Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δε θυμαμαι τι ειχα ψηφισει -γραψει-πει, αλλα μαλλον ειχα πει κατι για αποψιλωση που λεει και η μισελ!
ε μαλλον λεω να το αλλαξω σε... επιμελως ατημελητο θαμνο..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
δε θυμαμαι τι ειχα ψηφισει -γραψει-πει, αλλα μαλλον ειχα πει κατι για αποψιλωση που λεει και η μισελ!
ε μαλλον λεω να το αλλαξω σε... επιμελως ατημελητο θαμνο..!
Το ίδιο δεν είναι; :confused:
Εκτός αν εννοείς εντελώς (και ουχί επιμελώς) ατημέλητο θάμνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Το ίδιο δεν είναι; :confused:
Εκτός αν εννοείς εντελώς (και ουχί επιμελώς) ατημέλητο θάμνο :P

καλε, δε γινεται να ειναι το ιδιο,χεχε!
αποψιλωση και θαμνος στην ιδια προταση ενννοω :P
αλλο λεμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
νομιζω οτι η giovanna εννοει να τα παρεις λιγο...οχι πολυ κοντοκουρεμενο.σε πιανω?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
νομιζω οτι η giovanna εννοει να τα παρεις λιγο...οχι πολυ κοντοκουρεμενο.σε πιανω?:P

ναι.. να μην ειναι ενα χιλιομετρο τριχα αλλα να μην ειναι και ενα εκατοστο ρε αδερφε :P ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
οκ ρε αδερφη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria

Νεοφερμένος

Η Aria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ναι, ναι, εντελώς!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepi1553

Νεοφερμένος

Η Pepi1553 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σίγουρα το προτιμώ περιποιημένο , αν γίνεται βεβαια και αποτριχωμένο ακόμα καλύτερα και απο αισθητικής πλευράς και καθαριότητας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
pepi να υποθεσω εισαι κοπελα??
αν ναι..πες μου..με τι κουρακιο να κανουμε τα αγορια αποτριχωση εκει..κανουμε παντου εκτος απο εκει..εκει θα ποναει παααρα πολυ..
το θεμα ντροπης στην αισθητικο δεν το σηζυτω..αν το αποφασισω το κανω..αλλα οταν σκευτομαι τον πονο,προτιμω να μεινω με το βαθυ ξυρισμα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να ρωτισω κατι ρε κοριτσια; Εδω τσιμπιεστε αμα ειμαστε αξυριστοι στο πρωσοπο και παμε να σας φιλισουμε, αν ειανι 2-3 μερες αξυριστη η επιμαχη περιοχη πως θα αντεξετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
με τι κουρακιο να κανουμε τα αγορια αποτριχωση εκει..κανουμε παντου εκτος απο εκει..εκει θα ποναει παααρα πολυ..

Έχεις δει πολλά αγόρια και άντρες να το κάνουν αυτό παντού; Μόνο ένας gay γνωστός μου αποτριχώνει τα πάντα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Valder εδω εισαι "λαθος".;)
Προσωπικα ξερω πολλους.(Ειδικα Ιταλους)Και οταν λεμε παντου σιγα...στηθος,ποδια κτλ κτλ.Και το κυριοτερο για αποτρχωση με ειδικα ,ηχανηματα ειναι στηθος-μασχαλες-πλατη για να αποφευγουν το ξυρισμα.Ποδια χαλαρα μπορουν να κανουν χαλαουα ή αφρο αφαιρεσης τριχων.
Σε καμια περιπτωση το ενα δεν συνδεεται με το αλλο.
Οχι το ειπες, εγω το λεω.:)
Ειναι πολλοι που τις τριχες του σωματος απλουστατα τις σιχαινονται...ειναι πολυ απλο το θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
και φυσικα ειναι πιο ωραιο αισθητικα και πιο υγειες..
και οι περισσοτεροι <αθλητες>,ειδικα στην ηλικια μου,το κανουν αυτο..
οχι χαλαουα απαραιτητα, αλλα ξυρισμα παρα πολυ ανετα..

ριξε μια ματια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
εγω τριχες στηθος ποδια μασχαλη δε ξυριζω..και δεν μου το εχουν ζητησει και δεν το κανω.ειναι αθλιο να εισαι σα ξεπουπουλισμενο κοτοπουλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
μασχαλη παραπαει,εκει δεν μου αρεσει και δεν θα εκανα..μια περιποιηση ομως αν ειναι μεγαλες δεν θα λεγα οχι..
εμενα μου το ειχαν ζητησει και ηθελα κι εγω φυσικα και εκανα(στην αρχη δοκιμασα και μετα εγινα πελατης :p)
ειχα αρκετες τριχες παντως..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
εγω οπως εχω πει περιποιουμαι μονο την επιμαχη.δηλαδη ξυρισμα τα@@ και ψαλιδισμα γυρω...αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το αν ειναι καλυτερο αισθητικα να εισαι με τριχες ή χωρις ειναι καθαρα υποκιμενικο και προσωπικα ποτε μου δεν θα αχολιομουν και δεν θα κοιταγα καποιον περιεργα ειτε ηταν σαν αρκουδα ειτε χωρις τριχα πανω του.;)
Και οσον αφορα την μασχαλη τα αγορακια ειδικα οσα κανουν αθλητισμο ή και ιδρωνουν συχνα, να κοιτανε τις τριχες της μασχαλης τους που και που.
Πολλες φορες αναπτυσονται μυκητες/βακτηρια και η τριχα παιρνει ενα ασχημο κιτρινο/καφε/ασπρο χρωμα (μοιαζει σαν να εχει κατι κολημενο πανω της) και μυριζει ασχημα.Ακομα και αν κανεις ντουζ με το που θα ιδρωσεις θα ξαναμυρισει.Εκει ειναι αναγκαιο το ξυραφι δυο-3 φορες και πλυσιμο με εντιβακτηριδιακο για να φυγει.
Απο εκει και περα προσωπικα οταν (και αν μιας και παρα την ηλικια μου δεν εχω ιδιαιτερη τριχοφυια) δω οτι με ενοχλησουν οι οποιες τριχες χαλαρα θα αφαιρεθουν.:)
Φυικα για ατομα που κρινουν και χαρακτηριζουν τους αλλους αναλογα με το αν εχουν πολλες τριχες ή καθολου, δεν αξιζει καν να πω οτι ειναι απλως "αστειοι"...

Το τελευταιο δεν παει για καποιον απο τους πτολαλλησαντες!Ετσι;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Mario συμφωνω με αυτα που λες αλλα οπως και να το κανουμε ενας αντρας που ξυριζει ολες του της τριχες βαραει καπος... Πρωσοπικα ποτε δεν καταλαβα τον τροπο σκεψεις πολλων αγοριων στην ηλικια μου που ξυριζουν τα ποδια τους, τι κερδιζουν με αυτο; Και εγω πρωσοπικα ποτε δεν θα ξυριζα της τριχες μου, μονο στο πρωσοπο (που εκει δλδ...:P)

Για το αλλο θεμα δεν θα μου απαντισει καμια γυναικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Να σου πω κατι;Και πως χτυπαει ασχημα;Που θα τον δεις αν ειναι ξυρισμενος ολος;
Αντε σε καμια παραλια.Αρα εαν καποιος π.χ. δεν στο πει, δεν το καταλαβαινεις παρα μονο αν τον δεις σε παραλια ή σε κανα παρτυ με "ουζο12".
Χτυπαει ασχημα γιατι εχει συνδεθει οτι ξυριζεται=φλωρος=ψωνιο=αδερφη κτλ κτλ.Και μην μου πειτε οτι ακομα πολλοι δεν τα συνδεουν αυτα.Ειναι "καταλοιπα" και αποψεις που θα χρειαστει αρκετος χρονος και μετα το 2007 να ξεπεραστουν.
Αλλα αν τον γνωρισεις απο πριν, δεν σου πει τιποτα, εχεις καλη εικονα γι' αυτον και απλως τον δεις στην παραλια διχως τριχα, το πολυ πολυ να του πεις "καλα ρε μ@μακα δεν βαριεσαι να ξυριζεσαι;" ή δεν θα πεις τιποτα.
Αnyway, εγω οπως προειπα αυτο το κλισε (γιατι για εμενα κλισε ειναι) του αν καποιος εχει πολλες τριχες ή καθολου δεν ισχυει.Δηλαδη ουτε ασχημα μου καθεται ουτε τιποτα.
Ο καθενας μας καλο ειναι να κανει οτι του αρεσει απαξ' και δεν ενοχλει και να κανει οτιδηποτε ταιριαζει στο στυλ οτυ και την ολη του "εικονα".;)
Εχει τριχες και Δ Ε Ν τις γουσταρει;Καλα θα κανει να τις βγαλει οπως ο ιδιος θελει!;)
Εχει τριχες και του αρεσουν;Και παλι μαγκας ειναι και μαζι του κι εγω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μαριο δεν λεω οτι οπιος ξυριζετε ειναι αδερφη, αν ειανι δυνατων, αλλωστε ξερω και πολους που ξυριζονται και δεν ειναι αδερφες αλλα και gay που δεν ξυριζονται. Σε εμενα χτυπαει αν δω εναν αντρα με ξυρισμενα ποδια/στηθος (πιο συνιθισμενο, το εχω συνιθισει καπος), ισως επειδη εχω μαθει οτι ο αντρας ειναι τριχωτος ισως χαρι σε κατι αλλο... δεν ξερω. Και ο τροπος για να το δεις δεν ειναι μονο στην παραλια, αν καπιος ξυριζει τα ποδια του και φοραει σορτς φενετε, επισεις σε συμαθιτες μου το βλεπω γιατι δεν ειναι λιγες η φορες που οταν παιζουμε ποδοσφαιρο κλπ βγαζουν τις μπλουζες τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top