Έχετε δώσει όνομα στο μόριο σας; Κι αν ναι, ποιο;

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,798 μηνύματα.
Το μετάνιωσα ήδη χ2
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Θίχτηκαν, γεμίσαμε βενιζελικούς εδώ μέσα. Οίκαδε ρε, τα παιδιά μας πίσω, Κωνσταντίνος Α' Βασιλόφρονες Hools.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τώρα συνειδητοποίησα πως ούτε αυτό ακούγεται πολύ καλά στη συγκεκριμμένη φαλλοσυζήτηση.
You Think Wow GIF by Bounce

Και είσαι ιστορικός παναθεμα σε
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,798 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,031 μηνύματα.
Γιάννη όσο περνάνε τα χρόνια, γίνεσαι όλο και πιο αξιομπούφλητος.
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,577 μηνύματα.
Bald avenger, δεν το λέει κανείς σας;

Τς τς τς... Δείτε και καμιά παλιότερη ταινία να πάρετε ιδέες.:laugh:

(The War of the Roses - Michael Douglas, Kathleen Turner, Danny DeVito)
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,798 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
οι γυναίκες του φορουμ τι ονομα εχετε δωσει ? :hmm:
Μπουμπουκάκι :prettyplz:

(Κάπου, κάποτε είχα διαβάσει ένα σχετικό κριντζ αστείο και για αυτό η απάντηση)

Y.Γ Προειδοποιώ ότι είναι κριντζ
Και καλά προς τιμή όλων αυτών που έχουν ¨θαφτεί¨ εκεί :hehe:
Υ.Γ2 Αυτό το εμότικον :upside:
 
Τελευταία επεξεργασία:

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.
@Ion. άσε τα γέλια και πες μας και εσύ :hehe:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,031 μηνύματα.
Επόμενο τουρκοποστάκι Γιάννη:

" Εγω το λέω Ομερ Βρυώνη
- Γιατί καλέ;
- Σαν σε γαμάει καυλώνει!
- Ντροπή Γιαννάκη!
- Θα σου φάω το μουνάκι!
- ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑΝΝΑΚΗ!
- Στα μεγάλα κέφια το λέω και Κιουταχή
- Γιατί καλέ;
- Μπαίνει στεγνό μα βγαίνει σαν βραχεί!
- Ε Γιαννάκη, σεμνά Γιαννάκη!
- Θα σου δαγκώσω και το κωλαράκι
- Οχι απόψε, αύριο!
- Πριν το πιάσεις ήρεμο, μετά όμως άγριο!
- Σεμνά βρε Γιαννάκη!
- Καμιά φορά το λέω Ισμέτ Ινονού
- Γιατί μωράκι μου όμορφο;
- Γιατί σε γάμησα μια και δε μου βγαίνεις απ το νου
- Πότε με γάμησες βρε εξυπνάκια;
- Ποτέ! Τούρκοι μουνάκια, ψωλή στα Δερβενάκια!
- Κάτσε, τόσο καιρό ήσουν Έλληνας, με το μέρος μας;;;
- Ναι και στα κρυφά το λέω και Λευτεράκη Βενιζέλο
- Γιατί ψυχούλα μου;
- Γιατί σα βάλεις τα κομπινεζόν, κολαζμένα σε θέλω!
- Αχ ρομαντικούλης τι ωραία!!!
- Το λέω ενίοτε και Ιδέα
- Ε;;;
- Γιατί είναι Μεγάλη, η Ιδέα
- Ναι, στη θεωρία κι αυτή...
- Τι... τι θες να πεις;
- Τίποτα αγάπη μου.
- Ε οχι και τίποτα, πες μου.
- Καλύτερα να το βαφτίσεις Κούλη!
- Έλεος, γιατί;;;;
- Γιατί μεγάλο το κορδώνεσαι, στην πράξη όμως μικρούλι!


**The End**
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,798 μηνύματα.
Δεν κατάφερα ούτε στα μισά να φτάσω. Το κριντζ με ξεπέρασε για τα καλά. Και πάνω που διαγωνιζόμουν για κριντζόσκαρ με τον Τζορτζπαπ ήρθες και το πήρες με το σπαθί σου. Πωωω
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,031 μηνύματα.
Δεν κατάφερα ούτε στα μισά να φτάσω. Το κριντζ με ξεπέρασε για τα καλά. Και πάνω που διαγωνιζόμουν για κριντζόσκαρ με τον Τζορτζπαπ ήρθες και το πήρες με το σπαθί σου. Πωωω
Φαντάζομαι στην πρώτη βωμολοχία να χεις πλακώσει υπογλώσσια, στη δευτερη κομπρέσες και μετα που ανεβάζει στροφές στα μπινελίκια το κείμενο να έχει ερθει ολοκληρη ομάδα να σου κανει ανάνηψη με το μηχάνημα.

Συγγνωμη Γιαννάκη. Συγγνώμη!
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,798 μηνύματα.
Φαντάζομαι στην πρώτη βωμολοχία να χεις πλακώσει υπογλώσσια, στη δευτερη κομπρέσες και μετα που ανεβάζει στροφές στα μπινελίκια το κείμενο να έχει ερθει ολοκληρη ομάδα να σου κανει ανάνηψη με το μηχάνημα.

Συγγνωμη Γιαννάκη. Συγγνώμη!
Βασικά ήταν τέρμα κριντζ οι συγκεκριμμένες βωμολοχίες, όχι γενικά οι βωμολοχίες :lol:

Αλλά τουλάχιστον κατάλαβα γιατί είπες για μπουφλήκια. Σε πείραξαν τα τουρκοσπορικά μου μηνύματα :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,031 μηνύματα.
Βασικά ήταν τέρμα κριντζ οι συγκεκριμμένες βωμολοχίες, όχι γενικά οι βωμολοχίες :lol:

Αλλά τουλάχιστον κατάλαβα γιατί είπες για μπουφλήκια. Σε πείραξαν τα τουρκοσπορικά μου μηνύματα :P
Δεν ξέρω τι με ανησυχεί περισσότερο.

Ότι παραδέχεσαι τις αμαρτίες σου ή οτι επιτέλους συνεννοηθήκαμε αλλά σε χρειάστηκε να γίνει σε ένα θρεντ που ειναι ...για τον πούτσο!

Φύγε από μπροστά μου, να μη σε βλέπω!
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
Μπουμπουκάκι :prettyplz:

(Κάπου, κάποτε είχα διαβάσει ένα σχετικό κριντζ αστείο και για αυτό η απάντηση)

Y.Γ Προειδοποιώ ότι είναι κριντζ
Και καλά προς τιμή όλων αυτών που έχουν ¨θαφτεί¨ εκεί :hehe:
Υ.Γ2 Αυτό το εμότικον :upside:
No Way Goodbye GIF
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,031 μηνύματα.
Μπουμπουκάκι :prettyplz:

(Κάπου, κάποτε είχα διαβάσει ένα σχετικό κριντζ αστείο και για αυτό η απάντηση)

Y.Γ Προειδοποιώ ότι είναι κριντζ
Και καλά προς τιμή όλων αυτών που έχουν ¨θαφτεί¨ εκεί :hehe:
Υ.Γ2 Αυτό το εμότικον :upside:
Εγω γέλασα.

Πάψε. Γέλασα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εγώ το λέω θησαυροφυλάκιο 😌
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,031 μηνύματα.
Top