Έχετε δώσει όνομα στο μόριο σας; Κι αν ναι, ποιο;

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Mein Name ist Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,680 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

CiNeFiL

Well-known member

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,844 μηνύματα.
δεν θα ηταν τρελη ειρωνια να ησουν αμερικανακι που να σε ονομασαν Dick και να συνειδητοποιουσες μια μερα οτι οι γονεις σου φωναζουν με ενα πιο αξιολογο ονομα το πραγμα του πατερα σου

(και αν σε λεγαν willie επισης αλλα νταξει το αλλο ειναι πιο αμεση ειρωνια)

harry akritas

Well-known member

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,598 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Mein Name ist Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,680 μηνύματα.

harry akritas

Well-known member

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,598 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Well-known member

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,486 μηνύματα.
Δεν πειράζει.Εγω του ειπα αυτό που ήθελα.

Jesus Christ ρε φίλε, μέχρι και στο θέμα με τις φούτσες τσακώνεσαι;:hehe:

Βέβαια εδω το θέμα σηκώνει και μια ειρωνεία "μην πετάγεστε δεσποινίς μου σαν τσουτσού" και θα τη δεχτώ με χάρη όποιος μου τη σερβίρει κατάδοντα (την ειρωνεία).

Volkswagen Fan

Well-known member

Jesus Christ ρε φίλε, μέχρι και στο θέμα με τις φούτσες τσακώνεσαι;:hehe:

Βέβαια εδω το θέμα σηκώνει και μια ειρωνεία "μην πετάγεστε δεσποινίς μου σαν τσουτσού" και θα τη δεχτώ με χάρη όποιος μου τη σερβίρει κατάδοντα (την ειρωνεία).

Βασικά όλο το θέμα είναι για γέλια αλλά οκ.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,486 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Well-known member

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...