Έχετε κάνει ποτέ σχέση με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 235)
  • Ναι, και θα το έκανα ξανά!

  • Μια φορά, αλλά δεν θα το έκανα ξανά!

  • Κάποτε το σκεφτόμουν, αλλά...

  • Όχι, ποτέ μου!

  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Οι ίδιοι "τρελοί κι αλλοπαρμένοι" που γράφουν, είναι που κυκλοφορούν κι εκεί έξω.
Με τη διαφορά πως ιντερνετικά το παιχνίδι παίζεται κάπως αλλιώς. Με τις δικές του ιδιομορφίες, χάρες και παγίδες, βεβαίως-βεβαίως.
Πέρα από αυτό, πιστεύω οτι αυτός ο τρόπος γνωριμιών τείνει να κερδίζει έδαφος όλο και περισσότερο (λόγω του τρόπου ζωής πιθανότατα; ), τόσο που, μελλοντικά ίσως ο παραδοσιακός τρόπος θα θεωρείται..."γραφικός"!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Οι ίδιοι "τρελοί κι αλλοπαρμένοι" που γράφουν, είναι που κυκλοφορούν κι εκεί έξω.
Με τη διαφορά πως ιντερνετικά το παιχνίδι παίζεται κάπως αλλιώς. Με τις δικές του ιδιομορφίες, χάρες και παγίδες, βεβαίως-βεβαίως.
Πέρα από αυτό, πιστεύω οτι αυτός ο τρόπος γνωριμιών τείνει να κερδίζει έδαφος όλο και περισσότερο (λόγω του τρόπου ζωής πιθανότατα; ), τόσο που, μελλοντικά ίσως ο παραδοσιακός τρόπος θα θεωρείται..."γραφικός"!

Οπως ειπε και η @Ioannidou οτι εισαι έλκεις... μπορει να εχεις κάποιες ατυχιες αλλα οκ.

Δεν μπορει να ειναι όλοι τρελοί και ανώμαλοι. Δεν το πιστευω εγω προσωπικά.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Εμένα πάντως περισσότεροι άνθρωποι τρελοί μου έχουν τύχει από κοντά παρά από το ίντερνετ
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Εμένα πάντως περισσότεροι άνθρωποι τρελοί μου έχουν τύχει από κοντά παρά από το ίντερνετ

Ναι είσαι και εσυ τέλεια... και οι αλλοι ειναι οι τρελοί. Who is next; :P

και εσυ εχεις τις παραξενιές σου μην ανησυχεις... το απογευμα διαβαζα οτι τους κοροιδευεις στο dod... ok γουσταρεις να βγαινεις μονο με την Αρυα :P πες το στα ισια... σπας πλακα απο το Ιντερνετ... τι παιχνιδια ειναι αυτα ;

Παιδια... μη λετε για τους άλλους μόνο... κάντε αυτοκριτικη.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Εμένα πάντως περισσότεροι άνθρωποι τρελοί μου έχουν τύχει από κοντά παρά από το ίντερνετ
Μήπως γιατί ήταν πολύ λιγότεροι εκείνοι που γνώρισες μέσω διαδικτύου; :P
Είπαμε...Ότι και "έξω" , είναι και "μέσα".
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Μήπως γιατί ήταν πολύ λιγότεροι εκείνοι που γνώρισες μέσω διαδικτύου; :P
Είπαμε...Ότι και "έξω" , είναι και "μέσα".

Ελα μωρε τωρα ολοι έχουνε παράπονα και τα ριχνουν στους άλλους... ασε με τωρα να πούμε.

Εναν κ μια δεν έχω ακουσει να πει ναι φταιω που τα ερωτικα μ δεν πάνε καλά... εναν δεν εχω ακουσει μονιμως φταινε οι αλλοι... οι αλλοι ειναι οι τρελοι ναί.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ναι είσαι και εσυ τέλεια... και οι αλλοι ειναι οι τρελοί. Who is next; :P

και εσυ εχεις τις παραξενιές σου μην ανησυχεις... το απογευμα διαβαζα οτι τους κοροιδευεις στο dod... ok γουσταρεις να βγαινεις μονο με την Αρυα :P πες το στα ισια... σπας πλακα απο το Ιντερνετ... τι παιχνιδια ειναι αυτα ;

Παιδια... μη λετε για τους άλλους μόνο... κάντε αυτοκριτικη.
Δεν χρειάζεται επίθεση βρε η κοπέλα.
Μια διαπίστωση έκανε, που αφορά τη δική της εμπειρία.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται επίθεση βρε η κοπέλα.
Μια διαπίστωση έκανε, που αφορά τη δική της εμπειρία.

Δεν ειναι επιθεση απλα κανω ενα σχολιο... αυτο που διαβασα το μεσημερι εμενα δεν μ αρεσε. Και το λέω... γιατι δεν καταλαβα μονιμως θα καλοπιάνουμε ; πιο χρησιμο ειναι να σου λενε οχι φιλε εδω εχεις αυτο το στραβο παρά "ΝΑΙ ΜΩΡΕ ΟΛΟΙ ΤΡΕΛΟΙ ΕΙΝΑΙ..¨" Αμ δεν ειναι ολοι τρελοι...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Ναι είσαι και εσυ τέλεια... και οι αλλοι ειναι οι τρελοί. Who is next; :P

και εσυ εχεις τις παραξενιές σου μην ανησυχεις... το απογευμα διαβαζα οτι τους κοροιδευεις στο dod... ok γουσταρεις να βγαινεις μονο με την Αρυα :P πες το στα ισια... σπας πλακα απο το Ιντερνετ... τι παιχνιδια ειναι αυτα ;

Παιδια... μη λετε για τους άλλους μόνο... κάντε αυτοκριτικη.
Ναι, και εγώ τις έχω, και εσύ τις έχεις, και όλοι τις έχουμε. Δεν κατάλαβες μάλλον τι ήθελα να πω. Ο ένας είχε κατοχή όπλου και πήγαινε και έλεγε από ‘δω και από ‘κει ότι θα μου έκανε κακό. Από κοντά τον είχα γνωρίσει. Απλά δεν το συνέχισα. Έχουμε δαιμονοποιήσει το ίντερνετ και ότι όλοι όσοι μπαίνουν είναι στάνταρ τρελοί.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ελα μωρε τωρα ολοι έχουνε παράπονα και τα ριχνουν στους άλλους... ασε με τωρα να πούμε.

Εναν κ μια δεν έχω ακουσει να πει ναι φταιω που τα ερωτικα μ δεν πάνε καλά... εναν δεν εχω ακουσει μονιμως φταινε οι αλλοι... οι αλλοι ειναι οι τρελοι ναί.
Τι σε πείραξε που είπε;
Όλοι λίγο πολύ (μηδενός εξαιρουμένου) έχουμε εκφραστεί κατά παρόμοιο τρόπο για κάποιες τραγικές/φαιδρές φιγούρες που έτυχε να γνωρίσουμε, εντός ή εκτός ίντερνετ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Ναι, και εγώ τις έχω, και εσύ τις έχεις, και όλοι τις έχουμε. Δεν κατάλαβες μάλλον τι ήθελα να πω. Ο ένας είχε κατοχή όπλου και πήγαινε και έλεγε από ‘δω και από ‘κει ότι θα μου έκανε κακό. Από κοντά τον είχα γνωρίσει. Απλά δεν το συνέχισα. Έχουμε δαιμονοποιήσει το ίντερνετ και ότι όλοι όσοι μπαίνουν είναι στάνταρ τρελοί.

Εγω γιατι δεν γνώρισα κάποια που είχε όπλο ή ηταν μπλεγμένη στα ναρκωτικά ; προφανως σε εχουν προσεγγισει κ σωστά άτομα κ τα χεις περιφρονήσει.

Ναι και εγω τις εχω εγω ομως τις δέχομαι κ προσπαθω να τις αλλαξω αυτο ειναι το θεμα δεν βγαινω κ λέω ολοι στο Ιντερνετ ειναι τρελοι. Εγω ειμαι ο γνωστικος κ ολοι ειναι οι τρελοι οκ το πηραμε το χρυσο χάπι κ για αποψε !
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι σε πείραξε που είπε;
Όλοι λίγο πολύ (μηδενός εξαιρουμένου) έχουμε εκφραστεί κατά παρόμοιο τρόπο για κάποιες τραγικές/φαιδρές φιγούρες που έτυχε να γνωρίσουμε, εντός ή εκτός ίντερνετ.

Κάτι λεγανε για το dod οτι τους κοροιδευουν οσους θέλουν να βγουν απο εκει κάτι τέτοιο... γιατι να κατσεις να ασχοληθεις με τον αλλον που θέλει να βγει ενω εσυ δεν θες για να τον κοροιδεψεις κ τι θα βγαλεις απο αυτο ;

σαν να τρομάζεις ενα σκυλο κ να γελάς , ειναι αστειο τωρα αυτο να τρομάζει ο σκυλος ; !
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Εγω γιατι δεν γνώρισα κάποια που είχε όπλο ή ηταν μπλεγμένη στα ναρκωτικά ; προφανως σε εχουν προσεγγισει κ σωστά άτομα κ τα χεις περιφρονήσει.

Ναι και εγω τις εχω εγω ομως τις δέχομαι κ προσπαθω να τις αλλαξω αυτο ειναι το θεμα δεν βγαινω κ λέω ολοι στο Ιντερνετ ειναι τρελοι. Εγω ειμαι ο γνωστικος κ ολοι ειναι οι τρελοι οκ το πηραμε το χρυσο χάπι κ για αποψε !
Προσπαθείς να τις αλλάξεις; :confused:
Πες μου οτι εννοείς να τις αντικαταστήσεις κι όχι να αλλάξεις τον χαρακτήρα τους.:D
Γιατί είτε δέχεσαι τον άλλον όπως είναι, ή αν δεν σου ταιριάζει, παίρνεις το κουβαδάκι σου και πας αλλού για παιχνίδι.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Γενικα δεν αναφερομαι στην Τζοτζι τωρα αλλα ποτέ μου δεν συμπάθησα κατι μυθομανεις τυπισες που χασομεράνε μεσω Ιντερνετ κ τάζουν υποσχέσεις σε κόσμο. Πιστευω ειναι η χειροτερη κατηγορια που κυκλοφοράει στο Ιντερνετ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Προσπαθείς να τις αλλάξεις; :confused:
Πες μου οτι εννοείς να τις αντικαταστήσεις κι όχι να αλλάξεις τον χαρακτήρα τους.:D
Γιατί είτε δέχεσαι τον άλλον όπως είναι, ή αν δεν σου ταιριάζει, παίρνεις το κουβαδάκι σου και πας αλλού για παιχνίδι.

Τις παραξενιες μου εννοώ.

Δεν παιζω με κουβαδάκια... ατύχησες :P
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Γενικα δεν αναφερομαι στην Τζοτζι τωρα αλλα ποτέ μου δεν συμπάθησα κατι μυθομανεις τυπισες που χασομεράνε μεσω Ιντερνετ κ τάζουν υποσχέσεις σε κόσμο. Πιστευω ειναι η χειροτερη κατηγορια που κυκλοφοράει στο Ιντερνετ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Τις παραξενιες μου εννοώ.

Δεν παιζω με κουβαδάκια... ατύχησες :P
Που λέει ο λόγος βρε παιδί μου... Μη φορτώνεις! :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,041 μηνύματα.
**φέρνει το αυτοκρατορικό ποπ-κορν**
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Που λέει ο λόγος βρε παιδί μου... Μη φορτώνεις! :P

Δε φορτωνω αλλα

Τελοςπαντων στη τελικη δεν με ενδιαφέρει τι θα κανει η καθεμια στη ζωούλα της - τις περισσοτερες δεν τις ξέρω μολις κανεις μια αποσυνδεση. ωστοσο το "Οι αλλοι ειναι τρελοι εγω ο κανονικος ή η κανονικη ειναι μια μεγάλη παγιδα"

Ακομη κ αν πέφτεις σε τρελους... σημαινει οτι εσυ εχεις θεμα κ δεν μπορεις να συνενοηθεις με το χαρακτηρα που χεις κ με κανεναν άλλον. Φιλικα ολα αυτα... ειναι πολυ πιο σημαντικα απο το να χαχανιζω μαζι σας με λάικ και reactions.

Εγω για παράδειγμα το τελευταιο καιρο δεν εχω βρει κάποια σοβαρη σχέση ε προφανως ΚΑΙ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ .... οταν πάς κ βλέπεις την αλλη κ ειναι 40 ή 35+ και σ λεει ειμαι στα χωρισματα αλλα δεν ξέρω ακομη... ε τι περιμενεις...

εγω ομως το παραδέχομαι... δεν λέω α ξερεις φταινε οι αλλοι. Κανεις δεν φταιει ακομη κ το στησιμο σου σε ενα χωρο μπορει να επηρεάσει κ να μην σε πλησιάσει κάποιος "σοβαρος-σοβαρή".
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Γενικα δεν αναφερομαι στην Τζοτζι τωρα αλλα ποτέ μου δεν συμπάθησα κατι μυθομανεις τυπισες που χασομεράνε μεσω Ιντερνετ κ τάζουν υποσχέσεις σε κόσμο. Πιστευω ειναι η χειροτερη κατηγορια που κυκλοφοράει στο Ιντερνετ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Μπορώ να αρχίσω να αραδιάζω για τύπους με πολύ χειρότερες συμπεριφορές.
Δεν θα το κάνω όμως, γιατί κινδυνεύουμε να πέσουμε σε συζήτηση οφ τόπικ.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οπως ειπε και η @Ioannidou οτι εισαι έλκεις... μπορει να εχεις κάποιες ατυχιες αλλα οκ.
Ναι ρε συ Κώστα πραγματικά!

Και τι γίνεται όμως όταν είσαι ήδη σε σχέση και σου σκαει και τύπος από το ίντερνετ και λες δεν μπορεί κάποιος μου κανει πλάκα..

Από τα λεγόμενα όλων εκει ειναι μονο μ@κ@κες και ξαφνικά λες δεν υπάρχει...

Και ακους την ίδια ατάκα και απο άντρα...
Τι γυναίκες κυκλοφορούν εκεί μέσα..
Και πραγματικά πολλά άλλα..
Και γνωρίζεις ένα άνθρωπο μορφωμένο με κύρος και απόψεις και λες καλά οι ελευθερες τι κάνουν?
Κοιμούνται?
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Δε φορτωνω αλλα

Τελοςπαντων στη τελικη δεν με ενδιαφέρει τι θα κανει η καθεμια στη ζωούλα της - τις περισσοτερες δεν τις ξέρω μολις κανεις μια αποσυνδεση. ωστοσο το "Οι αλλοι ειναι τρελοι εγω ο κανονικος ή η κανονικη ειναι μια μεγάλη παγιδα"

Ακομη κ αν πέφτεις σε τρελους... σημαινει οτι εσυ εχεις θεμα κ δεν μπορεις να συνενοηθεις με το χαρακτηρα που χεις κ με κανεναν άλλον. Φιλικα ολα αυτα... ειναι πολυ πιο σημαντικα απο το να χαχανιζω μαζι σας με λάικ και reactions.

Εγω για παράδειγμα το τελευταιο καιρο δεν εχω βρει κάποια σοβαρη σχέση ε προφανως ΚΑΙ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ .... οταν πάς κ βλέπεις την αλλη κ ειναι 40 ή 35+ και σ λεει ειμαι στα χωρισματα αλλα δεν ξέρω ακομη... ε τι περιμενεις...

εγω ομως το παραδέχομαι... δεν λέω α ξερεις φταινε οι αλλοι. Κανεις δεν φταιει ακομη κ το στησιμο σου σε ενα χωρο μπορει να επηρεάσει κ να μην σε πλησιάσει κάποιος "σοβαρος-σοβαρή".
Κοίτα, εγώ πιστεύω πως όλοι, λίγο-πολύ την έχουμε φάει την "πετριά" μας.:P
Το...πόιντ είναι να ταιριάζουν οι τρέλες, ανωμαλίες (όπως θες πες το).;)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top