Αντιμετωπίζετε τεχνικά προβλήματα με το e-steki τις τελευταίες μέρες;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Σχετικά με τα avatars, το πρόβλημα δεν έχει λυθεί πλήρως αλλά υπάρχει τρόπος να ανεβάσετε διαφορετική εικόνα. Αυτό που πρέπει να κάνετε είναι να ανεβάσετε αρχείο σε μορφή .gif. Μορφές αρχείων όπως .jpeg και .png πιθανώς να μην υποστηρίζονται ακόμα. Μπορείτε απλά να μετατρέψετε την εικόνα που θέλετε σε αρχείο .gif και να την ανεβάσετε. (Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε ευχαρίστως να επικοινωνήσετε μαζί μας για να κάνουμε εμείς την μετατροπή!).
Λυπούμαστε για τα προβλήματα που ίσως υπάρχουν ακόμα αλλά οι τεχνικοί είναι ενήμεροι και κάνουν ό,τι μπορούν για να τα διορθώσουν :)

Εκ μέρους της ΟΔ,
methexys
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
Το πρόβλημα με τα avatars, ίσως μπορεί να λυθεί με τον ακόλουθο τρόπο:
Admin Control Panel > (πλευρική στήλη κάτω κάτω) Συντήρηση/ Maintenance > Update Counters > και τρέχετε το Rebuild Avatar Thumbnails και το Rebuild Custom Avatar Thumbnails
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zithos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 270 μηνύματα.
Κάποιο σοβαρό πρόβλημα έχει σίγουρα το chat δηλαδή είχε πάντα δεν είναι μόνο τωρινό, τα υπόλοιπα είναι όλα εντάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Το πρόβλημα με τα avatars, ίσως μπορεί να λυθεί με τον ακόλουθο τρόπο:
Admin Control Panel > (πλευρική στήλη κάτω κάτω) Συντήρηση/ Maintenance > Update Counters > και τρέχετε το Rebuild Avatar Thumbnails και το Rebuild Custom Avatar Thumbnails

Δεν μπορώ να βρω την "Συντήρηση" μπορείς να δώσεις κάποια εικόνα;;
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Δεν μπορώ να βρω την "Συντήρηση" μπορείς να δώσεις κάποια εικόνα;;
:)

Είναι φυσιολογικό, θα υπήρχε πρόβλημα αν μπορούσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Σερνεται σημερα το στεκι ή ειναι η ιδεα μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Οντως αργει να φορτωσει παρα πολυ η σελιδα,σε σημειο που περνα και 1 λεπτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinkman

Νεοφερμένος

Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
To tsat μετα τις 12 η ωρα δεν μπορει να μπει κανεις ποιος ο λογος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
το chat κάθε βράδυ 12-2 γίνεται VIP τα χουμε πει αυτά

in other news σταματήστε να κατεβάζετε τσόντες εκεί στο server καταντάει σπαστικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Φαντάζομαι έχει σχέση με το από πάνω. Όντως είναι σπαστικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uncensored

Νεοφερμένος

Η uncensored αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

Φαντάζομαι έχει σχέση με το από πάνω. Όντως είναι σπαστικό...


A το βγαζει κι σε αλλους; Νόμιζα μόνο σε μενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
καληνύχτα, το ίδιο πρόβλημα υπάρχει απ' το Σεπτέμβρη δε φτιάχτηκε και πιθανότατα δε πρόκειται να φτιαχτεί τουλάχισοτν όχι μέχρι να μείνουμε 15 άτομα εδώ μέσα.

για όποιον δε ξέρει να το κάνουμε νιανιά κάθε βράδυ τα μεσάνυχτα κλείνει 12-2 για χειμερινές ώρες και 12-3 για θερινές. έτσι και είσαι μεσα από πριν δηλαδή και για οποιοδήποτε λόγο βγεις ή σε πετάξει η μαλακία που έχει για afk buster δε σε αφήνει να ξανά μπεις.
τώρα στις 3 πάλι αν δεν έχετε πάει για ύπνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
δεν ξερω για 'τεχνικο προβλημα' ισως να ειναι και ο τροπος που εμφανιζεται στο laptop αλλα σε καθε σχεδον μνμ που εχω γραψει μου εμφανιζει απο κατω στην απαντηση (ειτε ειναι γρηγορη ειτε οχι) με λευκα γραμματα "Κρατα το"
wtf? κανω κτ λαθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
δεν ξερω για 'τεχνικο προβλημα' ισως να ειναι και ο τροπος που εμφανιζεται στο laptop αλλα σε καθε σχεδον μνμ που εχω γραψει μου εμφανιζει απο κατω στην απαντηση (ειτε ειναι γρηγορη ειτε οχι) με λευκα γραμματα "Κρατα το"
wtf? κανω κτ λαθος?

Δεν ξέρω αν έχει κάποια σχέση, αλλά έχω το extension του pinterest και όταν κάνω hover πάνω απο καποια εικόνα,μου βγάζει αυτό το κράτα το.Μήπως έχει κάποια σχέση? :worry: Έχεις το extension?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχει κάποια σχέση, αλλά έχω το extension του pinterest και όταν κάνω hover πάνω απο καποια εικόνα,μου βγάζει αυτό το κράτα το.Μήπως έχει κάποια σχέση? :worry: Έχεις το extension?
Τι είναι το extension του pinterest; Ρωτάω γιατί έχω προφίλ εκεί και το παρακολουθώ και το "κράτα το" το βλέπω κι εγώ κάποιες φορές.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Είναι αυτή η επέκταση που προσθέτεις στον browser σου,στο Google Chrome ας πούμε, και σου δινει την δυνατότητα να "κρατας" εικόνες, όταν πατάς πάνω τους δηλαδή εμφανίζεται αυτο το "Κράτα το" και τις αποθηκεύεις στο λογαριασμό σου στο pinterest.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχει κάποια σχέση, αλλά έχω το extension του pinterest και όταν κάνω hover πάνω απο καποια εικόνα,μου βγάζει αυτό το κράτα το.Μήπως έχει κάποια σχέση? :worry: Έχεις το extension?
true that!!!
τι στα κομματια εχει να κανει στο τελος του μνμ? anyway thanks- no dark powers involved
Κράτα το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
δεν ξερω για 'τεχνικο προβλημα' ισως να ειναι και ο τροπος που εμφανιζεται στο laptop αλλα σε καθε σχεδον μνμ που εχω γραψει μου εμφανιζει απο κατω στην απαντηση (ειτε ειναι γρηγορη ειτε οχι) με λευκα γραμματα "Κρατα το"
wtf? κανω κτ λαθος?

Όταν τα έλεγα εγώ σε άλλο θέμα με κοροϊδεύανε :P

Προσωρινή λύση είναι να κοπιάρεις το μήνυμα πριν πατήσεις καταχώρηση και αν αφού το ποστάρεις βγάζει το "κράτα το" με μια γρήγορη επεξεργασία κάνεις την αντικατάσταση. Εμένα πάντως πολλές φορές μου το βγάζει και στα πμ πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Όταν τα έλεγα εγώ σε άλλο θέμα με κοροϊδεύανε :P

Προσωρινή λύση είναι να κοπιάρεις το μήνυμα πριν πατήσεις καταχώρηση και αν αφού το ποστάρεις βγάζει το "κράτα το" με μια γρήγορη επεξεργασία κάνεις την αντικατάσταση. Εμένα πάντως πολλές φορές μου το βγάζει και στα πμ πλέον.

oke!
ευχαριστω!!
(ειναι ελαφρως creepy ειναι η αληθεια)
Κράτα το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
δοκιμάστε να απεςνεργοποιήσετε την html ( το κουμπάκι πανω δεξιά στην επεξεργασία ) και να δείτε αν εμφανίζει κάτι έτσι οπότε το σβηνετε επί τόπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top