Απορία...

dragonfly-kishar

Νεοφερμένος

Η dragonfly-kishar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Web designer και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
:)
Η έξυπνη που αναφέρεσαι ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ!!!
Δεν θα σχολιάσω τα όσα λες γιατί ΔΕΝ σε ΞΕΡΩ....το ΙΔΙΟ θα ήθελα να κάνεις και συ...ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ γι΄αυτό θα σε παρακαλούσα να μην ξανααναφερθείς στο άτομό μου!!!
Αυτοί που με ξέρουν και με παρακολουθούν στο φόρουμ εδώ και μήνες....ΜΟΝΟ σ΄αυτούς δίνω το δικαίωμα να με κρίνουν

Μόνη σου κάνεις την αυτοκριτική σου, εγώ δεν αναφέρθηκα σε ονόματα. Τώρα το πόσοι μυγιάζονται... δες το από μόνη σου σε όσους απάντησαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeta

Νεοφερμένος

Η zeta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Συγνώμη κάτι δεν κατάλαβα. Τί ακριβώς καταστρέφουμε? Ποιό είναι το διακύβευμα? Και πώς είναι δυνατόν να καταστρέφεται κάτι επειδή μερικές κοπελιές κάνουν γούτσου -γούτσου στα γατάκια? Μήπως πρέπει να είμαστε λίγο πιο cool?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonfly-kishar

Νεοφερμένος

Η dragonfly-kishar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Web designer και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Η μπηχτή ήταν σαφέστατη και, όχι, δεν επιτρέπεται. Δες και τον κανόνα #1. Θα παρακαλέσω να μην αρχίσει τώρα συζήτηση του τύπου "είπες - όχι δεν είπα".
Κατά τ' άλλα, γράφε ό,τι θέλεις, αλλά με ήπιο τόνο.


Ruko? εγώ θα προσπαθώ να ξεστραβώσω κανέναν μπας και ασχοληθεί με τίποτα σοβαρό, κάτι που οι διαχεριστές δε κάνετε και εσύ προσπάθησε να μου μιλάς με κανόνες του φόρουμ. Θεωρείς ότι μιλάμε σε ίδια levels?

Αντί να χαίρεσαι που σε βγάζω από τη δύσκολη θέση να τσακώνεσαι και να χαλάς τις φιλίες σου εδώ μέσα, εφόσον εμένα δε με ενδιαφέρει κάτι τέτοιο, μου τη λες που ειρωνεύομαι τον κανένα και που απλά οι κύρίες ταυτίστηκαν με το πρόσωπο που αναφέρω?

Μαρίνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Και έρχεται μία έξυπνη και καμαρώνει που βάζει τη γάτα της να γεννάει και "φροντίζει της γάτες της γειτονιάς".
Μαρίνα


Σε μένα αναφέρεσαι και το ξέρεις.....βλέπετε εδώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Ruko? εγώ θα προσπαθώ να ξεστραβώσω κανέναν μπας και ασχοληθεί με τίποτα σοβαρό, κάτι που οι διαχεριστές δε κάνετε και εσύ προσπάθησε να μου μιλάς με κανόνες του φόρουμ. Θεωρείς ότι μιλάμε σε ίδια levels?

Αντί να χαίρεσαι που σε βγάζω από τη δύσκολη θέση να τσακώνεσαι και να χαλάς τις φιλίες σου εδώ μέσα, εφόσον εμένα δε με ενδιαφέρει κάτι τέτοιο, μου τη λες που ειρωνεύομαι τον κανένα και που απλά οι κύρίες ταυτίστηκαν με το πρόσωπο που αναφέρω?

Μαρίνα

Σε ευχαριστώ για τη βοήθεια, αλλά δεν τη χρειάζομαι. Ο ρόλος των διαχειριστών δεν είναι να ξεστραβώνουν, αλλά να φροντίζουν για την τήρηση των κανόνων και να αντιμετωπίζουν προβληματικούς χρήστες. End of story.

Αυτή είναι η δεύτερη προειδοποίηση που σου γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeta

Νεοφερμένος

Η zeta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Σε μένα αναφέρεσαι και το ξέρεις.....βλέπετε εδώ!!!
Ok, τότε υπέδειξε μας τί θεωρείς σοβαρό & άσε την κριτική. Μπορεί έτσι να κερδίσεις συμμαχους, και τότε θα ειναι καλύτερα για τα ζωάκια. Με την κριτική, δεν το πας πολύ μακριά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeta

Νεοφερμένος

Η zeta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ok, τότε υπέδειξε μας τί θεωρείς σοβαρό & άσε την κριτική. Μπορεί έτσι να κερδίσεις συμμαχους, και τότε θα ειναι καλύτερα για τα ζωάκια. Με την κριτική, δεν το πας πολύ μακριά
Λάθος επισύναψη. Στο μήνυμα της Dragonfly αναφερόμουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonfly-kishar

Νεοφερμένος

Η dragonfly-kishar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Web designer και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Συγνώμη κάτι δεν κατάλαβα. Τί ακριβώς καταστρέφουμε? Ποιό είναι το διακύβευμα? Και πώς είναι δυνατόν να καταστρέφεται κάτι επειδή μερικές κοπελιές κάνουν γούτσου -γούτσου στα γατάκια? Μήπως πρέπει να είμαστε λίγο πιο cool?


Επιχειρήματα ζητήθηκαν, επιχειρήματα έθεσα. Αν διαβάσεις λίγο πιο λεπτομερώς και θα καταλάβεις. Όταν λέω ότι οι οικογένειες που θα πάρουν ένα από τα γατάκια της κυρίας γατόφιλης τάδε, θα μπορούσαν να πάρουν τα γατάκια της καθόλου γατόφιλης γειτονιάς τάδε, δεν είναι επιχείρημα?

Μαρίνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonfly-kishar

Νεοφερμένος

Η dragonfly-kishar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Web designer και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ok, τότε υπέδειξε μας τί θεωρείς σοβαρό & άσε την κριτική. Μπορεί έτσι να κερδίσεις συμμαχους, και τότε θα ειναι καλύτερα για τα ζωάκια. Με την κριτική, δεν το πας πολύ μακριά


1. Να φιλοξενήσεις ένα γατάκι και να του βρεις σπίτι και μετά να φιλοξενήσεις άλλο μέχρι να του βρεις σπίτι.
2. Να στειρώσεις τη γάτα σου.
3. Να μη στειρώσεις τη γάτα σου αλλά να μη τη ζευγαρώνεις.
4. Να προωθείς τα αδέσποτα γατάκια αντί των σπιτικών ώστε όλοι να σε ακολουθήσουν.
5. Να ψαχτείς για τις γατοασθένειες ώστε να μπορέσεις να βοηθήσεις σε βάθος τις γάτες τις γειτονιάς σου γιατί δε χρειάζονται τα αποφάγια κανενός αλλά ιατρική περίθαλψη.

Μαρίνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sia

Νεοφερμένος

Ο Sia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
το θέμα Raisa νομίζω ότι δεν είναι σε ποιον αναφέρεται... η μήπως το δικό σου αυτό είναι?? δημόσιο φορυμ είναι , ονόματα δεν είδα κάπου, οπότε????

βλέπω ότι από όσα λέγονται κάποιοι κολλάνε στις ειρωνείες,, να ένας λόγος που επανειλημμένα ζητάτε επιχειρήματα , γιατί πολύ απλά δεν τα βλέπετε. και από ότι βλέπω ακόμα επιχειρήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Γεια σου dragonfly... το Σάββατο θα πάμε κάπου... με κάποιες κοπέλες.....σε ενδιαφέρει να έρθεις????:)
θα πάμε σε ενα Καταφύγιο... αν θέλεις στείλε μου πμ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonfly-kishar

Νεοφερμένος

Η dragonfly-kishar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Web designer και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ για τη βοήθεια, αλλά δεν τη χρειάζομαι. Ο ρόλος των διαχειριστών δεν είναι να ξεστραβώνουν, αλλά να φροντίζουν για την τήρηση των κανόνων και να αντιμετωπίζουν προβληματικούς χρήστες. End of story.

Αυτή είναι η δεύτερη προειδοποίηση που σου γίνεται.


Μάλλον καλή μου δε ξέρεις από διαχείριση. Με τις προειδοποιήσεις δε κάνεις δουλειά... κάνε με ban να δω πόσο θα χαρείς, αλλά δεν έχω προσβάλλει κανενός τη τιμή και την υπόλειψη. Μιλάω για νοοτροπία ατόμων και όχι για άτομα συγκεκριμένα.

Μαρίνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeta

Νεοφερμένος

Η zeta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Μήπως (λέω μήπως) θα έπρεπε να γίνει παράλληλα & μια προσπάθεια να μειωθούν οι μη γατόφιλες γειτονιές? Σε μια πόλη που σιγά σιγά εμφανίζονται στους δρόμους συμπαθή τρωκτικά (με τα μάτια μου είδα ένα στην Πανόρμου) αυτό θα πρέπει να αποτελέσει προτεραιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
εγώ θα προσπαθώ να ξεστραβώσω κανέναν μπας και ασχοληθεί με τίποτα σοβαρό, κάτι που οι διαχεριστές δε κάνετε
Μαρίνα, θα σε παρακαλέσω κι εγώ με τη σειρά μου να κατεβάσεις τους τόνους. Το εριστικό και ειρωνικό ύφος σου δεν προάγει τη συζήτηση.

Το MyCat δεν είναι ο άμβωνας από τον οποίο θα "ξεστραβώσεις" αυτούς που δεν συμφωνούν μαζί σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Όταν δε μπορείς να κάνεις όλα αυτά, τότε μην πολλαπλασιάζεις το πρόβλημα, γιατί εμείς βουλώνουμε μια τρύπα και άλλοι ανοίγουν 100 με τη ζωοφιλία τους.

Και να απαντήσω και αυτό για το άλλο σχόλιο που έγινε, δε θεωρώ τον εαυτό μου φιλόζωη, ούτε ιδιαίτερα ζωόφιλη. Απλά απαιτώ να μην καταστρέφετε οτιδήποτε άλλοι προσπαθούν να φτιάξουν. Και είναι δικαίωμα μου να το απαιτώ με θράσσος, όσο και εσείς αντίστοιχα καταστρέφετε αυτό που άλλοι φτιάχνουν, με θράσσος.

Μαρίνα
Με συγχωρείς,αλλά δε σου κατέστρεψε κανείς τίποτα.Αν θεωρείς επίδειξη ζωοφιλίας μόνο τη στείρωση,λυπάμει,αλλά έχω λίγο πιο διευρυμένο σκεπτικό και για μένα περιλαμβάνει πολλά άλλα σαν έννοια και σαν δράση.Ωραίο και το θράσος,αν σε βγάζει κάπου συνέχισε,εγώ προτιμώ να πορεύομαι με θετική ενέργεια,γούτσου γούτσου στα γατάκια που βλέπω στις αγγελίες και θεωρώ ευχάριστο να στείλω μια θετική σκέψη,και αισιοδοξία.Όσο για το ποιοι μυγιάστηκαν,μην το κάνετε θέμα βρε,κυκλοφορούν πολλές και λογιών λογιών μύγες,είναι και καλοκαίρι!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonfly-kishar

Νεοφερμένος

Η dragonfly-kishar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Web designer και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Γεια σου dragonfly... το Σάββατο θα πάμε κάπου... με κάποιες κοπέλες.....σε ενδιαφέρει να έρθεις????:)
θα πάμε σε ενα Καταφύγιο... αν θέλεις στείλε μου πμ)


Όχι σε ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonfly-kishar

Νεοφερμένος

Η dragonfly-kishar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Web designer και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μαρίνα, θα σε παρακαλέσω κι εγώ με τη σειρά μου να κατεβάσεις τους τόνους. Το εριστικό και ειρωνικό ύφος σου δεν προάγει τη συζήτηση.

Το MyCat δεν είναι ο άμβωνας από τον οποίο θα "ξεστραβώσεις" αυτούς που δεν συμφωνούν μαζί σου.

Τότε μη ζητάτε επιχειρήματα. Απλά δε θέλετε να αλλάξετε κάτι στον ιστότοπο σας, αλλά μη παραμυθιάζετε τον κόσμο ότι "πείτε τους λόγους για τους οποίους θα έπρεπε να αλλάξει".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeta

Νεοφερμένος

Η zeta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ΟK, εγω τα κάνω όλα αυτά & δεν ταίζω τις γάτες αποφάγια αλλά δικό τους γεύμα (ξηρά τροφή + κονσέρβες) -βέβαια όταν τους δίνω αποφάγια ενίοτε γίνεται τρελλό πάρτυ. Απαγορεύεται να ενδιαφέρομαι και για τα γατάκια που γεννήθηκαν σε σπίτι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeta

Νεοφερμένος

Η zeta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Πες μου μερικά παραπάνω. Μπορεί να μπορώ να έρθω εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Πες μου μερικά παραπάνω. Μπορεί να μπορώ να έρθω εγώ...

Εμένα λες ΖΕΤΑ??? :redface::redface::redface::redface:
γιατί θα πλακωθώ πάλι????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
και δεν ανέφερα ούτε το ¨παιδί¨μου..... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
θα σου στείλω πμ... :happy::happy::happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top