Αντρικό φλερτ σε άντρες

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Κ να μην ήταν πως είσαι σίγουρη ότι είσαι του γούστου του ?
Μου είπε ότι είναι γκέι

Και του κανω ποσες φορες θα στην εχουν πέσει κοπέλες γιατί είσαι αρκετα ωραίος. Αααα ο φιλος ο Δημήτρης εχει τρελές ιστορίες να σου πει (και κανω νόημα στο φιλο μου να ερθει 😉).

Εε έρχεται ο φίλος μου μιλαμε λιγο και οι τρείς και μετα τους κανω Παω να βρω το επόμενο θύμα μου, κλείνω το μάτι και φεύγω ....
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μου είπε ότι είναι γκέι

Και του κανω ποσες φορες θα στην εχουν πέσει κοπέλες γιατί είσαι αρκετα ωραίος. Αααα ο φιλος ο Δημήτρης εχει τρελές ιστορίες να σου πει (και κανω νόημα στο φιλο μου να ερθει 😉).

Εε έρχεται ο φίλος μου μιλαμε λιγο και οι τρείς και μετα τους κανω Παω να βρω το επόμενο θύμα μου, κλείνω το μάτι και φεύγω ....
Aaaaaa
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,291 μηνύματα.
Καλά άμα σε κοιτάει επίμονα και δεν ανταποκρίνεσαι είτε γυναίκα ,άντρας, γκέι ,στρειτ ενοχλητικό λέγεται .
Στον Γιάννη απάνταγα, για τον Γιάννη μιλάμε.

Και δεν είπα να σε κοιτάει έτσι:

Searching Season 1 GIF by NETFLIX
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Καλά άμα σε κοιτάει επίμονα και δεν ανταποκρίνεσαι είτε γυναίκα ,άντρας, γκέι ,στρειτ ενοχλητικό λέγεται .
Καλά προφανώς εγώ αναφέρομαι σε άτομα που υπάρχει ένα στοιχειώδες ενδιαφέρον. Έστω κι αν είναι η ιδέα σου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ελπίζω κάποια στιγμή να απεμπλακούμε από τα κόμπλεξ που νιώθουμε και να πηγαίνουμε να μιλάμε, να φλερτάρουμε ευγενικά, να υπάρξει ζωντανή επικοινωνία και όχι μέσω των άθλιων σοσιαλ μιντια
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Καλά προφανώς εγώ αναφέρομαι σε άτομα που υπάρχει ένα στοιχειώδες ενδιαφέρον. Έστω κι αν είναι η ιδέα σου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ελπίζω κάποια στιγμή να απεμπλακούμε από τα κόμπλεξ που νιώθουμε και να πηγαίνουμε να μιλάμε, να φλερτάρουμε ευγενικά, να υπάρξει ζωντανή επικοινωνία και όχι μέσω των άθλιων σοσιαλ μιντια

Εγω αυτο κάνω φιλε απλα το κάνω σε γυναικες αν και δεν με βλέπω να το κάνω πολύ καιρό ακόμη γιατι ηδη έχω γνωρισει κάποια καλή περίπτωση και εχω αρχισει να βγαινω με αυτήν τώρα. Εννοειται εκτος σόσιαλ τη γνωρισα αυτή. Ειδωμεν.

Ειναι δυσκολο για τους γκέι γιατι δεν ξέρουν αν ο άλλος ειναι γκέι αν και εχει μαγαζια στο Γκάζι ειδικα για γκέι μπορούν να πάνε εκει.
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Εγω αυτο κάνω φιλε απλα το κάνω σε γυναικες αν και δεν με βλέπω να το κάνω πολύ καιρό ακόμη γιατι ηδη έχω γνωρισει κάποια καλή περίπτωση και εχω αρχισει να βγαινω με αυτήν τώρα. Εννοειται εκτος σόσιαλ τη γνωρισα αυτή. Ειδωμεν.

Ειναι δυσκολο για τους γκέι γιατι δεν ξέρουν αν ο άλλος ειναι γκέι αν και εχει μαγαζια στο Γκάζι ειδικα για γκέι μπορούν να πάνε εκει.
Μακάρι να μπορέσω και εγώ να γνωρίσω από κοντά κάποιον που να μου αρέσει και να του αρέσω. Αν και δυστυχώς δεν είμαι φουλ αισιόδοξος. Πάντως μπράβο για εσένα που το επεδίωξες εκτός σοσιαλ. Τώρα για το γκάζι το ξέρω αλλά εγώ μενω Θεσσαλονίκη και είναι λίγο χειρότερη η φάση από Αθήνα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Μακάρι να μπορέσω και εγώ να γνωρίσω από κοντά κάποιον που να μου αρέσει και να του αρέσω. Αν και δυστυχώς δεν είμαι φουλ αισιόδοξος. Πάντως μπράβο για εσένα που το επεδίωξες εκτός σοσιαλ. Τώρα για το γκάζι το ξέρω αλλά εγώ μενω Θεσσαλονίκη και είναι λίγο χειρότερη η φάση από Αθήνα

Εγω το κάνω χρόνια αυτο το σπόρ. Δεν βγήκα ξαφνικά ενα πρωί να κάνω τον ερωτύλο στους δρόμους. Με τη παροδο των χρονων γινεσαι καλός ειδικα αμα το γουστάρεις, ωριμάζει μέσα σου. Εγω λογω χαρακτηρα ειμαι εξωστρεφης οποτε ήρθε και κούμπωσε ακομη περισσότερο. Οταν οι άλλοι κοροιδευανε και λέγανε και τι πας να κάνεις... και εχεις βγάλει θεωριες για να βαυκαλιζεσαι και εισαι καλησπεράκιας κτλπ εγω το δουλευα χωρις να πτοούμαι και εχω φτάσει σε ένα σημειο που ανα πάσα στιγμή μπορώ να λύσω το προβλημα της μοναξιάς. Με το καλησπέρα έχω ριξει γυναίκα.... μετα μου ειπε οτι ξεχωρισα επειδη ήμουν απλός και οχι επιτηδευμένος. Αυτο ερχεται με το καιρό οποτε για να εισαι τοσο άνετος η άλλη σε βλέπει γοητευτικό. Ο τονος της φωνης η χαλαροτητα της κινησης και ολα αυτα για οσους ξέρουν ειναι τα πιο βασικά σε ενα φλέρτ καθως εκεινη τη στιγμη παρουσιάζεις τον εαυτο σου.... και κρινεσαι επιτοπου. Ποια σοσιαλ μιντια ; δεν μ αρεσει να κρύβομαι.

Εκτος του κόμπλεξ που ειπες πιο πάνω οι ανθρωποι και ειδικα οι άντρες βασανιζονται και απο ανασφάλειες οτι δεν θα βρουν άλλη γυναικα αμα χωρίσουν... αυτο ειναι και το χειροτερο.

Και αν κάποιος νομιζει οτι δεν ειναι ωραίος υπάρχει τροπος να γινει καλυτερος.... να αρχισει να φροντιζει τον εαυτο του να κανει ενα ωραιο κουρεμα , να ψωνισει ωραια καινουργια ρούχα , να πάει γυμναστηριο κτλπ κτλπ φτάνει πιά η κλαψα και η ηττοπάθεια. Μπορεις να κάνεις τα πάντα αρκει να το πιστέψεις. Οι περισσοτεροι αντρες που παραδοσιακα αποτυγχανουν στο φλέρτ ειναι εκεινοι που δεν έχουν σωστές σκέψεις για το φλέρτ.

Τις προάλλες μου λέει ενας φιλος... πάμε λεει να κάνω πέσιμο... ετσι στο ξαφνικο του ηρθε κ τι εκανε πηγε κ προτεινε να κεράσει κάποιες στο ξεκάρφωτο.... εφαγε ακυρο... αυτα δεν γινονται έτσι. Ειχε εμενα διπλα του λεω μη πας δεν ειναι η καταλληλη στιγμή. Δεν ακουσε έφαγε τα μούτρα του.

Σηκωθηκε ξαφνικα ενα πρωι.... πάμε να κάνω φλέρτ εδω και τώρα. Δεν υπάρχει συνέπεια και σταθεροτητα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top