Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,220 μέλη και 2,423,191 μηνύματα σε 75,644 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 503 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κινητά: Συγκρίσεις, προτάσεις, γνώμες

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,783 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 18:04, 01-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Chiyo
για καλή κάμερα εγώ είχα βάλει στο μάτι στο sony ericsson xperia ray. (8μεγκαπιξελ. το άτιμο *.*)

τι να τα κάνεις;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε: στις 18:49, 01-09-12:

Vassilis τοσες πολλες φωτογραφιες βγαζεις που θες να εχει και καλη Camera το κινητο,με λιγοτερα απο 100 ευρω πια παιρνεις φωτογραφικη που φυσσάει.
δεν χρειαζεται να δωσεις 300.Εγω πηγα διακοπες περσυ και πηρα μαζι μου ενα κινητο που ειχε καμερα 3,2 MEGAPIXEL μια χαρα αριστες φωτογραφιες εβγαλε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,783 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 19:04, 01-09-12:

ναι δε λέω αλλά τα πολλά megapixel δεν κάνουν την κάμερα ο ποιοτικός φακός την κάνει. 3.2 MP είναι η ανάλυση μιας full HD οθόνης, γύρω στα 5MP αρκούν για να τυπώσεις μια πολή καλή Α4. Τα 8MP τι σκατά να τα κάνεις θα τυπώνεις αφίσες; Το λέω επειδή πολλοί τα κοιτάνε και συγκρίνουν βάσει αυτών ενώ είναι λάθος.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 19:23, 01-09-12:

να ρωτησω κατι ως αρχαριος.κινητα όπως το satio και παρόμοιου ειδους δεν κυκλοφορούν?γιατι αυτα τα smarthphones δεν τα βολεύομαι...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:32, 01-09-12:

Εμένα μου είπαν να διαλέξω κινητό για τη γιορτή μου (να μου το κάνουν δώρο).Τα έξοδα τα αναλαμβάνει η μάνα μου και είπε να διαλέξω Galaxy επειδή τα samsung έχουν καλή μπαταρία (το έχω εμπεδώσει και εγώ τόσα χρόνια).Είμαι ανάμεσα στο Y και το 550..

Γιάννη,κινητά με πλήκτρα υπάρχουν,αν εννοείς αυτό.
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 19:36, 01-09-12:

δε μου αρεσουν τα smartphone....το σατιο κυκλοφορει?κατι παρομοιο?
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:39, 01-09-12:

αυτό λες?
δεν ξέρω αν κυκλοφορεί αλλά μεταχειρισμένο μπορεί να βρεις..πέρσι πήρε η θεία μου το Aino,πολύ καλό,αλλά επίσης δεν έχω ιδέα αν κυκλοφορεί..
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 19:40, 01-09-12:

το λατρευω αυτο το κινητο ας μου πει καποιος αν κυκλοφορει....
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:43, 01-09-12:

Κοίτα λίγο..
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 20:00, 01-09-12:

δεν μπορω να το εμπιστευτω.....καποιο παρομοιο τηλεφωνο με αυτο δεν υπαρχει ?
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε: στις 20:15, 01-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης Παπ.
να ρωτησω κατι ως αρχαριος.κινητα όπως το satio και παρόμοιου ειδους δεν κυκλοφορούν?γιατι αυτα τα smarthphones δεν τα βολεύομαι...
To Satio φιλε μου einai phase out
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 20:18, 01-09-12:

δεν μπορω να το εμπιστευτω.....καποιο παρομοιο τηλεφωνο με αυτο δεν υπαρχει ?
Κοίτα,τώρα ολο smartphones βγαίνουν..Αν θες με το ίδιο λειτουργικό πάρε ένα νόκια
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 20:24, 01-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Cosa Nostra
To Satio φιλε μου einai phase out
οταν λες phase out?
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

O Cosa Nostra έγραψε: στις 20:26, 01-09-12:

Σταδιακά εχει καταργηθει,εκτος αμα το βρεις σε κανα μαγαζι να τους εχει ξεμεινει.
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 20:26, 01-09-12:

ψαχνω ενα τηλεφωνο σαν το σατιο.το μονο που μου αρεσε λιγο ειναι το lg optimus l700 p7....αλλα μου ειπαν οτι δεν ειναι και πολυ καλο....βοηθήστε με
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

O Cosa Nostra έγραψε: στις 20:27, 01-09-12:

ψαχνω ενα τηλεφωνο σαν το σατιο.το μονο που μου αρεσε λιγο ειναι το lg optimus l700 p7....αλλα μου ειπαν οτι δεν ειναι και πολυ καλο....βοηθήστε με
Ψαξε κανα Samsung εχει παρα πολλα μοντελα,επισης κοιταξε το OT-991 Alcatel 160 ευρω και κανει παπαδες
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 20:27, 01-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Cosa Nostra
Σταδιακά εχει καταργηθει,εκτος αμα το βρεις σε κανα μαγαζι να τους εχει ξεμεινει.
γιατι καταρηθηκε??αφου ειναι τοσο καλο...
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

O Cosa Nostra έγραψε: στις 20:33, 01-09-12:

H εταιριες φιλε μου δεν κρατανε τις συσκευες στην αγορα αιωνια,καθε 1,5-2 χρονια τις αντικαθιστουν για να ανανεωθει το ενδιαφερων της αγορας.
Εκτος αυτου η συμπραξη Sony και Ericsson δεν υπαρχει πια εδω και κανα χρονο...αρα θα καταργηθουν συντομα ολες οι Sony-Ericsson συσκευες.
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 20:43, 01-09-12:

ναι τώρα υπάρχει μόνο sony Και μόνο ericsson
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 20:47, 01-09-12:

Αυτό μου είχαν πει κ μένα στον Γερμανό όταν είχα πάει να πάρω το x8
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες