• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ανησυχίες ιατρικής φύσεως

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.
Στραμπουληξα τον αστράγαλο μου πονάει πολύ περπατάω με δυσκολία ... Να πάω στο γιατρό αύριο ? Ή δεν χρειάζεται???
Εμένα ο ορθοπεδικός μου μου είπε να μη βγάλω ακτινογραφίες, δεν ξέρω γιατί... Μου είπε να το αφήσω τρεις μέρες με πολύ πάγο και σφυξιμο με ορθοπεδική γάζα και αν δεν περάσει μέχρι την Πέμπτη τότε να βγάλω ακτινογραφία
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.
παιδιά βοήθεια! ξεντύθηκα πριν και είδα ότι έχω 10 μικρά ροζ εξανθήματα σαν σπυράκια στον αγκώνα και δύο τρία στο χέρι... τι έπαθα? πρώτη φορά βγάζω τέτοια σημάδια, λέτε να φταίει το μαλακτικό ρούχων?

μπορείς να μας δείξεις λίγο να ξέρουμε ακριβώς για τι πράγμα μιλάς...αλλιώς τι αεροκουβέντα να κάνουμε; :hmm: :laugh:

πέρα από την πλάκα, το μαλακτικό είναι χημικό και μπορεί να προκαλέσει κάποια τοπική δερματική αλλεργία..ή κάποια πιθανή επαφή με κατοικίδιο, κτλ

Να σαι καλά !
Ναι έχω βάλει πάγο .

πού τον έβαλες τον πάγο; :hmm:
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.
Εμένα ο ορθοπεδικός μου μου είπε να μη βγάλω ακτινογραφίες, δεν ξέρω γιατί... Μου είπε να το αφήσω τρεις μέρες με πολύ πάγο και σφυξιμο με ορθοπεδική γάζα και αν δεν περάσει μέχρι την Πέμπτη τότε να βγάλω ακτινογραφία
Και εκτός αυτού απέκτησα και αυτό το ωραίο που ακόμα βγάζει αίμα, μόλις έβγαλα το χανζαπλαστ
 

Συνημμένα

  • IMG_20220323_023058.jpg
    IMG_20220323_023058.jpg
    430.4 KB · Εμφανίσεις: 75

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.
Γιατί έχει πληγή; :hmm:
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.
Γιατί έχει πληγή; :hmm:
Στο χέρι είναι αυτό... Κάπου γρατζουνιστηκε όταν έπεσα , έχω και τεράστια μελανιά στο γόνατο και το κυριότερο το στραμπουληγμα, με λίγα λόγια, σκοτώθηκα, τώρα έβαλα καινούριο χανζαπλαστ γιατί πονάει
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.
Στο χέρι είναι αυτό... Κάπου γρατζουνιστηκε όταν έπεσα , έχω και τεράστια μελανιά στο γόνατο και το κυριότερο το στραμπουληγμα, με λίγα λόγια, σκοτώθηκα, τώρα έβαλα καινούριο χανζαπλαστ γιατί πονάει

Γιατί δεν βάζεις λίγο οξυζενέ να απολυμάνει την πλήγη από σκόνες κτλ πριν βάλεις το χανζαπλάστ;
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.
Τέλεια. Εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό.
Σε ευχαριστώ πολύ ♥️ ναι δεν νομίζω να είναι σοβαρό, σπάσιμο ούτε καν γιατί δεν θα μπορούσα να περπατήσω... Πάντως αν και μετά από αυτήν την επική μου πτώση δεν το έσπασα είμαι σκληρό καρύδι 😂 όταν σας λέω ότι σκοτώθηκα από τις σκάλες, το εννοώ
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ ♥️ ναι δεν νομίζω να είναι σοβαρό, σπάσιμο ούτε καν γιατί δεν θα μπορούσα να περπατήσω... Πάντως αν και μετά από αυτήν την επική μου πτώση δεν το έσπασα είμαι σκληρό καρύδι 😂 όταν σας λέω ότι σκοτώθηκα από τις σκάλες, το εννοώ
Το έχω πάθει. Μιλάμε για καλό πέσιμο. Δεν θεωρώ ότι θα χρειαστείς γύψο πάντως, απλά μπορεί να θέλει ξεκούραση.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.
Το έχω πάθει. Μιλάμε για καλό πέσιμο. Δεν θεωρώ ότι θα χρειαστείς γύψο πάντως, απλά μπορεί να θέλει ξεκούραση.
Ε από ξεκούραση άλλο τίποτα 😂 σχολή έχω να πάω έναν μήνα 😂 ας είναι καλά το e food market
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
@Εριφύλη
Μήπως ασχολείσαι υπερβολικά με τις αρρώστιες σου και τις <<"αρρώστιες">> σου;


1648038730930.png
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
μπορείς να μας δείξεις λίγο να ξέρουμε ακριβώς για τι πράγμα μιλάς...αλλιώς τι αεροκουβέντα να κάνουμε; :hmm: :laugh:

πέρα από την πλάκα, το μαλακτικό είναι χημικό και μπορεί να προκαλέσει κάποια τοπική δερματική αλλεργία..ή κάποια πιθανή επαφή με κατοικίδιο, κτλ



πού τον έβαλες τον πάγο; :hmm:
Στον αστράγαλο τι που .
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top