Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Κάτι άλλο .... μερικές τριχούλες ανάμεσα στα φρύδια ενοχλούν τις γυναίκες; Και μη μου πείτε περι τσιμπιδακιου γιατί θα γίνουν ακόμα περισσότερες... ίσως κάποια άλλη λύση.... ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tsus:
Κάτι άλλο .... μερικές τριχούλες ανάμεσα στα φρύδια ενοχλούν τις γυναίκες; Και μη μου πείτε περι τσιμπιδακιου γιατί θα γίνουν ακόμα περισσότερες... ίσως κάποια άλλη λύση.... ;;;;

Οπως ριχνεις την ξουρα βαλε και λιγο αφρο αναμεσα στα φρυδια... τι αλλο(εκτος απο μονιμη αποτριχωση)
Αν και δεν βρισκω τον λογο, δεν νομιζω να το περνουν με κακο ματι οι γυναικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
το τσιμπιδακι δεν πολλαπλασιαζει τις τριχες στα φρυδια, φρικαλεο λαθος, ξαδερφη αισθητικος και με ενημερωσε. Μονο το ξυραφι δυναμωνει και πιθανον πολλαπλασιαζει το τριχωτο της επιφανειας της επιδερμιδας.
Οποτε ή τσιμπιδακι ή λειζερ ή αποτριχωτικη κρεμα (δεν ενδεικνυται). Εγω με το τσιμπιδακι μια φορά, μια χαρα τα καθαριζω τα φρυδια μου, μια φορά την βδομαδα περιπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
προσδίδει όμως στιλ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SeCtoR

Νεοφερμένος

Ο SeCtoR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγω ειμαι πολυ τριχωτος παντου σε ολο μου το σωμα,δεν τις εχω ξυρισει ποτε αλλα τις ειχα αραιωσει μια μερα με ψαλιδι επειδη ειχα προβλημα με το μποξερακι και επειδη ζεσταινομαι για να νιωθω πιο ανετα,παντως προτιμω την ευαισθητη περιοχη της γυναικας αξυριστη,βεβαια μονο εκεινη την περιοχη στο υπολοιπο σωμα αποτριχωση οπωσδηποτε,ο ανδρας ειναι διαφορετικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Ως γυναίκα μου έχουν τύχει και οι τρείς περιπτώσεις! Πιστεύω πως ένα συμαζεματάκι κ΄τι σαν κούρεμα πχ είναι ότι καλύτερο! Καί ο άντρας νιώθει πιό άνετος και πιο καθαρός και αποφεύεγει την φαγουρα που αναφερει ο Valder αλλά και για μια γυναίκα είναι ότι πιο ευχάριστο. Γιατί όπως και να το κάνουμε καλό το ξυρισμένο αλλά 1)αν είναι φρεσκοξυρισμένο μπορεί να παίζει κώψιμο( άρα και έυκολότερη μετάδωση ΣΜΝ) 2) Αν δεν είναι της ίδιας ημέρας είναι εκνευριστικό γιατί τσιμπάει αλλά ακι γιατί πολλές φορές ερεθίζεται το δέρμα και έχεις ένα π..αρι μες στα σπιράκια μπλιάχ!:blink: :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
:clapup: Για τις γυναίκες ναι ναι ναι!!!;) ;)
Δεν υπάρχει τίποτα πιο καλαίσθητο και πιό υγειηνό για μια γυναίκα από την ολική αποτρίχωση της περιοχής!
Αν δεν πιστευετε πως είναι ότι πιο υγειηνό ρωτήστε ένα γιατρό χειρούργο και ακόμα καλύτερα ένα γυναικολόγο! Μην ξεχνάτε κυριές μου πως είτε για γένα είτε για κάποια επέμβαση σε ξυρίζουν κι αυτό όχι γιατί έχουν βίτσια οι άνθρωποι και γουστάρουν να χαζεύουν τη περιοχή!Όχι απλά οι τρίχες είναι η καλύερη φωλιά για κάθε μικροοργανισμό!
Άσε που δεν υπάρχει άντρας που να μην καυλώνει με το θέαμα ή την υφή αυτού! :clapup: (βασικός λόγος αποφυγής στοματικού έρωτα από έναν άντρα είναι η αξύριστη περιοχή!) :hmm: Αν δεν πειστήκατε ακόμα... εσείς χάνετε κορίτσια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemeng

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chemeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Συμφωνώ με την προλαλήσασα όσον αφορά το θέμα των γυναικών!!! Απόλυτη συμφωνία όμως!
Τώρα, όσον αφορά το ανδρικό, να πω ότι λόγω τριχοφυΐας μεγαλύτερης από τις γυναίκες, το εντελώς ξυρισμένο είναι άβολο (υπερβολική φαγούρα απ'ότι μου έχουν πει). Το καλύτερο είναι να το περιποιούμαστε λίγο, ώστε ούτε η γυναίκα να έχει "πρόβλημα" αλλά ούτε και εμείς να ξυνόμαστε σαν τα σκυλιά. :P
Παν (χιλιο)μετρον άριστο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Συμφωνώ με την προλαλήσασα όσον αφορά το θέμα των γυναικών!!! Απόλυτη συμφωνία όμως!
Τώρα, όσον αφορά το ανδρικό, να πω ότι λόγω τριχοφυΐας μεγαλύτερης από τις γυναίκες, το εντελώς ξυρισμένο είναι άβολο (υπερβολική φαγούρα απ'ότι μου έχουν πει). Το καλύτερο είναι να το περιποιούμαστε λίγο, ώστε ούτε η γυναίκα να έχει "πρόβλημα" αλλά ούτε και εμείς να ξυνόμαστε σαν τα σκυλιά. :P
Παν (χιλιο)μετρον άριστο....

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
αποφεύγει την φαγουρα που αναφερει ο Valder

Αυτό το είπα όταν δεν τα είχα ξυρίσει και ήταν βασισμένο σε μαρτυρίες. Φυσικά το παίρνω πίσω διότι ΔΕΝ ισχύει τελικά!!!:clapup: :clapup: :clapup: Άντε να σε πιάσει τις πρώτες μέρες τις δύο πρώτες φορές που θα τα ξυρίσεις και αυτό όχι και τόσο έντονο. Της πλάκας φαγούρα.:clapup:

Άσε που δεν υπάρχει άντρας που να μην καυλώνει με το θέαμα ή την υφή αυτού!

Ιιιιιιι πιπέρι!
Ερεθίζεται....ερεθίζεται!:)

ΥΓ: Όχι οτι εγω μιλάω καλύτερα αλλά... δε μου χτυπάει καλά να βλέπω γυναίκα να βρίζει. Χάνεται το ευγενές της εντύπωσης, το πρόσχαρο, το θηλυπρεπές... εντάξει το καταλάβατε το νόημα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
:sorry: αν σε προσέβαλε η λέξη που χρησιμοποίησα, αλλά δεν το βλέπω σαν βρισιά!Πιστεύω πως κάποια πράγματα πρέπει να λέγονται ώς έχουν! Άλλη ένταση έχει το ερεθίζομαι, το φτιάχνομαι κτλ και άλλη το κα_λώνω! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
torry μπορείς να γράφεις τέτοιες λέξεις απλά βάζε και μερικά *** γιατί μπορεί να μας διαβάζουν και παιδιά.
Όσον αφορά το θέμα βρισίματος, καλά είναι γνωστό τοις πάσι οτι οι άντρες με δύο μέτρα και δύο σταθμά τα κρίνουν όλα, αυτοί μπορούν να κάνουν κάτι αλλάαα στις γυναίκες δεν κάνει, και το σερβίρουν με μια ωραια δικαιολογία για να μην ενοχληθούν και πολλές απο το διαχωρισμό. Ωραίος τρόπος να περνάτε το δικό σας, ε; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
torry μπορείς να γράφεις τέτοιες λέξεις απλά βάζε και μερικά *** γιατί μπορεί να μας διαβάζουν και παιδιά.
Όσον αφορά το θέμα βρισίματος, καλά είναι γνωστό τοις πάσι οτι οι άντρες με δύο μέτρα και δύο σταθμά τα κρίνουν όλα, αυτοί μπορούν να κάνουν κάτι αλλάαα στις γυναίκες δεν κάνει, και το σερβίρουν με μια ωραια δικαιολογία για να μην ενοχληθούν και πολλές απο το διαχωρισμό. Ωραίος τρόπος να περνάτε το δικό σας, ε; :mad:

Εχεις δίκιο κι εγώ ξεχάστηκα μωρε...
Όσο για τους άντρες, νομίζουν πως έχουν πάντα μια καλή δικιολογία για ότι λένε ή κάνουν!:whatever: Και δυστυχώς είναι πάντα η ίδια: "εγώ είμαι άντρας" (σιγά το νέο!):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
για τον αντρα πιστευω ξυρισμα τα @@ και λιγο συμαζεμα με ψαλιδι την γυρω περιοχη και εχουμε ενα ωραιο αποτελεσμα.οσο για φαγουρες προσωπικα δεν ειχα παρατηρησει ποτε(απορω αυτα που λενε για φαγουρα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
για τον αντρα πιστευω ξυρισμα τα @@ και λιγο συμαζεμα με ψαλιδι την γυρω περιοχη και εχουμε ενα ωραιο αποτελεσμα.οσο για φαγουρες προσωπικα δεν ειχα παρατηρησει ποτε(απορω αυτα που λενε για φαγουρα..)


+1 :clapup:
και σε πιο προχωρημένα τυπάκια... υπάρχει και μηχανή για το κούρεμα και όχι το ψαλίδι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
α ναι ε? ε δεν ειμαι τοσο προχωρημενο τυπακι! δε θελω τπτ το ιδιαιτερο το ψαλιδακι ειναι μια χαρα.δε θα ελεγα ομως οχι και σε ποιο hi tech gadgetaki :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
σαν το ξυρισματακι ομως...δεν υπαρχει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria

Νεοφερμένος

Η Aria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Παιδιά εγώ συμφωνώ με τη Michelle,
για την επίμαχη περιοχή, μία σχετική αποψίλωση,
όχι αποτρίχωση,
αυτά είναι για γέλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Εγώ πάλι τους θέλω τσερνομπιλικούς, όχι μόνο αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή αλλά να λείπουν και οι βλεφαρίδες, τα φρύδια, τα μαλλιά και γενικώς όποιες άλλες τρίχες. :laugh:

Σοβαρά τώρα, νταξ, τρίχες... σ'αυτές θα κολλήσουμε τώρα? Η δουλειά γίνεται είτε με Μαύρο δάσος είτε με έρημο Γκόμπι έτσι κ αλλιώς... :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top