Έχετε πάει σε οίκους ανοχής έτσι για την εμπειρία;

Έχετε πάει σε οίκο ανοχής;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 57)
  • Πάω συχνά!

    Ψήφοι: 3 5.3%
  • Μία φορά μόνο από περιέργεια..

    Ψήφοι: 2 3.5%
  • Καμιά φορά μπορεί.. αν δεν έχω σχέση.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Είμαι γυναίκα/ομοφυλόφιλος/ανήλικος, τι λες τώρα;

    Ψήφοι: 21 36.8%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 3 5.3%
  • Δεν έχω πάει ποτέ.

    Ψήφοι: 28 49.1%

tralala

Νεοφερμένος

Η tralala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Eγώ έχω πάει :D

Όχι σαν πελάτης, αλλά όπως λέει και το ερώτημα για την εμπειρία. Πήγα με τρεις φίλους μου και μόλις μπήκαμε η τσατσά παραλίγο να με ξεμαλλιάσει και με έδιωξε με βρισίδια. :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Eγώ έχω πάει :D

Όχι σαν πελάτης, αλλά όπως λέει και το ερώτημα για την εμπειρία. Πήγα με τρεις φίλους μου και μόλις μπήκαμε η τσατσά παραλίγο να με ξεμαλλιάσει και με έδιωξε με βρισίδια. :D:D

τσ τσ τσ... έλλειψη επαγγελματισμού παιδί μου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Eγώ έχω πάει :D

Όχι σαν πελάτης, αλλά όπως λέει και το ερώτημα για την εμπειρία. Πήγα με τρεις φίλους μου και μόλις μπήκαμε η τσατσά παραλίγο να με ξεμαλλιάσει και με έδιωξε με βρισίδια. :D:D

τι φόραγες για πες:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tralala

Νεοφερμένος

Η tralala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Τίποτα :P

Αλήθεια, αν κατάλαβα καλά μπορεί να φοβήθηκε κάτι σε έλεγχο, αν και κάθε φορά που το σκέφτομαι δε βρίσκω λογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά όχι:P αλλά είναι ελάχιστοι οι άνδρες που παραδέχονται ότι έχουν πληρώσει για να ... Ορισμένοι μάλιστα μου φαίνονται τραγικά αστείοι στα μάτια μου γιατί το ίδιο κάνουν και έξω από αυτά..με πανομοιότυπες γυναίκες... αλλά τέλος πάντων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά όχι:P αλλά είναι ελάχιστοι οι άνδρες που παραδέχονται ότι έχουν πληρώσει για να ... Ορισμένοι μάλιστα μου φαίνονται τραγικά αστείοι στα μάτια μου γιατί το ίδιο κάνουν και έξω από αυτά..με πανομοιότυπες γυναίκες... αλλά τέλος πάντων..

Ισως ειναι αληθεια οτι δεν το παραδεχοντια οι περισσοτεροι...συμφωνω.
Αν και προσωπικα δεν βρισκω κανεναν μα κανενα λογο να μην το "παραδεχτει" καποιος.Αλλα ισως ειναι τα "ταμπου" και το γνωστο "τι θα πει ο περιγυρος" που μπορει να τους αποτρεπουν απο το να το πουν.:|

Το δευτερο δεν το καταλαβα...:redface:
Αυτο το υπογραμμισμενο...εννοεις οτι κανουν το ιδιο με ιεροδουλες εκτος οικωνν ανοχης.(δηλαδη αυτες του "πεζοδρομιου"?
Κανουν το ιδιο σε μαγαζια με δωματιακια?
'Η κανουν το ιδιο εχοντας κοπελες (δεσμους και καλα) οι οποιες ειναι μαζι τους για να τους τα μασανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Με αφορμή άλλο θέμα, προστέθηκε ανώνυμη δημοσκόπηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ισως ειναι αληθεια οτι δεν το παραδεχοντια οι περισσοτεροι...συμφωνω.
Αν και προσωπικα δεν βρισκω κανεναν μα κανενα λογο να μην το "παραδεχτει" καποιος.Αλλα ισως ειναι τα "ταμπου" και το γνωστο "τι θα πει ο περιγυρος" που μπορει να τους αποτρεπουν απο το να το πουν.:|

για εμένα - και για αρκετές ακόμα που ξέρω - το να μάθω ότι κάποιος πηγαίνει σε τέτοιους οίκους (όταν είναι ελεύθερος ρε παιδί μου!) είναι επαρκής λόγος για να μου κοπεί κάθε ... όρεξη προς το άτομο του.

Θα μου πεις... Αν έχει πάει με όλο το γυναικείο πληθυσμό Παγκρατίου Ζωγράφου και Κυψέλης είναι καλύτερος?:hmm: ΟΧΙ, αλλά πως να το πω... μου δημιουργεί ένα αίσθημα "σιχασιάς" η σκέψη ότι μπήκε στη διαδικασία να πάει. (και όσο πιο frequent είναι το φαινόμενο τόσο περισσότερο εντείνεται το συναίσθημα). Βέβαια, καλύτερα να ξέρω από το να με κοροιδέψει.

Πάντως, νομίζω ότι σου έδωσα ένα επιχείρημα του γιατί να το κρύψει. Γιατί εκτός από μένα υπάρχουν κι άλλες που σκέφτονται έτσι οπότε δεν θέλει να ρισκάρει να του κολήσουν καμιά στάμπα μιας και δεν μπορεί να ξέρει που θα πέσει! :P

[τώρα αν ο έρωτας τη ζωής μου είναι στο στέκι ΚΑΙ έχει πάει ΚΑΙ διαβάζοντας αύτό τον χάσω...well i can live with that :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiZardKing69

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι οτι δεν μπορεσα να διαβασω ολες τις απαντησεις που εχουν δωθει στο θεμα και χωρις να θελω να θιξω κανεναν απ οσους εχουν παρει θεση ανοιχτα εδω, μου φαινεται λιγο υποκριτικο τα να μην παραδεχεται καποιος ανδρας οτι καποια στιγμη στην περιοδο της εφηβειας του εχει παει με ιεροδουλη. Ειτε αυτο εχει γινει σε οικο ανοχης ειτε σε μια πιο πριβε κατασταση.
Πρωτα απ ολα θα παρω θεση προσωπικα και θα πω οτι ναι, στην ηλικια των 15 χρονων ειχα την πρωτη μου εμπειρια με ιεροδουλη (οχι σε οικο ανοχης αλλα σε μεγαλο ξενοδοχειο των νοτιων προαστιων) μετα απο συζητηση με τον πατερα μου, ο οποιος κανονισε και τα "διαδικαστικα" της υποθεσης.
Ο μονος λογος που με εκανε να ζητησω τοτε απ τον πατερα μου να μεσολαβησει στο να εχω την πρωτη μου σεξουαλικη επαφη με ιεροδουλη ηταν καθαρα λογος "τοπογραφικος", να διαπιστωσω δηλαδη κατα που πεφτει το αιδοιο (πως αλλιως να το πω......) χωρις ντροπη και αγχος μιας και οι συγκεκριμενες γυναικες το κανουν αυτο επαγγελματικα και δεν θα γελουσαν (τουλαχιστον οχι μπροστα μου) με την τοτε ασχετοσυνη και απειρια μου πανω στο συγκεκριμενο ζητημα.
Απωτερος σκοπος αυτης μου της αποφασης δεν ηταν τοσο η σεξουαλικη πραξη αυτη καθεαυτη, αλλα το να παρω μια πρωτη ιδεα για το πως περιπου γινεται και στην τελικη τι γινεται εκει κατω βρε αδερφε (που ειναι τι με λιγα λογια) ετσι ωστε οταν θα ερχοταν η ωρα να κανω ερωτα με την σχεση μου να μην ημουν εντελως τουβλο και να απευφευγα εναν υποτιθεμενο χλευασμο της σε περιπτωση ανεπιτυχων προσπαθειων και επιδοσεων μου αφενος, αλλα και στην προσπαθεια μου να γινει οσο πιο ευχαριστη (απ την στιγμη που θα ηξερα πως πανω κατω να συμπεριφερθω) η πρωτη μου φορα τοσο για την τοτε κοπελα μου οσο και για εμενα τον ιδιο αφετερου.
Εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι ο καθε ανθρωπος εχει τους λογους του, αλλες φορες σοβαρους και αλλες λιγοτερο σοβαρους εως και αστειους, στο να κανει ή να μην κανει κατι. Προσωπικα δεν εχω μετανιωσει για την τοτε αποφαση μου γιατι τελικα μονο καλο μου εκανε στο να αποκτησω μια πρωτη "εμπειρικη" ιδεα και οχι "θεωριτικη" στο πως θα πρεπει να συμπεριφερομαι κατα την διαρκεια της σεξουαλικης επαφης με την κοπελα μου.
Απο εκεινη την νυχτα εχουν περασει αρκετα χρονια πλεον και δοξα τον Θεο δεν χρειαστηκε να ξανασυνεβρεθω με ιεροδουλη και αυτο γιατι πλεον δεν υπηρχε λογος πια να το κανω, μιας και μετα απο λιγο καιρο ολοκληρωσαμε με την σχεση μου. Το μονο σιγουρο ειναι οτι εκεινη η συνευρεση μου με την ιεροδουλη με βοηθησε στο να κανω την πρωτη μας φορα πολυ ομορφη βοηθοντας και συμβαλλοντας στο να αποβαλλει η τοτε κοπελα μου το αγχος και τις φοβιες της μιας και εγω εδειχνα σιγουρος για τις πραξεις και τις κινησεις μου κανοντας την να αισθανθει ανετα, και χωρις αγχος να απολαυσουμε την πρωτη μας επαφη στον καλυτερο δυνατο βαθμο.
Ας μην κατακρινουμε λοιπον τοσο ευκολα τον ρολο των ιεροδουλων στην κοινωνια ή ακομα και τους αντρες που καποια στιγμη εχουν συνεβρεθει με μια απ αυτες τις γυναικες, γιατι κανενας μας δεν μπορει να γνωριζει τι μπορει να οδηγησε καποιον σε αυτη του την αποφαση.
Αναφερομαι παντα στον υγιη βαθμο (κατα την γνωμη μου) μιας τετοιας επαφης και δεν εξεταζω καν το ενδοχομενο της αρρωστημενης εμμονης ή ακομα χειροτερα της μη επιλογης για κανονικη σχεση καταφευγοντας ετσι στον κατ εξακολουθηση πληρωμενο ερωτα μιας και αυτο ειναι κατι που το βρισκω απο πολυ θλιβερο εως και απελπιστικα αρρωστημενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εγώ που δεν έχω πάει (κι ούτε πρόκειται πιστεύω :P), να γίνω κουμπάκιας? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Γι'αυτο τομ λογο ο Weak δεν εχω ψηφισει κι εγω.
Που ειναι οι απαντηση "οχι" βρε παιδια?
Ελα σιγα σιγα να γινει μια αναδιαμορφωση τoυ Παυλου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
βάλτε επιλογή "δεν είμαι μπορντελιάρης" :P. το απαιτεί ο λαος (όχι του χέρι-χέρι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Done, ...Ι hope...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι οτι δεν μπορεσα να διαβασω ολες τις απαντησεις που εχουν δωθει στο θεμα και χωρις να θελω να θιξω κανεναν απ οσους εχουν παρει θεση ανοιχτα εδω, μου φαινεται λιγο υποκριτικο τα να μην παραδεχεται καποιος ανδρας οτι καποια στιγμη στην περιοδο της εφηβειας του εχει παει με ιεροδουλη. Ειτε αυτο εχει γινει σε οικο ανοχης ειτε σε μια πιο πριβε κατασταση.

Δηλαδή εγώ που είμαι 17 και δεν έχω πάει και ούτε γουστάρω να πάω? Είμαι υποκριτής ή εξωγήινος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Λογικα θα μιλαει για οσους το εχουν κανει και δεν το παραδεχονται, απλως θα διατπωθηκε λαθος.
Γιατι αλλοιμονο εαν ειναι πουθενα γραμμενο οτι ολοι οι εφηβοι πρεπει να εχουν παει.
Παντως τιποτα απο τα 2 δεν εισαι...
Εγω που ειμαι 26 δηλαδη και δεν εχω ή σκοπευω να παω?
Ποιος ειμαι ?
Ο Ε.Τ. απ' τ'αστρα?:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiZardKing69

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Δηλαδή εγώ που είμαι 17 και δεν έχω πάει και ούτε γουστάρω να πάω? Είμαι υποκριτής ή εξωγήινος?

Σε καμια περιπτωση φιλε μου.
Αυτο που εχεις παραθεσει απ την απαντηση μου ειναι απλα ενα μικρο κομματι απ ολα οσα εγραψα και αποτελει μονο μια εισαγωγη ετσι ωστε μετα να μιλησω εκτενως για την προσωπικη μου επιλογη και για πιο λογο αυτη εγινε.
Δεν κρινω κανεναν και δεν με νοιαζει και ολας το τι κανει ο καθενας, απλα το μονο που ηθελα να πω με την προηγουμενη απαντηση μου ειναι οτι παντα υπαρχει καποιος λογος, σοβαρος ή μη, που κανει καποιον να παρει μια τετοια αποφαση καποια στιγμη στην εφηβεια του και τιποτα παραπανω.
Οι προσωπικες επιλογες του καθενος αφορουν μονο τον ιδιο και κανεναν αλλο και αν μη τι αλλο ειναι σεβαστες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiZardKing69

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Λογικα θα μιλαει για οσους το εχουν κανει και δεν το παραδεχονται, απλως θα διατπωθηκε λαθος.

Ακριβως. Σε ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Να κάνω μια διευκρίνηση που δεν περιέχει το πολ. Στον οίκο ανοχής πηγαίνεις είτε για να το κάνεις ,είτε για πλάκα (μπουρδελότσαρκα). Μπουρδελότσαρκες το λοιπόν έχω κάνει πάμπολλες , για συνουσία δεν παίζει γιατί εκεί συχαίνομαι να ακουμπήσω ,όχι να...σω ,οπότε δεν μπορώ να ψηφίσω κάτι από αυτά που προτείνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λογικα θα μιλαει για οσους το εχουν κανει και δεν το παραδεχονται, απλως θα διατπωθηκε λαθος.
Γιατι αλλοιμονο εαν ειναι πουθενα γραμμενο οτι ολοι οι εφηβοι πρεπει να εχουν παει.
Παντως τιποτα απο τα 2 δεν εισαι...
Εγω που ειμαι 26 δηλαδη και δεν εχω ή σκοπευω να παω?
Ποιος ειμαι ?
Ο Ε.Τ. απ' τ'αστρα?:clapup:
Εσυ πρεπει να καεις στην κολαση ! Μα τι θα κανεις παιδι μου στη ζωη σου αν δε πας στο μπουρδελο ; Πως θα ζησεις ; Πως θα κοιτας στα ματια τον κοσμο ; ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Όχι, δε θα πάω ποτέ μου. Προτιμώ να μείνω παρθένος, παρά να πάω εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top