Ανθοδέσμη από γυναίκα σε άντρα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,254 μηνύματα.
Ναι, φοβερή ιδέα να σε έρθει μια ανθοδέσμη από το πουθενά χωρίς να ξες ποιος και τι...
Agreed 100% στην καλύτερη είναι cringy , στην χειρότερη creepy .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μου έχει τύχει στα νατια μου να λάβω κι εγώ ένα ανώνυμο ραβασάκι. Την περίοδο εκείνη είχα τσιμπηθεί με μια κοπέλα που απλά βρισκόμασταν αραιά και που. Πρωτάρης τότε στο βίωμα του έρωτα και με λίγο πουσαρισμα από την κοινή μας παρέα κατέληξα να το πίστευω ότι ήτσν από εκείνη. Περιττο να πω ότι έφαγα τη μεγαλύτερη ερωτική απογοήτευση της ζωής μου και έπεσα τελικά πιο έξω από όσο φανταζομουν. Η κοπέλα όχι μόνο δεν είχε καμία σχέση με το ραβασάκι αλλά εκείνο ανήκε σε μια φίλη της που μου ετοίμαζε κονέ. Μεταξύ μας λοιπόν μετά από αυτήν την όμορφη εμπειρία ελπίζω να μη ξανά λάβω ποτε κάνενα ραβασάκι η ανθοδέσμη.
Κλασσικότατη περίπτωση . Θα σου πω πως φτιάχνεται το πρόβλημα αυτό . Επειδή το σύμπαν παίζει πολύ άτιμα , απο εδώ και πέρα θα λες : "ποια μου αρέσει ; Αυτή . Ωραία , εγώ λοιπόν θα εστιάσω στην φίλη της" . Και το σύμπαν θα συνομωτήσει οπότε το επόμενο ραβασάκι θα είναι απο την φίλη της φίλης , δηλαδή αυτή που ήθελες εξαρχής :hehe: .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Oneira96

Νεοφερμένος

Η Oneira96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά σκέτη απογοήτευση.. Κατάλαβε ότι είμαι εγώ και δεν την πήρε..μεταξυ μας αλλά στον συγκεκριμένο ρε παιδια ποια άλλη θα έστελνε λουλουδια 🤣🤣🤣
Ίσα ίσα το πήρε για απειλή..τα λουλούδια ήταν για να ζητήσω συγνώμη το έγραφε και στην κάρτα,το ήξερα ότι θα καταλάβει ποια είμαι. Δυστυχώς δεν μου βγήκε σε καλό και έχω απογοητευτεί πολύ..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Omwora ΜΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΑΝΘΟΔΕΣΜΗ!!!
Τα είχα στείλει ήδη 🤣🤣🤣🤣🤣
Δεν το ξανά κάνω 🤣
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Τι ρομαντική ενέργεια! Και για να το κάνει γυναίκα, σημαίνει πως το λέει η καρδιά της!
Γιατί να την αρνηθεί αυτός;
Εγώ έχω χαρίσει λουλούδια πάντως σε εκείνους τους άντρες που άγγιξαν τα αισθήματά μου. Λίγοι, αλλά πολύ εκλεκτοί. Σημαίνει πολλά τέτοια χειρονομία
:huglove: :inlove:

Τελικά δεν σημαινε τίποτα γιατί ο τυπος δεν την παρελαβε.. Κάποια χοντράδα έκανε η φίλη μας και δεν το είπε εξαρχής. Κλασσικά χαχα 😝
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα..
Μια ερώτηση που αφορά τους άντρες πιο πολύ.. Αν σας έστελνε κάποια κοπέλα μια ανθοδέσμη τι θα κάνατε ;θα την δεχόσασταν ή θα την στέλνατε πίσω;
Η ανθοδέσμη στάλθηκε ανώνυμη
Πολύ ωραία κίνηση μπράβο σου !

Τώρα αν την παρέλαβε η όχι είναι ο δικός του χειρισμός απέναντι στην δική σου όμορφη ενέργεια!

Δυστηχως κάποιοι άνθρωποι δεν δέχονται να συζητήσουν, μένουν στον εγωισμό τους !

Ξανά μπράβο σου πάντως και το γεγονός ότι οι άλλοι αντιδρούν αρνητικά δεν σημαίνει ότι εσύ έπραξες λάθος!

Για τον έρωτα σου όλα επιτρέπονται και αυτό δεν σε κάνει δεδομένη, ίσα ίσα σε κάνει σαν γυναικα διαφορετική από την μάζα, αυτό να επιδιώκεις :)
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,577 μηνύματα.

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,968 μηνύματα.
Για τον έρωτα σου όλα επιτρέπονται και αυτό δεν σε κάνει δεδομένη, ίσα ίσα σε κάνει σαν γυναικα διαφορετική από την μάζα, αυτό να επιδιώκεις :)
Κάτι τέτοια λένε και οι stalkers, για να δικαιολογήσουν τις πράξεις τους.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Πολύ ωραία κίνηση μπράβο σου !

Τώρα αν την παρέλαβε η όχι είναι ο δικός του χειρισμός απέναντι στην δική σου όμορφη ενέργεια!

Δυστηχως κάποιοι άνθρωποι δεν δέχονται να συζητήσουν, μένουν στον εγωισμό τους !

Ξανά μπράβο σου πάντως και το γεγονός ότι οι άλλοι αντιδρούν αρνητικά δεν σημαίνει ότι εσύ έπραξες λάθος!

Για τον έρωτα σου όλα επιτρέπονται και αυτό δεν σε κάνει δεδομένη, ίσα ίσα σε κάνει σαν γυναικα διαφορετική από την μάζα, αυτό να επιδιώκεις :)

:aikido:


Το άντρα της λυπάμαι... αυτον που έχει παντρευτεί απο το 2022.

Παλιά ένας γνωστός έλεγε.... οτι οι παντρεμενοι ειναι επαγγελματίες κερατάδες :hehe::hehe:
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάτι τέτοια λένε και οι stalkers, για να δικαιολογήσουν τις πράξεις τους.
Μίλησα καθαρα για την πραξη(στελνω λουλουδια ) και οχι τα παραλειπομενα ολου αυτου που δεν αναφερονται πουθενα ωστε να προβουμε στον τελειως ατοπο και αυθερετο χαρακτιρισμο ...

Δεν μιλαμε για μοτιβα επαναλαμβανομενης ανεπιθυμητης συμπεριφορας που καθιστουν τον αλλο υπο παρακολουθηση ..

Οταν μιλαμε για stalkers μιλαμε για εκφοβισμο και απειλη ,ειδες πουθενα κατι τετοιο ?

Ενα συγνωμη ηθελε η κοπελα :P

μιλαω για την πραξη !
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Μίλησα καθαρα για την πραξη(στελνω λουλουδια ) και οχι τα παραλειπομενα ολου αυτου που δεν αναφερονται πουθενα ωστε να προβουμε στον τελειως ατοπο και αυθερετο χαρακτιρισμο ...

Δεν μιλαμε για μοτιβα επαναλαμβανομενης ανεπιθυμητης συμπεριφορας που καθιστουν τον αλλο υπο παρακολουθηση ..

Οταν μιλαμε για stalkers μιλαμε για εκφοβισμο και απειλη ,ειδες πουθενα κατι τετοιο ?

Ενα συγνωμη ηθελε η κοπελα :P

μιλαω για την πραξη !

Η πράξη δεν είναι απο μόνη της.... βασίζεται σε ενα γενικότερο πλαίσιο. Εντάξει εκανες πατάτα δεν πειράζει, πάμε παρακάτω.

Για να μη δεχθεί ο άλλος ... κάτι σημαίνει. Εμφανίζονται καθημερινα κοπελίτσες και αγοράκια που κάνουν τα θύματα επειδη δεν κρατάνε οι σχέσεις τους ή δεν βρίσκουν κάτι της προκοπης.

Μάντεψε ποιος φταίει στις περισσότερες απο αυτές τις ιστορίες. Αμα είσαι γενικά ανισορροπος συναισθηματικά.... οπως η θεματοθέτρια με οσα έχει γράψει και αυτο δεν το λέω υποτιμητικά απλα ειναι η αλήθεια.... τι περιμενεις να βρεις.... ο άλλος χαπάρι δεν πηρε τη συγχώρεσε λέει και μετά αυτη στέλνει ανθοδέσμες στον άλλον που την εχει μπλόκ. Οτι να ναι. Οικογενειακές ιστορίες.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:aikido:


Το άντρα της λυπάμαι... αυτον που έχει παντρευτεί απο το 2022.

Παλιά ένας γνωστός έλεγε.... οτι οι παντρεμενοι ειναι επαγγελματίες κερατάδες :hehe::hehe:
Οποτε εφοσον τσουβαλοιποιεις καλως ηρθες στο κλαπ μιας που δηλωνεις παντρεμενος Κωστα μου :lol:

Οταν αντιληφθείτε ποσο υποτιμιτικο ειναι για εσας τους αντρες αυτο τοτε ισως σταματατε να γελατε ..

Εσεις επιλεγε την συντροφο σας αγαπητε ,αν τωρα σας τα φοραει για σκεφτειτε λιγακι ετσι για να γελαμε :lol:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η πράξη δεν είναι απο μόνη της.... βασίζεται σε ενα γενικότερο πλαίσιο. Εντάξει εκανες πατάτα δεν πειράζει, πάμε παρακάτω.
Κωστα μου ΑΝ εκανα πατατα εχω το θαρρος να το πω εδω στο ακαδημαικο σας φορουμ σιγα τωρα χαλαρωσε πρωι πρωι και εσυ ..

Δεν εχω διαβασει ουτε εχω χρονο να παρακολουθω ολα τα ποστ εδω μεσα ξερεις για να φακελώνω τον οποιοδηποτε ..

επιμενω για την πραξη ,υπεροχη μοναδικη και σε οποιον αρεσει τα υπολοιπα ειναι για εσας που κρατατε βιογραφικα εδω μεσα,ρε συ τι κολλήματα τρωτε να πειτε εξυπναδα :P:bye2:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Οποτε εφοσον τσουβαλοιποιεις καλως ηρθες στο κλαπ μιας που δηλωνεις παντρεμενος Κωστα μου :lol:

Οταν αντιληφθείτε ποσο υποτιμιτικο ειναι για εσας τους αντρες αυτο τοτε ισως σταματατε να γελατε ..

Εσεις επιλεγε την συντροφο σας αγαπητε ,αν τωρα σας τα φοραει για σκεφτειτε λιγακι ετσι για να γελαμε :lol:

Μαργαρίτααααα... εκανες πατατούλα μην επιμένεις λέμε :P

Η κοπελίτσα έχει θεματάρες. Δημιουργεί δράματα γιατι μέσα απο αυτά ζεί και παίρνει νόημα η ζωή της.

Να ζεί επικίνδυνα... να ζεί παράλληλες σχέσεις... να στέλνει ανθοδέσμες και να την απορρίπτουν και ΟΛΑ ΑΥΤΑ κατα βάθος τα γουστάρει και έχει βρεί και το άλλο το θύμα (ο κατα κόσμον σύζυγος) και ζεί και αυτος την ιστορια του.... την συγχώρεσε λέει :hehe: :hehe: και αυτη συνεχίζει να στέλνει στον άλλον δωράκια και εσυ της λές και μπράβο απο πάνω !!! ουυυαχαχα χα χα χα

εγω δεν μπλέκω σε τέτοιες ιστορίες... ποτέ δεν έμπλεξα και ουτε θα μπλέξω. Θα προτιμούσα να μέινω ανύπαντρος και να τρέχω καθε μερα στα μπορδέλα :hehe: άααασε τωρα.Καλύτερα μπορδελόβιος παρά τάρανδος :hehe:

επίσης θέλω να γράψω και το εξής.... να σταματήσουμε ολοι μας αντρες γυναικες να παραπονίομαστε οτι "δεν μας αναγνωριζουν οτι ειμαστε σωστά και καλά παιδάκια" :hehe: :hehe: προφανώς εσυ φταίς αν πέφτεις σε τέτοιες περιπτώσεις και τις αφήνεις να εξελίσσονται..... όλες αυτές οι τυπισες και οι τύποι γουστάρουν δράματα και απορρίψεις ετσι φτιάχνονται για αυτο και μπλέκουν συνεχώς σε τέτοιες ιστορίες. Καλυτερα να απευθυνθούν σε εναν ειδικό να δει το θέμα τους. Οι δε νορμάλ άνθρωποι και συναισθηματικά ισορροπημένοι δεν έχουμε ΚΑΜΙΑ δουλειά μαζί τους.

Sad but true :air_kiss:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Oneira96

Νεοφερμένος

Η Oneira96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τελικά δεν σημαινε τίποτα γιατί ο τυπος δεν την παρελαβε.. Κάποια χοντράδα έκανε η φίλη μας και δεν το είπε εξαρχής. Κλασσικά χαχα 😝

Πολύ ωραία κίνηση μπράβο σου !

Τώρα αν την παρέλαβε η όχι είναι ο δικός του χειρισμός απέναντι στην δική σου όμορφη ενέργεια!

Δυστηχως κάποιοι άνθρωποι δεν δέχονται να συζητήσουν, μένουν στον εγωισμό τους !

Ξανά μπράβο σου πάντως και το γεγονός ότι οι άλλοι αντιδρούν αρνητικά δεν σημαίνει ότι εσύ έπραξες λάθος!

Για τον έρωτα σου όλα επιτρέπονται και αυτό δεν σε κάνει δεδομένη, ίσα ίσα σε κάνει σαν γυναικα διαφορετική από την μάζα, αυτό να επιδιώκεις :)

Η πράξη δεν είναι απο μόνη της.... βασίζεται σε ενα γενικότερο πλαίσιο. Εντάξει εκανες πατάτα δεν πειράζει, πάμε παρακάτω.

Για να μη δεχθεί ο άλλος ... κάτι σημαίνει. Εμφανίζονται καθημερινα κοπελίτσες και αγοράκια που κάνουν τα θύματα επειδη δεν κρατάνε οι σχέσεις τους ή δεν βρίσκουν κάτι της προκοπης.

Μάντεψε ποιος φταίει στις περισσότερες απο αυτές τις ιστορίες. Αμα είσαι γενικά ανισορροπος συναισθηματικά.... οπως η θεματοθέτρια με οσα έχει γράψει και αυτο δεν το λέω υποτιμητικά απλα ειναι η αλήθεια.... τι περιμενεις να βρεις.... ο άλλος χαπάρι δεν πηρε τη συγχώρεσε λέει και μετά αυτη στέλνει ανθοδέσμες στον άλλον που την εχει μπλόκ. Οτι να ναι. Οικογενειακές ιστορίες.
Και που ξερεις εσυ ότι εγώ είμαι ακόμα παντρεμένη;
Πολύ ωραία κίνηση μπράβο σου !

Τώρα αν την παρέλαβε η όχι είναι ο δικός του χειρισμός απέναντι στην δική σου όμορφη ενέργεια!

Δυστηχως κάποιοι άνθρωποι δεν δέχονται να συζητήσουν, μένουν στον εγωισμό τους !

Ξανά μπράβο σου πάντως και το γεγονός ότι οι άλλοι αντιδρούν αρνητικά δεν σημαίνει ότι εσύ έπραξες λάθος!

Για τον έρωτα σου όλα επιτρέπονται και αυτό δεν σε κάνει δεδομένη, ίσα ίσα σε κάνει σαν γυναικα διαφορετική από την μάζα, αυτό να επιδιώκεις :)
Σ'ευχαριστώ ❤
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Δεν το ξέρω και δεν με αφορά.... σου γράψαμε μια ανάλυση σχετικά με την ανακατοσούρα η οποία προκλήθηκε και όχι μόνο απο εσένα. Ηταν μεγάλο φυντάνι και ο παράνομος εραστής που επί 2-3 χρόνια έκανε ότι εκανε και μετά το έπαιζε κύριος γνωρίζοντας κάποια αλλη και μάλιστα στην ειπε κιόλας οτι θα του χαλάσεις τη σχέση χα χα χα. Ποιος τώρα... ο ΑΣΟΒΑΡΟΣ... που έμπλεξε με μια παντρεμένη γυναικα. Τα χουμε ξεφτυλίσει όλα μπροστά στις κάβλες της πούτσας μας.... ουτε μας ενδιαφέρει αν το μάθει ο άλλος ο άντρας και στεναχωρεθεί... τίποτα... ΖΟΥΓΚΛΑ. Κυριολεκτικά.

αλλα όταν σε άλλο θρέντ γράφαμε οτι δεν μπλέκουμε με κάποια ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΞ... ΟΧΙ ... θα φέρει ανακατοσούρα... υπάρχουν παγίδες απο πίσω.... ΤΣΑΜΠΑ ΣΕΞ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ καθε κοπέλα ψάχνει εναν σύντροφο.... αν δεν είναι πέεεερα βρέχει.

και οτι ειναι πιο αξιοπρεπές οταν δεν έχεις γυναικα σταθερή να πληρώνεις ΟΠΟΙΑ και οποτε θέλεις για τα βίτσια σου... οχι μας την έλεγαν οτι δηθεν ειμαστε οι τελευταιοι της κοινωνίας που πάμε σε αυτά τα καταγώγια μεταμεσονύχτιες ωρες :laugh::laugh: ά ρε γατάκια που είστε να τους πει κανείς... στα μέρη που χω πάει εγώ και τα σκηνικά που χω κάνει με έχουν σφυρηλατίσει για 2 ζωές !!!! μπουαχαχα

Εν παση περιπτώση εγω έγραψα 2-3 πράγματα οχι για να σε υποτιμήσω ή για να σε κατακρίνω ή να σε στεναχωρέσω απλα επειδή ειναι η πραγματικότητα την οποια ΑΝ ΔΕΝ ΔΕΙΣ ΕΓΚΑΙΡΑ.... ΟΛΟ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ θα πέφτεις. Φέρε να στο υπογράψω.... όπως και τόσες αλλες που κάνουν τα θύματα.

Με δεσμευμένες γυναίκες και άντρες δεν ασχολούμαστε ποτέ... όποια ή όποια θέλει χωρίζουν πρώτα. Όχι "πεισε με να χωρίσω..." αυτά εγω προσωπικά δεν τα μασάω. :laugh::laugh:

ή θα μου λεγε εμενα η άλλη "εεεε παιζω και με άλλον τωρα και βλέπουμε..."

οχι δεν θα δούμε τίποτα θα της έλεγα... αν θές να ασχοληθώ μαζί σου... θα με βάλεις σε ΠΡΩΤΗ προτεραιότητα... με ναρκισσιστριες και άλλες time wasters που λέει και ο @Valder δεν μπλέκω...οποτε κάνε μας τη χάρη και καλα να περνάς. Φιλάααακια baby :laugh:

*Καιρός να μπεί μια σειρά.... αν ψάχνετε ποιοτικούς συντρόφους... θα προσφέρετε και σοβαρές εξηγήσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Oneira96

Νεοφερμένος

Η Oneira96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν το ξέρω και δεν με αφορά.... σου γράψαμε μια ανάλυση σχετικά με την ανακατοσούρα η οποία προκλήθηκε και όχι μόνο απο εσένα. Ηταν μεγάλο φυντάνι και ο παράνομος εραστής που επί 2-3 χρόνια έκανε ότι εκανε και μετά το έπαιζε κύριος γνωρίζοντας κάποια αλλη και μάλιστα στην ειπε κιόλας οτι θα του χαλάσεις τη σχέση χα χα χα. Ποιος τώρα... ο ΑΣΟΒΑΡΟΣ... που έμπλεξε με μια παντρεμένη γυναικα. Τα χουμε ξεφτυλίσει όλα μπροστά στις κάβλες της πούτσας μας.... ουτε μας ενδιαφέρει αν το μάθει ο άλλος ο άντρας και στεναχωρεθεί... τίποτα... ΖΟΥΓΚΛΑ. Κυριολεκτικά.

αλλα όταν σε άλλο θρέντ γράφαμε οτι δεν μπλέκουμε με κάποια ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΞ... ΟΧΙ ... θα φέρει ανακατοσούρα... υπάρχουν παγίδες απο πίσω.... ΤΣΑΜΠΑ ΣΕΞ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ καθε κοπέλα ψάχνει εναν σύντροφο.... αν δεν είναι πέεεερα βρέχει.

και οτι ειναι πιο αξιοπρεπές οταν δεν έχεις γυναικα σταθερή να πληρώνεις ΟΠΟΙΑ και οποτε θέλεις για τα βίτσια σου... οχι μας την έλεγαν οτι δηθεν ειμαστε οι τελευταιοι της κοινωνίας που πάμε σε αυτά τα καταγώγια μεταμεσονύχτιες ωρες :laugh::laugh: ά ρε γατάκια που είστε να τους πει κανείς... στα μέρη που χω πάει εγώ και τα σκηνικά που χω κάνει με έχουν σφυρηλατίσει για 2 ζωές !!!! μπουαχαχα

Εν παση περιπτώση εγω έγραψα 2-3 πράγματα οχι για να σε υποτιμήσω ή για να σε κατακρίνω ή να σε στεναχωρέσω απλα επειδή ειναι η πραγματικότητα την οποια ΑΝ ΔΕΝ ΔΕΙΣ ΕΓΚΑΙΡΑ.... ΟΛΟ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ θα πέφτεις. Φέρε να στο υπογράψω.... όπως και τόσες αλλες που κάνουν τα θύματα.

Με δεσμευμένες γυναίκες και άντρες δεν ασχολούμαστε ποτέ... όποια ή όποια θέλει χωρίζουν πρώτα. Όχι "πεισε με να χωρίσω..." αυτά εγω προσωπικά δεν τα μασάω. :laugh::laugh:

ή θα μου λεγε εμενα η άλλη "εεεε παιζω και με άλλον τωρα και βλέπουμε..."

οχι δεν θα δούμε τίποτα θα της έλεγα... αν θές να ασχοληθώ μαζί σου... θα με βάλεις σε ΠΡΩΤΗ προτεραιότητα... με ναρκισσιστριες και άλλες time wasters που λέει και ο @Valder δεν μπλέκω...οποτε κάνε μας τη χάρη και καλα να περνάς. Φιλάααακια baby :laugh:

*Καιρός να μπεί μια σειρά.... αν ψάχνετε ποιοτικούς συντρόφους... θα προσφέρετε και σοβαρές εξηγήσεις.
Αφου δεν το ξέρεις να μην μιλάς τότε!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η πράξη δεν είναι απο μόνη της.... βασίζεται σε ενα γενικότερο πλαίσιο. Εντάξει εκανες πατάτα δεν πειράζει, πάμε παρακάτω.

Για να μη δεχθεί ο άλλος ... κάτι σημαίνει. Εμφανίζονται καθημερινα κοπελίτσες και αγοράκια που κάνουν τα θύματα επειδη δεν κρατάνε οι σχέσεις τους ή δεν βρίσκουν κάτι της προκοπης.

Μάντεψε ποιος φταίει στις περισσότερες απο αυτές τις ιστορίες. Αμα είσαι γενικά ανισορροπος συναισθηματικά.... οπως η θεματοθέτρια με οσα έχει γράψει και αυτο δεν το λέω υποτιμητικά απλα ειναι η αλήθεια.... τι περιμενεις να βρεις.... ο άλλος χαπάρι δεν πηρε τη συγχώρεσε λέει και μετά αυτη στέλνει ανθοδέσμες στον άλλον που την εχει μπλόκ. Οτι να ναι. Οικογενειακές ιστορίες

:aikido:


Το άντρα της λυπάμαι... αυτον που έχει παντρευτεί απο το 2022.

Παλιά ένας γνωστός έλεγε.... οτι οι παντρεμενοι ειναι επαγγελματίες κερατάδες :hehe::hehe:

Η πράξη δεν είναι απο μόνη της.... βασίζεται σε ενα γενικότερο πλαίσιο. Εντάξει εκανες πατάτα δεν πειράζει, πάμε παρακάτω.

Για να μη δεχθεί ο άλλος ... κάτι σημαίνει. Εμφανίζονται καθημερινα κοπελίτσες και αγοράκια που κάνουν τα θύματα επειδη δεν κρατάνε οι σχέσεις τους ή δεν βρίσκουν κάτι της προκοπης.

Μάντεψε ποιος φταίει στις περισσότερες απο αυτές τις ιστορίες. Αμα είσαι γενικά ανισορροπος συναισθηματικά.... οπως η θεματοθέτρια με οσα έχει γράψει και αυτο δεν το λέω υποτιμητικά απλα ειναι η αλήθεια.... τι περιμενεις να βρεις.... ο άλλος χαπάρι δεν πηρε τη συγχώρεσε λέει και μετά αυτη στέλνει ανθοδέσμες στον άλλον που την εχει μπλόκ. Οτι να ναι. Οικογενειακές ιστορίες.
Το ότι έστειλα μια ανθοδέσμη δεν σημαίνει ότι δεν βρίσκω κάτι της προκοπής, ήταν ξεκάθαρα για συγνώμη, αυτός δεν την δέχτηκε γιατί την ημέρα που έστειλα την ανθοδέσμη είχε πεθανει ένα συγγενικό του πρόσωπο.. Εξάλλου δεν σε αφορά. Όλοι οι άνθρωποι κάνουμε λάθη και επειδή εγώ δεν ένιωθα καλά με όλο αυτό και ην έστειλα. Δικαίωμα μου να κάνω ότι θέλω!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Αφου δεν το ξέρεις να μην μιλάς τότε!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:






Το ότι έστειλα μια ανθοδέσμη δεν σημαίνει ότι δεν βρίσκω κάτι της προκοπής, ήταν ξεκάθαρα για συγνώμη, αυτός δεν την δέχτηκε γιατί την ημέρα που έστειλα την ανθοδέσμη είχε πεθανει ένα συγγενικό του πρόσωπο.. Εξάλλου δεν σε αφορά. Όλοι οι άνθρωποι κάνουμε λάθη και επειδή εγώ δεν ένιωθα καλά με όλο αυτό και ην έστειλα. Δικαίωμα μου να κάνω ότι θέλω!

Την ανθοδεσμη δεν την δέχτηκε επειδή δεν θέλει επαφές μαζί σου όπως μας έγραψες. Μη παιζεις με τη νοημοσυνη μας. Και σιγά και το σπουδαίο προσωπο που θα έπρεπε κιόλας να σε απασχολεί... Έμπλεξε σε έναν γάμο ως το τρίτο προσωπο χωρίς να τον ενδιαφέρει τίποτε άλλο παρα μόνο οι ορμές του. Ασε μας τώρα... Εντάξει. Ο τυπος αποδειχθηκε κατώτατος των προσδοκιων μη μας τον εκθειαζεις κιόλας.


Ειδικά εγώ όσες φορές τα " Χώνω " Σε κάποια η κάποιον μετά από λίγο αποδεικνυεται ότι είχα λόγο ( πεφτει Μπαν από τους διαχειριστές λόγω τρολαρισματος η δεν αντέχουν την αλήθεια και φευγουν μόνες η μόνοι τους).

Και επειδή είπαμε πολλα θα σου πω μονο μιαν πρόταση... Αν συνεχίσεις να κινείσαι έτσι, δεν προκειται να αλλάξει τίποτα στο μέλλον με τις σχέσεις σου γιατί στις ανακατοσουρες και στις παραλληλες σχέσεις και σε όλα αυτά τα φοβερά σκηνικά που μας έγραψες μπλέκονται μόνο άτομα αντίστοιχου επιπέδου.

Τα ίδια και στα dating πλέον μπαίνουν άτομα με ψυχολογικά... Όποτε βρίσκουν και τους αντίστοιχους και μετά αναρωτιουνται τις πταιει.

Όλα αυτά που έγιναν ειναι ένα ωραιότατο μάθημα για τη συνέχεια στο χέρι σου είναι αν θα μάθεις από αυτό η θα συνεχίζεις στο ίδιο μοτίβο με τα ίδια μελλοντικά αποτελέσματα.

Αυτα ισχυουν για ΟΛΕΣ και ΟΛΟΥΣ μας και όσους μπαινουν εδώ να αναζητήσουμε συμβουλές και λυσεις... όχι μόνο για σένα.



Καλη τυχη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μαργαρίτααααα... εκανες πατατούλα μην επιμένεις λέμε :P
Κωστααααααααα μου μαθε να βαζεις μια τελεία καπου,να περιμενεις και να βλεπεις ποιος εκανε πατατα αγαπητε μου :P

Αντε ασε τους ανθρωπους να ζουν την ζωη που θελουν ,κριτες για τα προσωπικα των αλλων και με τους ποιους θα ειναι στα κρεβατια τους ΔΕΝ γινομαστε ,ειναι νομος αυτος !
Ειδικα το κομματι με ποιον κοιμαται ο καθενας και γιατι τον επιλέγει δεν μας αφορα καθολου ,οφειλουμε να τον ακουσουμε και οχι να τον κρινουμε οταν εμεις οι ιδιοι εχουμε πλεον βρει τον ανθρωπο μας και ειμαστε ερωτικα πληρης χωρις απωθημενα ..:P

Ξερεις κατι Κωστα ?
Ξερεις ποιο κρινουν τις ερωτικες ζωες των αλλων ?Το τι κανουν στα κρεβατια τους ?
Αυτοι που δεν εχουν δικα τους κρεβατια ν ασχοληθουν !

Αν εσυ και οποιοσδηποτε αλλος εχεις μια πλήρη ερωτικη ζωη δεν θα εκρινες ποτε ποιον επιλεγει να βαλει στο κρεαβατι του ο αλλος ...ισα ισα θα τον ρωτουσες αν αυτο θελει και αν αυτο του αξιζει να εχει οταν μοιραζεται μια προσωπικη του εμπειρια ..

Ας αφησουμε λοιπον τον οποιοδηποτε που δεν υπαγετε στο ¨γκετο ¨που λεγετε στεκι να μοιραζετε το οτιδηποτε μπας και κανουμε και καμια αλλη συζητηση και δεν ακουμε μονιμως τους αλανθαστους που τα κανουν ολα τελεια στην ζωη τους ..

Ασε την κοπελα να γραφει οτι θελει ,αν συμφωνεις ή οχι το καταλαβαμε ,αστην ομως ακομα και λαθος συμπεριφορα να εχει μεσα απο μια συζητηση να το αντιληφθει μονη της ,αν παλι δεν μπορει ,παμε παρακατω ..οι ακαδημαικοι χαρακτηρισμοι πραγματικα δεν οφελουν και θιγουν περισσοτερο αυτους που φορουν ταμπελες παρα ειναι προθυμοι να συζητησουν και να μαθουν ..

Αυτα, το θεμα καηκε παλι εφοσον δεν δινετε χωρο σε ανθρωπους να εκφραζονται ,οποιοι και να ειναι ,ας κανουμε την κριτικη μας πρωτα και ΑΝ ειμαστε καλυτεροι ας τους βοηθησουμε να γινουν και αυτοι οχι να τους χλευαζουμε ,αυτη ειναι η ουσια !
Κανιβαλιστε μονοι σας αν θελετε εγω δεν ειμαι μερος αυτης της αγελης :bye2:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σ'ευχαριστώ ❤
Αν θες να μοιραστεις το οτιδηποτε εγω τουλαχιστον εδω ειμαι ,δεν ξερω το παρελθον σου και ουτε με ενδιαφερει ,οτι εγινε εγινε εκει δεν αλλαζει ..τους ανθρωπους δεν τους κρινουμε απο τα λαθη τους αλλα απο την προθεση να τα αντιληφθουν να τα συζητησουν και να πανε παρακατω !

Το παρον εχει σημασια και αν θες να το συζητήσεις πολυ ευχαρίστως να σε ακουσω !
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,577 μηνύματα.
Το ότι έστειλα μια ανθοδέσμη δεν σημαίνει ότι δεν βρίσκω κάτι της προκοπής, ήταν ξεκάθαρα για συγνώμη, αυτός δεν την δέχτηκε γιατί την ημέρα που έστειλα την ανθοδέσμη είχε πεθανει ένα συγγενικό του πρόσωπο.. Εξάλλου δεν σε αφορά. Όλοι οι άνθρωποι κάνουμε λάθη και επειδή εγώ δεν ένιωθα καλά με όλο αυτό και ην έστειλα.
Δεν θα την δεχόταν κοπελιά, ακόμα και αν δεν είχε πεθάνει εκείνη την ημέρα συγγενικό του πρόσωπο.
Μην ψάχνεις να βρεις δικαιολογίες.
Ο άνθρωπος, σου έχει ξεκαθαρίσει την θέση του.
Δεν θέλει τίποτα από σένα.
Το μόνο που θέλει είναι να τον αφήσεις ήσυχο και να μην ασχολείσαι μαζί του.
Και αν σέβεσαι έστω και στοιχειωδώς τον εαυτό σου, αυτό θεωρώ ότι πρέπει να κάνεις.

Δικαίωμα μου να κάνω ότι θέλω!
Και δικαίωμά του είναι να κάνει ο,τι θέλει.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top