Είχατε/θα κάνατε ποτέ μια σχέση μόνο για το σεξ;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Περίεργηηηηη....:P:)

Βασικά δεν είναι περίεργη. Καλώς αναρρωτιέται αλλά δεν είναι η κατάλληλη για να γκρινιάξει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Περίεργηηηηη....:P:)
Δεν είναι περιέργεια, η κοπέλα του είναι γραμμένη στο στέκι και απο τα λεγόμενα τους είχα καταλάβει οτι έχουν αρκετά σοβαρή σχέση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Δεν είναι περιέργεια, η κοπέλα του είναι γραμμένη στο στέκι και απο τα λεγόμενα τους είχα καταλάβει οτι έχουν αρκετά σοβαρή σχέση....

Just kidding!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Δεν είναι περιέργεια, η κοπέλα του είναι γραμμένη στο στέκι και απο τα λεγόμενα τους είχα καταλάβει οτι έχουν αρκετά σοβαρή σχέση....

Κάποια ανάβει φωτιές :whistle: (j/k) 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Στο θέμα μας you naughty kids! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Και η σχέση που έχεις τώρα? Δεν είναι σοβαρή? :confused:
Είναι σοβαρή όσο δεν πάει... :inlove::inlove: ποτέ δεν είχα δεθεί τόσο... Μιλούσα γενικότερα, όχι για την συγκεκριμένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Εγώ θα "ρίξω" μια άλλη ιδέα... όχι ότι έχω ανάλογη εμπειρία... αλλά να είναι ο άλλος "φιλαράκι", (αλλά όχι "κολλητάρι" ;)) και μια στις τόσες να ρίχνετε και κανένα πήδημα!

Λέει; :hmm:

Επανέρχομαι στο θέμα και απαντώ... Θα σας πω το ένοχο μυστικό μου...:redface: :P Το έχω δοκιμάσει και δεν λέει.... ποτέ δεν ξέρεις αν ό ένας κάποια στιγμή θελήσει περισσότερα και σε περίπτωση που κάποιος από τους δύο έχει ή κανει σχέση, προκαλούνται διάφορα άσχημα συναισθήματα...:whistle: :devil: Άσε που γα.....αι και η φιλία μέτα!!!!!!!!:rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ειχα κάνει σχεση μόνο για το σεξ, αλλά και φιλικό σεξ. Μια χαρά και τα δύο: το μεν πρώτο ήταν ωραίο όσο διάρκεσε και τέλιωσε μια χαρά, χωρίς τα συναισθήματα που συνοδεύουν ένα χωρισμό. Το ευχαριστήθηκα τα μάλα:) (συμφωνώ πάντως ότι πρέπει να είσαι στην ανάλογη φάση για να κάνεις κάτι τετοιο). Το δε δευτερο ήταν καλό από την άποψη ότι κανείς από τους δύο μας δεν αναφέρθηκε σε ότι έγινε, το ευχαριστηθήκαμε και συνεχίσαμε να είμαστε φιλαράκια όπως και πριν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Μου έχει συμβεί, αν και το έμαθα τελευταία. Στην ουσία συναντιόμασταν μόνο γι'αυτό το λόγο, χωρίς όμως να έχουμε συζητήσει κάτι περισσότερο. Ο καιρός περνούσε, εγώ δενόμουν και συναισθηματικά, παρόλο που δεν βρισκόμασταν ποτέ για κάτι άλλο εκτός από σεξ, και στο τέλος όταν "απαίτησα" κάτι περισσότερο, μου ανακοίνωσε ότι η σχέση μας είναι καθαρά σεξουαλική και κακώς ζητάω extra πράγματα από εκείνον!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ποτέ δεν κατάλαβα πως μπορούν να γίνονται τόσο ψυχροί μερικές φορές οι άνθρωποι... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ποτέ δεν κατάλαβα πως μπορούν να γίνονται τόσο ψυχροί μερικές φορές οι άνθρωποι... :(

Άστα Michelle.... Πίκρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Άστα Michelle.... Πίκρα.....
Το φαντάζομαι... Μου χει τύχει κι εμένα κάτι παρόμοιο αλλά σε πιο μικρή ηλικία οπότε δεν ήταν ακριβώς σχέση για το σεξ, μιας και δεν κάναμε σεξ, κάναμε όμως άλλα ( :whistle: ), και η απογοήτευση ήταν η ίδια γιατι τον είχα ερωτευτεί... :( Τελικά εγώ έφυγα γιατί δεν μπορούσα να έχω κάτι χωρίς συναίσθημα...δεν είναι στο χαρακτήρα μου βρε αδερφε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Το φαντάζομαι... Μου χει τύχει κι εμένα κάτι παρόμοιο αλλά σε πιο μικρή ηλικία οπότε δεν ήταν ακριβώς σχέση για το σεξ, μιας και δεν κάναμε σεξ, κάναμε όμως άλλα ( :whistle: ), και η απογοήτευση ήταν η ίδια γιατι τον είχα ερωτευτεί... :( Τελικά εγώ έφυγα γιατί δεν μπορούσα να έχω κάτι χωρίς συναίσθημα...δεν είναι στο χαρακτήρα μου βρε αδερφε! :)

Δεν λέω... Καλό το σεξ.... Όταν όμως γυρίζεις σπίτι σου, ξαπλώνεις στο κρεβάτι σου και σκέφτεσαι, τότε το κενό που υπάρχει μέσα σου διαλύει οποιαδήποτε τυχόν καλή στιγμή ένιωσες πριν..... Όντως.... Δεν αξίζει τον κόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Γιατί απαραίτητα πρέπει να νιώθεις κενό? Δε λέω, κάποια στιγμή θα το νιώσεις το κενό, γι'αυτο και θα σταματήσει αυτού του είδους η σχέση, αλλά κατά τη διάρκειά της εισαι καλά και νιώθεις καλά.. αλλιώς δε θα το έκανες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Γιατί απαραίτητα πρέπει να νιώθεις κενό? Δε λέω, κάποια στιγμή θα το νιώσεις το κενό, γι'αυτο και θα σταματήσει αυτού του είδους η σχέση, αλλά κατά τη διάρκειά της εισαι καλά και νιώθεις καλά.. αλλιώς δε θα το έκανες:)

To κενό το νιώθεις γιατί λογικά ερωτεύεσαι και ο άλλος παραμένει στην ελεύθερη σχέση...Είναι το σημείο που αλλάζουν οι καταστάσεις και η φάση 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
To κενό το νιώθεις γιατί λογικά ερωτεύεσαι και ο άλλος παραμένει στην ελεύθερη σχέση...Είναι το σημείο που αλλάζουν οι καταστάσεις και η φάση 8)

Δεν αναφέρομαι στην περίπτωση που ερωτευτείς τον άλλο και νομίζω ούτε και η προλαλήσασα :)

Αν κάποιον τον γεμίζει μόνο το σεξ, καλά κάνει και τον γεμίζει...ποτέ του όμως δε θα νιώσει κενό, εκτός κι αν πάψει πια να το γεμίζει..Κατανοητό? :confused: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Δεν αναφέρομαι στην περίπτωση που ερωτευτείς τον άλλο και νομίζω ούτε και η προλαλήσασα :)

Αν κάποιον τον γεμίζει μόνο το σεξ, καλά κάνει και τον γεμίζει...ποτέ του όμως δε θα νιώσει κενό, εκτός κι αν πάψει πια να το γεμίζει..Κατανοητό? :confused: :)

εγώ συμφωνώ απόλυτα...αλλά η προλαλήσσασα μπορεί να έχει άλλη άποψη...Όλα είναι θέμα ανθρώπου και χαρακτήρα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ορθώς κατάλαβε η dooo. Αναφέρομαι σε καθαρά σεξουαλική σχέση, η οποία έχει παραμείνει καθαρή από συναισθηματικούς δεσμούς.
Πιστεύω ότι κάποια στιγμή ο άνθρωπος θέλει να ικανοποιήσει και την ψυχή του εκτός από το σώμα του. Όταν λοιπόν στη σεξουαλική σχέση, φύγει το μεγάλο, πρώτο πάθος, τότε αρχίζεις και αναζητάς κάτι περισσότερο από σωματική ηδονή. Σε αυτή τη φάση αρχίζεις να νιώθεις το κενό. Μένεις μόνος-η και κάνεις τον απολογισμό σου. Σαφώς και σε κάποιους ανθρώπους η σεξουαλική ηδονή είναι υπερ-αρκετή, αλλά πιστεύω ότι μετά από κάποια ηλικία αρχίζει ο καθένας μας να αναζητά πιο πολύπλοκες απολαύσεις από έναν οργασμό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
... μετά από κάποια ηλικία αρχίζει ο καθένας μας να αναζητά πιο πολύπλοκες απολαύσεις από έναν οργασμό!

oh yes...πολλαπλούς οργασμούς!!!!!!!!!:) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
oh yes...πολλαπλούς οργασμούς!!!!!!!!!:) :P

;) Σωστή, αλλά κατάλαβες τι εννοώ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top