Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δεν είναι άχρηστα τα φρύδια, κρατάνε σκουπιδάκια που πάνε κοντά στο μάτι. Και οι βλεφαρίδες το ίδιο.

Ισχύει.
Γενικά όπου μα όπου έχουμε τρίχες υπάρχουν για κάποιο λόγο.
Βέβαια για λόγους υγιεινής κυρίως, καλό είναι να φροντίζουμε τις περιοχές αυτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν είναι άχρηστα τα φρύδια, κρατάνε σκουπιδάκια που πάνε κοντά στο μάτι. Και οι βλεφαρίδες το ίδιο.
κρατανε τον ιδρωτα που σταζει,,τη σκονη..-γιαυτο πχ οι καμηλες ειναι τοσο ωραιες..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν είναι άχρηστες, είναι εκεί για κάποιον λόγο. Να προστατεύουν από τυχόν μολύνσεις και μικρόβια που πλησιάζουν εκείνη την περιοχή.

λες και δεν εγραψα τιποτα...

αντε αλλη μια φορα σαν να μιλαω σε μωρα.

οι τριχες στην ηβικη περιοχη ΔΕΝ υπαρχουν για λογους υγειηνης, δεν θελει πτυχιο στην εξελιξη για να το καταλαβεις, αν ηταν ετσι θα υπηρχαν τριχες και στη βαλανο του πεους και γυρω γυρω απο το στομα σου. Αλλα δεν υπαρχουν. Αλλωστε στους αντρες να προστατεψουν τι? Και Αν ειναι ετσι γιατι ολως παραδοξως οι τριχες στα χειλη ειναι ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ απο οτι στην ηβη?

Πολυ δε περισοτερο αν αναλογιστεις οτι οι τριχες κρατανε ζεστη και υγρη την περιοχη, τελειες συνθηκες για να αναπτυχουν μικροοργανισμοι.

Ψαξε στο ιντερνετ αν δεν με πιστευεις, ο λογος που εχουμε τριχες στην ηβη δεν εχει καμια σχεση με υγεια, ειναι θεμα σεξουαλικου σηνιαλου

Οπότε και τα φρύδια σου άχρηστα είναι, για δεν τα κόβεις να γίνεις σαν τη λαίδυ Γκάγκα;

p.s. Άσχετο. Ξυρίζεις και τον πισινό σου;

Δεν ειπα οτι ΟΛΕΣ οι τριχες ειναι αχρηστες, αλλα ακομα και ετσι οι ανθρωποι με αλλωπεκια δεν τραυματιζουν τα ματια τους πιο ευκολα η δυσκολα απο τους υπολοιπους.

Οι τριχες στο κεφαλι εχουν λογο υπαρξης γιατι μας κρατανε ζεστους μιας και ο εγγεφαλος τραβαει απιστευτο αιμα και αρα χανεις πολυ θερμοτητα απο κει.

Ναι ξυριζω και το κωλο μου, γιατι γουσταρεις?

Μικρη παρακληση προς τα κοριτσα του φορουμ, ρε κοπελιες, αν το κανετε που το κανετε το ξουρισμα καντε το σωστα, μεχρι πισω πισω, δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο το να πετανε τριχες αριστερα και δεξια του στενου μερους του στρινγκ.

Η καθολου, καλυτερα καθολου παρα αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new_day*

Νεοφερμένος

Η new_day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Αποτριχωμένη για λόγους αισθητικής. Μου αρέσει περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

Γιατι οποιος επιμελειται τας ευαισθητας περιοχας του δι' αποτριχωσεως ειναι gay ? Γιατι και εγω αποτριχωνω τας επιμαχας περιοχας μου και δεν εχω αντιληφθει μεχρι τουδε να ειμαι γκευ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.

Ναι αλλα δεν μου αρεσεις. Εισαι πολυ ματσο για τα γουστα μου, προτιμω ο γκομενος μου να ειναι ατριχος αυτο μονο τιποτα αλλο. Τελος.

(δεν εχει καμια σχεση με το οτι η τριχα στο κωλο ειναι τελειως ανθυγιηνη, οχι βεβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
To να εισαι καθαρος δεν εχει σχεση με το αν εισαι ή δεν εισαι οπως λες...
Η καθαριοτητα ειναι βασικη και πρεπει να γινετε απο ολους και απο ολες αντρες και γυναικες
το καθαρο ειναι υγιεινο και συναμα ομορφο...!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.


Αναρωτιέμαι γιατί υπάρχει ακόμα αυτό το thread :whistle:. Όποιος έχει ζήσει την φρίκη της αφάνας που μόνο ένας αργαλειός θα μπορούσε να ξεμπλέξει ξέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lila8

Νεοφερμένος

Η lila8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ναι ρε παιδια αλλα στον πωπο:P πως να ξυριστεις καλα;οτι και να κανεις παντα κατι θα μεινει...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
γι αυτο υπαρχουν και οι αποτριχωτικες κρεμες και οι αισθητικοι που κανουν αποτριχωση με κερι.....ασε που εκει πισω η αποτριχωση με κερι δεν ποναει καθολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ασε που εκει πισω η αποτριχωση με κερι δεν ποναει καθολου


σε ευχαριστώ Ιντερνετ για μια ακόμα βαθυτατα εσωτεριστική στιγμή αμιγούς υπερρεαλισμού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
ναι ρε παιδια αλλα στον πωπο:P πως να ξυριστεις καλα;οτι και να κανεις παντα κατι θα μεινει...:worry:

Zήτα βοήθεια, τα τρία χέρια είναι πάντα καλλίτερα από ένα,
και πιστεύω κάποιος θα βρεθεί να βοηθήσει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
ναι ρε παιδια αλλα στον πωπο:P πως να ξυριστεις καλα;οτι και να κανεις παντα κατι θα μεινει...:worry:

καθρεφτάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν ξέρω για τις υπόλοιπες, αλλά εγώ προσωπικά νιώθω αισθητά καλύτερα/πιο καθαρή με αποτριχωμένη την ευαίσθητη περιοχή. :hmm:

Μέχρι πριν τα Χριστούγεννα αποτελούσε μεγάλο no-no, από τότε που το δοκίμασα όμως κατέληξε συνήθεια/lifestyle.

Περί ορέξεως....:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Αποτριχωμενη για μενα.
Για τον συντροφο δεν εχω προβλημα,λιγη περιποιηση και οκ
Πιστευω θα με ξενερωνε η θεα ενος αντρικου αποτριχωμενου πουλιου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Η λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ναι. Αισθανομαι πιο καθαρη ετσι. Στον αντρα δεν μ αρεσει τελειως. Αλλα ουτε να τ αφησει και απεριποιητα εντελως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τελειως! και στον αντρα και στη γυναικα! ειδικα αν ασχολεισαι με τη συγκεκριμενη περιοχη, οι τριχες δε βοηθανε και ιδιαιτερα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theseus

Νεοφερμένος

Ο Theseus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγιοι Θεόδωροι (Κόρινθος). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αποτριχωμενη περιοχη και στους δυο, ειναι πιο ωραια και γλυστραει καλυτερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lila8

Νεοφερμένος

Η lila8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Να ρωτησω κάτι άλλο;ειδικα τις γυναικες..δηλ κανετε όλες αποτριχωση και απο πίσω;τους ενοχλει τους άντρες και το πίσω;(δεν λεω να ειναι φουντα)γιατι αυτοί δεν έχουν;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top