• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ανησυχία για την Ευλογιά των Πιθήκων

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,904 μηνύματα.
Στα μωρα μπροουμε να κανουμε 10.000 εμβολια μονομιας ...ετσι για την πληροφορια
Άλλο τα μωρά, τα μωρά κάνουν τα κλασικά εμβόλια που έχουν κάνει μέχρι και οι παππούδες μας και 10.000 δεν είναι!
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Άλλο τα μωρά, τα μωρά κάνουν τα κλασικά εμβόλια που έχουν κάνει μέχρι και οι παππούδες μας και 10.000 δεν είναι!
Ναι ,ξαναλεω ,μπορουν να κανουν 10.000 χωρις καποιο προβλημα ...τοσο σηκωνει η χωρητικοτητα τους .Δεν βρισκω λογο να μην εμβολιαστουμε κατα της ευλογιας
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,904 μηνύματα.
Θέλω να κάνω μια πολύ σοβαρή ερώτηση,μη γελάσετε μερικοί 😂
Μέσα στην εβδομάδα έχω να πάω σε μια εκδήλωση όπου θα κάθομαι με μια φίλη μου και με άλλα τέσσερα άγνωστα άτομα (είναι τραπέζι). Παίζει να κολλήσω ευλογιά από αυτό? Αν γυρίσω εντελώς την πλάτη μου και κοιτάω την σκηνή. Με έχει τρομοκρατήσει αυτή η κατάσταση, θα κάτσω να παρατηρώ αν έχουν σπυριά 😂
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.
Θέλω να κάνω μια πολύ σοβαρή ερώτηση,μη γελάσετε μερικοί 😂
Μέσα στην εβδομάδα έχω να πάω σε μια εκδήλωση όπου θα κάθομαι με μια φίλη μου και με άλλα τέσσερα άγνωστα άτομα (είναι τραπέζι). Παίζει να κολλήσω ευλογιά από αυτό? Αν γυρίσω εντελώς την πλάτη μου και κοιτάω την σκηνή. Με έχει τρομοκρατήσει αυτή η κατάσταση, θα κάτσω να παρατηρώ αν έχουν σπυριά 😂
Oxi βρε καμαρι μου ,ουτε για πλακα μην φοβασαι.Ουτε και αν ειχαμε πολλα κρουσματα δεν θα επρεπε να φοβασαι για αυτο,ποσο μαλλον με ενα κρουσμα...ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΛΕΜΕΕΕΕ!Πηγαινε αφοβα και απολαυσε το!
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,904 μηνύματα.
Oxi βρε καμαρι μου ,ουτε για πλακα μην φοβασαι.Ουτε και αν ειχαμε πολλα κρουσματα δεν θα επρεπε να φοβασαι για αυτο,ποσο μαλλον με ενα κρουσμα...ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΛΕΜΕΕΕΕ!Πηγαινε αφοβα και απολαυσε το!
Ναι αλλά στην εκδήλωση κανένας δεν θα φοράει μάσκα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Στα μωρα μπροουμε να κανουμε 10.000 εμβολια μονομιας ...ετσι για την πληροφορια
Είπε ο Νίκος που πέρσι μας είχε ζαλίσει ότι τα εμβόλια του Covid είναι επικίνδυνα και όταν έκανε το εμβόλιο είχε αμφιβολίες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Oxi βρε καμαρι μου ,ουτε για πλακα μην φοβασαι.Ουτε και αν ειχαμε πολλα κρουσματα δεν θα επρεπε να φοβασαι για αυτο,ποσο μαλλον με ενα κρουσμα...ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΛΕΜΕΕΕΕ!Πηγαινε αφοβα και απολαυσε το!
Στο τέλος θα φοβόμαστε να βγαίνουμε με τους φίλους μας και την κοπέλα μας 😑😑
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,904 μηνύματα.
Είπε ο Νίκος που πέρσι μας είχε ζαλίσει ότι τα εμβόλια του Covid είναι επικίνδυνα και όταν έκανε το εμβόλιο είχε αμφιβολίες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Στο τέλος θα φοβόμαστε να βγαίνουμε με τους φίλους μας και την κοπέλα μας 😑😑
Εγω ήδη φοβάμαι να βγαίνω, τι εννοείς?😂
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Εγω ήδη φοβάμαι να βγαίνω, τι εννοείς?😂
Εγώ έχω για καλύτερο φίλο άτομο που δεν έκανε εμβόλιο, δεν φόραγε μάσκα κτλ. Χθες βγήκα μαζί του για Burger καθώς περνάω ωραια μαζί του. Βγες και εσυ άφοβα, ζούμε κατά μέσο όρο 82 χρόνια αν είναι να φοβόμαστε να βλέπουμε τους φίλους μας, σχέσεις μας και την οικογένεια μας επειδή κάθε 2 χρόνια θα βγάζουν και κάτι καλύτερα ας πάμε στην Αντάρτικη να ζούμε.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,827 μηνύματα.
Εγω ήδη φοβάμαι να βγαίνω, τι εννοείς?😂
Εγώ είμαι στη Κρήτη για λίγες μέρες και τα πράγματα είναι πιο χαλαρά, σε φάση μπήκα σε αστικό λεωφορείο 2 φορές, το ένα λεωφορείο ήταν μισοάδειο και κανένας δεν φορούσε μάσκα, ενώ σε άλλο λεωφορείο που είχε γεμίσει τελείως περίπου το 40% φορούσε μάσκα. Κανονικά είναι υποχρεωτική η μάσκα στα ΜΜΜ αλλά βλέπω να τη τηρούν στη Αθήνα πιο πολύ.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,904 μηνύματα.
Εγώ είμαι στη Κρήτη για λίγες μέρες και τα πράγματα είναι πιο χαλαρά, σε φάση μπήκα σε αστικό λεωφορείο 2 φορές, το ένα λεωφορείο ήταν μισοάδειο και κανένας δεν φορούσε μάσκα, ενώ σε άλλο λεωφορείο που είχε γεμίσει τελείως περίπου το 40% φορούσε μάσκα. Κανονικά είναι υποχρεωτική η μάσκα στα ΜΜΜ αλλά βλέπω να τη τηρούν στη Αθήνα πιο πολύ.
Ναι σίγουρα!😂 Τι λες καλέ? Κανένας δεν φοράει μάσκα 😡 μόνο κάτι ηλικιωμένοι
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,904 μηνύματα.
Έχετε γεια βρυσούλες, λόγγοι, βουνά, ραχούλες.

Εν τω μεταξύ έχω ανεβάσει δέκατα 36.9-37.2 και έχω τρομοκρατηθεί... Και όσο τρομοκρατούμαι ανεβαίνει πιο πολύ η θερμοκρασία μου
IMG_20220612_004545.jpg
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,904 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,044 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,904 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,904 μηνύματα.
Άρα γιατί να κολλήσει από τις συναυλίες και γενικά τις συγκεντρώσεις?
IMG_20220615_140441.jpg
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,044 μηνύματα.

«Αυτό μπορεί να είναι κάτι που δεν γνωρίζαμε προηγουμένως για την ασθένεια αυτή», επισήμανε και υπογράμμισε: «Πρέπει πραγματικά να εστιάσουμε στον πιο συχνό τρόπο μετάδοσης και βλέπουμε καθαρά ότι αυτός συνδέεται με την δερματική επαφή».

Προς το παρόν ο ΠΟΥ δεν συνιστά μαζικό εμβολιασμό για τη νόσο. Οι ευρωπαϊκές υγειονομικές αρχές παρήγγειλαν χθες, Τρίτη, περισσότερες από 100.000 δόσεις εμβολίου για την ευλογιά των πιθήκων που έχει εγκριθεί στις ΗΠΑ και θεωρείται αποτελεσματικό κατά του ιού.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,044 μηνύματα.
Μακάρι να υπάρξει κάποια σταθεροποίηση των επιβεβαιωμένων κρουσμάτων στο Ηνωμένο Βασίλειο και την Ιβηρική, που εντοπίζονται οι κυριότερες εστίες έξαρσης
1655405649336.png
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Κάπου είδα ότι ο ιός βρέθηκε σε σπέρμα. Κομμένο το σεξ.
Σχεδόν 2000 κρούσματα, 70κατι θάνατοι (Αφρική) μέχρι στιγμής.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,904 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top