Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Αχεμ αχεμ.
Ειναι απλως ο αριθμος των posts που εχεις κανει.:Ρ
Και δεν παιζει και κανεναν ρολο βασικα.
Α, και αποκλειεται χθες να ηταν 91 και σημερα 67.
Ειναι πρακτικα αδυνατο, απλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Δεν μπορείς να δημιουργήσεις ένα θέμα που ήδη υπάρχει.
(Μάλλον, μπορείς αλλά θα κλειδωθεί)
Σε ποιο αναφέρεσαι όμως; Ίσως μπορούμε να σε βοηθήσουμε. :)
πώς να σου το εξηγήσω...είμαι και καινούρια και δεν ξέρω από αυτά!εκεί που λέει δημοσιεύσεις και λέει όλα τα θέματα που αφορούν γυμνάσιο λύκειο και τετοια..θέλω να φτιάξω και εγώ ένα δικό μου!!δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Είναι ο αριθμός μηνυμάτων σου. Μπορεί να μειώθηκε επειδή σε κάποια θέματα ήσουν off-topic.
Υ.Γ. Ας μεταφερθεί το θέμα στο "Απορίες που αφορούν το site" αν χρειάζεται περαιτέρω ανάλυση.
Μάλλον αυτό είναι!!
-----------------------------------------
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Αχεμ αχεμ.
Ειναι απλως ο αριθμος των posts που εχεις κανει.:Ρ
Και δεν παιζει και κανεναν ρολο βασικα.
Α, και αποκλειεται χθες να ηταν 91 και σημερα 67.
Ειναι πρακτικα αδυνατο, απλα.

αν διαγραφουν τα μηνυματα ισως κατεβαινει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ναι!!Αυτό έχει γίνει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις 30 μερες εγγραφης και 150 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Δεν νομίζω.Απλά πας εκεί που λέει νέο θλεμα και ανοίγεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
πώς να σου το εξηγήσω...είμαι και καινούρια και δεν ξέρω από αυτά!εκεί που λέει δημοσιεύσεις και λέει όλα τα θέματα που αφορούν γυμνάσιο λύκειο και τετοια..θέλω να φτιάξω και εγώ ένα δικό μου!!δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις!:(

Απ' ότι βλέπω είσαι μαθήτρια Λυκείου. Αν θέλεις να φτιάξεις ένα θέμα που αφορά τη Β' Λυκείου (https://www.ischool.gr/forumdisplay.php?f=5) θα επιλέξεις την κατεύθυνσή σου αν το επιθυμείς:
Για Θετική & Τεχνολογική: https://www.ischool.gr/forumdisplay.php?f=23
Για Θεωρητική: https://www.ischool.gr/forumdisplay.php?f=24
Για Γενική Παιδεία: https://www.ischool.gr/forumdisplay.php?f=53.

Στη συνέχεια θα πατήσεις το κόκκινο κουμπάκι "Νέο θέμα" πάνω αριστερά .
(1) Από το πεδίο "Περιεχόμενο" μπορείς να επιλέξεις μάθημα.
(2) Στο πεδίο τίτλο πληκτρολογείς τον επιθυμητό τίτλο.
(3) Και στο πεδίο κειμένου πληκτρολογείς.

Αφού ολοκληρώσεις πατάς την "Υποβολή νέου θέματος" και τελείωσες!:)

Ελπίζω να ήταν κατανοητά. Αν όχι πες μου να σου ανεβάσω εικόνες με τη διαδικασία βήμα- βήμα.

Υ.Γ. Καλώς όρισες.:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Αφού ολοκληρώσεις πατάς την "Υποβολή νέου θέματος" και τελείωσες!:)

Ελπίζω να ήταν κατανοητά. Αν όχι πες μου να σου ανεβάσω εικόνες με τη διαδικασία βήμα- βήμα.

Υ.Γ. Καλώς όρισες.:):)
σε ευχαριστω παρα παρα παρα πολυυ!!!δεν ηθελα για λυκειο αλλα για ξενες γλωσσες!!!το βρηκα παντος!!!ευχαριστω για το καλωσορισμα και για τις συμβουλες σου!!!! :thanks::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
σε ευχαριστω παρα παρα παρα πολυυ!!!δεν ηθελα για λυκειο αλλα για ξενες γλωσσες!!!το βρηκα παντος!!!ευχαριστω για το καλωσορισμα και για τις συμβουλες σου!!!! :thanks::)

Να 'σαι καλά.
Καλώς όρισες και πάλι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Άμα έχεις αθέτηση δεν φαίνεται η υπογραφή σου και δεν μπορεις να βαλεις δικο σου avatar ; :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Αυτές είναι οι επιπτώσεις ενός συγκεκριμένου ποσοστού αθετήσεων αν δεν κάνω λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Για την ακρίβεια, αν ξεπεράσεις ένα το ποσό των 40 βαθμών σε αθετήσεις, δεν προβάλλεται η υπογραφή ή το άβατάρ σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Εγώ έχω 20% αλλα δεν φαινεται η υπογραφη μου. :what:(ξέρω ότι εμφανίζεται μόνο σε συγκεκριμένα sections)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Επιμηθέα, έχουμε αναπαράγει το πρόβλημα απλά προσπαθούμε να βρούμε λίγο χρόνο έτσι ώστε να ανακαλύψουμε την αιτία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aoristos

Νεοφερμένος

Ο Κίμωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Προσπαθω να βαλω μια εικονα σαν avatar αλλα δε φαινεται.Εννοω ειναι 120Χ120 ,στο προφιλ μου στις ρυθμισεις φαινεται αλλα στα ποστ ,δε φαινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Αυτό οφείλεται στον αριθμό μηνυμάτων σου. Μετά τη συμπλήρωση των 150 θα μπορείς να επιλέξεις δικό σου.
Υπάρχει συλλογή και έτοιμων avatars αν θέλεις κάποιο από τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Προτεινω την δημιουργια ενος ακομα subforum στο γενικα και αοριστα,με τιτλο 'Fan clubs',οπου ο καθενας μπορει να δημιουργει ενα fan club για ενα αγαπημενο του αντικειμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Μα ναι, μόνο σε ορισμένα subfora εμφανίζεται. Στο Γενικά & Αόριστα, τη Διασκέδαση και τη Χαλαρή Κουβέντα. Δεν ξέρω αν μου ξέφυγε κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Δε ρώτησε αυτό. :p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top