Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Gilmore Girls σου προτείνω Λία. Είναι χαλαρό κι αστείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Gilmore Girls σου προτείνω Λία. Είναι χαλαρό κι αστείο.
Ευχαριστώ, φαίνεται ενδιαφέρον!!
Αν και άρχισα χτες να βλέπω Two and a half men, και φαίνεται κι αυτό καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;
Οι ειδήσεις του Mega.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Αγαπημένες σειρές ever: Είσαι το ταίρι μου, Ντόλτσε Βίτα, Δυο Ξένοι, Friends
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Της Ελλάδος τα παιδιά - πολιτική σάτυρα με νόημα , υπαρξιακές ανησυχίες πιο επίκαιρες από ποτέ , ηθικά αλλά όχι ηθικοπλαστικά μηνύματα και σπαρταριστό χιούμορ

καλά πλάκα κάνω - τίποτα από όλα αυτά μόνο κατσαρίδες με μαγιό
φήμες θέλουν τον χλαπάτσα (συμμετείχε στο σενάριο της σειράς) να ετοιμάζει δυναμικό καμ μπακ . Πληροφορίες ότι τον Κάκαλο θα ερμηνεύει ο Χάουλας , τον Ντάλα ο Μπόρατ , τον Παλιό ο Δόκτωρ , τον Βλάχο ο Φαντ , τον Καραβανέα ο Μπιλ , τον Ταξίαρχο Τζαζλέα ο Νώας , Μπουμπού η Ισί και χλαπάτσας ο Λόρυ , ελέγχονται ως ανακριβείς

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Εγώ ξεχώρισα κάποιες σειρές που με έκαναν να γελάσω με την ψυχή μου...
the simpsons:D
south park
married with children
french princh of bel-air
the nanny:D:D
friends:D:D:D
mr.bean:D:D:D
how i met your mother
the big bang theory:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Αγαπημένες μου σειρές: Dexter
Breaking Bad
Lost
Prison Break
V
Spartacus
American Horror Story
Fringe
The Event
Desperate Housewives
Damages
Flash Forward
Nip/Tuck
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Αγαπημένες μου σειρές: Dexter
Breaking Bad
Lost
Prison Break
V
Spartacus
American Horror Story
Fringe
The Event

Desperate Housewives
Damages
Flash Forward
Nip/Tuck

Αφού βλέπεις αυτά που σημείωσα, να τσεκάρεις και το Battlestar Galactica του 2003. Μη σε αποθαρρύνει ο τίτλος. Κάντο και θα με θυμηθείς, όταν θα ξανάρθεις στο θέμα να το ποστάρεις ως αγαπημένη σειρά.:)



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
House(Yup..hes the best)
Big Bang Theory
Friends
Game of Thrones
Lie to Me
BSG
Prison Break
Lost
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Valder δεν με αποθαρρύνει ο τίτλος. Κυκλοφορούν τόσες πολλές σειρές που δεν τις παίρνω κ όλες είδηση. Μπορεί να έχω χάσει κ άλλες καλές. Το Battlestar Gallctica μου φαίνεται πολύ καλό απ' αυτά που ' χεις αναρτήσει.Θα το βάλω να κατέβει. Αν έχεις κ άλλη πρόταση ευπρόσδεκτη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
απο ξενες μαγκαιβερ

και αλλες παλιες οπως λοις και κλαρκ

(οι σημερινες του συρμου δεν πιανουν μπαζα μπροστα τους..)


επισης σταρ τρεκ

,seaquest

,
highlander

η εισοδος με απιστευτη ροκ μουσικη..


δεν βγαζουν πια σειρες επιστημονικης φαντασιας..
(μακαρι να τισ ξαναδειχνανε αλλα που μυαλο,,ολο φρεσκες σαβουρες δειχνουν στα καναλια)

και η πολυ ωραια καναδικη tropical heat τοσες φορες την ειχα δει,,και ουτε το ονομα της δεν θυμομουν,,μονο "αυτη με τον κοτσιδακια την ελεγα":P





οι τελέυταιες καλες σειρες και ταινιες περιπετειας με ατμοσφαιαρα και ουσια γινανε στις αρχες των '90 μεχρι 97 το πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
1. The Big Bang Theory :D:D:D:D:D:inlove:
2.The Walking Dead
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Valder δεν με αποθαρρύνει ο τίτλος. Κυκλοφορούν τόσες πολλές σειρές που δεν τις παίρνω κ όλες είδηση. Μπορεί να έχω χάσει κ άλλες καλές. Το Battlestar Gallctica μου φαίνεται πολύ καλό απ' αυτά που ' χεις αναρτήσει.Θα το βάλω να κατέβει. Αν έχεις κ άλλη πρόταση ευπρόσδεκτη!:)

Ξεκινάς με την ταινία πιλότο, (Battlestar Galactica 2003) που προηγείται της 1ης σεζόν και εξηγεί πως ξεκινάει η ιστορία. Όσο θα προχωράς τις σεζόν, η ιστορία θα γίνεται όλο και πιό σκοτεινή, και τα όρια μεταξύ καλού και κακού θα είναι τόσο δυσδιάκριτα που θα αναρρωτιέσαι ποιός είναι ο καλός και ποιός ο κακός της ιστορίας, οι Άνθρωποι ή οι Cylons; Υπάρχει και θέμα στο στέκι σχετικό με τη σειρά. Είμαστε αρκετοί οι άρρωστοι εδώ μέσα. Πρώτα εγώ, μετά το κόλλησα στο Γιώργο κι αυτός το κόλλησε σε άλλους από δω μέσα απ όσο ξέρω...

Μιλάμε για τόση αρρώστια που τα μισά μου πράγματα μέσα στο σπίτι έχουν αποικιακό στυλ (οκτάγωνα αντικείμενα, θα καταλάβεις όταν δεις τα χαρτιά που έχουν κομμένες άκρες στη σειρά). ΝΑΙ μέχρι και η υπογραφή μου εδώ γι αυτό έγινε έτσι οκτάγωνη.

ΥΓ: 12 Αποικίες = Πλανήτες των Ανθρώπων με ονόματα του Ζωδιακού κύκλου (γι αυτό φώναζα σε άλλο θρεντ ότι είναι πλανήτες τα ονόματα και όχι ζώδια)

ΥΓ2: Εννοείται πως σου έχω κι άλλες σειρές, αλλά πίστεψέ με, αυτή είναι ότι χρειάζεσαι για τώρα. Θα σε βάλει σε μεγάλα ηθικά διλλήματα.

ΥΓ3: Ετοιμάσου να λατρέψεις τη Στάρμπακ... (πιλότος μαχητικού)

Σταματάω να μιλάω γιατί το πόστ θα γίνει σεντόνι και θα ζαλίσω κόσμο πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Λοιπόν, έτσι όπως μου το περιγράφεις μου φαίνονται από αυτά που θα με τραβήξουν κ δεν θα μπορώ να το κλείσω...Το παθαίνω άμα κάτι με ξετρελάνει.Έχει τύχει να δω κ 11 επεισόδια το ένα μετά το άλλο:crazy: (σε φάση καλοκαίρι που' μαι πιο free βέβαια κ η σειρα που μου το έκανε αυτό ήταν το V).
Λες να πάθω κ γω τίποτα με το αποικιακό στυλ? Ελπίζω όχι γιατί θα γίνει σκοτωμός με την αδερφή μου:verymad: που τα γούστα μας δεν ταιριάζουν ποτέ κ σε τίποτα.
Μόλις δω θα σου πω τη γνωμη μου. Γενικά αν έχεις κ κάτι άλλο καλό υπόψη σου let me know!:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Λοιπόν, έτσι όπως μου το περιγράφεις μου φαίνονται από αυτά που θα με τραβήξουν κ δεν θα μπορώ να το κλείσω...Το παθαίνω άμα κάτι με ξετρελάνει.Έχει τύχει να δω κ 11 επεισόδια το ένα μετά το άλλο:crazy: (σε φάση καλοκαίρι που' μαι πιο free βέβαια κ η σειρα που μου το έκανε αυτό ήταν το V).

Άμα το παθες με το V, θα κλαίμε μανούλες με το BSG.

Υπόψιν στο V, η μάνα της Αννα, η Queen Diana, είναι η αρχηγός των visitors στο παλιό V του 1983 (το οποίο ως καμμένος έχω δει και αυτό)

Επιπλέον η Άννα (Moreena Baccarin) παίζει στο Stargate στην 9η-10η σεζόν και ο παπάς του V ο ξανθός παίζει στο "The 4400"

οπότε μετά το BSG ή και παράλληλα, ξέρεις τι σειρές θα χτυπήσεις αν και η σύγκριση με το BSG τις κάνει να φαίνονται νηπιαγωγείο.


Λες να πάθω κ γω τίποτα με το αποικιακό στυλ? Ελπίζω όχι γιατί θα γίνει σκοτωμός με την αδερφή μου:verymad: που τα γούστα μας δεν ταιριάζουν ποτέ κ σε τίποτα.

Εγώ βάζω συχνά πυκνά τον ύμνο των Αποικιών (έχω όλη τη μουσική απ ολες τις σεζόν) και ακούς από το διαμέρισμά μου εμβατήρια και πολεμικά τύμπανα και λες τι στην ευχή, στρατόκ...λος μένει εκεί μέσα;

Αγαπημένο που παίζει τώρα - The Shape of things to come (κλείσε τα μάτια και άκου):



Όσο για την υπεροχοαδερφή:

Ετοιμάσου να της κόψεις όλα τα κραγιόνια και τα σιντί σε οκτάγωνα, και αν καπνίζεις να πάρεις τα davidoff που ναι, έχουν οκτάγωνο κουτί....κλπ κλπ..

Πω πω, θα σε κάνω καμμένη με το BSG... Δεν υπάρχει τίποτε πιό sexy από μια έξυπνη γυναίκα να βλέπει BSG... (οκ οκ, σκάω. Μην καταλήξω σα τους καμμένους StarWarάδες που ντύνανε και χτενίζανε όλες τις φίλες τους σαν την Princess Leia για να γουστάρουν...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν υπάρχει τίποτε πιό sexy από μια έξυπνη γυναίκα να βλέπει BSG...
Υπάρχει: μία όμορφη και έξυπνη γυναίκα που βλέπει BSG και παράλληλα το νιώθει και το καταλαβαίνει σε τέτοιο βαθμό, που γουστάρει τρελά όταν της λες "sitrep" ή "action stations".
Και αν σ' αγαπάει κιόλας, τότε είναι ακόμα πιο sexy.

True story. :)

Και ναι, Battlestar Galactica από μένα ως αγαπημένη τηλεοπτική σειρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

:worship::worship::worship::worship::worship::worship::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anna♥

Νεοφερμένος

Η Anna♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αγαπώ 50-50 από ελληνικές! Αλλά κυρίως τις πρώτες 2 χρονιές!
Από ξένες, FRIENDS!!! (διαχρονικό:P)

Α, και το The Mentalist!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πρωτη παραμενει ακομα το prison break
βεβαια σιγα σιγα μου αρεσει αρκετα ο house μιας και πλεον καταλαβαινω και πραγματα απο αυτα που λενε :P στο τελος της 1ης σεζον ειμαι ακομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
south park και ιατρικες υπο9εσεις ( House M.D. :inlove:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top