Αντέχετε χωρίς τηλεόραση;

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Καλημέρα κι από μένα (πριν κάνα μισάωρο ξύπνησα:P). Προσωπικά έχω να ανοίξω την τηλεόραση από τότε που έφυγα για διακοπές, στις 31/7. Όταν είμαι σπίτι είτε ακούω μουσική είτε διαβάζω κάνα βιβλίο, είτε διαβάζω το μάθημα που θέλω για το πτυχιο. Αλλά στην Αθήνα βλέπω αρκετή τηλεόραση είναι η αλήθεια...:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Το καλοκαίρι δεν μου είναι απαραίτητη σχεδόν καθόλου. Τον άλλο καιρό μου είναι ψιλοαπαραίτητη. Κυρίως για να περνάει η ώρα παρά για το περιεχόμενο αυτών που παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Νομίζω ότι αντέχω, εφόσον έχω internet. Αν δεν έχω κάποιο από τα δύο, υπάρχει πρόβλημα ενημέρωσης :P

Και μιας και το βρήκα ας το post άρω εδώ. Όσον αφορά το μεγαλύτερο μέρος αυτών που δείχνει η τηλεόραση και την διαφορά της κανονικής με την HD πάνω σε αυτό:


crap!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αν έχω internet δε με ενδιαφέρει καθόλου η τηλεόραση.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Kαλο το pic , fandago.

Δεν βλεπω εδω και καποια χρονια, οποτε....

βεβαια αν δεν υπηρχε ίντερνετ...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ναι, αντέχω.
Τα τελευταία 35 χρόνια τουλάχιστον, δεν παρακολουθώ καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν είμαι και φανατική, αλλά νομίζω ότι όχι δεν θα άντεχα πάνω από 1 βδομάδα χωρίς τηλεόραση. Απ' την άλλη .... εξαρτάται και τι θα είχα να κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Χωρις τηλεοραση αντεχω ανετα,χωρις το pc δεν την πολυπαλευω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Μπα...μου αρέσει...κάποιες φορές με χαλαρώνει...όταν θέλω να κοιμηθώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
αλήθεια..., θα άντεχε κανείς σας χωρίς ίντερνετ, πισί και φυσικά στέκι...? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Τηλεόραση δεν βλέπω σχεδόν καθόλου....Σπάνια την ανοίγουμε σπίτι και ιδίως με το μωρό καθόλου,οπότε αντέχω σίγουρα.Αλλά χωρίς ίντερνετ δεν αντέχω λεπτό....Μπορεί να μην είμαι μέσα όλη μέρα αλλά θέλω να ξέρω πως όταν θελήσω θα μπω αμέσως να βρω ότι θέλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θα άντεχα αλλά υπό προϋποθέσεις...

1. Να μην έχω το τρίπτυχο σχολή-διάβασμα- εργασίες
2. Να είμαι κάπου μακριά από το σπίτι
3. Να έχω καλή παρέα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wagneriandandy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Ουτε εγω βλεπω.Δν υπαρχει τιποτα απολυτως ενδιαφερον που να αξιζει την προσοχη μου. Ισως κανενα μεσημερι να την ανοιξω 10-20 λεπτακια μεχρι να φαω τπτ αλλα συνηθως την κλεινω στα μισα γιατι εκνευριζομαι με το επιπεδο των εκπομπων...
Πισι και παλι πισι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Καποτε δεν εντεχα με τπτ χωρις τηλεοραση..Με τπτ ομως!
Πλεον δεν βλεπω καθολου ποτε,αλλα δεν θα αντεχα με τπτ χωρις πισι:P
Την αντικατεστησα και με το παραπανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω σε αντιθεση με πολλους συμφορουμιτες την αγαπαω την τιβι...παρακολουθω και παντα οταν ειμαι σπιτι ο,τι και αν κανω την εχω ανοιχτη...(εκτος απο οταν κανω μαθημα βεβαια)
Εννοειται σαφως πως μπορω να κανω χωρις αυτην εαν ειμαι καπου με πολυ καλη παρεα...

(αφηστε που οταν υπαρχει εκει που ειμαι δεν μπορω να κοιμηθω χωρις να την εχω ανοιχτη...:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nefeli1970

Νεοφερμένος

Η nefeli1970 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Nαι αντέχω
αφού υπάρχει το pc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Χωρίς τηλεόραση εννοώντας να μην παρακολουθήσω το τι δείχνουν τα κανάλια ναι. Εδώ και τουλάχιστον 6-7 χρόνια. Χωρίς τηλεόραση γενικά όχι, αλλά μόνο για λόγους DVD και gaming.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
δεν αντέχω καθόλου χωρίς tv δεν την κλείνω ποτέ
βλέπω πρωινάδικα, ειδήσεις, σειρές ε όλα βασικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Κάποτε έβλεπα πολύ τηλεόραση από όταν απέκτησα το διαδίκτυο δεν βλέπω σχεδόν καθόλου. Αν δεν το είχα τότε σίγουρα θα έβλεπα ατέλείωτες ώρες αντίστοιχα με αυτές που κάθομαι μπροστά στην οθόνη του υπολογιστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Εμένα χάλασε η τηλεόραση που είχα στο δωμάτιο (πριν κανένα χρόνο) και από τότε δε βλέπω σχεδόν καθόλου. Βέβαια και πριν χαλάσει δεν έβλεπα πολύ, μόνο συγκεκριμένες εκπομπές ή σειρές που μου άρεσαν. Το κακό (ή καλό για μερικούς) είναι ότι δεν αντέχω να δω ειδήσεις, τουλάχιστον το πρώτο μισάωρο που έχουν 5-6 στα παράθυρα να φωνάζουν όλοι μαζί για ένα θέμα και ο παρουσιαστής να προσπαθεί να τους βάλει σε τάξη. Αφού δε δουλεύει αυτό το σύστημα δεν μπορούν να το αλλάξουν; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top