Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
νταξ, μη γίνουμε και αρκούδες :P. πάντως κι εμένα μου κάθεται κάπως... συγχωροχάρτι (sic) δίνω μόνο στους αθλητές που πρέπει να ξυρίσουν κάποια μέρη του σώματος τους για να είναι ανταγωνιστικοί (κολυμβητές, ποδηλάτες φερ ειπίν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Puff_Daddy:
Θα είμαι απόλυτος:

Άντρας και ξυρισμένος σε οποιοδήποτε μέλος του σώματος (πόδια, πλάτη, γεννητικά όργανα, μασχάλες - έχω δει άτομα να ξυρίζουν μερικά/όλα από αυτά) είναι α-π-α-ρ-α-δ-ε-κ-τ-ο.

Ο άντρας πρέπει να έχει τρίχες. Και σε όλο το σώμα. όχι υπερβολές, αλλά όσο περισσότερες τόσο το καλύτερο. Ξυρισμένος άντρας == κάτι δεν πάει καλά.
Αν και προσωπικά δεν ξυρίζομαι αλλά δεν θα είχα πρόβλημα να ξυριστώ φυσικά όχι με υπερβολή...
Να σου πω κάτι άλλο, νομίζω ότι δεν υπάρχει άντρας που να θέλει την γυναίκα του σαν αρκούδα , γιατί οι γύναικες να μας θέλουν σαν άρκουδα ;) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Όχι αρκούδες. Αλλά το δασύτρυχο στήθος από όσο ξέρω είναι κλασσικό ηδονιστικό. Δεν είπαμε και να μην βλέπεις δέρμα. Αλλά οι πολλές τρίχες είναι σημείο ανδρισμού, πράγμα που επιβεβαιώνει το 80% των γυναικών ;):) .-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμένα πάντως οι τρίχες μου αρέσουν μόνο στο επίμαχο σημείο. Το δασύτριχο στέρνο-πλάτη-πόδια κλπ είναι τελείως :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι όποιος ξυρίζεται "κάτι δεν πάει κάλα" ... Μην γίνομαστε και ΤΟΣΟ απολύτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
δασύτριχο στήθος, πουκάμισο με ξεκούμπωτα τα πάνω κουμπιά και χρυσή καδένα = σεξ σίμπολ :hehe: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lila

Νεοφερμένος

Η lila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
απαιτω ολικη αποτριχωση!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
δασύτριχο στήθος, πουκάμισο με ξεκούμπωτα τα πάνω κουμπιά και χρυσή καδένα = σεξ σίμπολ :hehe: :rofl:
μπλίαξ δεν θα ήθελα με τπτ να είμαι έτσι ακόμη και αν το 100% των γυναικών ήθελαν κάτι τέτοιο....

απαιτω ολικη αποτριχωση!!!!
Να και το άλλο άκρο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
και στην μύτη; :P. αχ, με έχουν καταστρέψει οι μιγαδικές, δε φταίω εγώ :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω πιστευω πως ενας αντρας πρεπει να εχει μπολικες τριχες αλλα χωρις υπερβολες. Δεν υπαρχει λογος να ξυριζετε πουθενα (ουτε καν στο πρωσοπω αμα για τον αλφα η βητα λογο του αρεσει να εχει μουσι) αλλα αμα στο στηθος και στην πλατι και στα γενιτικα οργανα η τριχα παρααει λιγο κοπσιμο ωστε να μην ειναι και πιο μακρια απο το μαλι δεν θα πειραζε. Τωρα στα ποδια δεν πα να νε οπως θελουν...
Στην γυνεκα παλι οσο το λιγοτερο τοσο το καλυτερο (με εξερεση τα μαλλια) και οπως και να το κανουμε ενα αποτριχομενο γυρο-γυρο του επιμαχου σημιου με κανενα σχεδιακι η τελιως αποτριχομενο ειναι οτι πρεπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lila

Νεοφερμένος

Η lila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
μου προκαλουν αιδια και τις συχαινομαι...
θα ανεχτω μονο στο προσωπο...πουθενα αλλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Στην γυνεκα παλι οσο το λιγοτερο τοσο το καλυτερο (με εξερεση τα μαλλια) και οπως και να το κανουμε ενα αποτριχομενο γυρο-γυρο του επιμαχου σημιου με κανενα σχεδιακι η τελιως αποτριχομενο ειναι οτι πρεπει
Αν και για τον άφλα βήτα λόγο η γυναίκα τις αρέσει να μην αποτριχώνεται τι γίνεται;
Καλλίτερα να μην γίνομαστε τόσο μονοπλεύροι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εμένα δε με κόφτει και πολύ εάν είναι ξυρισμένη ή όχι. προφανώς μιλάμε για την επίμαχη περιοχή ε :P. το πολύ πολύ να χω καμμία οδοντογλυφίδα πρόχειρη σε περίπτωση που σκαλώσει καμμία τρίχα ανάμεσα στα δόντια :hehe:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
εμένα δε με κόφτει και πολύ εάν είναι ξυρισμένη ή όχι. προφανώς μιλάμε για την επίμαχη περιοχή ε :P. το πολύ πολύ να χω καμμία οδοντογλυφίδα πρόχειρη σε περίπτωση που σκαλώσει καμμία τρίχα ανάμεσα στα δόντια :hehe:.

Η' κρατάς την τρίχα και κάνεις βουντου, σε περίπτωση που στην κάνει η "άλλη"!!!!:teasing: :tongue: :whistle: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
:hehe: :rofl:

άμα μου την κάνει έχει αυτοκαταραστεί, δε χρειάζεται να κάνω τίποτα ιγού :teasing:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
:hehe: :rofl:

άμα μου την κάνει έχει αυτοκαταραστεί, δε χρειάζεται να κάνω τίποτα ιγού :teasing:.


Χιχιχι....:clapping: :rofl: :hehe: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Αν και για τον άφλα βήτα λόγο η γυναίκα τις αρέσει να μην αποτριχώνεται τι γίνεται;
Καλλίτερα να μην γίνομαστε τόσο μονοπλεύροι...

Τι εννοεις; :confused: Το ερωτημα ειναι αναλογο με το " Τι γινεται αν δεν πλενει τα δοντια/ποδια/κτλ του"... :P Προσπαθεις να εξηγησεις οτι ειναι κατι που δεν σου αρεσει και οτι θα σε ξετρελαινε το να ξυριζοταν (ή οτιδηποτε τετοιο), ευελπιστωντας οτι επειδη σε αγαπαει και επιασε και το υποννοουμενο, θα αλλαξει. Αλλιως δεν μπορει να κανεις τιποτα αλλο. Ή χωριζεις αν σε ενοχλει τοσο, ή απλα το ανεχεσαι.

Προσωπικα, πανω απο
μια γραμμη τριχων
δεν το μπορω... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Αν και για τον άφλα βήτα λόγο η γυναίκα τις αρέσει να μην αποτριχώνεται τι γίνεται;
Καλλίτερα να μην γίνομαστε τόσο μονοπλεύροι...

Καλα την περιπτωσει να μην ξυριζει ( η με οπιονδηποτε αλλον τροπο βγαζει της τριχες) τα ποδια της μια γυναικα δεν την σχολιαζω γιατι τοτε πια δεν μηλαμε για γυνεκα.... για κατι αλλο μηλαμε...! Για το μουστακι και λοιπες μικρολεπτομεριες δεν ανισηχω.... γυναικες ειναι αυτες.... δεν θα αντεξουν... θα της βγαλουν...! Τωρα για το επιμαχω σημιο... αν ειναι δασος... την εκατσα... μαλλον θα τν εκανα με ελαφρα πηδηματακια..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Καλα την περιπτωσει να μην ξυριζει ( η με οπιονδηποτε αλλον τροπο βγαζει της τριχες) τα ποδια της μια γυναικα δεν την σχολιαζω γιατι τοτε πια δεν μηλαμε για γυνεκα.... για κατι αλλο μηλαμε...! Για το μουστακι και λοιπες μικρολεπτομεριες δεν ανισηχω.... γυναικες ειναι αυτες.... δεν θα αντεξουν... θα της βγαλουν...! Τωρα για το επιμαχω σημιο... αν ειναι δασος... την εκατσα... μαλλον θα τν εκανα με ελαφρα πηδηματακια..!

Αυτο ελειπε να μιλαμε και για ποδια/μασχαλες!!!! :knife: :jumpy: :vava: :exclamati
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν με καταλάβατε... Αυτό που θέλω να πώ είναι ότι εμείς έχουμε την απαίτηση να ξυρίζονται αλλά έχουμε και την απαίτηση να μην ξυριζόμαστε, αρά τα θέλουμε όλα δικά μας :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top