω και πολυ καιρο και νομιζω οτι η τετραγωνη οθονη θα με βολεψει περισσοτερο :hmm:Η μπαταρια του πως παει; Ειναι τοσο δυνατη οσο ισχυριζονται; Το Ζ10 που εχει την χειροτερη απο τα αυτα τα 3, το φορτιζω καθε 2 μερες, μερικες φορες και καθε 3-4 με πολυ ελαφρια χρηση.

Παντως αν συνηθισεις στο BB 10 OS, ολα τα αλλα φαινονται να δυσλειτουργουν. Προσωπικα το εχω λατρεψει, ειδικα το hub.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

your_idol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Τωρα εχω το Z10 & Z30, αλλα αναρωτιεμαι μηπως ειναι καλυτερα να περιμενω το venice για πιο δυνατα χαρακτηριστικα. Αν εχει και πληκτρολογιο σαν του passport θα ειναι τελειο! Η αληθεια ειναι οτι το passport το εχω βαλει στο ματι εδω και πολυ καιρο και νομιζω οτι η τετραγωνη οθονη θα με βολεψει περισσοτερο :hmm:Η μπαταρια του πως παει; Ειναι τοσο δυνατη οσο ισχυριζονται; Το Ζ10 που εχει την χειροτερη απο τα αυτα τα 3, το φορτιζω καθε 2 μερες, μερικες φορες και καθε 3-4 με πολυ ελαφρια χρηση.

Παντως αν συνηθισεις στο BB 10 OS, ολα τα αλλα φαινονται να δυσλειτουργουν. Προσωπικα το εχω λατρεψει, ειδικα το hub.

Πάρε λέμε το pass, η οθόνη σε κάνει να ξεχνάς note, μήλο και...καρπούζι (γειά σου Λόρι) στο amazon θα βρεις εφαρμογές για android, επιλεγμένες και με σκανάρισμα για κακόβουλο λογισμικό πριν σου γίνει η εγκατάσταση.

Η μπαταρία με σκληρή χρήση, και όλα ανοιχτά συν φωτεινότητα κτλ, αγγίζει τις 30 ώρες με ομιλία κανα 2ωρο.
Ποιότητα υλικών, λειτουργίας, και το ότι έχει φυσικό πληχτρολόγιο, το κάνουν μοναδικό.

Σαν συσκευή, από ελληνική αντιπροσωπεία, μπορείς να το βρεις στα 600. Όποτε αποφασίσεις στείλε pm να σου πω που :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Με 600 ευρω νομιζω υπαρχουν πολυ καλυτερες επιλογες.. O καθενας με οτι βολευεται βεβαια αλλα εγω θα προτιμουσα ενα samsung s6 edge η κατι αντίστοιχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

your_idol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Με 600 ευρω νομιζω υπαρχουν πολυ καλυτερες επιλογες.. O καθενας με οτι βολευεται βεβαια αλλα εγω θα προτιμουσα ενα samsung s6 edge η κατι αντίστοιχο.
Καμία αντίρρηση, περί ορέξεως...
Αλλά να μείνουμε εκεί, η σαμσουνγκ χτυπάει χιλιάρικο στα top μοντελα, το γιατί δεν κατάλαβα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Συμφονω απολυτα. Η samsung εχει υψηλες τιμες και για αυτο εχουν πεσει κατα πολυ τα κερδη της. Με 100-200 ευρω πιο κατω πιστευω οι πωλησεις θα ηταν τρελες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PINELOPI1234

Νεοφερμένος

Η PINELOPI1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εχετε να μου προτειενετε κανενα κινητο?Σκεφτομουν το λενοβο σ90
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γιατί δεν γράφεις κάποια χαρακτηριστικά που θες να υπάρχουν ή ένα εύρος τιμής; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Καλό φαίνεται το lenovo, αλλά πράγματι θα ήταν πιο βοηθητικό αν μας έλεγες τα χαρακτηριστικά και το εύρος τιμής που είπε και η Eileen. Υπάρχει και το Samsung Galaxy Grand που είναι οικονομικότερο από το lenovo.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
το νέο s3 με την 1,5 Gb ram είναι πολύ καλη επιλογή, δοκιμασμενο και φτηνό
ξεκινάει απο 174 ευρω

το grand έχει 1gb ram Μικρή ανάλυση, μικρότερο επεξεργαστη.. αν βάλεις πολλές εφαρμογες θα έχεις θέμα.
για 35 ευρώ λιγότερα μήν το πάρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Next........

Νεοφερμένος

Ο Next........ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
έχω το huawei p8 lite και θέλω να μεταφέρω κάποια τραγούδια από το pc στο κινητό, άλλα δεν μπορώ γιατί δεν αναγνωρίζει το κινητό ο υπολογιστής . έχω εγκαταστήσει και το hisuite άλλα τίποτα . τι λέτε ???? ( ο υπολογιστής έχει xp δεν ξέρω αν παίζει ρόλο )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Next........

Νεοφερμένος

Ο Next........ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
κανεις ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
https://symptomdb.com/pc-suite-huawei-p8-lite-usb-driver/software/2015/07/25/
κατεβασε αυτό και είσαι οκ αν και φίλε μου εγώ θα έπαιρνα ένα card reader εξωτερικό και θα τα μετέφερα στην κάρτα κατευθείαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Think positive

Νεοφερμένος

Η Think positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα! Θα ήθελα να αγοράσω καινούργιο κινητο απο 100-260 ευρω! Θα μπορούσατε να προτείνεται κάποιο γρηγορο, αξιόλογο, με καλή κάμερα? Μπήκα στο ίντερνετ να ψάξω και λέω για το LG zero! Είναι καλό?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 387569

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα! Ήθελα την γνώμη σας σε ένα θέμα. Είμαι ανάμεσα στο huawei ascend p8 και στο Lenovo s90 αλλά ακόμα δεν μπορώ να αποφασίσω ποιο από τα δύο, διότι και τα δύο έχουν πάνω κάτω τις ίδιες λειτουργίες. Είμαι κάτοχος Sony Xperia sp και δεν θα ήθελα στην επόμενη αγορά κινητού να κάνω το ίδιο λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chriiis

Νεοφερμένος

Ο chriiis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
τι γνωμη εχετε για τα κινεζικα θελω να παρω ενα που εχω βρει με 21 ΜΡ καμεραα επαθα πλακα!!!1 elephone νμζω λεγεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά αν ήταν να πάρω κινητό αυτό το καλοκαίρι, ποιο θα μου προτείνατε; Η τιμή να είναι κάτω από 300 ευρώ, βασικά γύρω στα 250 ή και λιγότερο. Θέλω να είναι android. Σκεφτόμουν πάρα πολύ το lg g3 το οποίο χτυπάει δυνατά χαρακτηριστικά και νέων κινητών σε αυτή την τιμή, ωστόσο λόγω παλαιότητας του μοντέλου φοβάμαι για την υποστήριξη η οποία μπορεί να σταματήσει νωρίτερα σε σχέση με ένα καινούριο κινητό (μοντέλο 2015-2016).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top