Απολαύσεις ζωής!

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,060 μηνύματα.
Οι απολαύσεις της ζωής είναι τρεις (3) :
Ένα τσιγάρο πριν και ένα τσιγάρο μετά.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
1)Σεξ
1)Πανεπιστημιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Οι απολαύσεις της ζωής είναι τρεις (3) :
Ένα τσιγάρο πριν και ένα τσιγάρο μετά.



Κύριε, κύριε, ξεχνάτε το καλό φαγητό:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.
κόκκινο κρασί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grape

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
...Να έχουμε την ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
για να μπορούμε να απολαμβάνουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Ποτό - Τσιγάρο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.
Φραπεδιαααααααααά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,235 μηνύματα.

Ο χορός...cheek to cheek:redface::redface::redface::redface:
Αλλωστε ο χορός είναι η κάθετη έκφραση μιας οριζόντιας επιθυμίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,575 μηνύματα.
Καφές αλκοόλ μουσική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.
Να εισπνέεις καθαρό αέρα.
Να φυσάς σαπουνόφουσκες αναβιώνοντας την παιδική σου ηλικία ^_^
Να κερδίζεις κάτι με την αξία σου και με καθαρή συνείδηση.
Ξέρω για πολλούς δεν είναι, αλλά για μένα τα ύψη είναι απόλαυση.
Random αποδράσεις με την παρέα σου σε άκυρες ώρες :D
Αργό ψάξιμο στα ράφια της βιβλιοθήκης <3
κ.α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
-ο καφές το πρωί..:yawn: και το youtube να παίζει

-οι συναυλίες το καλοκαίρι..:clapup:

-οι καλοκαιρινές βροχές..όταν έχει 38 βαθμούς όλες τις προηγούμενες μέρες και ξαφνικά αρχίζει να βρέχει καρέκλες..και εσύ είσαι έξω χωρίς ομπρέλα...:redface:

-το παγωτό με γεύση καραμέλα :happy:

-οι βόλτες με την παρέα μου στην αθήνα..μέχρι να νυχτώσει..και να αρχίσουν να περνάνε τα πρώτα τρένα του ηλεκτρικού στις 5 το πρωί..γεμάτα από κόσμο που πάει για δουλειά :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,954 μηνύματα.
Οταν εχω στρεσαριστει σε καποια φαση, απολαμβανω την μοναχικοτητα μου. Μου αρεσει να κανω πραματα μονη χωρις να βλεπω και να ακουω Κανεναν! Ειναι μια απο τις απολαυσεις της ζωης μου, εχω κι αλλες που εχω κατα καιρους γραψει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
τοσο μεγαλες απολαυσεισ ειναι πια ο καφες το τσιγαρο κ το παρανομο σεξ

ποσο πιο ρηχη μπορει να γινει η μικροαστικη σας νοοτροπια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,019 μηνύματα.
1)σοκολάτα
2)σοκολάτα
3)φουντούνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,019 μηνύματα.
4)σοκολάτα κρύα
5) πατατες τηγανιτες
6) κορμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.
σουβλάκι(πίτα)
έχω να φάω 3-4 μήνες και από τη στιγμή σκέφτηκα πως το φτιάχνουν στην ταβέρνα απέναντι από όπου θα μείνω για τις διακοπές,μου τρέχουν τα σάλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,019 μηνύματα.
7)σουβλάκι
8 )καρμπονάρα
9)γιουβέτσι

10)lacta
11)lila pause
12)kit kat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
βόλτες με το αυτοκίνητο τα καλοκαιρινά βραδάκια
σουφλέ το χειμώνα
το χαμόγελό του
ποδήλατο το βράδυ
μπασκετ-οk αγάπη μεγάλη
καλή θέα
αλμυρή κρέπα
μουσική
καλή καφετέρια-καλή παρέα(επιβάλλεται)
βραδινός ύπνος μετά από ντούζ
ταινίες στο θερινό μας
Αυτά νομίζω..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,019 μηνύματα.
13)μουσικη
14)υπνος
15)θαλασσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top