Έχετε συγκεκριμένο "τύπο" ή όχι;

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτό γιατί; Ισχύει και σε άλλες, κορίτσια; :hmm:

Mάλλον επειδή έχω δοκιμάσει κάποια πράγματα, τα έχω απορρίψει και δεν είμαι διατεθειμένη καθόλου να συμβιβαστώ με κάτι λιγότερο. Πχ αυτό που λέω για το ύψος, είχα κάποτε φίλο που ήταν 1.60, ενώ ο τελευταίος μου φίλος είναι 1,84. E, έχω καλομάθει να μπορεί να με πάρει αγκαλιά ό,τι παπούτσι κι αν φοράω, που δεν μπορώ να με φανταστώ με κάτι κάτω του 1.80. Μπορεί να μοιάζει επιφανειακό και πιθανά και να είναι, αλλά πλέον με ξενερώνει πραγματικά ο άλλος να είναι κοντά στο ύψος μου. :redface:

Διαβάζοντας αυτό, μου γεννιούνται δυο αντιδιαμετρικές σκέψεις:

1. Μα καλά, αν αυτά τα θες τώρα, παλιότερα τι είχες; Το Ντάνι Ντε Βίτο;:P Τα περι καθαριότητας και υγείας που λες, είναι αυτονόητα. Αμφιβάλλω αν κανείς θα ήθελε δίπλα του/της έναν μπίχλα. :)

2. Μήπως η υπερ-επιλεκτικότητα, αντικατοπτρίζει ακριβώς κανένα παλιότερο αίσθημα; Τουλάχιστον για τον τύπο γυναίκας που είχα ποστάρει εγώ κάποτε, αυτό ίσχυε.

1. Καθαροί ήταν όλοι. Αλλά ας πούμε δεν είχαν όλοι τέλεια δόντια, ούτε ήταν πολύ ψήλοι όπως είπα και πιο πάνω. Ε, πλέον έχω καλομάθει τόσο που δεν υπάρχει πισωγύρισμα :P

2. Τσου, γενικά μιλάω. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Ναι έχω!

Καστανός με μεγάλες καστανές ματάρες και τεράστιες βλεφαρίδες. Μετρίου αναστήματος και με ωραίο πεταχτό πισινούλι. Αρρενωπός με όμορφο χαμόγελο, χιούμορ και έξυπνος!


Ζήτω οι πεταχτοί πισινούλιδες....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Κακά τα ψέματα όλοι κοιτάζουν την εμφάνιση.Αν τους κάνει το κλικ ώστε να πάνε να μιλήσουν και αργότερα να ανακαλύψουν τον χαρακτήρα τους.Μου αρέσουν οι κοπέλες αρχικά που έχουν μεσογειακό σώμα.Καμπύλες δηλαδή ούτε κόκαλο ούτε πολύ παχιά και να έχουν γλυκό πρόσωπάκι αθώω διότι μου αρέσει τόσο πολύ Αυτό το σέξυ με απωθεί.Τώρα ναι μου αρέσουν τα μαύρα και τα κόκκινα μαλλιά αλλά δεν τρέχει και κάστανο. Ας πούμε, δύο κοπέλες που μου αρέσουν πάρα πολύ να τις βλέπω είναι αυτή που έκανε την Νεφέλη στους Βασιλιάδες και φυσικά η Τζέσσικα του True Blood..ξέφυγα με την εμφάνιση .

Προσωπικότητα: Θέλω να έχει δυνατή προσωπικότητα,λίγο μυστήρια και όχι πολύ εκδηλωτική ώστε να την ανακαλύπτω σιγά σιγά.Να έχει χιούμορ γιατί το θεωρώ πολύ σημαντικό.Όσο και αν σας φαίνεται περίεργο θέλω να είναι φιλόζωη.Να είναι αυτό που λέμε ήρεμη δύναμη και να είναι χαμαιλέοντας δηλαδή να είναι γατούλα εκεί που πρέπει και δυναμική όταν πρέπει.Να υπάρχει λίγη ένταση στη σχέση.Να έχει απόψεις πάνω σε αρκετά θέματα και να συζητάει σοβαρά όχι να ανοίγει το στόμα της και να πετάει βατράχια.Ρόμαντική διότι είμαι και εγώ και μου αρέσουν οι ρομαντικές και συναισθηματικές κοπέλες. Να τις αρέσουν τα ταξίδια να εξερευνά και να της αρέσει η περιπέτεια (ορειβασία, ελεύθερη πτώση,Kayak)Το πιο σημαντικό όμως να είναι εξοπλισμένη με πολύ υπομονή γιατί είμαι πολύ δύσκολος και απρόβλεπτος χαρακτήρας.Έκει που είμαι χαρούμενος μπορεί να γίνω μελαγχολικός μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα χωρίς συγκεκριμένο λόγο.Έκει που την μια είμαι ρομαντικός την άλλη η λογική τα επισκιάζει όλα και γίνομαι σε εκνευριστικά μεγάλο βαθμό ρεαλιστής.Και γενικά πιο πολύ είμαι εσωστρεφής και dark τύπος
Δεν αναφέρομαι σε πίστη αγάπη καλή καρδιά προς θεού υπάρχει κανένα άτομο που να μην τα θέλει αυτά από τον σύντροφό του και γενικά από άτομα που αγαπά?

Τέλος θα ήθελα να κάνει καλό μασάζ εδικά στη πλάτη που είναι το σημείο μου,Να αγαπάει την Ιαπωνία και να ξέρει ταντρικό σεξ χαχαχα πλακίτσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Εγώ κοιτάω το μαλλί, δεν ξέρω γιατί -.-
Θέλω να είναι μακρυμάλλα, το κοντό δεν ξέρω, δεν με ελκύει καθόλου -.- .Αυτό σαν βασικό, τώρα τα άλλα.... σωστή να είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Είχα γράψει πριν χρόνια σ' αυτό το θέμα, οπότε πρέπει να ανανεώσω.
Εμφανισιακά δεν έχω κάποια ιδιαίτερη προτίμηση, απλώς είναι να μου κάνει το κλικ.
Όσον αφορά την προσωπικότητα, θέλω να είναι ήρεμος άνθρωπος, συνειδητοποιημένος και να έχει παρόμοιες αντιλήψεις με μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πρίνσες Λέια

Νεοφερμένος

Η Πρίνσες Λέια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Απλά όχι κάγκουρας και επιδειξίας.... κατα τ' άλλα δεν έχω θέμα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunflower_

Νεοφερμένος

Η sunflower_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Κι εγώ έχω
Δε μου αρέσουν οι αδύνατοι, θέλω να είναι γεροδεμένος και σίγουρα πιο ψηλός από εμένα
Πρόστυχο βλέμμα επίσης, όσο σοβαρός και ξενέρωτος κι αν δείχνει αν το βλέμμα είναι όλο υπονοούμενα με κολάζει :p
Και γενικά μελαχρινοί, που συνήθως φαίνονται και μεγαλύτεροι (έχω και φετίχ με τους μεγαλύτερους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Είστε από αυτούς που για να τους ελκύσει κάποιος ερωτικά πρέπει να έχει συγκεκριμένο τύπο; Υπάρχουν στάνταρ στην εμφάνιση που αν κάποιος δεν τα έχει δεν παίζει να τον δείτε ερωτικά;

Για να μιλήσω για μένα, συνήθως εμπνέομαι από μελαχρινούς άντρες. Σπάνια θα δω έναν πολύ ξανθό σεξουαλικά, πιθανώς να πω "ωραίο παιδί" αλλά να μην μου κινήσει το ενδιαφέρον ερωτικά. Και μου φαίνεται παράξενο! Επίσης δεν μου αρέσουν οι πολύ αδύνατοι, αλλά, όπως και στην περίπτωση των ξανθών, αν έχει χιούμορ, στυλάκι και άλλα θετικά παίζει να μου αρέσει.

Αλλά δεν κατανοώ πώς γίνεται να με τραβάνε συγκεκριμένα πράγματα, και άλλα να με ξενερώνουν χωρίς να υπάρχει λόγος. Να καταλαβαίνω ότι αντικειμενικά το άτομο είναι ωραίο και συμπαθητικό, να μην με τραβάει όμως επειδή είναι κοκκαλιάρης.:/:


Ναι, ξεκάθαρα ναι αν σκεφτώ τους πρώην μου.Είναι συγκεκριμένος ο τύπος που με εκλύει.
Ανοιχτόχρωμοι. Καστανοξανθοι και ψηλοί. Πάνω από 1,85 και κάτω από 1,95. Μυώδεις και με ωραίο πωπο. Χωρίς μπυροκοιλια εννοειται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ναι, ξεκάθαρα ναι αν σκεφτώ τους πρώην μου.Είναι συγκεκριμένος ο τύπος που με εκλύει.
Ανοιχτόχρωμοι. Καστανοξανθοι και ψηλοί. Πάνω από 1,85 και κάτω από 1,95. Μυώδεις και με ωραίο πωπο. Χωρίς μπυροκοιλια εννοειται.

Μα πόσο επιφανειακές. Σεξισμός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Μα πόσο επιφανειακές. Σεξισμός!

Βγείτε στο Σύνταγμα να κάψετε τα μποξεράκια σας σε ένδειξη διαμαρτυρίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Μα πόσο επιφανειακές. Σεξισμός!


Θα ηθελα πολύ να δω τι προσφέρει κάποια η οποια θέλει ο άντρας να έχει το πακετάκι.


Καλη δουλειά , καλο σώμα , ωραιος , ψηλος , με σοβαρές σχέσεις στη ζωη του (οι οποιες διακοπηαν οχι επειδη έφταιξε αυτος αλλα επειδη η άλλη εφυγε στο εξωτερικο) βολευει να το λές και αυτο στα ραντεβου (οσοι τα λενε γιατι εγω δεν λέω ψεμματα και βλακειες και οποια γουστάρει) με χιουμορ , μορφωμενος , με καλλιεργεια και βεβαια να ξέρει να κινειται.


:loltooth::loltooth::cool:
ΕΛΛΑΔΑ - ελλαδαρα 2018 ακομα και στις γυναικες.


ΑΑ ξεχασα να ειναι οικονομικα ανεξάρτητος και να μενει σε δικο του σπιτι ..... χαχα οτι να ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Εννοείται συγκεκριμένος τύπος .
Πάνω από 1650 mm και κάτω από 1750 mm . Τώρα , από κάτω μέχρι τα γόνατα 450mm από γόνατα μέχρι λεκάνη 550mm και το υπόλοιπο δηλαδή τα 650 mm με οποιονδήποτε τρόπο . Τώρα βλέποντας την από πλάγια όψη οπωσδήποτε σε απόσταση 200 mm από το κεφάλι να υπάρχει προέκταση του σώματος 200 mm .
Σε απόσταση 1000mm από τα ποδιά να υπάρχει ημικύκλιο R250 . Χρώμα μαλλιών δεν υπάρχει θέμα .

Πότε θα είναι έτοιμο ; α νόμιζα κάνω παραγγελία.

ΥΓ : Έλειψα κάποιες μέρες .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Εννοείται συγκεκριμένος τύπος .
Πάνω από 1650 mm και κάτω από 1750 mm . Τώρα , από κάτω μέχρι τα γόνατα 450mm από γόνατα μέχρι λεκάνη 550mm και το υπόλοιπο δηλαδή τα 650 mm με οποιονδήποτε τρόπο . Τώρα βλέποντας την από πλάγια όψη οπωσδήποτε σε απόσταση 200 mm από το κεφάλι να υπάρχει προέκταση του σώματος 200 mm .
Σε απόσταση 1000mm από τα ποδιά να υπάρχει ημικύκλιο R250 . Χρώμα μαλλιών δεν υπάρχει θέμα .

Πότε θα είναι έτοιμο ; α νόμιζα κάνω παραγγελία.

ΥΓ : Έλειψα κάποιες μέρες .


:loltooth: :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
εμένα μου αρέσουν γνκ οι μελαχρινοί άντρες θα έλεγα με δυναμικό χαρακτήρα και επίσης κοιτάω πολύ τα χέρια του άλλου θέλω να ναι καθαρά και να έχει και ελαφρώς ίσως μακρυά δάχτυλα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Έχω και εγώ έναν 'τυπο' :P :
-Ψηλός (πάνω από 1,78) (είμαι 1,80 οπότε ....)
-Μελαχρινός ( με ελκύουν απίστευτα τα σκουρόχρωμα μαλλιά)
-Εξυπνος ( Να του 'κοβει' λίγο :lol: )
-Χαμογελο
-Πωπουδακι :redface:
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ύψος: 1.60-1.70
Με γυμνασμένο κωλαράκι.
Και το πιο σημαντικο: Να είναι έξυπνη,
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Εγώ ποτέ δεν είχα κάποιον τύπο γυναίκας.Το μόνο που μου αρέσει είναι να είναι κοντά στο ύψος μου δηλαδή 1.70-1.74 (εγώ είμαι 1.77).
 

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
-1.60-1.65
-Κοκκινο μαλλι(φυσικο/βαμμενο)
-Πολυ λιγο στηθος
-Ωραιο κωλο
-Αν εχει διαφορα προβληματα στα οποια θελει να την στηριξω, ακομα καλυτερα
-ΕΑΑΚιτισσα
 

QueenMab

Νεοφερμένος

Η QueenMab αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ο άντρας πρέπει να έχει χιούμορ...προσωπικότητα...να έχει ενδιαφέροντα...τώρα ψηλός κοντός μικρή σημασία έχει (καλά είπαμε μην είναι και στρουμφάκι )
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Επικοινωνία απλά .
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top