Όμορφα κινητά !

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Προς το παρόν πρέπει να παω να αλλάξω σιμ σε νάνο, και δεν έχω βρει τροπο να πω στην wind να μου στειλει νεα σιμ στο σπίτι μπας και γλιτωσω τωρα με την πανδημια τα σουρτα φέρτα. Πρέπει δυστυχώς μάλλον να παω εκεί.

Οι πρώτες εντυπώσεις είναι κατι παραπάνω από άριστες, έστω και χωρίς σιμ. Ακόμα το μαθαίνω.
Mπορείς με ενα κοπίδι να την κόψεις. Χρησιμοποίησε αυτό για οδηγό. https://gosoftworks.com/apps/resources/nano-sim/nanosima4.pdf
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
NOKIA 6700 SLIDE PURPLE


:inlove:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Mπορείς με ενα κοπίδι να την κόψεις. Χρησιμοποίησε αυτό για οδηγό. https://gosoftworks.com/apps/resources/nano-sim/nanosima4.pdf

Το ξέρω αδερφέ μου και το έχω εκτυπώσει αλλά κωλώνω μην κόψω καμια επαφή απο τα ποδαράκια εσωτερικά στις επαφές και μείνω χωρις σιμ μετά (γιατι φυσικα δεν θα μπαινει στο παλιό μετά).

Σ ευχαριστώ πολύ όπως και να χει!
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Το ξέρω αδερφέ μου και το έχω εκτυπώσει αλλά κωλώνω μην κόψω καμια επαφή απο τα ποδαράκια εσωτερικά στις επαφές και μείνω χωρις σιμ μετά (γιατι φυσικα δεν θα μπαινει στο παλιό μετά).

Σ ευχαριστώ πολύ όπως και να χει!
:laugh: Αν έβλεπες πως έχω κόψει το δικό μου θα σου έφευγε το άγχος. Eγω το είχα κανει καθημερινη τσακ μπαμ. Αν είχα πρόβλημα θα πηγαινα επιτόπου στην cosmote να παρω νέα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
:laugh: Αν έβλεπες πως έχω κόψει το δικό μου θα σου έφευγε το άγχος. Eγω το είχα κανει καθημερινη τσακ μπαμ. Αν είχα πρόβλημα θα πηγαινα επιτόπου στην cosmote να παρω νέα.

Σε προκαλώ να με ξεαγχώσεις δείχνοντάς μας τι έκανες! Αν το κανεις θα το τολμησω κι εγω.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
What the frak???

Οκ challenge accepted.

Sit-rep:

@akikos τα κατάφερα. Την έκοψα με ακρίβεια και τα ψιλολόγια τα λίμαρα με μια παλιά χάρτινη λίμα 7 όψεων. Έμεινε μονο το τσιπάκι πρακτικά και κολύμπαγε λίγο στο sim tray αλλά μπήκε κανονικά και λειτουργεί κανονικά.

Ευχαριστώ πολύ και πάλι για την ενθάρρυνση. Γλίτωσα τα 5 ευρώ της αλλαγής μα κυρίως την ταλαιπωρία να περπατήσω μεχρι τη Wind.
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
@Valder Απλά μια επισημανση, για να το έχεις υπόψιν σου. Το είχα κάνει και εγώ παλαιότερα αυτο το κολπο και στην αρχή όλα ηταν ΟΚ. Μετα απο καιρό όμως αρχισα να χανω τη συνδεση. Γιατι το ειχα κοψει λιγο παραπανω.
Μολις αλλαξα και πηρα κανονικη nano, το προβλημα εξαφανιστηκε. Το οτι κολυμπαει μου φαινεται οτι θα δημιουργησει προβλημα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
@Valder Απλά μια επισημανση, για να το έχεις υπόψιν σου. Το είχα κάνει και εγώ παλαιότερα αυτο το κολπο και στην αρχή όλα ηταν ΟΚ. Μετα απο καιρό όμως αρχισα να χανω τη συνδεση. Γιατι το ειχα κοψει λιγο παραπανω.
Μολις αλλαξα και πηρα κανονικη nano, το προβλημα εξαφανιστηκε. Το οτι κολυμπαει μου φαινεται οτι θα δημιουργησει προβλημα
Ναι μου πέρασε απο το μυαλό, γι αυτο είπα οτι κολυμπάει λίγο η σιμ, εχω αυτο το φόβο.

Ευχαριστώ αδερφέ μου να σαι καλά!
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παλια στα κινητα υπηρχε πραγματικα χωρος για design... τα smartphone πιστευω πως σχεδον δεν εχουν καν αισθητικη...

Μ'αρεσε το sony ericsson w995


και το w595 που και είχα μέχρι να πάρω smarphone το 2013...

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Από τα αγαπημένα κινητά που είχα.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Samsung Galaxy note 20
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ναι μου πέρασε απο το μυαλό, γι αυτο είπα οτι κολυμπάει λίγο η σιμ, εχω αυτο το φόβο.

Ευχαριστώ αδερφέ μου να σαι καλά!
Την είχα κόψει και εγώ παλαιότερα αλλά είχα 2 θέματα:
1. Δεν επιανε καλή ταχύτητα στο ίντερνετ γιατί δεν ήταν LTE+
2. Κάποια στιγμή όταν ταξίδεψα και χρειάστηκε να την αλλάξω δεν έβγαινε. Ήταν πιο χοντρή από την nano. Τελικά την έβγαλα με τσιμπίδα αλλά ένα άγχος το εφαγα
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
19.motorola.jpg

Moto G7 υπεροχο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

5.samsung-galaxy.jpg


Galaxy S10 and Galaxy S10 Plus
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Όταν πήγαινα στο δημοτικό . . .

epanastasi-megethous-1300.jpg

ta-prota-Smartphones.jpg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Το κινητο που εχω εδω και 2 μηνες. Galaxy s20 FE!!

Samsungs-Galaxy-S20-FE-5G-gets-two-vastly-different-rumored-prices.jpg
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,815 μηνύματα.
Το Samsung galaxy A3 του 2016 ήταν το δεύτερο smartphone μου. Ενώ η παντόφλα μου με 4 κάμερες μου φαίνεται πιο πολύ εξωγήινο για τα γούστα μου ενώ αυτό το Α3 ήταν σε κανονικό μέγεθος και με πολύ καλή κάμερα για τη εποχή του
a3-3-600x800.jpg
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,841 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top