Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
1. ναι
2.το + σημαινει πως αυτα τα ατομα ειναι φιλοι σου,βρισκονται δηλ στη λιστα των φιλων σου..
το αλλο δεν καταλαβα τι εννοεις..

εντιτ..μαλλον εννοεις τα μελη που βλεπουν εκεινη την ωρα το ιδιο θεμα μαζι σου και εχουν+
αν ναι το ιδιο σημαινει οχι οτι απαντουν στο θεμα
ok αυτο εννοουσα ευχαριστω:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Κοίταξα όσα post μπόρεσα (είναι μεγάλο το thread :P) αλλά δεν βρήκα κάτι.

Ας ρωτήσω λοιπόν : Γιατί σε μερικά subforum όπως η "Τεχνολογία" και "Χαλαρή Κουβέντα" εμφανίζεται η υπογραφή μου και σε άλλα (π.χ "Σχολές") όχι ;

Είναι ρύθμιση του server ή δική μου ;

:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Χμμ κι όμως ήταν από τις πρώτες απαντήσεις στο θέμα. :P

Όπως και να 'χει, οι υπογραφές εμφανίζονται μόνο στο ''Γενικά και αόριστα'' και στα subforums του (Χαλαρή κουβέντα, Διασκέδαση), στο ''Τεχνολογία'', στο ''Εξωσχολικές Δραστηριότητες'', στο ''Δημιουργίες Μελών'' και στο ''Εκτός Θέματος''. Ελπίζω να μην παρέλειψα κανένα. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Χμμ κι όμως ήταν από τις πρώτες απαντήσεις στο θέμα. :P

Έχεις δίκιο... Εγώ είμαι ανάποδος, από το τέλος κοίταγα :P

My mistake...

thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Το κατάστημα θα κλείσει για διακοπες?



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Καλά ντε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μπορει να μου εξηγηση καποιοσ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΘΕΤΗΣΗ [ευχαριστω]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Δες εδώ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
τι εννοει οταν λεει λογαριασμο???/αφου δεν πληρωνουμε:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
λογαριασμος=account.
αυτο που χρησιμοποιεις για να γραφεις στο ischool ειναι ο λογαριασμος σου στο ischool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
χμμμ..thanks για την απαντηση:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
παιδια πως μπορω να βαλω avatar και πραγματικο ονομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ρυθμισεις-επεξεργασια αβαταρ/προφιλ αντιστοιχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Χμμ κι όμως ήταν από τις πρώτες απαντήσεις στο θέμα. :P

Όπως και να 'χει, οι υπογραφές εμφανίζονται μόνο στο ''Γενικά και αόριστα'' και στα subforums του (Χαλαρή κουβέντα, Διασκέδαση), στο ''Τεχνολογία'', στο ''Εξωσχολικές Δραστηριότητες'', στο ''Δημιουργίες Μελών'' και στο ''Εκτός Θέματος''. Ελπίζω να μην παρέλειψα κανένα. :xixi:
Γιατι :s ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τι γιατί; Μα δεν υπάρχει λόγος να εμφανίζονται στα forums που απαντώνται απορίες σχετικές με μαθήματα/σχολές κ.λπ. Δε θα 'ταν ωραίο και εικονικά. Ίσα ίσα που θα ήταν και κουραστικό. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Θα διαφωνισω :p Γενικα εχει πολλες παραξενιες το φορουμ :p σε συγκριση με τα περισσοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου φαίνεται φυσιολογικότατο.Και στα forum που είναι σχετικά με μαθήματα δεν εμφανίζονται γιατί είναι και πιο σοβαρά τα θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Θα διαφωνισω Γενικα εχει πολλες παραξενιες το φορουμ σε συγκριση με τα περισσοτερα

Να διαφωνήσεις εντάξει. Να διαφωνήσεις μάλιστα όσο θέλεις. Όμως πρόσεξε αυτό να μη γίνεται συνέχεια απλά για να διαφωνείς. Γιατί, εγώ τουλάχιστον, δε βλέπω την πιθανή χρησιμότητα, που εσύ βλέπεις, των υπογραφών σε forums αντικειμένου σχολικού. Αντίθετα στη Διασκέδαση και στη Χαλαρή, μη σου πω πως επιβάλλονται (πάντα όπως το βλέπω εγώ). :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Εγω γενικα δεν βλεπω καμια χρησιμοτητα αλλα αφου αυτην η δυνατοτητα ειναι διαθεσιμη σε καποιες κατηγοριες του φορουμ γιατι να μην ειναι παντου ?
Δεν νομιζω πως προκαλει καποια συγχυση ή ειναι κουραστικο ή κατι αλλο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top